Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΚΑΙ ΣΚΕΥΗ ΦΑΓΗΤΟΥ


Recommended Posts

Εμεις εχουμε της Peg-perego καρεκλακι φαγητου! ειμαι παρα πολυ ευχαριστιμενη.

τωρα για σκευη φαγητου φροντισε αυτα που θα παρεις να μπαινουν στην καταψυξη, στο πλυντηριο πιατων και στα μικροκυματα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κι εμεις perego εχουμε.πανω κατω ομως ιδιο ειναι και της chicco.

πιατακια μου φεραν 2 σερβιτσια απο την παρουσιαση και αυτα με βολεψαν γιατι δεν ηθελα πλαστικα.βεβαια εχω παρει ενα της nuk για να το παιρνω εξω.αν αρχισει να τρωει μονος του βλεπουμε,μαλλον θα χρειαστω κι αλλα πλαστικα:P

κουταλακι σιλικονης της chicco

αντε και καλη αρχη;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ!

Peg-Peregο λοιπόν!

Όντως καλό!'Εχω καρότσι 3 σε 1 αυτής.

Επίσης δεν είχα σκεφτεί ότι καλύτερα να μην τρώει σε πλαστικό!

Κουταλάκι σιλικόνης;;; Ωραίο ακούγεται!

Ευχαριστώ mariah!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrinaki τι κάνεις? Σε αφήνει ελεύθερο χρόνο για mammy η Αλεξάνδρα? Σε χάσαμε μωρέ!

Για το θέμα μας... Εμένα μου έφεραν δώρο οι κολλητές μου ένα καρεκλάκι της chicco. Είμαι πολύ ευχαριστημένη. Τα σκεύη της κι αυτά chicco. Πότε σας ξεκινάει κρεμούλες ο Θόδωρος? Απλά άρχισες το ψάξιμο από τώρα ή σας ξεκινάει φρουτάκια από τον 4ο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα Ιφιγένεια αγαπητή! Χάθηκα αλλά όχι λόγω της Αλεξάνδρας μας!

Είμαι σε περίοδο ''διαβάσματος''! Θα σου πω από κοντά...

Θα στείλω μήνυμα να βρεθούμε σύντομα!

Ναι κλεισμένο 4ο! Δεν ξέρω όμως με τί θα αρχίσουμε!

Chicco εσύ! Σκεύη θα τα προτιμήσω μάλλον!

Καρεκλάκι ίδωμεν...

ΥΣ.ΦΙΛΙΑ!ΘΑ ΜΙΛΗΣΟΥΜΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Κατερίνα ναι, ξέρω, ο γιατρός σας, ξεκινάει νωρίς στερεές..

Οκ κορίτσι μου, όποτε θέλεις... Περιμένω νέα σου!

Φιλάκια στο ομορφοφατσόνι της Αλεξάνδρας σου! Στείλε με αν θέλεις φωτο της με mms... :cheer:

Φιλάκιαααααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω θα σου προτεινα να παρεςι καρεκλακι αυτο που προσαρμοζετε σε όλες τις καρεκλες και το λεω αυτο γιατι συμφωνα με τους ειδικους το παιδι μαθαινει να ειναι μελος της οικογενειας δηλαδη να καθετε και εκεινο στο τραπεζι .Τωρα βεβαια δεν ξερω ποσο ειναι το μωρακι σου αλλα αν ειναι μικρο και ακομα δεν μπορει να κατσει καλα μια λυση ειναι και το ριλάξ εγω τις κρεμες εκει τις εδεινα στην αρχη και ταπρωτα γευματα εκει και στο καροτσι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΣ CHICCO ΕΝΑ ΚΛΑΣΙΚΟ ΚΑΡΕΚΛΑΚΙ ΦΑΓΗΤΟΥ ΜΕ ΤΟ ΔΙΣΚΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΠΑΛΙ ΤΗΣ CHICCO ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΟΥΜΠΩΝΕΙ ΠΑΝΩ ΣΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΣΤΡΕΦΕΤΑΙ ΚΙΟΛΑΣ ΔΕΞΙΑ - ΑΡΙΣΤΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΠΑΙΔΙ (ΑΠΟ ΤΟ SITE THΣ CHICCO : ΚΑΘΙΣΜΑ ΦΑΓΗΤΟΥ 360 ΜΟΙΡΩΝ

ΝΕΟΣ ΜΟΝΑΔΙΚΟΣ ΠΟΛΥ-ΤΡΟΠΟΣ για να κάθεται το μωρό στο τραπέζι, μια πατέντα της Chicco!

