Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΠΩΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ???


Recommended Posts

νελυ μου μακαρι να βγει η ευχουλα σου!!! μου το εχουν ξαναπει οτι μπορει να κανω διδυμα!!! :P δεν ξερω γιατι αλλα πολλοι φιλοι μου λενε κανε διδυμα θα σου πηγενουν!!! χχααχχαιχιχιχιαιχιαιαχι

rose25 να σαι καλα,ειδα οτι ειναι καλουλι το αρθρο και γιαυτο το εβαλα!! βοηθανε κατι τετοια αρθρα!!! να βαζουμε οποια βρισκει! :P

μαρουλι μου εννοειται να ξεκινησουμε ολες!!!!!! χιχιχιχι εεεεεε αριστινακιιι????

δεν ξερω αν θα ξεκινησω αυριο,ειμαι πολυ ταραγμενη με την ιστορια της τιρογαριδακι..δεν εχω διαθεση....μπορει μεθαυριο.. να προσευχηθουμε να γινει ενα θαυμα...θελω τοσο να της πω να μην το ριξει το παιδι,και απο την αλλη δεν μπορω να την κανω χειροτερα αν πρεπει να το κανει.. γαμωτο χαλια ειμαι... θελω να της το φωναξω!!!!!να μην το κανει....μια ξαδερφη της πεθερας μου της ειχανε δωσει 10/15 οτι θα βγει με συδρομο νταουν το παιδι της,πηγε αναψε ενα κερακι στην εκκλησια και οταν βγηκε αποφασισε να το κρατησει,...και το παιδι της τωρα ειναι θηριο!!! πανεξυπνο!!!!! πρωτο στα μαθηματα!!!!!!!! μιλαμε για φατσα!!!! υγιεστατο!!!!!! αλλα μονο ο θεος μπορει να την σπρωξει να το κρατησει η οχι.... εμεις οι ανθρωποι δεν μπορουμε να ξερουμε...με τρελενει αυτο.,18 πιεση ανεβασα ρε κοριτσια...χαλια ειμαι. να ειναι καλα η κοπελα πρωτα,να παρει φωτιση να κανει το σωστο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 138
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αριστινάκι μου σε ευχαριστώ πολύ!! Τα θυμάμαι αυτά που μου είχες πεί από το καλοσώρισμα !! Και τα έχω συνέχεια στο μυαλό μου!

Και σας λεω κορίτσια με μεγάλη χαρά ότι αυτό το μήνα ήμουν για πρώτη φορά πολύ χαλαρή και πολύ πιο ήρεμη χωρίς πολύ άγχος και χωρίς το ημερολόγιο στα χέρια μετρώντας τις μέρες όπως συνήθως!! Με βοηθάτε πολύ... ξέροντας ότι δεν είμαι ΜΟΝΗ ΜΟΥ!

Και ... αριστινάκι ... να σου πω την αλήθεια.. δεν το βρίσκουμε καθόλου κουραστικό το "μέρα παρά μέρα" (αλλωστε μιλάμε για το διάστημα από την 8-9η μέρα εως την 20η) σιγά το πράγμα !!! Αντιθέτως θα έλεγα το ...διασκεδάζουμε μια χαρά!! :) :)

mikroulaxristos ... μην βρεί κ το μπελά του ο άνθρωπος στα καλά καθούμενα εεε ??? Και το χω βαρος στη συνείδησή μου!!!! :))

Καλή επιτυχία πάντως και στις δυό σας κοριτσάκια μου με τα τεστάκια... και άντε να είστε εσείς οι τυχερές αυτού του μήνα :) Φιλάκια πολλά !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω με διακκεκομενη συνουσια!!!!!χαχαχχα

κουφο??????:lol: :lol:

απλα δεν κανουμε εντατικες προσπαθειες λογω υποχρεωσεων...

φιλακια!!!!!!!!!

