Μετάβαση σε περιεχόμενο

Περιποίηση σώματος


Recommended Posts

nurse, είχα πάρει 11 κιλά. Εβαζα σε κοιλιά, στήθος, στα πλευρά, στους γλουτούς, μηρούς και πίσω από τις γάμπες. Φαντάζεσαι διαδικασία? Καθε βράδυ μετά το μπάνιο. Μόλις γέννησα ο γιατρός μου είπε οτι δεν χρειαζόταν να πάρω κορσέ και μου συνέστησε την salba mamma due και ένα φυλλάδιο με 5-6 ασκήσεις. Τα οποία δεν ετήρησα παρα μόνο για 2-3 μέρες.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 91
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

nurse, είχα πάρει 11 κιλά. Εβαζα σε κοιλιά, στήθος, στα πλευρά, στους γλουτούς, μηρούς και πίσω από τις γάμπες. Φαντάζεσαι διαδικασία? Καθε βράδυ μετά το μπάνιο. Μόλις γέννησα ο γιατρός μου είπε οτι δεν χρειαζόταν να πάρω κορσέ και μου συνέστησε την salba mamma due και ένα φυλλάδιο με 5-6 ασκήσεις. Τα οποία δεν ετήρησα παρα μόνο για 2-3 μέρες.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liana εγω εχω παρει 18 κιλα μεχρι τωρα και ειχα και αλλα 10 παραπανησια κιλα απο πριν απο οτι καταλαβαινεις ειναι λογικο.. μια χαρα εσυ μονο 11 κιλα!!αψογη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liana εγω εχω παρει 18 κιλα μεχρι τωρα και ειχα και αλλα 10 παραπανησια κιλα απο πριν απο οτι καταλαβαινεις ειναι λογικο.. μια χαρα εσυ μονο 11 κιλα!!αψογη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liana εγω εχω παρει 18 κιλα μεχρι τωρα και ειχα και αλλα 10 παραπανησια κιλα απο πριν απο οτι καταλαβαινεις ειναι λογικο.. μια χαρα εσυ μονο 11 κιλα!!αψογη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liana εγω εχω παρει 18 κιλα μεχρι τωρα και ειχα και αλλα 10 παραπανησια κιλα απο πριν απο οτι καταλαβαινεις ειναι λογικο.. μια χαρα εσυ μονο 11 κιλα!!αψογη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 year later...

ΓΕΙΑ ΣΟΥ AGLIKERIA.ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΒΑΖΩ ΚΡΕΜΑ ΑΠΟ ΤΟ 2 ΜΗΝΑ.ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΒΓΑΛΑ ΡΑΓΑΔΕΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ.ΚΥΡΙΩΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ 2 ΚΑΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΦΑΝΤΑΣΟΥ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΤΑΝ ΑΝ ΔΕΝ ΕΒΑΖΑ ΚΑΘΟΛΟΥ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΑ ΘΕΜΑ ΔΕΡΜΑΤΟΣ ΤΕΛΙΚΑ ΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΘΑ ΒΓΟΥΝ ΑΠΛΑ ΒΟΗΘΑΣ ΤΟ ΔΕΡΜΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΛΙΓΟΤΕΡΕΣ ΜΕ ΤΗ ΚΡΕΜΑ.ΦΙΛΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω ξεκινησα να βαζω καθημερινα απο τον δευτερο μηνα.

Κρεμα για ραγαδες και βαζελινη..

Στον εννατο μηνα ειχα γινει "καρναβαλι"..

Οι κρεμες ηταν μονο για... μυρωδια!!

Απ' οτι μου ειπε ο γιατρος μου ειναι στο δερμα

αν τα ανοιξεις ή οχι..

Τωρα... 22 μερες μετα την γεννα..

η κοιλια μου ειναι σε μαυρο χαλι.. και οι ραγαδες κατακοκκινες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΒΑΖΑ ΛΑΔΑΚΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΡΑΓΑΔΑ.ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΕΚΑΝΑ ΡΑΓΑΔΕΣ ΚΑΤΩ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.ΤΡΑΓΙΚΗ ΕΙΡΩΝΙΑ ΕΤΣΙ?ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ ΛΙΓΕΣ.ΒΕΒΑΙΑ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΔΙΟΤΙ ΤΡΩΩ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ.ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΙΑΙΤΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.ΠΑΝΤΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΕΡΜΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΟΙ ΚΡΕΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΑΒΗΓΜΑ.ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ.ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΒΑΒΥ ΟΙΛ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΗ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΒΑΖΑ ΛΑΔΑΚΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΡΑΓΑΔΑ.ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΕΚΑΝΑ ΡΑΓΑΔΕΣ ΚΑΤΩ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ.ΤΡΑΓΙΚΗ ΕΙΡΩΝΙΑ ΕΤΣΙ?ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΠΟΥΤΙΑ ΛΙΓΕΣ.ΒΕΒΑΙΑ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΑ ΚΙΛΑ ΑΠΟ ΟΣΑ ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΔΙΟΤΙ ΤΡΩΩ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ.ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΙΑΙΤΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ.ΠΑΝΤΩΣ ΤΕΛΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΕΡΜΑ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΟΥΝ ΟΙ ΚΡΕΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΑΒΗΓΜΑ.ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ.ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΒΑΒΥ ΟΙΛ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΗ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΝΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!

κ γω απο το 2ο μηνα εβαζα κρεμες απο το φαρμακειο,

τεσσερα σωληναρια καταναλωσα!:P εντατικα εβαζα,πρωι κ βραδυ ανελλιπως!

:lol:

τελευταια ειχα παρει της Galenic την elancyl,παρα πολυ καλη ειχαν προσφορα 2 σωληναρια 30ευρω αν θυμαμαι καλα,τεσπα,

παντως ραγαδες δεν εκανα καθολου,ουτε στην κοιλια,ευτυχως,τωρα θελει λιγους κοιλιακους να σφιξουμε!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκι!!

Έχει 18 μέρες που γέννησα,δεν έχω ούτε μια ραγάδα για δείγμα κ νομίζω πως αυτό οφείλεται στην κρέμα κατα των ραγάδων της biotherm που έβαζα τουλάχιστον 2 φορές τη μέρα μετά το μπάνιο.Κοστίζει 36Ε αν δε κάνω λάθος αλλά απλώνεται απίστευτα,μοσχοβολάει κ έχει εγγυημένα αποτελέσματα!Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...