Μετάβαση σε περιεχόμενο

Οι αλλαγές στο γυναικείο σώμα


lucy

Recommended Posts

Γεια σου Jona! Που χάθηκες; Εχεις δίκιο με το ντεκολτέ! Το είχα ξεχάσει αυτό! Δεν φανταζόμουν ποτέ ότι θα είχα τέτοιο στήθος... γιατί ποτέ μου δεν είχα! Η καλύτερη του, του άντρα μου! ;-) Άσε, εγώ όταν δούλευα, έτρεχα από το πρωί μέχρι το βράδυ και τώρα μου φαίνεται πολύ παράξενο που κ;aθομαιιιι!!!!! Πάντως εγώ έχω γίνει ήδη... ζουμερή!!! Πολύ ζουμερή θα έλεγα! Άντε φιλάκια! Α, πόσων βδομάδων είσαι τώρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 127
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Γεια σου ΌΛΓΑ!Άσε μια χαρά μου ήρθε αυτή τη βδομάδα, όλο βολτίτσες είμαι! :P Γι΄αυτό και δεν με έβλεπες.Πρέπει να βρω κάτι να ασχολούμαι και να ξεπιάνομαι γιατί άρχισε να μου τη δίνει να κάθομαι όλη μέρα! Αν με ρωτήσεις ξέρω όλο το πρόγραμμα της τηλεόρασης :laugh: Σύμφωνα με τις μετρήσεις του γιατρού μου είμαι 13+2 αλλά τι να σου πω, πολύ μπερδεμένα μου φαίνονται κ ακόμα δεν έχω καταλάβει κάθε πότε αλλάζω μήνα.Εύχομαι στην επόμενη επίσκεψη που θα έχει μεγαλώσει κι άλλο το μπεμπάκι, να το ξεκαθαρίσουμε αυτό το θέμα :) Θα τα λέμε απ ότι κατάλαβα συχνότερα στα "απριλιάτικα μωράκια" μας!Φιλιά πολλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Jona!!! Ελπίζω να είσαι καλά! Άσε και εγώ πρέπει να κάνω κάτι να ξεπιαστώ γιατί πολύ ξάπλα βρε παιδί μου! Ευτυχώς από Δευτέρα θα έχω διάδρομο στο σπίτι και λέω σιγά σιγά να περπατάω μισή ωρίτσα! Μήπως έτσι καλυτερέψει λίγο και το έντερο μου και μήπως σταματήσει αυτή η ανοδική πορεία των κιλών! Πρέπει να έχουμε μία βδομάδα διαφορά μου φαίνεται. Εγώ είμαι 14+3. Ετσι νομίζω δηλαδή γιατί και εγώ έχω μπερδευτεί. Στον γιατρό θα πάω 14 Οκτωβρίου και τότε θα μάθω ακριβώς. Αυτά! Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...