Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ...ΞΕΝΕΡΩΣΑ!!!!!!!!


Recommended Posts

ο χρηστος....εμ κατσε να σκεφτω!!! αααααααααα....ναι!! ε με καμια σερβιτορα θα παιζει το ματακι του!!!!! τι να κανω που αυτο το ματι ή θα το αφηνω να κοιταει ή θα του το βγαλω!!!!!! χαχχαχαχααχχιχιχιχιχιιχιχιχιιχχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 335
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχα καλο!!!! μαιρουλα ξερεις τι εκανα??? εβγαλα τα χαλια,τα σκουπισα και τα τυλιξα για να ερθει ο κυριουλης να τα παρει για το καλοκαιρι. και οπως καταλαβενεις εκανα και ολο το σπιτι γενικη, μιλαμε μου εφυγε ο ποπος!!!!

και πανω που τελειωνα με επιασε ενας πονος στο πιπι σαν τσιμπιμα δυνατο και εκεινη την ωρα ξυπνησε ο χρηστος και μολις ειδε τι εκανα αρχισε να βριζει και μου ειπε οτι ανδεν αφησω τη σφουγγαριστρα θα μου τη φερει στο κεφαλι! και την αφησα!(δεν ειναι να το διακυνδυνευα!!!) μου ειπε οτι ειμαι τρελη να κανω γενικη το σπιτι με τα ποδια στα νερα και τα χερια στις χλωρινες!!! ειχε δικιο....του ειπα συγνωμη! και ενταξει με αγαπαει παλι!!! :) αλλα μουειπε οτι ειναι καλο σημαδι που με επιασε να κανω δουλειες,ολες τις εγκυες τις πιανει πριν το μαθουν λεει!!!!! χιχιχι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

Bourique θα βαλω τα κλαμματα......... θα παω αυριο για χοριακη...ετσι ακι αλλιως πλεον δεν τοπιστευω οτι θα ειμαι....οποτε τουλαχιστον να δω γιατι εχω την καθυστερηση...ουφ..

Kale t ginete edw???Pou zw egw?sto planhth ARH?

Mikroula gia poia kathysterhsh les kale???Yparxei periptwsh?Poses meres?Ti egine kaleeeeeeeeeeee.Ta xanw ola!

Apo oti katalava kati tetoio paizei etsi?!! :D OLE

SOU EUXOMAI NA EISAI EGGYOS ONDWS!!!KAI AN KANEIS XORIAKH NA VGEIS 15048545216521 MONADES :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενακι μου σε ευχαριστω πολυ!!!!!!! 5 μερες καθυστερηση εχω η κακομοιρα!!!!!! εκανα μ.....α και εκανα γενικη το σπιτι και ποναω πολυ τωρα... εντομεταξυ την τριτη μερα εκανα ενα τεστ και εδειξε αρνητικο...και επεσε το ηθικο...αλλα αυριο θα κανω χοριακη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε τρελόπαιδο... Έχεις καθυστέρηση! Δεν πας που δεν πας για αυτή τη ρημαδοχοριακή... Μας έχεις βάλει όλες στην πρίζα... Οι γκαστρωμένες θα γεννήσουμε πριν την ώρα μας... οι άλλες θα γκαστρωθούν πια... Κάνεις και ΓΕΝΙΚΗ;;;;;;;; Είσαι με τα καλά σου;;;;;;; Πήγαινε κάντην γιατί αλοίμονο σου!! Πάρε κι ένα καρμάκι από μένα για καλή επιτυχία!!!

Κακώς δεν έχεις πάει πάντως ακόμα πέρα από την πλάκα! Τα τεστ ότι και να σου είπε η κοπέλα δεκτό.. αλλά είναι βλαμένα.. κάνουν λάθος!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα παω αυριο το πρωι νταλια μου... εκανα βλακεια με το σπιτι τοξερω,ευτυχως οι κραμπες φυγανε...τωραδεν ποναωπολυ... ευχαριστω για το καρμακι,ανταποδιδω!!!! :)

