Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ...ΞΕΝΕΡΩΣΑ!!!!!!!!


Recommended Posts

ρε μωρακι μου τοσα και τοσα διαβαζουμε καθημερινα,ποσα κοριτσια κανουν 2 και 3 test και βγαινουν - και αφου συνεχιζει η καθυστερηση κανουν χορικη και ειναι εγκυουλες.γι¨αυτο κανε μια χωρικη..................αντε κοριτσακι μου...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 335
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

λετε βρε κοριτσια μου να εκανε λαθος αυτη η βλακεια????(αν και ηκοπελα ειπε οτιδεν κανει....).. τα αλλα κοριτσια που εχουμε καουσει νακανουν τεστκαι να βγαινουν ψευδως αρνητικα,κανμουν τεστ φαρμακειου..αυτο με κολαει μονο... οτι εμενα ηταν υποτιθεται πιο καλο τεστ... ουφ...θα παω αυριο τι να κανω...???ξεφευγωαπο εσας????????

καλε μαιρηηηηηηηηηηηηηηη ,5η μερα ρε γμτ!!!!!! τι εννοεις δεν ειναι συνιθησμενο???????? και ναι,ακουω μια φωνη!!!!! τη δικη σου που λεει οτι θα ερθεις να με πλακωσεις στις σφαλιαρες!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λετε 5 μερες καθυστερηση να ωφειλεται στις κυστουλες που εχω δεξια???? και παλι ομως ποτε δεν μου εχουν ξαναδημιουργησει καθυστερηση!!!! μονο μια φορα μιαμιση μερα!!!!! και δενομιζω τοτε να ειχα κυστουλες!!! και πονουσα κιολας σαν να μου κατεβεναν. ενω τωρα τιποτα!!!! καμια φωνη,καμια ακροαση!!!!!!!!! και οι κυστουλες που εχω δεξια δεν ειναι μεγαλες ρε γμτ,κατι σκατουλακια ειναι!!!! ακομη και ο γιατρος ειχε πει οτι δεν νομιζει να μου κανει προβλημα στο κυκλο!!!!!!!!!! δεν ξερω ομως....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

και ναι,ακουω μια φωνη!!!!! τη δικη σου που λεει οτι θα ερθεις να με πλακωσεις στις σφαλιαρες!!!!!!

χαχαχαχαχχαχα!! Δεν το πήγαινα εκεί...

Του παιδιού...., που μόνο που δεν έχει γκαρίξει ακόμα..!!! :P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε βρεεε κανε χοριακη να δουμε αν μεσα σου μεγαλωνει το χρηστομικρουλο!!μας ...γκαστρωσες ολες εδω μεσα!!!:laugh: :laugh:

αντε κ θα γεννησω πριν την ωρα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε μαιρουλα λες???... και αμα ειναι απο τις κυστες???...ξερεις τιποτα γιαυτο το θεμα??? αααααααααααα του παιδιου ηταν η τσιριδα?????????φωναζει το κακομοιρο, μανα γιατι δεν με αναγνωριζεις????????? υπαρχω το κερατο μου!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy mom χιχιχιιχιχι ξερετε τι θα σας κανω????... θα παω αυριο για χοριακη και δεν θα μπω καθολου μαμυ!!!!!! μεχρι τις 31 που εχουμε συναντηση!!!!!!! αχχααχααχαχ φανταζεστε?????????? ποο ξυλο μετα!!!!!!!!!!! μικρουλοχρηστο θελω και εγω!!!!!! αλλα που ειναι??????? 5η μερα παιζει ναειναι απο τις κυστες??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν θελω να σε απογοητευσω αλλα..δυστυχως παιζει....

Η ελπιδα ομως(χοριακη) υπαρχει!!!!5 μερες ειναι αυτες!!!! αντε κανε μια να τελειωνουμε!!Δεν μας σκεφτεσαι να αγωνιουμε εγκυες γυναικες???:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικρουλι σορυ που σε γειωνω αλλα ολα παιζουν..

Παιζει να ειναι απο τις κυστες παιζει να ειναι απο το αγχος(την ανυπομονησια)απο κανα κρυωματακι ..