ευχομαι ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου ΠΗΡΑ ΤΑ ΤΕΣΤΑΚΙΑ ΩΟΡΗΞΙΑΣ ΣΗΜΕΡΑ!!!!!!! τα περιεργαζομουν,διαβασα τιςοδηγιες καμια 20αρια φορες,κοιτουσα το μηχανηματακι που εχει μεσα σαν να εβλεπα ufo ,πλακα ειχα!!!:P πηρα το clear blue με το χαμογελακι!! το εκανα ,βγηκε αρνητικο,οποτε συνεχιζουμε!! αυριο παλι!!! παντως εγω νοιωθω με το συστημα αυτο σαν να μου φευγει ενα τεραστιο βαρος!!!! φοβομουν μην αγχωθω,αλλα τελικα ξεαγχωθηκα τελειως!!!!!!!!! νοιωθω μια ηρεμια που θα κανω το τεστακι μου το πρωι και θα ξερω οταν δειξει το χμογελακι,οτι εκεινες τις 2 μερες εχω τις καλες πιθανοτητες!!! ετσι δεν καθομαι να το σκφτομαι ολη μερα!!!!! δεν αναρωτιεμαι αν ειναι καλη μερα σημερα,και ουφ τωρα αυτα τα πονακια ειναι οντως οωρηξια???..

μακαρι να τα καταφερουμε ολεςμας και υγεια να εχουμε πανω απο ολα κοριτσια....

τελικα αυτο μετραει πιο πολυ απο ολα......να ξυπναμε και να κανουμε το σταυρο μας,ναπαρακαλαμε τον θεουλη να μας εχει καλα και να εχει καλα και την κοιλιτσα μας οταν με το καλο μεινουμε εγκυουλες!!

ντιμι μου ευχαριστω πολυ για την ευχουλα!!! παρε και εσυ βρε τεστακια να δεις αμεσως θα τα καταφερεις αν λειτοργησουν θετικα στη ψυχολογια σου!!!!!

αριστιναααααααααααααα τι γινεται αγαπη???????????τα αρχισες ??????? αχ μακαρι να τα καταφερουμε !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μικρουλα μου καλη επιτυχια με τα τεστακια και ευχομαι τον αλλο μηνα να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα:) σκεφτομαι να τα παρω και εγω.ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ..........ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ......... ΧΘΕΣ ΑΛΛΑΞΑ ΦΩΤΟ ΜΕΛΟΥΣ ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΕΝΗ ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Η ΑΛΛΑΓΗ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικρουλα μου!!!Ειδες?Συμφωνω κι εγω οτι φευγει τελειως το αγχος!!!Φοβερο?Οπως λες δεν σκεφτεσαι καθε μερα...ποναω?ειναι ωορηξιας?κλπ!Μια χαρα!!!Εγω λεω απο αυριο να αρχισω η μεθαυριο....ακομα βεβαια δεν τα εχω παρει χα χα χα !!!Αυριο ισως...ειναι κι αυτη η τιμη που με τσουζει λιγακι!!!Μετα σκεφτομουν να τα παραγγειλω απο το ιντερνετ...δεν ξερω αυριο θα το κανονισω σιγουρα!!Καλη επιτυχια και με πολλα μωρακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!Αμην Παναγια μου!!!

mariant να παρεις να παρεις ειναι οτι πρεπει!!Οσο για την φωτο δεν ηξερα οτι καθυστερει τοσο...που θα παει θα αλλαξει!:)

Αντε μικρουλα μου!!!!!Αντε να γινει το θαυματακι και να φουσκωσουμε ολες μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου ..δεν πειραζει,παμε γερα για τον αλλο μηνα!!!!!!!!!!! :)

δεν ξενερωνουμε!!!!! ;)

μαρουλι32 μου χιχι πρωτη πρωτη!!! χαχααχααχχ σας περασα!!!!! :P μακαρι να σας την κανω την ανακοινωση!!!! α καλα.....θα το καταλαβετε.....αν γραψω κανενα ποστ που το μονο που θα γραφει θα ειναι: ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ,........ εγω θα ειμαι!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικρουλα ευχομαι τα τεστ να αποδειχθουν τυχερα και να το πιασεις το μωρακι με την πρωτη... Σκοπευω και εγω τον αλλο μηνα να τα παρω, αν αδιαθετησω βεβαια. Περιμενω αυριο ή το αργοτερο Σαββατο, αλλα βρε κοριτσια την νιωθω να ερχεται.Ποναει η κοιλια μου, οχι πολυ αλλα σχεδον συνεχεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mikroula xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa!!!! :laugh:

Με τόση θετική ενέργεια που εκπέμπεις σίγουρα και σύντομα θα σε επιλέξει ένα σποράκι για μανούλα του!

:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aristina έγραψε:

Μικρουλα μου!!!Ειδες?Συμφωνω κι εγω οτι φευγει τελειως το αγχος!!!Φοβερο?Οπως λες δεν σκεφτεσαι καθε μερα...ποναω?ειναι ωορηξιας?κλπ!Μια χαρα!!!Εγω λεω απο αυριο να αρχισω η μεθαυριο....ακομα βεβαια δεν τα εχω παρει χα χα χα !!!Αυριο ισως...ειναι κι αυτη η τιμη που με τσουζει λιγακι!!!Μετα σκεφτομουν να τα παραγγειλω απο το ιντερνετ...δεν ξερω αυριο θα το κανονισω σιγουρα!!Καλη επιτυχια και με πολλα μωρακια σε ολες τις κοιλιτσες!!!Αμην Παναγια μου!!!

mariant να παρεις να παρεις ειναι οτι πρεπει!!Οσο για την φωτο δεν ηξερα οτι καθυστερει τοσο...που θα παει θα αλλαξει!:)

Αντε μικρουλα μου!!!!!Αντε να γινει το θαυματακι και να φουσκωσουμε ολες μας!!!

ναι καλε δεν ξερω,εντελως ξαφνικα χαλαρωσα!!! μολις το εκανα και μετα ενοιωθα οτι τα εχω ολα υπο ελεγχο!

ποιος ξερει? παντως ευτυχως που ενεργει θετικα στη ψυχολογια μας!!!!!!!:)

ασε η τιμη ειναι μπομπα!!!!!!! 55 ευρω ειχε! και λογικα δεν θα φτασει αυτο το κουτι! οποτε αλλα 55 μετα!

αστα να πανε,παει το βδομαδιατικο!!!! αλλα προκειμενου να παρουμε αυτα με τα 30 ευρω και να μην δειξει ποτε,

καλυτερα ετσι... αν εχεις δυνατοτητα μεσω ιντερνετ,να τα παρεις απο εκει,ειναι πολυ καλυτερη η τιμη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι ετσι ελεγα γιατι τα λεφτα που εχει το ενα(clearblue me to xamogelaki) απο το ebay παιρνεις 2!Και μου την βαραει να τους τα δωσω!!!Οποτε ισως τα παρω αποκει...βεβαια αυτο σημαινει οτι παλι αυτον τον μηνα θα την βγαλω στο ψαξιμο χα χα χα χα χα!!!Θα δουμε....σκεφτομαι ομως κιολας....φανταζεσαι να τα παρω να ερθουν σε καμια 20αρια μερες και να τα εχω καταφερει απο μονη μου χα χα χα σουπερ θα ητανε....αχ τι καλο για να ναι αληθινο!!!Φιλακια μικρουλα μου και σε ολες τις κουκλαρες!!!Με το καλο....χα χα χα σκεφτομαι καθε μερα μπαινουμε και δινουμε ευχες η μια στην αλλη που θα παει δεν θα πιασουν? χα χα χα χα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχειςδικιο μωρε,απλα εγω δεν τα περνω απο ιντερνετ γιατι δεν εχω ασχοληθει ποτε να κανω καποια αγορα απο το νετ. μακαρι να παρεις και να πανε και τσαμπα!!!!!!!!! οι ευχουλες θα πιασουν!!! το νοιωθω!!! για ολες μας!!!!! :) αισιοδοξια και καλο σεχ θελει..χααχχαιχιιχιχιχιχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Αχ βρε Μικρουλα μου ειλικρινα απολαμβανω κι αυτες τις στιγμες....τις αγωνιες μας....εχουν

κι αυτες την χαρη τους...το περναμε ολες μαζι ανυπομονουμε....και μετα θα χαιρομαστε παλι ολες μαζι....ειναι ολα ωραια!