μα αυτο που μου ειπε η κοπελα με πεθανε!!! με εκανε να μηνεχω ελπιδες ρε γμτ... αλλα σημερα που μεπηρε και της ειπα οτι δεν εχει ερθει ακομα περιοδος,μουειπε οτι παιζει και να ειμαι εγκυος. υποτιθεται οτι τα συγκεκριμενα τεστ δε κανουν λαθος!!! ξερω γω μωρε?? ημουνα χαλια το μεσημερι και επιασα νακανω γενικη να ξεχαστω...γιαυτο την επαθα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα333f δικιο εχεις μωρε....βλακεια εκανα....να σαι καλα για τις ευχουλες!!!!! ειναι και γουρλιδικες!!!!!!!!!!!!!! :) σταθερο κυκλο εχω!! ή μαλλον ειχα!!!! γιατι αυτο το μηνα μαλλον μπερδευτηκα λιγο!!! ελπιζω να ειναι για καλο η καθυστερηση!!! υποσχομαι δεν ξανακανω δουλειες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικρουλα μου ευχομαι να εισαι εγκυος!!!!!!Διαβαζω αυτα που γραφεις και μου φτιαχνεις το κεφι με τις περιγραφες που κανεις!:laugh:

Φιλακια πολλα:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υβονακι μουυυυυυυυυυυυυυ σε ευχαριστω πολυ για την ευχουλα!!!!!!!!!!!!!!!! :)

ετσι θελω να σας φτιαχνω το κεφι!!!!!!!! :P

αμα μου χαλασει τοδικο μου κεφι η χοριακη αυριο να δεις τι θα της κανω της ατιμης!!!! θα το κανω το χαρτι χιλια κομματια!!! χχιχιιχχιχιχιιχιχιχιιχ

ελενακι μια κοπελα που δουλευει σε μικροβιολογικο εργαστηριο φιλη μου, μου εφερε ενα τεστ εγκυμοσυνης ουρων αλλα μου ειπε οτι αυτο ειναι πολυ καλυτερο απο αυτα που πουλανε στο εμποριο και οτι δεν κανει λαθη και οτι δεν παιζει ρολο τι ωρα θα το κανω! και εγω το εκανα στις 11 το βραδυ την 3η μερα καθυστερησης.και εδειξε αρνητικο η βλακεια!!! και γιαυτο επεσε το ηθικο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νταλια μου δεν με αφηνει το συστημα να σου ανεβασω το καρμα γιατι ειχα ανεβασει πριν λιγο της bourique! σορυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ! θα σου το ανεβασω μολις περασουν οι ωρες και το δεχτει.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε παλιοκόριτσο!:P Ακόμα δεν την έκανες τη ρημάδα τη χοριακή?

Και τι βλέπουν τα ματάκια μου? Σήκωσες λέει και χαλιά κι έκανες και γενική?:S

Ααααααααα! Εσύ δεν τρώγεσαι με τίποτα :silly:

Τελευταία ευκαιρία αύριο, αλλιώς...παίρνω τ'αεροπλάνο και κατεβαίνω Ελλάδα

να σε πάω σηκωτή :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

snowgirl κοριτσακι μου συγνωμηηηηηηηηη!!!!! κακο κοριτσι ειμαι ε????

ξερετε τι επαθα??? ΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΗ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΑΥΡΙΟ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΤΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΤΟΥΣ!!!!!!!!!!!!! ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ????????????? ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΑΥΡΙΟ????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε, όχι και κακό....:blush: καλό κορίτσάκι είσαι μορέ :)

Λίγο ξεροκέφαλο μονο :silly: και τέρας υπομονής! Πραγματικά απορώ

πως αντέχεις τόσες μέρες. Εμείς οι υπόλοιπες όπως βλέπεις κοντεύουμε να σκάσουμε :laugh:

Ωχ...Σάββατο αύριο ε? Δεν ξέρω αν είναι ανοιχτά...:dry:

Πείτε κι εσείς οι Αθηναίες... Πάντως όλα τα μικροβιολογκά κάνουν μέτρηση χοριακής,

οπότε όποιο βρεις ανοιχτό...βουρρρρ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

snowgirl κανονισα να παω αυριο!!!!!!!! :)

ψαχνω στο ιντερνετ να βρω για τις αιτιες που μνπορει να καθυστερησει η περιοδος και λεει απο ταξιδι,αλλαγη περιβαλλοντος,αποτομη αυξηση βαρους ή μειωση κτλ.. καπου ελεγε και για πολυκυστικες ωοθηκες αλλα ελεγε για 2-3 μερες το πολυ και μονο σε βαριες περιπτωσεις!!!! εγω 3 κυστουλες μικρες εχω δεξια,πραγματικα πολυ μικρες!!!Κουκιδες!!!!!!! ξερω και εγω???? καλα αποψε δεν παιζει να κοιμηθω!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοριτσάκι!

