Μετάβαση σε περιεχόμενο

Θέλω να μιλήσω σε κάποιον...


Recommended Posts

ΝΑ ΣΕ ΚΑΛΟΣΩΡΙΣΩ Κ ΓΩ ΣΤΗ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ.

ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙΟ ΜΕΛΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΩ ΣΥΧΝΑ.

ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΑΣΗ ΠΟΥ

ΠΗΡΑΤΕ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ Κ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΤΕ ΜΟΝΟΙ

ΣΑΣ.....

ΝΑ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΥΛΟΓΗΜΕΝΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ

ΣΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ ΤΟ ΘΑΥΜΑ ΤΗΣ ΖΩΗΣ....

ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΘΑ ΔΕΙΣ

ΠΟΥ ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ Κ ΕΝΑ ΧΑΔΙ ΘΑ ΣΕ ΚΑΝΕΙ ΤΗ ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ

ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΕ ΟΛΟΝ ΤΟ ΚΟΣΜΟ(Κ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΒΕΒΑΙΑ)!!!!

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ...

ΑΛΛΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΑΦΗΣΩ ΑΥΤΟ .....

ΟΤΙ ΜΑ ΟΤΙ ΘΕΣ ΜΗ ΔΙΣΤΑΣΕΙΣ ΑΠΛΑ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΕΔΩ ΝΑ ΑΝΟΙΞΕΙΣ ΕΝΑ

ΘΕΜΑ Κ ΟΛΕΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΠΛΑ ΣΑΣ...ΟΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΘΑ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ

ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ...ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!

ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΑΓΑΠΗ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΗΝ ΕΧΕΤΕ Κ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ

ΦΤΙΑΞΟΥΝ...

ΕΙΜΑΙ Η ΓΙΩΤΑ Κ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΠΡΙΓΚΗΠΑ 10 ΜΗΝΩΝ Κ 20 ΗΜΕΡΩΝ ΠΟΥ ΧΤΕΣ

ΠΕΡΠΑΤΗΣΕ...

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝ ΣΕ ΖΑΛΙΣΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 164
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα να σαι καλα και να γεννησεις ενα υγειες παιδακι

ευχομαι ο ερχομος του να σας φερει και παλι κοντα στους γονεις σας...ενα τοσο δα μωρακι μπορει να κανει ενα μεγαααααααααλο θαυμα!!!!

οι ποιο καλοι γονεις θα εισαστε γιατι εχετε μεγαλη αγαπη και εισαστε νεα παιδια, εχετε δυναμη...θα τα καταφερετε, θα δεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΕΛΛΥ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ..

ΜΕ ΛΕΝΕ ΜΑΡΙΑ, ΕΙΜΑΙ 28 ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 4 ΜΗΝΩΝ!

ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΤΙΣ ΑΝΤΙΡΡΗΣΕΙΣ ΤΩΝ ΓΟΝΙΩΝ ΣΟΥ. ΣΙΓΟΥΡΑ

ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΡΟΔΙΝΑ. ΑΛΛΑ.. ΟΤΑΝ ΘΑ ΑΝΤΙΚΡΥΣΕΙΣ

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ ΘΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΙΣ ΤΟ ΘΕΟ ΓΙΑ ΤΗΝ

ΑΠΟΦΑΣΗ ΣΟΥ.. ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΕΙ ΝΑ ΣΚΟΤΩΣΕΙΣ ΕΝΑ

ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΒΑΡΟΣ ΜΙΑ ΖΩΗ!!

ΘΑ ΠΡΕΠΕ ΝΑ ΣΕ ΣΤΗΡΙΞΟΥΝ ΟΣΟ ΜΠΟΡΟΥΝ.

ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΓΝΩΜΗ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ.

ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΗ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΝΙΚΑΝΗ..ΘΑ ΠΑΛΕΨΕΤΕ ΜΕ ΤΟΝ

ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΟΠΩΣ ΟΛΟΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ! ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ..