Βεβαια αν ενα συμπτωμα στην εγκυμοσυνη ειναι αξιο λογου ..ειναι η καθυστερηση της περιοδου (μιλαμε παντα για σταθερο κυκλο)

Γι αυτο τσακισου να κανεις τη χοριακη ..να ξεμπερδευεις..να μαθουμε κι εμεις οι ερμες που μας εχεις σκασει!!!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ δεν μεστενοχωρειτε,εγω ισα ισα την αληθεια θελω να ακουω.. παω λοιπονκαιεγω να αυτοκτονησω τωρα με την ησυχια μου!!!!!! ουφ.....

μακαρι μωρε να ειναι το μικρουλοχρηστο και οχι κυστες!!!! 5 μερες ειναι σεβαστο ποσο ομως ε??... αυριο πρωι το υποσχομαι θα παω..αν και φοβαμαι πολυ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

happy mom χιχιχιιχιχι ξερετε τι θα σας κανω????... θα παω αυριο για χοριακη και δεν θα μπω καθολου μαμυ!!!!!! μεχρι τις 31 που εχουμε συναντηση!!!!!!! αχχααχααχαχ φανταζεστε?????????? ποο ξυλο μετα!!!!!!!!!!! μικρουλοχρηστο θελω και εγω!!!!!! αλλα που ειναι???????5η μερα παιζει ναειναι απο τις κυστες??????????[/quote}βρε κοριτσακι μου αντε κανε μια χοριακη.........ετσι ειναι χειροτερα....περιμενουμε νεα σου......καλη επιτυχια!:)
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Bourique θα βαλω τα κλαμματα......... θα παω αυριο για χοριακη...ετσι ακι αλλιως πλεον δεν τοπιστευω οτι θα ειμαι....οποτε τουλαχιστον να δω γιατι εχω την καθυστερηση...ουφ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν εχεις σταθερο κυκλο 5 ημερες ειναι πολλες..

Μη μασας μικρουλι..εισαι δεν εισαι εμεις θα το καψουμε..ετσι;;

Και μην χανεις τις ελπιδες οσο η περιοδος δεν ερχεται ενοειται οτι πρεπει να εισαι αισιοδοξη...:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αχ :) ευχαριστω!!!!!! παρε ενα και απο μενα!!!!!

να μωρε και μονο που σκεφτομαι οτι αυριο μπορει να βγει αρνητικη η χοριακη και να ειναι απο γτις κυστες.....ειναι να μην κλαψω?????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απις μου εχω σταθερο 30 ημερων,αντε μερικες φορες να ερθει και λιγο νωριτερα, και μια φορα ειχε ερθει 1μιση μερα μετα. θα το καψουμε ρε κουκλα!!!!! οπως και να εχει!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) οσο δεν ερχεται μια ελπιδα υπαρχει!!!!!! αλλα και να μην ειμαι δεν πειραζει!!!!!! εμεις θα το καψουμε!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

αχ δεν μεστενοχωρειτε,εγω ισα ισα την αληθεια θελω να ακουω.. παω λοιπονκαιεγω να αυτοκτονησω τωρα με την ησυχια μου!!!!!! ουφ.....

μακαρι μωρε να ειναι το μικρουλοχρηστο και οχι κυστες!!!! 5 μερες ειναι σεβαστο ποσο ομως ε??... αυριο πρωι το υποσχομαι θα παω..αν και φοβαμαι πολυ....

xaxaxaaxaxaxaxxxaxaxaxaxxa Βρε κοριτσακιιιιιιιιιιι τι φαση εχεις εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!χαχαχαχαχααχαχαχχαχαχχαχχα

Παω λεει κι εγω ν'αυτοκτονισω!χαχαχαχαχαχαχααχαχχχαχαχαχχχα

Τρελλοκομειοοοοοοοοοο μου!!!!Επισης μ'αρεσει πολυ που γραφεις ενα ποστ κ μετα απο 3 λεπτα γραφεις κ ενα ακομα απαντωντας στο πρωτο!χαχαχαχαχαχαχαχαχ

Καλα εεεεε...Οταν με το καλο ερθει το μικρουλοχρηστο σου δε θα προλαβαινει να κανει "ουα" το δολιο!!!!! Θα τα λες κ θα τα κανεις ολα μονη σου!χαχαχαχχαχαχαχα

Δε μου λες...Δεν τα ειπαμε τον προηγουμενο μηνα??????Να σε μαλωσω και τωρα για το τρελλοαγχος???

