Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΜΟΥ!!!!(BOYMAMMA)!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Να σου ζήσει γλυκειά μου! Να ναι πάντα υγιέστατος και καλότυχος! Με συγκίνησες με την περιγραφή σου!! Κ αυτό με το χέρι πια.... τί με περιμένει Θεέ μου;!;! Πιστεύω, όμως, πως με το που πιάνεις το αγγελούδι σου στην αγκαλιά σου όλα ξεχνιούνται,ε; Να σας ζήσει και πάλι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 69
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Αχ φοβερο...δεν θα σταματησω να το λεω...τοσο συγκινητικα...μπραβο σου!Συγχαρητηρια να σου ζησει ο κουκλος!!Να ναι παντα γερος κι ευτυχισμενος!!!Και σε σενα και στην οικογενεια σου ευχομαι καθε ευτυχια αγαπη και υγεια!!!Φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει το μωράκι σου γλυκιά μου!εύχομαι να σου χαρίζει πάντα χαμόγελα κ στιγμές ευτυχίας!συγκινήθηκα πολύ με την περιγραφή σου,περιμένω κ εγώ να γεννήσω σύντομα..τρόμαξα βέβαια λίγο με τα του χεριού..!!πω πω!σε λίγο έχω ραντεβού με το γιατρό μου,για να τον ρωτήσω σχετικά!!φιλιά πολλά κ καλή ανάρρωση!καθε ευτυχία στην οικογένειά σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μ εκανες να θυμηθω τα δικά μου ( αν και εγώ βέβαια δεν την γλύτωσα την καισαρικη με την περιτυλιξη η μπεμπα ζοριζοταν ..) βρε κοριτσάκι..!! να σου ζήσει ο πρίγκηπας, παντα γερός και καλοτυχος να τον χαίρεστε !!! Χαλάλι ολος ο πονος και η ταλαιπωρια για τα μωράκια μας !

Καλη λοχεια κοριτσάρα :)

.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ και μενα με βεντουζα μου το πηρανε γιατι φαινοτανε το κεφαλι και δεν ηθελε να κανει καισαρικη. Μολις τον βγαλανε απο τη βεντουζα ητανε σαν να ειχε 2 κεφαλια. Παραμορφωθηκε πολυ αλλα σε μια μερα επανηλθε το οιδημα. Σοκ ειχα παθει. Εκει που περιμενεις να δεις ενα μωρο σαν ολα τ'αλλα να δεις τετοιο πραμα. Να τον χαιρεσαι τον μικρουλη σου.. Τωρα αρχιζουν τα καλα και τα δυσκολα ταυτοχρονα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απίστευτη περιγραφή! Σχεδόν το ζήσαμε μαζί σου! Να είστε και οι τρεις σας πάντα καλά, γεροί και δυνατοί! Να το χαίρεστε κι εσύ να έχεις καλή και εύκολη λοχεία!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΜΟΥ ΝΙΩΣΑΤΕ Κ ΕΣΕΙΣ ΛΙΓΟ ΠΟΛΥ ΤΗ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΠΟΥ ΕΝΙΩΣΑ Κ ΕΓΩ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΧΑ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΤΑ ΕΓΡΑΦΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΛΕΠΤΟΜΕΡΩΣ...!!!ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΠΙΑΣΑΤΕ ΤΟ ΝΟΗΜΑ!!!Ε???

papaki70 ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΑΡΑΜΟΡΦΩΘΕΙ ΚΑΘΟΛΟΥ!ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΗΤΑΝ ΣΕ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΙΣΩ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΟΥ ΚΑΤΙ ΡΟΖ ΒΟΥΛΙΤΣΕΣ ΑΛΛΑ ΣΕ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΑΠΟ 24 ΩΡΕΣ ΕΦΥΓΕ Κ ΑΥΤΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Boymamma να σας ζησει το αγγελουδι σας!!!!:P Συγκινηθηκα παρα πολυ!!!!Φανταζομαι ποσο εντονα συναισθηματα!!!!!Σας ευχομαι παντα χαρες και ολα τα καλα του κοσμου στο μπεμπακι σας!!!!!!!Φιλακια πολλα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

boymamma μου, κοπελα μου, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!:woohoo:

να σας ζησει το αγγελουδακι σας κοριτσακι μου, να 'στε γεροι και δυνατοι, να το χαιρεστε και να το καμαρωνετε!!!:woohoo:

γλυκια μου, αποδειχθηκες πραγματικα παλληκαρι, μπραβο σου και μπραβο και στον γιατρο σου, τα καταφερατε τελεια!!!:)

με το καλο να σαραντισετε!!!:kiss:

(κοριτσαρες μου, μην τρομοκρατειστε με το "χερι"! η αληθεια ειναι πως πολλες κοπελες το εχουν περιγραψει πολυ επιπονο, αλλα μην σας πιανει πανικος!!:) ειναι και λιγο "τυχη" πιστευω σε ποιανου το χερι θα πεσεις!!:lol: εγω ειχα δικη μου μαια (αυτη που μου συστησε ο γιατρος μου) κι ετσι μονο εκεινη και ο γιατρος με ακουμπησαν!;) η κοπελα ηταν εξαιρετικη! βεβαια η εμπειρια του "χεριου" σιγουρα ειναι λιγο αβολη, αλλα για μενα δεν ηταν τιποτα περ/ρο απο αβολη! επισης η μαια μου εσπασε τα νερα (κατι που επισης πολλες κοπελες εχουν περιγραψει ασχημα):( αλλα εγω δεν πονεσα ΚΑΘΟΛΟΥ!!;) μαλλον σταθηκα τυχερη, αλλα θελω να πω μ'αυτο να μη πανικοβαλλεστε και να μην φτασετε σ'εκεινη την ωρα αγχωμενες γι αυτο (γιατι τοτε σιγουρα θα πονεσει περ/ρο!);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει το μπεμπεδάκι σας!!!! πάντα γερό και ετυχισμένο να είναι..και εσείς το ίδιο, να το μεγαλώσετε με απέραντη αγάπη!!!καλη ανάρρωση!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια κοριτσι μου!!!!!Να σας ζησει και να τον καμαρωνετε γερο και ευτυχισμενο!!!!!:woohoo: Σ ευχαριστουμε που μοιραστηκες την εμπειρια σου μαζι μας!!!!Πολλα φιλακια και καλη λοχεια κουκλα μου!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!

ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!!! ΤΟ ΖΗΣΑΜΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΤΟ ΠΕΡΙΕΓΡΑΨΕΣ ΚΑΙ ΣΈΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙ ΑΥΤΟ!!!!!! ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...