Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΗΛΑΖΩ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΙΨΩ 5 ΜΕΡΕΣ.ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?


Recommended Posts

EFOULA NA ROTHSW KATI ASXETO KLEISATE 3ENODOXEIO KAI AEROPORIKA MONOI SAS H' APO TOURISTIKO??ME POIA ETAIRIA??KAI POSO AN EPITREPETAI??

EGW PISTEUW ESY EISAI H MAMA ESY PREPEI NA PAREIS THN APOFASH ESY THN EXEIS TH MIKRH OLH MERA....

ALLA MH SKAS EXEI POLU KAIRO MEXRI TON OKTOBRIO//////.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το παιδι να ξερεις πιο πολυ θα ταλαιπωρηθει αν μεινει εδω χωρις εσενα παρα αν ερθει μαζι σας στο Λονδινο.

Γενικα οι αντρες τα θεωρουν ευκολα με το μωρο και ειδικα με το θηλασμο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εφουλα μου θα κανω το θρησκευτικο μου γαμο το φθινοπωρο μαζι με τα βαφτισια.

μετα θα παμε το καθιερωμενο ταξιδακι μας.

θα την αφησω στους γονεις μου.

βεβαια δε θηλαζω να εχω το ιδιο προβλημα αλλα θα μου λειψει και εμενα.

παντως της εχω "υποσχεθει" disneyland οταν μεγαλωσει ετσι με αφηνει να φυγω τωρα για λιγες μερες:P :P :P :P

τωρα θα μου πεις πως συνενοηθηκα με 50 ημερων παιδι!!!!

τα βρισκουμαι εμεις!!!:P :P :P;) ;)

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙς ΟΜΠΡΕΛΑ ΧΕ!!ΧΕ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anthy έγραψε:

EFOULA NA ROTHSW KATI ASXETO KLEISATE 3ENODOXEIO KAI AEROPORIKA MONOI SAS H' APO TOURISTIKO??ME POIA ETAIRIA??KAI POSO AN EPITREPETAI??

EGW PISTEUW ESY EISAI H MAMA ESY PREPEI NA PAREIS THN APOFASH ESY THN EXEIS TH MIKRH OLH MERA....

ALLA MH SKAS EXEI POLU KAIRO MEXRI TON OKTOBRIO//////.....

ο αντρας μου τα εκλεισε απο το ιντερνετ και αεροπορικα και ξενοδοχειο

τωρα με ποια εταιρια δεν ειμαι σιγουρη αλλα νομιζω aegean

τα εισιτιρια 250ευρω πηγαινε ελα 2 ατομα

το ξενοδοχειο δεν ξερω

νομιζω 60 το δικλινο η βραδυα

γενικα κανουμε πολλα ταξιδια και παντα κλεινουμε απο το ιντερνετ

περυσι πηγαμε βιεννη 5 βραδια και ολα μαζι με αεροπορικα και ξενοδοχειο μας βγηκαν 500ευρω 2 ατομα και ηταν και πασχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

efoula έγραψε:

ο αντρας μου τα εκλεισε απο το ιντερνετ και αεροπορικα και ξενοδοχειο

τωρα με ποια εταιρια δεν ειμαι σιγουρη αλλα νομιζω aegean

τα εισιτιρια 250ευρω πηγαινε ελα 2 ατομα

το ξενοδοχειο δεν ξερω

νομιζω 60 το δικλινο η βραδυα

γενικα κανουμε πολλα ταξιδια και παντα κλεινουμε απο το ιντερνετ

περυσι πηγαμε βιεννη 5 βραδια και ολα μαζι με αεροπορικα και ξενοδοχειο μας βγηκαν 500ευρω 2 ατομα και ηταν και πασχα

Καλή φάση!!! Τρελένομαι κι εγώ για ταξίδια!! Πολύ καλές τιμές!! Αν μπορείς, μάθε το site και πες το μας!! Εμείς είχαμε βρει 19 Ευρώ το άτομο να πάς κι άλλα 19 να γυρίσεις μέσω german wings αλλά δεν βόλευε και δεν σύμφερε στο τέλος! 100 ευρώ να νοικιάσουμε αμάξι για να πάμε από Κωλωνία Στουτγκάρδη κι άλλα τόσα να γυρίσουμε.. Σύνολο 280 ευρώ!! Και είναι και πόσα χλμ οδήγηση! Καλύτερα να πηγαίναμε με 300 ευρώ στ'αεροδρόμιο της Στουτγκάρδης!