Αν το σπορακι ειναι στην κοιλιτσα σου,τον κωλο σου κατω να χτυπας,εκει θα μεινει...Κι αν παλι δεν ειναι...Παλι τον κωλο σου κατω να χτυπας δε θα δημιουργηθει σπορακι απο...χτυπημα!!!!!!

Αλλα να ξερεις πως οταν χαμογελας εισαι μια κουκλαααααααααααα!!!Γι'αυτο...Αντε χαμογελα τρελλομικρουλοοοοο!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ετσι σε θελωωωω!!!!!!!!!!!!!

Κανε τη χοριακουλα αυριο αν δεν εισαι κλαμπακι και ξεφρενος χορος ή μπανιο στη θαλασσα..αν εισαι δεν το συζηταμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχβρε αναστασια μου τωρα θα με μαθεις!!!!!!!??? εσυ με εμαθες εδω απο τις πρωτες!!!!!!!!!! αυτο που ρωταω και μετα απανταω μονη μου δεν ειναι για γελια!!!! παρακρουση λεγεται!!!!!!!!! χαχαχαχαχιχαιχαιχαιιχιιχιχιχιχιαιχχαιαχχαχαχαιχαιχαιι

καλα οταν ερθει το μικρουλοχρηστο ο χρηστος μου το εχει ξεκαθαρισει οτι αν ζητησει το παιδι του να με κλεισουν σε τρελαδικο,θαυπογραψει για να σωσει το απιδι του απο την τρελη τη μανα του!!!!!! χαχαχαχααχχχαιχιχιχιχιχ

αχ αν ειναι στην κοιλιτσα μου μονο κολο θα βαραω?????? κανονια θα ριξω!!! πυροτεχνηματα θα πεταξω με τον νικιτα τον δημαρχο στο συνταγμα!!!!!!!!!!!! αμα δειτε αυριο μεσημερι μεσα στη νταλα ηλιο πυροτεχνηματα,εγω θα ειμαι!!!!!!!!! αχ νασαι καλα που με λες κουκλα οταν γελαω, αχ αχ εχε χαρη που με προλαβε ο χρηστος,αλλιως κατι θα καναμε για να σε ευχαριστησουμε κοπελια.....χχαααχχαιχαιχαιιχιχιιχιχιχ πριν επλενατα πιατα,παραμιλαγα ελεγα τα δικα μου, και σε καποια φαση γυριζω το κεφαλι και βλεπω τον χρηστο να με κοιταει και να σταυροκοπιεται.... λεει ελα παναγια μου που την πετυχα την τρελη????!!! τι λες μωρε μου λεει παλι???? ολη μερα μιλας, και μιλας και οταν εισαι μονη σου??????? δεν τα ειπες ολα πια?????????????? χααχχχχαιχιχχιχιχιιχιχιχιχιχιχιχιχ

απις εγω στο λεω αμα ειμαι εγκυος,αυριο στο κλαμπακι ολες!!!!!!!! με κοβω ντιρλα στο τραπεζι πανω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ααααααααααχχχαχαχαχαχαχχαχαχα (εντομεταξυ ποτε δεν εχω ανεβει σε τραπεζι να χορεψω,ασχετο!) !!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντε βρε κοριτσάκι μου να κάνεις μια χοριακή γιατί τόσο καιρό που μπαίνω στο mammy και σας διαβάζω, μου έχει δημιουργηθεί ένα άγχος μαζί σου!!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh: Αμάν μας γκάστρωσες!!!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: (αμήν Παναγία μου!!!!:laugh: :laugh: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχααχαχαχχαχαχαχαχχαχααχαααχααχχαααχα :laugh: :laugh: :laugh:

Δε λεω τιποτα αλλο μονο.......... χαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχαχχαχαχαχαχαχαχαααα

Τρελληηηηηηηηη φιλακια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

αχβρε αναστασια μου τωρα θα με μαθεις!!!!!!!??? εσυ με εμαθες εδω απο τις πρωτες!!!!!!!!!! αυτο που ρωταω και μετα απανταω μονη μου δεν ειναι για γελια!!!! παρακρουση λεγεται!!!!!!!!! χαχαχαχαχιχαιχαιχαιιχιιχιχιχιχιαιχχαιαχχαχαχαιχαιχαιι

