Μετάβαση σε περιεχόμενο

έχετε ακούσει για το Almiron Good Night?


Recommended Posts

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΗΡΕΜΙΣΕ ΚΑΙ ΜΗΝ ΤΡΕΛΕΝΕΣΑΙ. ΘΑ ΠΑΡΕΙΣ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑΚΙ ΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΗΣ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΠΕΙΝΑΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΣΥΓΓΕΚΡΙΜΕΝΟ ΓΑΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ. ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ Η ΙΔΙΑ ΤΙ ΓΑΛΑ ΘΑ ΔΩΣΕΙΣ. ΑΝ ΠΑΛΙ ΣΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΣΥΓΓΕΚΡΙΜΕΝΟ ΠΟΥ ΠΕΙΝΟΥΝ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ, ΘΑ ΤΗΝ ΡΩΤΗΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ. ΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ, ΤΙ ΝΑ ΠΩ. ΠΑΡΤΗΝ ΟΜΩΣ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΚΑΘΕ ΜΙΑΜΙΣΗ ΩΡΑ. ΠΕΙΝΑΝΕ. ΑΝΤΕ ΠΑΡΕ ΤΗΛΕΦΩΝΟ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕΙΣ! ΡΩΤΑ ΤΗΝ ΓΙΑ ΤΟ ΑΛΜΙΡΟΝ Η ΓΙ'ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΗΡΕΣ. ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΙ. ΠΑΡΕ, ΤΩΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SOFOU για το almiron δε γνωριζω να σου πω γιατι εμενα η κορη παντα επινε το S26.

Τωρα βεβαια ειμαστε στο νουμερο 3 αλλα οταν επαψα να θηλαζω ψαχτηκα λιγο κ ειδα οτι θεωρειται απο τα καλυτερα. Πωλειται αποκλειστικα στα φαρμακεια.

Αν καποιο απο τα μωρακια σου ομως εχει αλλεργια τοτε καλυτερα να συμβουλευτεις το γιατρο σου.

Α! οσο για τον υπνο δεν ξερω αν παιζει ρολο το γαλα ή το παιδι παντως εμενα απο 3 μηνων κοιμοταν 9 το βραδυ με 7 το πρωι. Μαλλον ομως ειναι στο παιδι...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

ειχε και μενα η δικη μου παλινδρομηση και της εδινα της το gf26 της wyeth και κοιμοτανε το βραδυ την υπολοιπη ημερα την θηλαζα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

SOFOU έγραψε:

Κορίτσια έχω τρελαθεί. Ψάχνω στο internet για πληροφορίες σχετικά με το καλύτερο γάλα, αλλά μπερδεύομαι περισσότερο. Υπάρχουν τόσα πολλά ! Πειραματόζωα θα τα κάνω τα μικρά? Απ' ότι κατάλαβα το Good Night είναι για μεγαλύτερα μωράκια (εμείς κλείνουμε τον 4ο μήνα). Επίσης διάβασα και για το S26 Gold που δεν κατάλαβα ποιάς εταιρείας είναι. Το έχετε ακουστά? Λένε ότι είναι από τα καλύτερα. Άλλο ένα : το Novalac It, αυτό? Έχω απελπιστεί... Πάντως κάτι με τρώει πως το γάλα που δίνω δεν το "σηκώνουν" τα διδυμάκια....

sofou ego dino to novalac ha ,tha sou elega omos oti kalutera na min allazeis moni sou gala para mono meta apo sunnenoisi me ton paidiatro sou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εαν θες ρωτα την παιδιατρο αν κανει να βαζεις ρυζαλευρο τα βραδυα που λενε και τα κοριτσια.

εχω παρει ενα ρυζαλευρο ειναι της HOLLE βιολογικο και λεει πως ειναι απο τον 4ο μηνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...