ΕΠΙΣΗΣ ΜΕΝΩ ΑΘΗΝΑ, ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΚΑΤΙ ΜΗΝ ΔΙΣΤΑΣΕΙΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yiotaki μου ευχαριστώ πολύ γλυκιά μου!:laugh: Τι υπέροχο!!!Περπάτησε ε;Αχ μωρέ το μικράκι!Αντε καλές βολτούλες απο εδώ και πέρα,χεράκι-χεράκι:kiss:

gilie λες να γίνει το θαύμα μετά την γέννα;:unsure:;)

BabyBoom! να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου!αυτό βασικά αναρωτιέμαι και εγώ.Δηλαδή όσοι παντρευονται μεγαλύτεροι(πχ στα 30)έχουν λιγότερα προβλήματα;:dry: Πιστευω πως ίσως κάποιοι απο αυτό το ποσοστό να έχουν μια πιο σίγουρη δουλειά και σίγουρα πολύ περισσότερες εμπειρίες.Αλλά νομίζω πως οι φοβοι,τα προβλήματα και οι ανησυχίες που έχει ένα παιδί είναι τα ίδια;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απλα...συγχαρητηρια και στους δυο σας!!!!!!!

και οτι χρειαστειτε , μη διστασεις να το ζητησεις!! ειμαι σιγουρη οτι οποιαδηποτε βοηθεια θα ειναι σημαντικη στην περιπτωση σας..δεν ειναι ντροπη..αξιζετε ολα τα καλα του κοσμου εσυ και το αγορακι σου!!

μπορουμε ολες εδω να σε βοηθησουμε εστω και με ρουχαλακια και μωρουδιακα ειδη , η με λιγα χρηματα, οτι μπορει η καθε μια..μη με παρεξηγησεις..οτι χρειαστεις να μας το ζητησεις...ειμαστε εδω...με το καλο η μπουμπου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hope_89 θα συμφωνήσω απόλυτα με την matakiaefh ότι χρειαστείς να το πεις, εγώ προσωπικά είμαι στις προσπάθειες για μωρό αλλά ένα σωρό φίλες γέννησαν κοριτσάκια και έχουν πάρα πάρα πολλά πράγματα μωρού ολοκαίνουρια. Ότι θέλεις στείλε πμ ή γράψτο εδώ.

Συγχαρητήρια για την απόφαση σας!!! Είμαι σίγουρη ότι φτιάξατε μια πολύ δυνατή οικογένεια με κύριο συστατικό και σημαντικότερο την αγάπη σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νέλυ μου καλώς ήρθες και απο μένα! Μην απογοητεύεσαι! Να είσαι δυνατή και κοντά στο συντροφό σου. Όλοι μα όλοι έχουμε προβλήματα να είσαι σίγουρη. Άλλοι μεγαλύτερα άλλοι μικρότερα. Φυσικά οτι χρειαστείς είμαστε όλες εδώ. Οτι χρειαστείς απο εμάς να το ζητήσεις! Είτε πραγματάκια για το μωράκι είτε κάτι άλλο. Πότε γεννάς?

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

matakiaefh ,Julie ,Δωράκι σας ευχαριστώ μέσα απο τα βάθη της ψυχής μου!:laugh:

Πραγματάκια για το μωρό δεν χρειαζόμαστε γιατί μας έχουν φέρει τα πάντα οι νονοί:) Πάντως ευχαριστώ και πάλι!