Εύχομαι μέσα απ'την καρδιά μου να είναι θετικό!

'Οσο πιο θετικό γίνεται!

Πήγαινε όμως βρε να κοιμηθείς και λίγο...

Μην ψάχνεις άλλο στο ιντερνετ, δεν έχει νόημα...

αύριο θα ξέρουμε σίγουρα!

Αχ τι καλά να είσαι εγκυούλα! Τι καλά!

Αυτό να σκέφτεσαι και να κάνεις όνειρα γλυκά!

Φιλιά! Θα περιμένω νέα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

ξερετε τι επαθα??? ΤΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΗ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΑΥΡΙΟ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΤΑ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΑ ΤΟΥΣ!!!!!!!!!!!!! ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ????????????? ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΠΟΥ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΧΟΡΙΑΚΕΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΑΥΡΙΟ????????????

Ηρωας ο Χρήστος....... ΗΡΩΑΑΑΑΑΣ!!!!

Ααααααααααααχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιρουλα ποσο γελασααααααα!!!!!!!!! ειδε και ο χρηστος τι εγραψες και γελαγε!!! λεει,πες τα κοριτσια πες τε τα!!!!!! χιχιχιχαιχιααιχιχιχαιαιιαχαιχι

snowgirl μου ευχαριστω πολυυυυυυυυυυυυυυ για την ευχουλα!!!! μακαρι μακαρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! θα προσπαθησω να κοιμηθω αν και δεν το βλεπω!!!!!!!! αυριο επειδη μετα το τεστ θα ειμαι πειραια για δουλειες και δεν ξερω τι ωρα θα ξεμπερδεψω, μολις παρω αποτελεσμα θα στειλω ενα sms στα κοριτσια που εχω τα κινητα τους για να μπουν να σας πουν για να μην περιμενετε εμενα, επειδη μπορει να μπω βραδυ!!!! δεν θα εχω ιντερνετ στον πειραια λογικα... οκ???????

αχ παντως οτι και να δειξει,ιλικρινα σας ευχαριστω μεσα απο την ψυχη μου...... ειστε φιλες....και ας μην σας εχω δει ποτε.......... σας ευχαριστω που ακουτε τις αγωνιες μου,τις βλακειες μου,ολα... :) ελπιζω και εγω να φανω ανταξια σας μια μερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

μαιρουλα ποσο γελασααααααα!!!!!!!!! ειδε και ο χρηστος τι εγραψες και γελαγε!!! λεει,πες τα κοριτσια πες τε τα!!!!!! χιχιχιχαιχιααιχιχιχαιαιιαχαιχι

ΑΔΡΙΑΝΤΑ Χρήστο μου... Αδριάνταα......

Εγώ θα τον σκαλίσω με τα χεράκια μου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Μικρούλα!!!!!!

Ανυπομονώ να μάθω τα ευχάριστα!!!! Τόσες μέρες έχω αγωνία για εσένα!