καλα οταν ερθει το μικρουλοχρηστο ο χρηστος μου το εχει ξεκαθαρισει οτι αν ζητησει το παιδι του να με κλεισουν σε τρελαδικο,θαυπογραψει για να σωσει το απιδι του απο την τρελη τη μανα του!!!!!! χαχαχαχααχχχαιχιχιχιχιχ

αχ αν ειναι στην κοιλιτσα μου μονο κολο θα βαραω?????? κανονια θα ριξω!!! πυροτεχνηματα θα πεταξω με τον νικιτα τον δημαρχο στο συνταγμα!!!!!!!!!!!! αμα δειτε αυριο μεσημερι μεσα στη νταλα ηλιο πυροτεχνηματα,εγω θα ειμαι!!!!!!!!! αχ νασαι καλα που με λες κουκλα οταν γελαω, αχ αχ εχε χαρη που με προλαβε ο χρηστος,αλλιως κατι θα καναμε για να σε ευχαριστησουμε κοπελια.....χχαααχχαιχαιχαιιχιχιιχιχιχ πριν επλενατα πιατα,παραμιλαγα ελεγα τα δικα μου, και σε καποια φαση γυριζω το κεφαλι και βλεπω τον χρηστο να με κοιταει και να σταυροκοπιεται.... λεει ελα παναγια μου που την πετυχα την τρελη????!!! τι λες μωρε μου λεει παλι???? ολη μερα μιλας, και μιλας και οταν εισαι μονη σου??????? δεν τα ειπες ολα πια?????????????? χααχχχχαιχιχχιχιχιιχιχιχιχιχιχιχιχ

απις εγω στο λεω αμα ειμαι εγκυος,αυριο στο κλαμπακι ολες!!!!!!!! με κοβω ντιρλα στο τραπεζι πανω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ααααααααααχχχαχαχαχαχαχχαχαχα (εντομεταξυ ποτε δεν εχω ανεβει σε τραπεζι να χορεψω,ασχετο!) !!!!!!!

βρε τρελοκομειο αν εισαι εγκυος σε κλαμπακι θα το καψεις;;;:laugh:

κοιτα μονο μη το γεννησεις και σε κανενα απο αυτα..:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι να πεις αναστασια μου τι να πεις και εσυ..........αφου ο γιατρος εχει πει να μου λετε μονο ''ναι''!!!!! χαχααχχααιχιχιχιχιχιιχιχιχι

μπουρικ μου δεν το συζητω σε κανα μπουζουξιδικο θα γεννησω ειμαι σιγουρη!!!!!!!! αλλα το εχω σκεφτει και αυτο!!! οταν ειμαι στις μερες μου,θα περνω τον γιατρο μαζι μου!!!! σε περιπτωση που χρειαστει!!!!!!!!! χιχιχιχιχιχιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελακι μου χιχι αυτος ειναι ο σκοπος μου!!!!! να γκαστρωθουμε ολες!!!!!!!!!!!!! μονο που εγω λιγο το παρακανα γιατι...........ξαναγκαστρωσα τις γκαστρωμενες.......... ουπς..... να σαι καλα κουκλα μου που συμπασχεις, σε ευχαριστω,το εχω αναγκη να νοιωθω οτι με καταλαβενουν.... φιλακιαααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

μπουρικ μου δεν το συζητω σε κανα μπουζουξιδικο θα γεννησω ειμαι σιγουρη!!!!!!!! αλλα το εχω σκεφτει και αυτο!!! οταν ειμαι στις μερες μου,θα περνω τον γιατρο μαζι μου!!!! σε περιπτωση που χρειαστει!!!!!!!!! χιχιχιχιχιχιι

χιχιχιχιχιχι!!!!! Τον μαύρο τον γιατρό.... :laugh: :laugh: Ωραίο σαν είκόνα ... η μικρή πάνω στο τραπέζι και ο γιατρός απο κάτω με την ποδιά την άσπρη, και την μαία δίπλα... χιχιχιχι!!

Ο Χρήστος εδώ σε ποιο σκηνικό παίζει??? :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...