Περιμένουμε την νεραιδουλα μας μέχρι 20/6:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hope kalhspera kai apo emena sou euxomai ola na pane kala me thn egumoshnh sou kai na exetai ena ygiestato moraki kai kalotyxo gia mia zoh alla tha einai sigoura giati diatheth to megalhtero proson prin kan gennhthei thn agaph pou ths dinete enentia sthn thanathfora logikh ton dikon sas ..Ego pistebo oti molis gennhshs kai perash ligo o kairos tha deis oti tha sas plisiasoun apo monh tous oi goni sas sxedos se oles sxedon se oles ths periptoshs pou ksero meta apo kairo to metanionoun kai exei figei kai o egoismos tous sto oti to paidi tous tous prodose me thn enoia oti auth palebane xronia na spoudasoun to paidi tous kai auto epelekse kati allo pou den steki sta dika tous dedomena...Alla mhn anysixhs ola tha ftiaksoun..Thelo na po epishs ena megalo mpravo ston syntrofo sou gia thn ypeftinotita pou deixnei kai fisika thn agapah tou....kai pali mprabo tou nomizo eisai apo ths tyxeres kopeles...Gia oti xreiasths mhn distashs.....Filia polla kai na ksereis ekanes thn kalyterh epilogh kai den tha to metanioshs pote!!!

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HOPE_89...ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ...ΑΛΛΑ ΑΣ ΑΡΧΙΣΩ ΑΠ'ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ.ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΤΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΝΤΡΟΦΟ ΣΟΥ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΖΩΗ!!!;) ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΤΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ(ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ)ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΤΕΚΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ,ΣΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΟΥΣ..ΚΡΙΜΑ..ΤΙ ΓΟΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΦΗΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΒΗΜΑ ΔΙΧΩΣ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΤΟΥΣ..ΛΥΠΑΜΑΙ ΑΛΛΑ ΤΕΤΟΙΟΣ ΓΟΝΙΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΟΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!ΚΑΙ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΜΕΤΑ ΤΙ ΓΕΝΝΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΝΑ-ΔΥΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙΑ!!!ΦΙΛΙΑ!!ΕΙΜΑΙ Η ΜΑΡΙΑ,26 ΧΡΟΝΩΝ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νελλυ μαου

να είστε πάντα καλά και οι τρεις σας και πάντα ευτυχισμενοι!!!!

μεσα από τα βαθη της ψυχή μου το καλυτερο για το μωρακι σας!!

με το καλο να ερθει υγιεστατο!!! γιατί τυχερο είναι σιγουρα με δυο γονεις που το αγαπάνε ηδη πάρα πολύ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νέλυ μου εγώ γεννάω μέχρι 15/6. Γεννάμε σχεδόν μαζί!!!! Άντε να γεννήσουμε με το καλό και όλα θα φτιάξουν θα δεις! Ότι χρειαστείς να στείλεις μήνυμα! Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nelu mou kalos mas vrikes glukia mou...na euxithw kai egw me tin seira mou na erthri me to kalo to moraki sou ston kosmou kai na eiste panta kalotuxi kali mou stin zwi sas.

oso gia tis oikogeneies sas eimai sigouri pws otan me to kalo genithei to moraki sas tha ta aneresoun olla kai tha niwthoun perifanoi gia sas..

filakia apo mena!!!eimai i mairi kai exw mia beba 9 minwn kai menw athina oti xreiasteis tha eimai kai egw dipla sou...:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nελλυ μου, στην ερωτηση σου -ΠΟΛΛΕΣ σελιδες πριν-:laugh: για τη σχολη, δυστυχως ειμαι στη φιλοσοφικη και δε μπορω να κανω κατι αμεσα!:( ο,τιδηποτε ομως χρειαστεις, ευχαριστως να σε εξυπηρετησω!;) αλλωστε, θα χαιρομουν πολυ να σε γνωριζα κι απο κοντα!:)

χωρις να θελω να γινομαι κουραστικη, θα σου ξαναπω να ΜΗΝ αφησετε τα πτυχια σας για κανενα λογο!! θυμησου: ΟΛΑ τα μπορειτε!! οχι, πως ανησυχω, ειμαι σιγουρη οτι ΟΛΑ θα τα καταφερετε, και μια ΥΠΕΡΟΧΗ οικογενεια θα κανετε, και θα ειστε οι ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ γονεις του κοσμου για την τυχερη μπεμπουλα σας και θα γινετε και ΛΑΜΠΡΟΙ οικονομολογοι!!!;)

