Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΣΑΓΩΓΗ TICKER .... ΠΩΣ????


bell

Recommended Posts

Καλημέρα Βούλα μου. Νομίζω πως δεν έχω πρόβλημα στο να βάλω το ticker αλλά όταν κάνω copy στην υπογραφή, είδα πως μου έχει πλάι ένα κόκκινο απαγορευτικό για δημοσίευση αν θυμάμαι καλά. Και δεν μπορώ να κάνω κάτι γιαυτό. Κάνω δοκιμές. Αν μπορείς να με βοηθήσεις σε αυτό. Σε ευχαριστώ πολύ πάντως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβώς αυτό. Μόλις κάνω ενημέρωση, μπαίνω πάλι στην επεξεργασία για να τσεκάρω και δεν υπάρχει τίποτα στην υπογραφή. Φοβάμαι πως ίσως φταίει το ticker που διάλεξα. Ηταν κάποιο που μπορούσες να βάλεις και φώτο. Τώρα έκανα τεστ απο άλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΙΕΙ ΤΟ TICKERAKI ΠΟΥ ΕΦΤΙΑΞΕΣ.Κ ΕΓΩ ΕΒΑΛΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΠΑΤΗΣΕ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ Κ ΘΑ ΣΟΥ ΑΝΟΙΞΕΙ ΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΕΝΑ ΑΛΛΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω προσπαθήσει απο διάφορα site. Στην προηγούμενη απάντηση είχα βάλει απο εκεί που έβαλες και εσύ. Είναι αυτό που σου λέω, δίπλα στην "υπογραφή" μου έχει το κόκκινο απαγορευτικό που λέει Μη δημοσίευση στο προφίλ αν κάνω λάθος. Εντωμεταξύ, κάθε φορά που απαντάω, προσπαθώ αλλά όπως βλέπεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

κουκλα μου πατα πανω σε ενα δικο μου θα σε παει στην σελιδα κια αμεσως θα καταλαβεις πως να κανεις το τικερ και μετα στο προφιλ σου θα αποθηκευσεις εκει που λεει υπογραφη τον κωδικο απο την σελιδα του τικερ εκεινον που λεει οτι ειναι για φορουμ.θελεις να μου πεις τι τικερ θελεις και να το κανουμε μαζι?]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ???ΝΟΜΙΖΩ!!!!!ΜΟΝΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΕΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΟΧΙ,ΚΑΙ ΤΟ ΚΑΝΩ ΣΩΣΤΑ,ΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...