Πάντως.. όταν πήγα γαμήλιο ταξίδι στην Ιταλία έβλεπα πολλούς με καροτσάκια και μάρσιπους!! Ήταν πολύ γλυκό θέαμα! Μόνο στην Ελλάδα ξέρουν να λένε βλακείες!! Εγώ όταν ξαναπάω Ιταλία, θα πάρω οπωσδήποτε τον μπέμπη!! ;) Εύχομαι μέχρι τον 6ο που θα πάτε το ταξιδάκι... και να μην ξενυχτλατε πια το βράδυ... και να πάτε με την μπουμπού!! Εκτός αν μπορέσετε να το αναβάλλετε και να έχει μεγαλώσει περισσότερο το νινάκι! Εγώ σκέφτομαι να κάνω το πρώτο ταξίδι μας αφού χρονήσει ο μπέμπης μας... αλλά και πάλι.. βλέπουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dallia έγραψε:

efoula έγραψε:

Καλή φάση!!! Τρελένομαι κι εγώ για ταξίδια!! Πολύ καλές τιμές!! Αν μπορείς, μάθε το site και πες το μας!! Εμείς είχαμε βρει 19 Ευρώ το άτομο να πάς κι άλλα 19 να γυρίσεις μέσω german wings αλλά δεν βόλευε και δεν σύμφερε στο τέλος! 100 ευρώ να νοικιάσουμε αμάξι για να πάμε από Κωλωνία Στουτγκάρδη κι άλλα τόσα να γυρίσουμε.. Σύνολο 280 ευρώ!! Και είναι και πόσα χλμ οδήγηση! Καλύτερα να πηγαίναμε με 300 ευρώ στ'αεροδρόμιο της Στουτγκάρδης!

Πάντως.. όταν πήγα γαμήλιο ταξίδι στην Ιταλία έβλεπα πολλούς με καροτσάκια και μάρσιπους!! Ήταν πολύ γλυκό θέαμα! Μόνο στην Ελλάδα ξέρουν να λένε βλακείες!! Εγώ όταν ξαναπάω Ιταλία, θα πάρω οπωσδήποτε τον μπέμπη!! ;) Εύχομαι μέχρι τον 6ο που θα πάτε το ταξιδάκι... και να μην ξενυχτλατε πια το βράδυ... και να πάτε με την μπουμπού!! Εκτός αν μπορέσετε να το αναβάλλετε και να έχει μεγαλώσει περισσότερο το νινάκι! Εγώ σκέφτομαι να κάνω το πρώτο ταξίδι μας αφού χρονήσει ο μπέμπης μας... αλλά και πάλι.. βλέπουμε!![/quote:2d43vu2m]

νταλια και εμας τα ταξιδια ειναι το χομπι μας

μπαινουμε σε διαφορες αεροπορικες εταιριες και κοιταμε για προσφορες

και μετα ψαχνουμε και ξενοδοχεια

παντως με λιγα λεφτα μπορεις να πας σε ωραιους προορισμους στο εξωτερικο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia ki emeis phgame vienni praga twra to maio kai kleisame me sky europe 2 atoma 50 eurw phgaine ela. polu fash den pisteua sth timh pou evlepa...

prepei na psaxnete apo polu nwris gia tetoies prosfores.Egw ta xa kleisei ap ton ioulio pou mas perase....

Koritsakia akrivo xompi exoume...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anthy έγραψε:

koritsia ki emeis phgame vienni praga twra to maio kai kleisame me sky europe 2 atoma 50 eurw phgaine ela. polu fash den pisteua sth timh pou evlepa...

prepei na psaxnete apo polu nwris gia tetoies prosfores.Egw ta xa kleisei ap ton ioulio pou mas perase....

Koritsakia akrivo xompi exoume...

Άστα να πάνε... Ανθή μου!! Πανάκριβο αλλά απο τα ωραιότερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι μου λετε... εμεις δώσαμε κοντα 500€ για 4 άτομα για να κάνουμε το δρομολόγιο Βερολίνο - Λουξεμβούργο - Παρίσι - Βερολίνο. Και ακομα δεν εχω κλεισε ξενοδοχειο στο Παρισι και την Eurodisney, ουτε τα εισιτηρια της εισοδου που υπολογιζονται αλλα 500€.

Περιμενα λόγω κρίσης να υπαρχουν προσφορες αλλα οι τιμες ειναι στα υψη.

Εμεις παμε 3 ενήλικες και 2 παιδια. Και η μαμα φτιαχνει βαλιτσες για όλους....!!!!!! ΙΧΧΧΧ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...