Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ...ΞΕΝΕΡΩΣΑ!!!!!!!!


Recommended Posts

mikroulaxristos έγραψε:

...ή αν δεν παω αυριο και αντεξω να περιμενω και την αυριανη μερα,ναπαω μεθαυριο το πρωι στο φαρμακειο ....

δεν θα αντέξω εγώ όμως!! Αυριο 3η μέρα (η κάνω λάθος??) θα πας πρωι-πρωι να παρεις ένα τεστακι αλλιώς θα ρθω εγώ εκεί που είσαι να σε πιάσω από το αυτί!

Πέραν της πλάκας αν σου έχεις συμβεί να χεις τέτοια καθυστέρηση κι άλλες φορές αστο μια ακόμα μερούλα αλλιώς..... βουρ στο πατσά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 335
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχααχχα ελα βρε δεν εχω προβλημα!!!! ελα το πρωι σπιτι να πιουμε καφε και να παμε φαρμακειο...και μετα να κανουμε το τεστ γιατι αν το χερι μου τρεμει σαν να ειμαι στο τελευταιο σταδιο του παρκινσον,δεν θα μπορω ουτε να δω τι εδειξε!!!!!!!!!!

3 μερες δεν ξαναειχα! 2 μερες μου εχει τυχει μια φορα. ξερω και εγω??? αλλα οταν ειχα την αλληφορα 2 μερες καθυστερηση πονουσα και τις 2 μερες πολυκαι στη μεση και στην κοιλια!και τελικα αδιαθετησα! δηλαδη απο την πρωτη μερα που θα μου ερχοταν ενοιωθα οτι θα ερθει! τωρα δεν ποναω!!!! αλλα εγω ειμαι και ανωμαλο!!!! ξερω και εγω πια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ... αύριο βάζω πρωι πρωι τα γεμιστά στο φούρνο, ερχομαι σπίτι και σου λέω και τον καφέ....

....γιατί τι να μας πει και αυτό το πρεντίκτορ πια?? :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα μου ντε!!!!! τι να κανει το αμοιρο τεστακι μπροστα στη καθηγητρια!!!!!!!!!!!!!!!!!! χχιχιιχιχιχι γεμιστα ε???? εγω ελεγαγια καμια στραπατσαδα με ντοματοσαλατα καιφετουλα τυρακι και πατατουλες τηγγανιτες!!!!! εεεεεεετσι να μοιριζει ελλαδα!!!!! ελα ελα αν θελεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενη μου ευχαριστω για τη συμβουλιτσα!!!!! το πολυ πολυ αντι να παμε με την φιλη μαιρη στο φαρμακειο να παμε σε εργαστηριο για χοριακη!!! τι εννοεις καλη εγκυμοσυνη???????????????????ξερεις κατι που δεν ξερω???????????????????????????????? πολυ σιγουρα βλεπω!!!!!!!!!!!!!!! μακαρι!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλες μου!!!!!!! συγνωμη εκανα δουλιτσες και ετρεχασημερα!!!!!!!!!! και ανοιξα το μαμυ και δεν προλαβα να δω τι γραψατε!!!!!!! ολια τι αποτελεσμα??????????????????????????????????? πες θα σκασω!!!!!!!!! πεθενω!!!!!!!!

εγω δεν εκανα τεστ ακομη!!!!!! θα ουμε μπορει αυριο χοριακη!!!!! ολια λεγε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

της εστειλα και μηνυμα ...ολια μου που εισαι κουκλα μου??????? πες μας κοπελαρα μου ,οτι και να ειναι παρεουλα ημαστε ολες....σε λατρευουμε εμεις ε????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια ανησυχω!!!!!!! ολια??????????????????????????????????? οποια εχει το τηλ της παρτε την καποια να δουμε τι κανει η κοπελα μας δεν μπορω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου συγνωμη για την καθυστερηση αλλα ακομη δεν μπορω να το πιστεψω.Η τιμη της χωριακης ειναι 280 .Ναι ειμαι και γω μια

εγκυουλα !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mikroula μου εσυ κανενα νεο??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

YES YES YES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!

ΑΝΤΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΕΛΑΝΕΣ ΦΟΒΗΘΗΚΑ...

ΝΑΤΗ Η ΟΜΟΡΦΗ Η ΕΓΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΚΑΙ ΕΒΑΛΑ ΤΑ ΚΛΑΜΜΑΤΑ ΚΟΛΟΠΑΙΔΟ ΑΠΟ ΤΗ ΧΑΡΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Ολια ,άντε μπράβο κοριτσάκι μου τελικά αυτός ο μήνας και το mammy σου έφεραν γούρι.Προσοχή τώρα και όχι πολλά χοροπηδητά. mikroulaxristos περιμένουμε τώρα και τα δικά σου καλά νέα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Koριτσια ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον σας..

Μικroula μου ειδικα εσενα....

Ακομη δεν μπορω να το πιστεψω..

Μικroula moy εσυ εκανες τελικα τεστ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου εγω δεν εχω κανενα νεο ακομα,περιμενω μηπως παω αυριο για χοριακη.. κανενα σημαδι περιοδου,τιποτα!!!!!!

με εφτιαξες ολια μου, τωρα νοιωθω πιο δυνατη και εγω και εχω πολλες ελπιδες!!!!!!!!!!!

τι ωραια μερα ειναι αυτη>??????????????????????????? :) :)

δηλαδη καιεγω αυριο που θα ειμαι 4ημερα καθυστερησης θα δειξει βρε κοριτσια?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...