Καλα να μαστε!!!ε?:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπως το ειπες...την υγεια μας να εχουμε !!!! και ολα τα αλλα θα γινουν!!! μη σου πω οτι αριζουν να γινονται!!! απο μερα σε μερα........ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koritsakia ki ego ta clear blue eho.

Aporia:giati opote hamogelaei to testaki kratane ton diko mou yperories?

Ton proigoumeno mina ton lupithika prohthes omos mono pou den ton epsalla ha ha meta gelaga moni mou (afou ton xupnisa aron aron kai kaname ta akrovatika).

Ti travameeeeeee

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που εισαι φιλεναδα,μερες εχουμε να τα πουμε!! :)

η απορια που εθεσες ειναι .......αστα!!!! το εχω ακουσει να συμβαινει πολλες φορες!! εμενα ειναι ο πρωτος μηνας που τα χρησιμοποιω!!! θα δουμε αν θα τυχει και σε μενα!!! εντομεταξυ,ειπαμε με τον χρηστο να κρατηθουμε μεχρι να δειξει το χαμογελακι,και με περιμενε να βγω απο το μπανιο σημερα να του πω τι εγινε,γιατι γυαλιζε το..ματι του!!! αχααχαχιχιιχαχαιχαιχαι σοβαρα,φοβαμαι μηπως τσινισει,μηπως ξενερωσει! προστοπαρων,το ελεγχει το θεμα!!! πηγε να μου την πεσει σημερα,και του λεω,...δενακουσα,πως ειπατε,οριστε??????? συγνωμη κυριε ποιος ειστε???????? :P

αλλα αν εμενα μου χαμογελασει το μαραφετι την 20 ημερα, τι θα τον κανω καλε μεχρι τοτε???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω κοριτσια πρωτη φορα τα πηρα τα τεστ αυτο το μηνα,εχω κυκλο 30 μερες και μου βγηκε σημερα το χαμογελο...την 16η μερα ,οποτε σημερα και αυριο θα εχουμε αγκαλιτσες..χαχαχα!!!!για να δουμε,τουλαχιστον δεν σκεφτεσαι καθε μηνα,ποτε εχεις ωορρηξια....και δεν εισαι μεσα στο αγχος αν επεσες μεσα στις μερες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα σε όλες!Εγώ πάντως είμαι 24 χρονών παντρεύτηκα πριν 65 μήνες και λόγω ολυκυστικών οι προσπάθειες μου ξεκίνησαν πρίν ένα χρόνο περίπου.Εχω κύκλο 35 ημερών και κάνω ωορρηξία την 22-24ημέρα. Εδώ και ενα χρόνο και αφού τα ΄΄εχουμε ψάξει ΟΛΑ και οι γιατροί όλοι λένε όλα μια χαρά. Αφού έχω κοιτάξει και με υπέρηχο την ωορρηξία και ενώ γίνεται δεν πιάνω.. Αφού έχω κάνει ενέσεις για καλήτερης ποιότητας ωάριο και έχω πάρει cloithene και πάλι δεν έχω μείνει αποφ΄σισα να κάνω εξωσωματική αύριο ξεκινάω με daronda η αλήθεα είναι οτι έχω απογοητευτεί και ενώ μο λένε έχω καιρό μπροστά μου αναρωτιέμαι αφού είναι όλα οκ γιατί δεν πιάνω;; Έχω άγχς αλλα ρε κορίτσια δεν πολυπιστευω οτι το άγχος απο μόνο του σε κάνι να μην πιάνεις ένα χρόνο έρχοντας σε επαφή μέσα στην ωορρηξία. Κατέληξα οτι θέλει μεγάλη τύχη μια φίλη μου με 3 μήνες καθυστέρη λόγω πολυκυστικών έμεινε έγκυος λοιπόν;;;;τι να λέμε τώρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΝΗ ΓΕΙΑ ΣΟΥ!ΓΙΑΤΙ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ,ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΑΚΟΜΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΗ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΗΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗΣ.ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΜΟΥ 33 ΧΡΟΝΩΝ ΜΕ ΠΟΛΥΚΥΣΤΙΚΕΣ(ΕΠΑΙΡΝΕ ΧΑΠΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΕΙ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ) ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΑΜΙΣΗ ΧΡΟΝΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ.ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΧΡΟΝΟ ΣΤΟ ΠΟΛΥ ΧΑΛΑΡΟ,6 ΜΗΝΕΣ ΕΝΤΑΤΙΚΑ,ΑΛΛΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΕ Κ ΤΟ ΑΦΗΣΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕ ΜΙΑ ΜΟΝΟ ΕΠΑΦΗ ΤΟ ΜΗΝΑ!

