Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΉΡΘΕ Η ΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ!


Recommended Posts

Επι τη ευκαιρία του τριημέρου, αποφασίσαμε με τον σύζυγο μου να πάμε στο χωριό του μίνι διακοπές. :)

θα κάνουμε λοιπόν οικογενειακώς το 1ο μας μπάνιο! :silly:

Συνηθίζουμε να βγαίνουμε στον ήλιο το απόγευμα κατά τις 17:30

Θα ήθελα λοιπόν να ρωτήσω τί αντηλιακό μου προτείνετε,

αν θα πρεπει να της πάρω σωσίβιο, ή όποια άλλη πληροφορία έχετε.

Αυτά που έχω προμηθευτεί μεχρι στιγμίς είναι τα μαγιό της και το καπελίνο!:blush:

Η μικρή μου είναι 10 μηνών!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσυ μου κι'εγω στην ιδια φαση βρισκομαι... σε λιγο θα φυγουμε για το εξωχικο μας και εχω μονο μαγιο και καπελακι...

Αντιηλιακο σκεφτομαι να του παρω ενα παιδικο απο το φαρμακειο με υψηλο δεικτη 50-60 περιπου... μαλλον του Κορρε...

Σωσιβιο λεω να του παρω αυτα τα στρογγυλα σαν σαμπρελες που εχουν στο κεντρο καθισματακι και περνουν τα ποδαρακια απο μεσα...

Επισης θα χρειαστουμε πετσετουλα και οπωςδηποτε μπλουζακι και παμπερς... το νερακι μας μαζι, ομπρελιτσα... δεν ξερω τι αλλο μπορει να χρειαστουμε... θα το δω στην πορεια...

Αν παντως η θαλασσα ειναι πολυ κρυα δεν θα τον βαλω... δεν ξερω αν κανει τοσο μωρα στο πολυ κρυο...

Αυτα απο μενα... φιλακια πολλα και καλα να περασετε...!!!:laugh: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ έγραψε:

Επι τη ευκαιρία του τριημέρου, αποφασίσαμε με τον σύζυγο μου να πάμε στο χωριό του μίνι διακοπές. :)

θα κάνουμε λοιπόν οικογενειακώς το 1ο μας μπάνιο! :silly:

Συνηθίζουμε να βγαίνουμε στον ήλιο το απόγευμα κατά τις 17:30

Θα ήθελα λοιπόν να ρωτήσω τί αντηλιακό μου προτείνετε,

αν θα πρεπει να της πάρω σωσίβιο, ή όποια άλλη πληροφορία έχετε.

Αυτά που έχω προμηθευτεί μεχρι στιγμίς είναι τα μαγιό της και το καπελίνο!:blush:

Η μικρή μου είναι 10 μηνών!

Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

Σισσιω μου δεν μπορω να σε βοηθησω απο προσωπικη εμπειρια καθως σε λιγες μερες θα ερθει η μπουμπου μου αλλα θελω να σου ευχηθω ΚΑΛΕΣ ΒΟΥΤΙΕΣ με τη μπουμπουκα σου!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΓΙΟΥΔΑΚΙ, ΚΑΠΕΛΑΚΙ,ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΛΟΥΡΑ ΜΕ ΤΡΥΠΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΟΔΑΡΑΚΙΑ! ΑΥΤΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΕΓΩ! ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΑΝΤΙΗΛΙΑΚΟ ΣΥΝΗΘΩΣ ΟΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΝ ΤΗΣ FRAZY DERM. ΤΩΡΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΘΗΜΑΜΑΙ ΚΑΛΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΤΑΛΑΙΠΟΡΗΤΑΙ ΜΕ ΑΛΛΕΡΓΙΕΣ? ΤΗΣ Α-DERMA ΕΒΑΖΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΜΟΥ! ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά μπάνια.

Εγώ θα πάρω βιολογικό αντιηλιακό, τώρα για σωσίβιο νομίζω είναι νωρίς, μήπως είναι καλύτερα μπρατσάκια? άλλωστε θα την κρατάτε με πολύ προσοχή όταν θα είστε μέσα στην θάλασσα.

Επίσης πάρε κουβαδάκια για να παίζει με την άμμο και φυσικά ομπρέλα αν τυχόν δεν πρόκειτε για οργανωμένη παραλία. Τα πάμπμερς που είναι για την θάλασσα και φυσικά τα κανονικά. Νεράκι, φαγητάκι κλπ.

Είμαι σίγουρη μετά την πρώτη μέρα θα δεις τι άλλο σου χρειάζεται για να το πάρεις.

Καλές βουτιές με την μπουμπού.. :woohoo: :laugh:

Εμείς θα πάμε στην θάλασσα τέλη Ιουλίου αλλά το πρώτο μας μπάνιο θα είναι σε πισίνα!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο ειναι θέμα βρε Σία μπράβο!!

