Μετάβαση σε περιεχόμενο

Aντιο γλυκο μου μωράκι..


Recommended Posts

Τελικα η αποφαση σου κοπελα μου ηταν αυτη που επικρατησε μην νιωθεις ασχημα καλα εκανες αφου δεν μπορουσες να μπεις σε αυτον τον εφιαλτη .

Θα σου πω κατι :ο μικρος μου τυχαινει να εχει καποιο θεμα με την ομιλια και παρολο που ειναι ενα πανεξυπνο παιδακι τυχιανει να εχει ρατσιτσικη συμπεριφορα απο καποια αλλα παιδακια και δυστυχως και απο καποιους γονεις .

Φαντασου πως θα ενιωθε ενα παιδακι που θα ειχε το συνδρομο νταουν η κατι πιο σοβαρο .Προσπαθησε να ηρεμησεις και να σκεφτεσε το μεγαλο σου παιδακι απο εκει θα κρατηθεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Φανή μου....ο Θεός να μη σου δώσει ποτέ ξανά άλλη στεναχώρια.

Το μωράκι σου είναι πια αγγελάκι στον ουρανό,όπου εκεί δεν υπάρχει πόνος.

Σ΄αγαπάμε όλες κ είμαστε κοντά σου.Δώσε χρόνο στον εαυτό σου καλή μου κ

πάρε δύναμη από τον άντρα σου κ το Δημητράκη σας.

Ο Θεος να σας εχει πάντα καλα.χχχχχχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΟΛΟ ΛΕΩ ΘΑ ΣΟΥ ΓΡΑΨΩ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙ.ΔΕ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΝΑ ΜΗ ΛΥΠΑΣΑΙ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΕ.ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΓΩ ΜΙΑ ΠΑΛΛΙΝΔΡΟΜΗ ΠΡΙΝ 1,5 -2 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗ 12 ΒΔΟΜΑΔΑ ΚΑΙ Η ΑΠΩΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΗ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ.ΚΟΙΤΑ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗ? ΤΟ PAP-A

TI EDEIJE?EGV UA LEGA NA KANEIS AMNIOPARAKENTHSH KAI NA PARAKALESEIS THN PANAGITSA KAI TO UEO NA SEW BOHUHSOYN .ΕΞΑΝΤΛΗΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΕΡΙΘΩΡΙΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΚΑΝΕΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΜΗ ΜΗΝΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΜΦΙΒΟΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανουλα μου λυπαμαι για την απωλεια σου.Εκανες το σωστο για το μωρακι και για την οικογενεια σου.Συντομα θα ξαναγινεις μανουλα και θα χαρισεις ενα αδερφακι στο γιο σου.Οτι χρειαστεις εδω ειμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φανη μου λυπαμαι πολυ.

αλλα νομιζω οτι εκανες το σωστο,οχι για κανεναν αλλον αλλα κυριως για το γιοκα σου.

τι να πω ρε γμτ δε ξερω,γιατι συμβαινουν αυτα....

κουραγιο,θα περασουν τα δυσκολα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανούλα μου λυπάμαι πραγματικά για αυτο που πέρασες, ελπίζω ο Θεός γρήγορα να σας χαρίσει ένα δεύτερο υγιέστατο παιδάκι που θα σας γεμίσει χαρά!

Να προσέχεις κουκλίτσα μου!

Φιλιά πολλά

χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΤΙ ΕΠΑΘΕΣ....

ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΑ ΠΕΙ ΠΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΩ ΤΕΤΕΙΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΛΟ ΚΛΑΙΩ ΠΟΥ ΚΛΑΙΩ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΣΗ ΩΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΗΘΕΛΕ ΔΥΝΑΜΗ ΨΥΧΗΣ ΑΥΤΟ ΘΑ ΠΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΑΓΑΠΗ

ΜΗΝ ΞΑΝΑ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΠΕΘΕΝΕΣ ΕΣΥ.

ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΧΩΡΙΣ ΕΣΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΚΟΜΑΤΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ

ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΤΟ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΣΟΥ

ΓΕΡΟΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki έγραψε:

Να ξέρετε ότι η συμπαράσταση σας είναι υπερπολύτιμη...σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ..προσπαθώ να μην το σκέφτομαι πλέον..στο νοσοκομείο έβαζα όλες τις άσχημες σκέψεις για το μωράκι μου..πως θα άρχισε να φόβάται, πως θα περίμενε από μένα τη μανούλα του να το προστατέψω κ εγώ δεν το έκανα παρά μόνο το άφησα να πέσει στα δολοφονικά χέρια των γιατρών και άλλα τέτοια..από την άλλη πως θα μεγάλωνα ένα παιδί άρρωστο; Τόσο ανάμεικτα συναισθήματα..τόσος πόνος..τόσα ερωτηματικά..γιατί; Τι έκανα λάθος εγώ;; Τι έχω;; Τι θα γίνει στην επομενη εγκυμοσύνη;; Ούτε να το σκέφτομαι δε θέλω..φοβάμαι να ξαναμείνω έγκυος..όμως ξέρω ότι πολλές από σας έχουν περάσει χειρότερα και παίρνω δύναμη από σας..Δεν μπορώ να ζω με το φόβο παρά μόνο με την ελπιδα..και θα πάω όχι μονο γι 2ο αλλά και για 3ο και 4ο...έτσι λέει ο άντρας μου!!!:)

Φανούλα μου;) Εύχομαι με όλη μου την ψυχή να κάνετε πολλά πολλά παιδάκια ακόμα!Κια πάντα θα έχετε έναν μικρό άγγελο!Όπως είπε και η γλυκιά μου η mikroula :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανουλα ευχομαι συντομα το αγγελουδι σου να σου στειλει ενα αλλο μωρακι και να απαλυνει τον πονο σου...

Πραγματικα λυπαμαι πολυ !!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Φανουλα μου φερθηκες ηρωικα ...τι να πω δεν εχω λογια ...Ποση δυναμη χρειαστηκε για να παρεις τη σωστη τελικα αποφαση ...Ευχομαι συντομα ο Θεουλης να σου στειλει ενα υγειες μωρακι και δυο και τρια και τεσσερα!!Παρε αγκαλιτσα το Δημητρακη σου αποψε και αυριο ξημερωνει μια νεα μερα.....Πες πως ξυπνησες απο εναν εφιαλτη και κανε καινουρια ονειρα που συντομα θα γινουν αληθινα!!Πολλα φιλακια και σκεψου μονο θετικα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aντιο λοιπον και απο μενα ,στο γλυκο σου μωρο!!!!

δεν εχω λογια Φανη μου ,

μονο δακρυα ....

Θελω πολυ να μπορουσα να απαλυνω τον πονο σου ,τον καημο σου, την στεναχωρια σου και ολα αυτα τα σκατα που νιωθεις!!! Μα δεν γινεται !!!

θελω να σου δειξω την αμεριστη συμπαρασταση μου!!!

Κουραγιο ,δυναμη και υπομονη,εχεις ενα καταπληκτικο γιο που περιμενει με τις υπεροχες ματαρες του να ξαναδει την μαμα του γερη και δυνατη...

Δωσε χρονο στον ευατο σου ,γιατι ολο αυτο ειναι πολυ επωδυνο!!!

σε φιλω οσο πιο γλυκα μπορω και η αγκαλια μου παντα ανοιχτει για σενα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΤΟ ΞΕΡΩ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ Η ΑΠΟΦΑΣΗ ΣΟΥ.ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ti na sou pw gia na apalynw ton pono sou...einai poly dyskolo

ayto pou pernas...Lypamai eilikrina gia ayto pou synainei.

Frontise ton eayto sou kai thn oikogeneia sou oso mporeis

kai oute pou tha to katalaveis gia pote tha erthei to epomeno

mwraki! Sto eyxomai olopsyxa glykia manoula...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki έγραψε:

mikroulaxristos έγραψε:

[/quote:3181gehv] Me ekanes kai xamogelasa bre Dioxanti...:)makari na einai etsi..makari!!Perimenw me megali agwnia to epomeno zuzounaki mou...!!!![/quote

συγνωμη που αργησα να απαντησω,ειχα προβλημα με την σελιδα..ολο εκλεινε και δεν εστελνε..