ΓΙΑ ΟΛΑ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ ΑΓΧΟΣ,ΤΑΠΕΙΝΗ ΜΟΥ ΓΝΩΜΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΣΥΝΤΡΕΧΟΥΝ ΑΛΛΟΙ ΛΟΓΟΙ Κ ΕΙΣΤΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ritsaki καταρχας εχεις απολυτο δικαιο ξερω πως το 70% φταιει το αγχος να σου πω την αληθεια ο λογος που την κάνω ειναι γιατι δεν μπορω να χαλαρωσω καθολου και γιατι με την εξωσωματικη ανεβαινει κατα πολυ το ποσοστο εγκυμοσυνης.γενικα εχω αλλάξει παρα πολλους γιατρους οι μισοι μου λενε φταιει το αγχος αλλα θελουν να μου δωσουν και χαπια να κανω καλητερης ποιοτητας ωορρηξια οι αλλοι μισοι να μου δωσουν χαπια γιατι λογω του οτι κανω ωορρηξια την 23η μερα δεν γινονται καλα τα ωαρια οποτε.... αποφασισα να πάρω τα φάρμακα κάνοντας όμως την παρέμβαση της γονιμοποίησης στο εργαστήριο. Τουλάχιστον να πάρω χάπια αλλά να διπλασιάσω τις πιθανότητες.... ΄Μακάρι να μου βγεί σε καλό ειλικρινά. Εσύ πόσο καιρό προσπαθείς;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia geia sas!eimai kenouria sto forum k tha ithela na mpo k go stin parea..exo diavasei tis istories sas k tha ithela na sas po k go ti dikia m k na m peite ti gnomi sas.prospathoume me ton antra m edo k 2 xronia na kanoume pedaki.ton perasmeno septevri apofasisame n kanoume eksetaseis gia na doume an iparxei provlima.den ithela na pistepso oti tha eixame provlima.telika entopistike provlima sto sperma.kaname oles tis eksetaseis (spermodiagrammata,iperixografimata,isterosalpiggografia k.t.l.) o,ti exete kanei k seis.ola se mena leitourgousan apsoga.opote epikentrothikame sto sperma.mas edose o giatros kapoia therapeia (nolvadex kai restadoc) kai ksekinisame spermategxiseis.mexri tora kaname 2 apotiximenes k tora anamenoume ta aspotelesmata tis tritis.oi spermategxiseis eginan se fisiko kiklo.o giatros m eipe oti tha kanoume alli mia (an den piasei afti) k meta eksosomatiki.afta koritsia m sas parakalo na m peite ti gnomi sas.perimeno k go mexri to telos tis evdomadas k exo agxothei apistefta!stis proigoumenes den eixa toso agxos.afti ti fora tha skaso!ipomoni koritsia m k efxomai se oles ta kalitera!(koritsia m signomi,evala tin istoria m se lathos sizitisi prin..tora p vrika to sosto to ksanavazo):blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

garfeild ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!