Εμείς λέμε να κάνουμε μπάνιο τον Αυγουστο.. ως τότε δεν το βλέπω να τον πηγαίνω καπου κατα εδω γιατι τις φοβάμαι τις θάλασσες και το μωρό μου ειναι πολυ μικρό. Ουτε καν ξέρω αν κάνει να κάνει μπανιο, θα ρωτήσω την γιατρο τέλος του μήνα που θα πάμε για εμβόλιο.

Εγώ αντηλιακό πήρα της Avenne για παιδιά που ειναι και σε σπλιτς σπλιτς σπρευ και βολεύει...

Αχ, καλές βουτιές κορίτσια με τα παιδάκια σας θα ειναι όλα τα λεφτα!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιω μου καλο ταξιδι να εχετε και καλα μπανακια!Θα συμφωνησω και εγω με τα κοριτσια! Εμεις επειδη δεν ξεραμε πως θα ειναι η θαλασσα και το κυριοτερο πως θα αντιδράσει ο Δημητρακης ειχαμε παρει μια μικρη πισινουλα την γεμίσαμε με θαλασσινό νερό και οταν ζεστάθηκε τον βάλαμε μέσα!Ε δεν ξαναβγηκε!:P :P :P Μπορεί και να μην σου χρειαστεί αλλα εμεις την είχαμε πάρει για να είμαστε καλυμμένοι! καλή αντάμωση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας κορίτσια!

Αν και μάλλον δεν θα τις χρειαστώ. Είμαι λίγο στεναχωρημένη... Αρπαχτήκαμε με τον αντρα μου, δε θέλει να πάρουμε τη μικρη μαζί μας, γιατί είναι, λέει, ακόμα νωρίς και θα είναι κρύα η θάλασσα. Εγώ τη μικρή δεν την αφήνω μόνη της στη γιαγιά. Ας πάει μόνος του στην παραλία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ, ΤΙ ΩΡΑΙΑ! ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΧΩ ΠΑΤΗΣΕΙ ΕΤΣΙ! ΝΑ ΚΑΝΩ ΟΝΕΙΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ...ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ? ΒΡΕΣ ΚΑΤΙ! ΠΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΑ ΚΟΥΒΑΔΑΚΙΑ! ΜΕΤΑ ΞΕΡΕΙΣ ΑΝ ΔΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ, ΒΟΥΤΑ ΤΗΝ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου σπάει τα νεύρα ώρες ώρες αυτή η ξεροκεφαλιά!!!

Να απλώνω εγώ την "κορμάρα" μου στην παραλία και το παιδάκι να ψήνεται?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΧΙ ΞΕΡΟΚΕΦΑΛΙΑ! ΠΙΤΣΟΥΝΑΚΙΑ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΑΓΓΑΛΙΣΤΑ ΣΤΟ ΝΕΡΑΚΙ! ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΕ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΟΝΕΙΡΑ ΤΡΕΛΑ! ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ! Α! ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΩΡΕ, ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΓΙΑΓΙΑΚΑ, ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΣΕΧΕΙ, ΘΑ ΤΟ ΤΑΪΖΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ Η ΓΙΑΓΙΑ, ΘΑ ΤΟ ΚΟΙΜΗΣΕΙ, ΜΙΑ ΧΑΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι καντινού μου να τα κανει όλα αυτά η γιαγιά. Άλλωστε ξέρεις την άποψη μου επι του θέματος τα έχουμε συζητήσει, αλλά δεν ξέρω... το είχα αλλιώς στο μυαλό μου... Να φανταστείς έχω πάρει και την κάμερα, για να βιντεοσκοπήσω το μεγάλο γεγονός!!

Ξέρω τι θα κάνω! Θα βάλω και την πεθερά μου στο κόλπο και αν θέλει ας πει όχι.

Στην τελική με το δικό μου αυτοκίνητο θα κατέβουμε. Αν με ζορίσει θα αρπάξω τη μπέμπα, θα γκαζώσω και άστον να τρέχει απο πίσω. Θα φάει τη σκόνη μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΗ ΓΙΑΓΙΑ ΜΕ ΜΑΓΙΟ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ! ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΙΣ! ΠΕΡΑ ΤΗΣ ΠΛΑΚΑΣ, ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ! ΕΜΕΙΣ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ, ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ, ΑΧ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ, ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΚΟΣΜΟ! ΚΑΤΙ ΘΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ. ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η γιαγιά στη θάλασσα;; Δεν είν' κακό...

Η γιαγιά είναι μια κυρία 57 ετών. Νεότατη!

Αλλά δε θα έρθει. Δεν της αρέσει η θάλασσα.

