Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ...ΞΕΝΕΡΩΣΑ!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 335
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Υπομονη μικρουλι

Κανε τη χοριακη να ξεμπερδευεις..γιατι η αναμονη ειναι οτι χειροτερο

Φιλακια πολλα και ψηλα το κεφαλι..ξενυχτισσα:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ξενυχτισσα...?? αντε καλε!!!!!! :) ακομα τιποτα απο περιοδο!!!! αααχ τι παιδεμα ειναι αυτο καλε??????? λετε να ειναι απο κατικυστουλες που εχω δεξια???? αλλα ρε γμτ ποτε δεν μου εκαναν καθυστερηση.....αλλα παλι το παλιοτεστ εχθες τι βγηκε αρνητικο????? εχω φοβηθει και δενπαω για χοριακη!!!! περιμενω κι αλλοοο!!!! αντε να δουμε.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μikroula μου τωρα ξυπνησα γιατι γυρισα απο την δουλεια πτωμα και διαβασα τα μηνυματα σου..

Ενα τετοιο τεστ ειχα κανει στην προηγουμενη εγκυνμοσυνη και ενω ημουν αυτο εδειξε αρνητικο..

Μην μου απογοητευεσαι .Τρεχα γρηγορα να κανεις χωριακη .Μονο αυτη θα σου δειξει .Αν πας τωρα μεχρι το βραδυ θα εχεις αποτελεσματα...:):cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ολιαμου αληθεια???????? ειχες κανει τετοιο τεστ??? κατσε να στο περιγραψω να μου πεις... ηταν λεπτουλι,ιδιο σχεδον με τα τεστ εμποριου, και στην ακρη εχει κατι σαν βαμβακι που εκει βαζεις με εναειδικο σαν στυλο 3-4 σταγονες. ε???τετοιο ηταν????

εμενα η κοπελα μου ειπε οτι αυτο δενκανει λαθος!!και οτι αν υπαρχει εγκυμοσυνη ανιζνευει την ορμονη 1000000%!!!!!! οτι ωρα και αν ειναι,οσα υγρα και αν εχεις πιει!!! και μου ειπε να μην κανω ακομα χοριακη γιατι μαλλον θα αδιαθετησω...αλλα εγω ουτε καν τους πονους πριν την περιοδο δενεχω!!!!!!! δεν προλαβενω ναπαω σημερα με τιποτα, γιατι περιμενω ενα σημαντικο τηλεφωνημα σπιτι και ειμαι μονη,δενειναι εδω ο χρηστος να το σηκωσει.. δηλαδη λες να εχω ελπιδες ακομη?? εχθες να φανταστεις το εκανα στο κλαμπ που ημουνα και μετα γιανα μην αρχισω τα κλαμματα,χορευα και εκανα βλακειες μηπως και δεν στενοχωρηθει και ο χρηστος τοσο...αλλα απογοητευτηκα με αυτα που μου ειπε... ειπε να μην κανω χοριακη,τσαμπα θα ειναι αφου δεν ανιχνευσε το τεστ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μπηκα στο ιντερνετ και κοιτα τι βρηκα για αυτα τα τεστ

Εργαστηριακή ανάλυση ούρων

Όπως και στην περίπτωση του μη εργαστηριακού τεστ έτσι και εδώ η εξέτασει ανιχνεύει τα επίεδα της hCG στα ούρα με ακρίβεια που αγγίζει το 100%./ Η διαφορά του με το μη εργαστηριακό τεστ είναι ότι γίνεται σε ιδανικές συνθήκες από ειδικό μικροβιολόγο ο οποίος μπορεί να δώσει σαφείς απαντήσεις στο αν είστε έγκυος ή όχι. Αυτό που θα πρέπει να ξέρετε είναι ότι η εξέταση αυτή απαιτεί δείγμα πρωϊνών ούρων.

ειναι απο τη σελιδα http://www.familyhome.gr/test-egkimosinis.html μπες να δεις!!!ακομα και εκει λεει για πρωινα ουρα ρε γμτ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mikroula κατι παρομοιο ηταν .

Σου λεω πανε να κανεις χωριακη .

Πολλες φορες τα τεστ δεν ανιχνευουν την συγκεκριμενη ορμονη στα ουρα...

