Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Εγώ πίνω ένα άλλο τσάι θηλασμού το οποίο όμως έχει τα ίδια συστατικά με αυτό της weleda και ναι κάνει δουλειά και εγώ δεν είμαι άνθρωπος του τσαγιού αλλά πίνω ένα φλυτζάνι το πρωί ένα το μεσημέρι και ένα το βραδάκι. Το βραδάκι πίνω και μια μπυρίτσα χωρίς αλκοόλ και ειδικά τους πρώτους μήνες του θηλασμού τα βράδια το στήθος μου ήταν σαν πρησμένο αλλά και τώρα 9 μήνες μετά ,ερικές φορές το στήθος τρέχει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξερω για το τσαι...

Αλλα τα υπολοιπα προιοντα για το

μπεμπε (κρεμες, αφρολουτρα κ.τ.λ.)

ειναι πολύ καλα ... ειναι υποαλλεργικα

εγω αυτα θα χρησιμοποιω, μου τα συστησε

μια φιλη που ειναι πολύ ευχαριστημενη!!!

Αληθεια τι κανει το τσαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως και γω χρησιμοποιω την κρεμα για συγκαμα, το αφρολουτρο-σαμπουαν και το λαδακι για τις ραγαδες και ειμαι πολυ ευχαριστημενη αλλα το το τσαι δεν μαρεσε καθολου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω το επινα πολυ στις αρχες. Ήταν αρκετα καλό. Κάνει δουλεια. Πίνε 3 την ημέρα.

Τωρα που θηλάζω καθε ώρα, τι να το κανω; Αν περάσει το 3ωρο και δεν εχω θηλάσει έχω ένα στηθος γεματο γαλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ειχα παρει το σαμπουάν-αφρόλουτρο και την κρέμα αλλαγη πάνας..πάρα πολυ καλα!!!..και μου έδωσαν και τσαι θηλασμου ως δωρακι 3-4 φακελάκια..καλα μου φανηκαν και σκεφτομαι να παραγγειλω...εχει πολυ έντονη μυρωδιά ομως...αμα σου αρέσουν οι έντονες γευσεις μια χαρα ειναι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...