Πάντως όντως περαν της πλάκας το παιδί πρέπει να κάνει μπάνιο στη θάλασα γιατί όπως σωστά θυμάσαι,έχει ατοπικη δερματίτιδα και η θάλασσα θα τη βοηθήσει πολύ είπε ο γιατρός. Ευτυχώς έχει ήδη υποχωρήσει, αλλά ας κάνει και κανένα μπανάκι.

Αλήθεια υπάρχουν παμπερς για τη θάλασσα?!?!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λοιπόν εκτός από μαγιο, φανελάκι, καπέλο, αντιηλιάκο και κουβαδάκια, Θα πάρω μαζί μου και ό,τι παίρνω για να πάμε μια απλή βόλτα, δηλαδή φαί, νερό, μια αλλαξιά και πάμπερς. Αυτά έτσι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισιω μου πολυ καλα το χειριζεσαι εγω προσωπικα θεωρω οτι ειναι αδικο να βγαινουμε εμεις και τα παιδια μας να ειναι κλεισμενα συνεχεια .Οκει θα βγει καιτο ζευγαρι μονο του σε καποιο μπαρακι ηα σε καποιο χωρο με καπνο δεν θα παρεις το μωρο αλλα να εχω τη κολλητη μου που δεν τον παιρνει πουθενα και τωρα ειναι σχεδον 3 ετων .Εχει την απαντηση οτι δεν μπορει την ζαλιζει ειναι πολυ ζωηρο παιδακι αλλα να ουτε στα γενεθλια του μικρου που εκαν δεν τον εφερε ηρθε μονη με τον αντρα της .Σε γαμο , βαφτιση , γενεθλια και να τους καλεσουν μονοι τους πανε ακομα και περσι για μπανιο μοονο μια φορα τον πηρανε μετα στις διακοπες μονο.

Τωρα όσο αφορα το αντηλιακο εγω ειχα παρει σε τοσο μικρη ηλικια το aveenne 50 αν θυμαμαι και μολις τη βγαλεις να την ξεβγαλεις με νερο στα ευαισθητα σημεια και να της βαλεις απο πανω ενα ανοιχτοχρωμο μπλουζακι .

Εγω τον Σταυρο τον ειχα πρωτοκανει σε ηλικια 4 μηνων και ηταν αρχες ιουνιου μια χαρα ηταν η θαλασσα εχει την ιδια θερμοκρασια αναλιγα με το τη καιρο θα εχει εξω θα αποφασισεις αν τη βαλεις παντως αστη τη πρωτη φορα για λιγο.

Πολυ καλο ειναι το σωσιβιο που εχει απο πανω τεντα στο τζαμπο το ειχαν .

οσο για μπρατζακια που ανφερε μια κοπελα μετα τα 2,5 ειναι μικρα ακομα .Σιιω μου καλα να περασετεκαι κανε μια βουτια και για μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό καλοκαίρι κοριτσάρες μου! Καλά μπανάκια!

Για το αντιηλιακό μια διευκρίνιση.. Τι δείκτη σας προτείνανε?

Εμένα 25. Χρειάζεται λέει και η ηλιακή ακτινοβολία για την ανάπτυξη των οστών.

Μαρινάκι 50 ο παιδίατρος σου είπε να πάρεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΙΣΙΩ ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΜΠΑΝΙΑ ΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ ΜΑΣ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΔΕΡΜΑΤΑΚΙ ΤΗΣ! ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕ Η ΒΑΝΙΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΟΠΟΥ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΔΕΝ ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝ ΠΟΥΘΕΝΑ, ΚΑΙ Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ. ΠΟΥΘΕΝΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΟΥΝ. Ε, ΠΩΣ ΘΑ ΜΑΘΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ? ΜΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ? ΤΩΡΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΦΟΒΑΤΑΙ ΜΗΝ ΚΡΥΩΣΕΙ. ΠΕΣ ΤΟΥ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΡΥΑ ΠΟΛΥ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΒΑΛΕΤΕ ΜΕΣΑ. ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΕΞΩ ΜΕ ΤΟ ΝΕΡΑΚΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεις αυριο θα κανουμε το πρωτο μας μπανακι στην θαλλασα!!! εχω παρει μαγιο αντιλιακο και καπελακι το μονο που ξερω σιγουρα ειναι οτι θα εχω μια τεραστια τσαντα με πραγματα του μπεμπη αντε και μια πετσετα για μενα:laugh: :laugh: :laugh:

δεν νομιζω να αντιμετωπισω ιδιαιτερο προβλημα γιατι τρελενεται για το νερο και τον εχω κανει προβα με το σωσιβιο στην μπανιερα:P απλα στην θαλλασα πρεπει να μπει σιγα σιγα οπως και εμεις απλα λεω να παρω και μια κουβερτουλα μαζι μου γιατι εχει βοτσαλα και που θα τον ξαπλωσω τι λετε?

σισσιω μου καλες βουτιες κουκλα μου και θελω βιντεακι με την μπουμπου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...