Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΣΑΓΩΓΗ TICKER .... ΠΩΣ????


bell

Recommended Posts

λοιπόν.. καταρχήν καλημέρα Bell μου...

θα μπεισ στο site www.daisypath.com , έχει πολλά σαν και αυτό το σιτε, εγω εκεί τα έκανα.. δεν είναι απαιραιτήτο να εισαι γραμμένη στο facebook. εκει ακολουθεις τισ οδηγίες και κάνεις το δικό σου ticker.. το απο8ηκευεις κιόλας.. και μετα για να εμφανίζεται σε κάθε ποστ σου.. πασ στην επεξεργασια του προφιλ σου και κάπου γραφει υπογραφη και αντιγράφεις εκεί τον κώδικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bell συγνωμη γαι την καθυστερηση!!!! λοιπόν... πας στο προφιλ σου... καπου πανω δεξια εχει επεξεργασια προφιλ.. το πατας και ανοιγει. Εχει μια ετικετα που γραφει υπογραφη.. αντιγραφη απο το daisypath τον κώδικα.. τον δευτερο στην σειρά και επικόλησση στο σημείο της υπογραφής. πατάς και ενημέρωση και είσαι έτοιμη. και μετα μας στελνεις εδω και μια απαντησουλα να δουμε το tickeraki σου!!!! :kiss: καλη επιτυχιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια ακολούθησα και εγώ τις οδηγίες και ελπίζω να τα κατάφερα.

Ευχαριστώ πολύ όπως και να έχει.

Προσπαθώ μέρες να βγάλω άκρη με αυτό αλλά δεν ήξερα πως να ρωτήσω.

Φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

θελω και εγω να βαλω ενα ticker κανω αντιγραφη αλλα μου βγαζει τη σελιδα που μπηκα για να το φιαξω.

κανω κατι λαθος??

ή να περιμενω και θα μπει??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

efi21 έγραψε:

θελω και εγω να βαλω ενα ticker κανω αντιγραφη αλλα μου βγαζει τη σελιδα που μπηκα για να το φιαξω.

κανω κατι λαθος??

ή να περιμενω και θα μπει??

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΩ.....

ΟΤΑΝ ΦΤΙΑΞΕΙΣ ΤΟ ΤΙCKERAKI ΠΟΥ ΘΕΛΕΙΣ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ.ΣΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΦΟΡΟΥΜ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ COPY.Κ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ PASTE.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ROSE,ΜΗΠΩΣ ΒΑΖΕΙΣ ΛΑΘΟΣ ΚΩΔΙΚΟ?ΟΤΑΝ ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΕΙΣ ΣΟΥ ΔΕΙΧΝΕΙ ΚΑΤΙ ΚΩΔΙΚΟΥΣ.ΕΣΥ ΔΙΑΛΕΓΕΙΣ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΦΟΡΟΥΜ Κ ΤΟΝ ΒΑΖΕΙΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΥΠΟΓΡΑΦΗ(ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΣΟΥ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΣΕ ΖΑΛΙΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ.ΕΚΑΝΑ COPY PASTE EKEI ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΑΛΛΑ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΒΓΑΖΕΙ.ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ enter message ΠΗΓΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ.ΚΑΛΑ ΤΟΣΟ ΧΑΖΗ ΕΙΜΑΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΒΡΩ:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΜΕ ΖΑΛΙΣΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!!!ΓΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΦΤΙΑΞΕΙΣ!!!!!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙΣ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...