Το βράδυ ενημέρωσε, έτσι; Καλή επιτυχίααααααα!!!!!!! :)

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Για εμένα, μπορεί και τσάμπα να το σκέφτεσαι.. μετά από τρίμηνη καταστολή των ενδογενών ορμονών δεν ξέρεις αν θα είναι καλές οι ορμόνες στην πρώτη εμμηνόρροια για να προχωρήσετε σε διέγερση.. μίλα με το γιατρό σου κάνε τις εξετάσεις σου δείτε πως θα είναι ο κύκλος σου και το αποφασίζετε τότε με το γιατρό σου..! Εγώ τουλάχιστον και σύμφωνα με αυτά που έχουν αναφέρει κορίτσια στο παρελθόν με ενδομητριωση, αν έπαιρνα το οκ από το γιατρό μου να προχωρήσουμε θα το έκανα τώρα που θεωρητικά η ενδομητριωση είναι σε ύφεση και οι πιθανότητες καλύτερες..
    • It is one of the well-known complications following in vitro fertilization (IVF) with embryo transfer (ET). The incidence of ectopic pregnancy is estimated to be 2.1–8.6% of clinical pregnancy after IVF-ET, which is 4 times higher than natural conceptions. No significant difference could be demonstrated on the incidence of EP in fresh IVF cycles vs. frozen/thawed cycles in a large cohort of patients. Donor egg recipients were found to have a significantly lower incidence of ectopic pregnancy compared with standard IVF patients. Πηγή: Pubmed  Ισχύει.. του εναντίον δηλαδή, η εξωσωματική αυξάνει τις πιθανότητες..
    • Δε γνωρίζω ακριβώς τον λόγο, δε ξέρω να στο εξηγήσω αλλά στην εξωσωματική δεν είναι ασυνήθεις οι εξωμητριες κυήσεις.  Κουλό έτσι; Κι όμως.... 
    • Γειά σου κορίτσι μου! Καλώς ήρθες! Εδώ όλες έχουμε περάσει παρόμοιες καταστάσεις και σε καταλαβαίνουμε. Λυπαμαι για τις αποτυχιες... οι βιοχημικες είναι συνηθισμένες, δυστυχώς. Και εξωμητριες ακους ολο και πιο συχνα... Αλλα, να σε ρωτήσω, πώς σου προεκυψε εξωμητρια από εξωσωματικη; Η εξωσωματικη παρακάμπτει τις σαλπιγγες και απ αυτή την άποψη θεωρείται πιο ασφαλής, αφου η ετ γινεται απευθειας στη μητρα.  Σ αυτό που ρωτάς, να κάνεις όπως αισθάνεσαι. Αν δεν είσαι έτοιμη για νέα διέγερση, να προσπαθήσετε μόνοι σας. Σας δινει το οκ ο γιατρος; Η καλή ψυχολογία έχει μεγάλη σημασία στην εξωσωματικη, να μην πιεστεις, αν αισθάνεσαι κουρασμένη. Ύστερα είναι και το οικονομικό, που είναι υπολογίσιμο κόστος. Η ηλικία σου ποια ειναι;  Από την άλλη, σκέψου ότι τα κέντρα κλείνουν κάποια στιγμή τον Αυγουστο. Δηλαδή αν πατε τον Ιούνιο μονοι σας και δεν προκυψει, οριακά προλαβαίνετε τον Ιούλιο, αναλόγως και τις ημερομηνίες της περιόδου σου. Ζύγισε τα όλα αυτά. Πάντως ο ένας ή οι δύο μήνες δεν κάνουν την διαφορά. Εμεις εδω ειμαστε, όπου μπορούμε να βοηθήσουμε. Καλή επιτυχία.
    • @ditaki μωρε και γω εχω ενέργεια και εννοειταο δε με πήραν τα χρονια. Εσυ ομως εισαι ηδη εγκυος. Και η ολη διαδικασία της συλληψης εχει ενα αγχος. Απλα αλλο να εισαι πχ 32 και να προσπαθείς για 3ο και αλλο 36. Προσωπικά δεν εχω σκοπο να κανω ελευθερα πχ εφορου ζωης και όποτε ερθει. Αν ήμουν 32 πχ θα ελεγα οτι εχω μια 3τια ανετα μπροστα μου. Αντιθετως αν ειχα μονο ενα παιδι ναι θα προσπαθουσα οσο με επαιρνε. Και στα 40 μου ακομα. Και στα 40 φευγα. Αν ολα πήγαιναν καλα τωρα θα ειχα ηδη ενα ακομα μωρο. Αλλα τωρα δεδομενων των συνθηκων εχω ενα χρονο διάγραμμα. Αν ερθει μέχρι τότε καλως. Αν οχι παλι καλως.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...