φανουλα μου ετσι ειναι ακριβως!!! αφου σου λεωωωωωω το ξερω εγω!!!!! δεν με πιστευεις εμενα????:silly: το ζουζουνακι του σπασανε τα νευρα!!! ολο αψου και αψου!!! παει να γινει καλα και θα ερθει!!!! κλεισε εσυ τα ματακια να ξεκουραστεις και θα δεις τα πιο γλυκα ονειρα..... εισαι η πιο γλυκια μανουλα του κοσμου,εχεις εναν ομορφουλι πιτσιρικακι και εκανες πολυ καλα που βοηθησες το ζουζουνι να παει να γινει καλα και να ξαναερθει..για να μην κολησει και τον ομορφουλι που εχεις εκει.. ;) γιαυτο και μονο εισαι η πιο καλη μανουλα!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντίο λοιπόν...:(

Είμαι σίγουρη ότι έκανες ότι θεώρησες καλύτερο για να προστατέψεις την οικογένειά σου!

Εύχομαι σύντομα να χαρίσεις ένα υγιές αδερφάκι στο αγοράκι σου, και μετά κι ένα δεύτερο

κι ένα τρίτο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΩΣ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΔΥΝΑΜΗ ΑΠΟ ΤΟ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΦΑΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕΙΣ ΠΑΛΙ.ΘΑ ΔΕΙΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:( :( :(

ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΣ.

ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΜΟΥ ΕΥΧΗ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣ ΜΩΡΑΚΙ-ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΣΟΥ.:side: (ΚΑΙ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗ ΘΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΟΥΜΕ. ΣΥΝΟΝΟΜΑΤΟΙ).

ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ Η ΣΚΕΨΗ ΜΑΣ ΤΑΞΙΔΕΥΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΠΛΑΙ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΛΙΓΗ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΔΥΝΑΜΗ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΗΔΗ ΕΧΕΙΣ, ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗ.

ΦΙΛΙΑ.

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου με συγκινησατε με το ενδιαφέρον σας..εγω θέλω μονο μια προσευχουλα γι αυτην την ψυχουλα που δεν την αφησα να ζήσει..αυτο το μωράκι που δεν πήρα αγκαλιτσα ποτε κ όμως ειναι μεσα στην καρδια μου..ευχομαι να το εχειπαρει αγκαλίτσα ο Θεος..πρεπει να παω να αναψω ενα κερακι..ακομη δεν πηγα κ αισθανομαι πολύ άσχημα..θα πάω όμως στον Προφήτη Ηλία γιατι μια ώραπριν μάθω ότι ειμαι έγκυος είχα πάει μια βόλτα για πρώτη φορά σε ένα καινοριο εκκλησάκι του Προφήτη Ηλία..σύμπτωση; Δεν ξέρω..απλώς μου ήρθε καμπανιά να πάω στο εκκλησάκι να το δω ..και μετά από μια ώρα μαθαίνω για το μωράκι!!!:)Ας το προσέχει τουλάχιστον ο Προφήτης Ηλίας να είμαι κ εγώ ήσυχη..:).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki m lipame poli gia tin katalixi tis egkimosinis sou!prin 4 mines perasa kai gw apo apoxesi, xerw ti simainei, xerw poso pona alla o THEOS voithaei kali m, xerei autos kalitera apo emas!

o xronos episis tha s apalinei ton pono!exeis to allo s paidaki p se xreiazetai mi xexnas!

ta aggelakia mas einai ekei psila, mas vlepoune kai theloune na maste kala gia na mas steiloun ta aderfakia tous!

gia auto agapi m prospathise na xamogelas!ekanes oti s lege i kardia s oso skliro ki an itan gia sena!

twra tha perimeneis to deutero s paidaki kai tha rthei to sintomotero, tha to deis!kai tha einai ugiestato min m anisixeis!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου να εισαι σιγουρη οτι πηρες τη σωστη αποφαση. δεν φταις εσυ για τιποτα, ποια μανα θελει το κακο για το παιδι της; καταλαβαινω οτι πονας και ειναι απολυτα λογικο. με το περασμα του χρονου θα νιωσεις καλυτερα και σου ευχομαι ολοψυχα μολις νιωσεις ετοιμη να αποκτησεις ενα υγιες μωρακι. καλο κουραγιο και καλη αναρρωση να εχεις. φιλια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΑ ΕΥΧΟΥΛΑ ΓΛΥΚΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΝΕΟ ΑΓΓΕΛΑΚΙ!!!

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΤΡΥΦΕΡΗ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΛΑΜΠΕΙ ΠΑΝΤΑ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ Η ΜΑΜΑΚΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!!!

ΕΝΑ ΦΙΛΑΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...