Το κάθισμα εύκολα περιστρέφεται προς τη μεριά που χρειάζεται ώστε το μωρό να επιβλέπεται εύκολα. Έχει δυνατότητα περιστροφής σε 6 θέσεις χρήσης. Αργότερα, όταν το μωρό μεγαλώσει μπορεί να τρώει στο τραπέζι μαζί με τη μαμά και το μπαμπά. Διαθέτει διπλό σύστημα στερέωσης και προσαρμόζεται με ασφάλεια, σχεδόν σε όλους τους τύπους τραπεζιών! Έχει αντιολισθητικά στηρίγματα... και τσάντα μεταφοράς!.

Κωδικός Προϊόντος: 01.07.003.61705 )

ΑΥΤΑ....

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sumpethera emas afto mas ekane doro o aravoniastikos tis kouniadas mou...to sxedio einai asorti me to relax pou pire i kouniada mou..apoti eida sto jumbo kanei 70 euro,vgainei to trapezaki kai san karekla to vazeis sto trapezi ,vevaia den anevokatainevei kathupsos opos ta alla tis chicco pou kanoun 120,exei kai ena kainourgio tis chicco pou ginetai kai relax gia tous protous mines,pantos ama agoraza ego kai den me eixan prolavei tha eperna to tatamia an thumamai kala tis pegperego pou einai kai relax kai kathisma pou kounietai kai exei kai rodes kai to pas opou thes...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προσωπικα καλυτερο καρεκλακι θεωρω αυτα που προσαρμοζονται σε καρεκλες.......εμεις αυτο εχουμε συγκεκριμενα τις fisher price.....το καλο με αυτα ειναι οτι δεν πιανουν χωρο και αν θες τα περνεις και μαζι σου....οπου και αν πας...εμεις τωρα το καλοκαιρακι που θα πηγαινουμε για φαγητο εξω θα το περνω μαζι μου και θα καθεται κανονικα στο τραπεζι μαζι μας...επισης εχουν και παιχνιδακια πανω.....ειναι και πολυ οικονομικα σε σχεση με τα μεγαθηρια:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos έγραψε:

sumpethera emas afto mas ekane doro o aravoniastikos tis kouniadas mou...to sxedio einai asorti me to relax pou pire i kouniada mou..apoti eida sto jumbo kanei 70 euro,vgainei to trapezaki kai san karekla to vazeis sto trapezi ,vevaia den anevokatainevei kathupsos opos ta alla tis chicco pou kanoun 120,exei kai ena kainourgio tis chicco pou ginetai kai relax gia tous protous mines,pantos ama agoraza ego kai den me eixan prolavei tha eperna to tatamia an thumamai kala tis pegperego pou einai kai relax kai kathisma pou kounietai kai exei kai rodes kai to pas opou thes...

ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΔΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΓΚΩΔΕΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΗΣ CHICCO. ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΣΕ ΚΑΝΑ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΩ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ!!! ΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΤΖΑΖ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΤΗ ΒΟΛΗ ΜΟΥ....ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΤΗΣ FISHER ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΦΑΡΜΟΖΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΕΞΟΔΟ ΜΑΣ ΤΟ ΑΛΛΟ ΤΟ ΜΙΚΡΟΥΛΙ. :blink: ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΗ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΤΡΙΑ ΘΑ ΠΑΡΩ :woohoo: ΚΙ ΑΥΤΟ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ :P

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...