Μετάβαση σε περιεχόμενο

μικροβιολογικο??????????????????? sos!!!!


Recommended Posts

μικρουλα τωρα ειδα τα αποτελεσματα και στεναχωρεθηκα πολυ:( .........χαλαρωσε και θα ερθει το μπεμπε!!!!!!να σαι σιγουρη γι αυτο!

φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mikroula μου δεν πειραζει .Μην μου στενοχωριεσαι.

Τον προηγουμενο μηνα περασα ακριβως τα ιδια .Εξι μερες καθυστερηση την εκτη χωριακη αρνητικη και το απογευμα της ιδιας μερας μου ειχε ερθει η περιοδος.

Ενα μηνα ομως μετα ειδες οτι εμεινα εγκυος..

Εισαι δυνατη και δεν θα το βαλεις κατω..

Τον επομενο μηνα μπορει να ειναι ο τυχερος σου....

Φιλια πολλα :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΜΟΥ,ΜΗ ΤΟΛΜΗΣΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ!!!

ΔΕΝ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΚΑΛΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ?

ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ...:)

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Πρώτη φορά γράφω στο site. Δεν είμαι μανούλα. Σου εύχομαι την άλλη φορά να έχεις θετικό αποτέλεσμα. Προ εβδομάδος πήγα σε ένα μικροβιολογικό μαζί με την κολλητή μου που μας σύστησε η πεθερά της. Εμείς μένουμε στο Γέρακα και η πεθερά της στο Καματερό. Από την Αττική οδό είναι 10 min. O Γέρακας είναι στην έξοδο 13 και το Καματερό στην έξοδο 6. Πήραμε τηλ τη μικροβιολόγο την Παρασκευή το βράδυ και κλείσαμε ραντεβού για την επομένη δηλ. Σάββατο. Η μικροβιόλόγος έπαιρνε αίμα μέχρι τις 11:00. Πολύ ωραίο ιατρείο, η μικροβιολόγος πήρε αίμα στην κολλητή μου που ούτε καν κατάλαβε το τσίμπημα. Μας πήρε 35 ευρώ και σε μιάμισυ ώρα μας έστειλε το αποτέλεσμα με e-mail στο σπίτι. Επίσης έστειλε την απάντηση και με το ταχυδρομείο την Τρίτη. Ούτε ταλαιπωρία ούτε αγωνία. Η φίλη μου είναι έγκυος στο 2ο παιδάκι της. Εάν ενδιαφέρεσαι για την επόμενη φορά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...