ΦΑΝΗ,ΕΙΜΑΙ 29 ΧΡΟΝΩΝ,1 ΧΡΟΝΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΜΕ ΣΥΣΤΗΜΑΤΙΚΑ ΟΛΗ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ.ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΓΑΜΟ ΜΑΣ ΚΑΝΑΜΕ ΜΕΡΑ ΠΑΡΑ ΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΗΜΟΥΝ ΑΓΧΩΜΕΝΗ Κ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΕΓΙΝΕ 50 ΗΜΕΡΩΝ.ΑΠΟ ΚΕΙ Κ ΜΕΤΑ ΑΓΧΩΘΗΚΑ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ Κ ΚΑΝΑΜΕ 1-2 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΓΟΝΙΜΕΣ ΜΕΡΕΣ.ΤΟ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝΑ Κ ΧΑΛΑΡΩΣΑ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗΣΕ ΠΟΛΥ ΝΩΡΙΣ.ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΟ Κ ΜΕΤΑ ΚΑΝΩ ΤΕΣΤ ΩΟΡΡΗΞΙΑΣ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΠΑΡΑΠΟΝΙΕΜΑΙ (ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΔΗΛΑΔΗ...)

ΔΕ ΜΟΥ ΠΕΦΤΕΙ ΛΟΓΟΣ ΦΥΣΙΚΑ ΑΛΛΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΘΑ ΠΩ.ΕΧΩ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 34.ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΒΛΗΜΑ,ΕΚΑΝΑΝ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ,ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΑΓΧΩΜΕΝΗ ΠΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΣ ΤΟ ΕΙΠΕ.ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΘΥΜΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ "ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΑΔΕΣ".

ΦΑΝΗ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΜΙΚΡΗ ΓΙΑ ΝΑ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ.ΣΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΤΕΣΤΡΕΨΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ(4 ΧΡΟΝΙΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ,1 ΧΡΟΝΟ ΣΤΟ ΕΝΤΕΡΟ).

ΚΑΙ ΣΤΕΝΟΧΩΡΙΕΜΑΙ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΣΕ ΟΛΟ Κ ΠΙΟ ΜΙΚΡΕΣ ΗΛΙΚΙΕΣ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΥΝ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ.ΕΧΩ ΦΙΛΗ 21 ΧΡΟΝΩΝ,ΔΕΝ ΤΗΣ ΛΕΙΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΣΤΡΕΨΕΙ ΤΟ ΘΥΡΟΕΙΔΗ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΑΓΧΟΣ Κ ΠΑΙΡΝΕΙ ΗΡΕΜΙΣΤΙΚΑ!ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗ,ΣΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ Κ ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΦΙΛΟΣΟΦΗΣΑ.ΖΗΣΕ ΤΟ ΣΗΜΕΡΑ,ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΟ Κ ΑΣΕ ΤΗ ΖΩΗ ΝΑ ΣΤΑ ΦΕΡΕΙ ΟΠΩΣ ΕΚΕΙΝΗ ΘΕΛΕΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΕΣΤ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ,ΤΟ CLEAR-BLUE.ΞΕΚΙΝΑΩ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ ΜΕ ΚΥΚΛΟ 29 ΜΕ 30.ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΑΣ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕΙ!ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
    • @Elenaki12 λογικο ρε αγαπη να σπαζεσαι. Εμείς δουλευουμε βαρδιες κ μερικες φορες πεφτει να φευγει ο ενας για δουλειά πριν να γυρισει ο αλλος. Αστα. Με το καλο ο γαμος σας! Να σας πανε ολα τελεια!
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια ! Δεν εύχομαι τίποτα άλλο από εκείνη τη μετά, να είμαστε καλά κ να έρθουν όλα όπως τα ονειρευόμαστε ! Με προτεραιότητα το μωράκι μας .. δυστυχώς το είδος της δουλειάς μου δεν μου επιτρέπει τέτοιες κινήσεις εύκολα, αλλά δεν ήθελα να χάσω κ αυτόν τον μήνα χωρίς λόγο! Κάνω τόσες θυσίες(καλή διατροφή, τεστ, συχνες επαφεσ Ακόμα κ πτώμα ) να το χάσω μόνο κ μόνο για τη δουλειά ;!;! Αν είναι να χαθεί ο μήνας να χαθεί από άλλες αιτίες όχι μόνο γιατί έχουμε κωλοδουλεια… συγγνώμη για αυτά που λέω αλλά με είχε πιάσει το παράπονο όταν είδα την κατακόκκινη γραμμή το μεσημέρι στο τεστ ωορρηξίας που πάλι έτυχε σε μέρα που δούλευα ..
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...