ειδες κοριτσι μου, ποση ανταποκριση? συγκινησες ΠΟΛΥ κοσμο!!! να θυμασαι πως εδω μεσα βρηκες μια πολυ ζεστη παρεουλα και θα 'μαστε κοντα σου για Ο,ΤΙ χρειαστεις!!!:)

η ωρα η καλη, με το καλο να ερθει η μικρουλα σας στο κοσμο!!! φιλακια και στη κοιλιτσα!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βλέπω εδώ οτι έχεις δώδεκα σελίδες μπράβο. Μπράβο και απο μένα λοιπόν και οι σελίδες θα γίνουν περισσότερες.

Καλά σε φαντάζομαι αργότερα, πολύ αργότερα, εσύ σαράντα και οι κόρη σου είκοσι!! θα κάνετε θραύση μαμά και κόρη! Είναι πολύ ωραίο να έχεις νέους γονείς. :cheer::cheer::cheer:

Να ξέρεις οτι θα έρθουν δυσκολίες, αλλά δε σας φοβάμαι από τα λεγόμενα σου φαίνεστε τόσο δεμένοι. Και έτσι να παραμείνετε.

Όσο για τους γονείς σου, ξέρω από πρώτο χέρι πως είναι να έχουν ένα πρότυπο στο μυαλό τους και να περιμένουν να το ακολουθήσεις. Φαντάζομαι την πίκρα και την απογοήτευσή τους που δεν τα έκανες όλα όπως είχαν σχεδιάσει.

Ποτέ όμως και για κανέναν λόγο μην αφήσεις να επηρεάζουν τις επιλογές σου. Είσαι ενήλικη, ξέρεις πολύ καλά οτι κάθε επιλογή έχει και τις συνέπειές της. Να είσαι βράχος και να ζεις τη ζωή σου, όπως νομίζεις εσύ καλύτερα στο δρόμο προς την ευτυχία σας!!

Άλλωστε όπως φαίνεται από τα λεγόμενα σου οι γονείς σου μεγάλωσαν ένα κορίτσι με σύνεση, ωριμότητα σκέψης και αξίες!

Έχουν κάνει καλή δουλεια! Δεν μπορώ να φανταστώ τί άλλο έχει μεγαλύτερη αξία από το να προσφέρεις έναν καλό άνθρωπο στο κοινωνικό σύνολο για να θεωρείσαι πετυχημένος γονιός...

Είμαι η Σίσσυ 28 χρονών και έχω μια μικρή, άλλο πράγμα :woohoo: :woohoo: :blink::blink: συγγνώμη ξέφυγα... :blush: 9,5 μηνών ήθελα να πω!! :lol::lol:

Υ.Γ.1 Θα χαρούμε πολύ τα κορίτσια του μάμμυ να σε γνωρίζαμε και από κοντά σε μία από τις επόμενες συναντήσεις μας!!

Υ.Γ.2 Ξέρω οτι σε κούρασα με το μακροσκελές μήνυμά μου :blush: (είναι να μη μου δώσεις βήμα), αλλά δε ζητάω συγγνώμη! Είμαι περήφανη γι' αυτό!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :blink::blink: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΛΟ ΜΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ....ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ 28 ΧΡΟΝΩΝ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ ΣΟΥ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΟ ΘΕΟΥ!!!!!!!!! ΕΓΩ ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ ΜΕ ΤΗΝ ΩΟΡΗΞΙΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙ ΠΑΙΞΕΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΥΛΛΑΒΩ ΕΥΚΟΛΑ ΘΕΩΡΩ ΜΕΓΑΛΗ ΑΜΑΡΤΙΑ ΤΗΝ ΕΚΤΡΩΣΗ!!!! :dry:

ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΜΠΡΑΒΟ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ 2 ΣΑΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΣΟΥ....;)

ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΟΤΙ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ.....ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΡΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΑΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΟΥΜΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ!!!!

ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΕ ΕΧΕΙΣ ΕΝΑ ΘΑΥΜΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ.....:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mαρία,Χρυσούλα,Μαίρη,Σισσιώ,Ρουμπέλα ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ!:laugh: Μέχρι και η μπουμπού κλωτσάει απ την χαρά της :woohoo:

Μιτσάκι,πιστευω πως αν πάρουμε και οι δυο τα πτυχία μας θα εξασφαλίσουμε ένα καλύτερο μελλον για την μικρούλα μας:) Οπότε όχι απλά δεν τα παρατάμε αλλά δουλευουμε στο full!:P

Δωράκι απο ότι κατάλαβα και εσύ κοριτσάκι περιμένεις,ε;Αντε με το καλό!Μαζί γεννάμε:kiss: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλίτσα μου καλώς μας ήρθες στην πανέμορφη παρεούλα του Mammyland!

Μπράβο σου αγαπούλα μου που είσαι τόσο θαρραλέο κι αποφασιστικό πλάσμα! Ο Θεούλης μας ήδη στο ανταπέδωσε με το θαυματάκι που σου στέλνει! Ο σύντροφος σου... τί να πώ... υπάρχουν Ιππότες στις ημέρες μας??? Μπράβο του-Μπράβο του-και πάλι Μπράβο του που σε στηρίζει κι αγωνίζεται για τις 2 υπέροχες γυναίκες της ζωής του!

Για τους γονείς σας... δε θέλω να εκφράσω γνώμη... λυπούμαι ιδιαιτέρως...

Πολλά-πολλά φιλάκια και να μου προσέχεις! Ό,τι χρειαστείς... στο Mammyland θα βρεις!!! Καλή σου ημέρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ααααααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχ.............. τί μουλάρα κι αγενής που είμαι??? Χίλια συγγνώμη μικρή μου... ξέχασα να σου συστηθώ! Είμαι η 33χρονη Πηνελόπη και προσπαθώ με τον αντρούλη μου για νινάκι τους τελευταίους 6 περίπου μήνες! Φιλάκια και θα τα λέμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΔΥΟ ΣΑΣ.

ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑΥΜΑΖΩ ΤΗΝ ΤΟΛΜΗ ΣΑΣ.

Η ΩΡΙΜΟΤΗΤΑ , Η ΑΠ0ΦΑΣΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ Η ΘΕΛΗΣΗ ΠΟΥ ΣΑΣ ΔΙΑΚΡΙΝΕΙ , ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΜΟΝΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΣΑΣ ΘΑ ΣΑΣ ΒΓΑΛΟΥΝ ΝΙΚΗΤΕΣ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕΤΕ ΤΟ ΣΠΛΑΧΝΟ ΣΑΣ . ΜΗ ΦΟΒΑΣΤΕ ΚΑΝΕΝΑΝ , ΕΙΣΤΕ ΤΡΕΙΣ ΨΥΧΕΣ ΣΕ ΜΙΑ ΓΡΟΘΙΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια κ'απο εμενα για τη γεναια αποφαση σας γιατι λιγοι ανθρωποι στην ηλικια σας σκεφτονται με τοση ωριμωτητα, οι περισσοτεροι θα σκεπτοταν την ευκολη λυση! Αυτη η ωριμοτητα ομως διχνει πως ειστε κ οι δυο απο σωστες οικογενειες,πως μεγαλωσατε με αρχες κ αξιες! Δικαιολογηστε τους γονεις σας κ δωστε τους χρονο να το συνειδητοποιησουν γιατι σιγουρα εχουν παθει ενα σοκ!! Εκαναν αλλα ονειρα για εσας, ο πατερας σου ηθελε να σπουδασεις κ να παντρευτεις μετα τα 30!Ισως πιστευε πως μ΄αυτη τη σταση (και βεββαια δεν συμφωνω) θα σας εκανε να αλλαξετε γνωμη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...