Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ!!!!(BOYMAMMA)!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Να σου ζησει το μπεμπακι σου κοπελα μου!Πολυ ομορφη η περιγραφη σου!!Να ειναι παντα γερο και καλοτυχο το μωρακι σας και καλη αναρωση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 69
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Boymama ti teleia perigrafh,akoma k an zoritsikes ligaki aksize!Paraligo na valw k gw ta klammata.Fantazomai ti wraia synaisthimata enoiwses fernontas to mwraki sou sto kosmo.

Anypomwnw k gw :)

Euxomai o mpempos sou na exei ygeia kai tyxh.Kai oloi sas na eiste mia poly eutyxismenh oikogeneia :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγκινητική περιγραφή, αν και περιληπτική. Φαντάσου να ταν περιεκτική!

Να σας ζήσει το αγγελούδι σας. Να ναι γερό και τυχερόσ την ζωή του..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω τι εμπειρια ειναι αυτή!!Συγκινηθηκα παρα πολυ!!! Να σας ζήσει το αγορακι σας , να ειναι γερος και καλοτυχος , να τον χαιρεστε και να τον καμαρωσετε οπως επιθυμειτε!!!Καλη σαραντιση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει ο άγγελός σου

πω πω συγκίνηση ...

κάθε φορά με τις εμπειρίες σας...

Να είναι πάντα γερό το μωράκι σου

να το χαίρεσαι

και καλή λοχεία να έχεις :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!!!

ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΟΛΟΙ!

ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ,ΤΟΝ ΑΓΓΙΖΩ,ΤΟΝ ΜΥΡΙΖΩ......ΑΧ ΨΥΧΗ ΜΟΥ ΟΜΟΡΦΗ............ΑΓΓΕΛΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KOΠΕΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΑ ΠΑΝΤΑ ΥΓΙΗΣ....ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ Κ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ Κ ΑΥΤΟ ΜΕΤΡΑΕΙ...ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΖΕΣΑΙ ΤΩΡΑ Κ ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΟΥ ΚΙΝΗΣΗ ΘΑ ΤΡΕΛΑΙΝΕΣΑΙ....

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΦΩΤΟ...ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ..ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει ο γιόκας, να είναι γερός, ευτυχισμένος και πάντα καλότυχος σε όλη του τη ζωή!!

Να είστε πάντα ευτυχισμένοι και να τον χαίρεστε σε κάθε στιγμή της ζωούλας του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΠΕΡΙΦΗΜΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΑΝΤΑΠΕΞΕΛΘΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΣΤΗ ΓΕΝΝΑ ΜΑΣ.

ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ!

ΝΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΣΟΥ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ ΚΑΙ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΥΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΥ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filenada molis diabasa thn perigrafi sou kai exoume planatksei sto klama kai egw kai i mpempa pou thn exw agkalitsa!!! Eyxomai na exeis panta thn idia dynamh sthn zwi sou me ayth pou edeikses sthn genna!!! TA mpoumpoukia mas aksizan kathe talaiporia etsi den einai koritsaki? Para ligo 8a genniotan thn idia mera:) Plaka 8a eixe.. Na to xairese.. na sou zisei.. kai na exeis panta toso eytyxismenes stigmes me ton sizigo sou opos thn stigmoula pou bghkes apo thn aithousa! POlla filakia kai apo tis dyo mas (mpempa-mama):kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει Boymamma ο αγόραρος σου! Να τον χαίρεσαι και να τον καμαρώνεις όπως το επιθυμείς! Καλό σαραντισμό να έχεις κοπέλα μου και... υπομονή! Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...