Φιλακια πολλα :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν σου λεω να κατσεις σπιτι ..θα με ακους..:dry: Ακους εκει ..να κανεις το τεστ βραδυατικα στο κλαμπ και να ολοκληρωσεις το οργιο με αεροβικες κινησεις χορου;;:P Αυριο πας για χοριακη..να ξεκαθαρισει το θεμα ..να ξερεις κι εσυ τι να κανεις..τι να πινεις βρε αδερφε.. γαλατακι ή μοχιτο:silly:

Ευχομαι μεσα απο τα βαθη της απατης ψυχης μου να εισαι εγκυος μικρουλι μου!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εαν και αυριο δεν εχω αδιαθετησει θα παω....τι να πω εχω απογοητευτει........ και την επρηζα να μην το κανουμε βραδυ!!!!!!!! θα κοιταξω μηπως βρω το συγκεκριμενο τεστ στο ινερνετ και τι λενε οι οδηγιες,για πρωινα ουρα η οχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε ζουζούνα, στο κλαμπ το κανες το τεστ....???!!! Λέω και γω...

Ρε μπας και δεν είδες καλά το τεστ??!!

Ασε, που... μπροστά μου το χω... να βγεί το μικρό και το πρώτο πράγμα που θα σου πει θα ναι: "Μάνααααα, πιάσε ένα διπλό......"!!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis ηκοπελα μου ειπε οτι για να δειξει αυτο το τεστ χρειαζεται 10 μοναδες μονο!!! σκεψου οτι το ορθο ειναι 5 μοναδες και αυτο το ρημαδι με 10 δειχνει..... γιαυτο λεει δεν εχει σχεση αν ειναι πρωι η βραδυ....... αστα να πανε πηγα να πιω μια γουλια μοχιτο και πηγα να ξερασω!!!!!!!!!!! χιιχχιχιχιιχιχααχχααχα τελικα ηπια gondons space!!! σαν 15 χρονο!!! αχαχααχ και στο καπακι μετα το space εκανα το τεστ.... ευχαριστω κουκλα μου για την ευχη σου!!!!!!!!!!!!!!!! απο το στομα σου και στου θεου το αφτι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! θα περιμενω καμια μερα ακομα και αμα ειναι παω για χοριακη. εχω απογοητευτει τοσο που πιστευω οτι θα αδιαθετησω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

;) Τα τέστ είναι για κλάματα.Εκανα 4 για να σιγουρευτώ σε διάστημα 5 ημερών και όλα αρνητικά μέχρι που αναγκάστηκα με πόνους να στο νοσοκομείο και διαπίστωσαν πως ήμουν εγκυος τώρα μ΄΄ολις έκλεισα τον 6ο και θεορώ πως το καλύτερο είναι να κάνεις μια β χοριακή.
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαιρουλαααααααα!!!!!!! αχαχαχαααχαχχααχιχχιχιχιχιχιχιχαιχαιχαιχαιχαιχαιχαιχαι δεν το πιστευω!!!!!! καλοοοο!!!!! μανααααα πιασε ενα διπλο!!! χαχαχαχααχ

εεεε...μπορει κιολας να μου το πει το αμοιρο τουτο τεκνο.....αχαχαχα

οχι το ειδα καλα,ορκιζομαι!!!!! αλλα αρνητικο ηταν η βλακεια!!!!!!!!

ολια αμα σου πω οτι κολονω να παω για χοριακη???? φοβαμαι!!!!!!!!!!!!!!!! μη δειξει αρνητικο και πεσω στα ναρκωτικα μετα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα μαζι σου και εγω αυτο πιστευω!!! τα τεστ αυτα που χρησιμοποιουν και στα εργαστηρια (οχι αυτα τα κοινα του εμποριου) τα ξερεις??? τετοια εκανες και βγηκαν αρνητικα??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mikroula kai εγω χθες φοβομουνα να παρω

Ημουνα στο τηλεφωνο και περιμενα ποση ωρα ..

Παντως ειναι καλυτερο να σου λενε το αποτελεσμα απο το τηλεφ παρα απο κοντα.

Μη μασας καντο για να ξεαγχωθεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποπο......σε φανταζομαι!!!!!! ευτυχως τουλαχιστον ηταν θετικο το αποτελεσμα και ξεχασες και αγωνιες και ολα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κάνε βρε γλυκούλι μου την χοριακή... Είναι πιο αξιόπιστη από κάθε αλλο τεστ... Μου φαίνεται θα έρθω από κει και θα σε κλέψω με το ζόρι να σε πάω σηκωτή για να κάνεις μια.... :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω φαει το ιντερνετ μηπως βρω αλλες πληροφοριες για το παλιοτεστ που βγηκε αρνητικο και δεν βρησκω τιποτα!!!!!!!!! θα βαλω τα κλαμματααααααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουφ τιποτα ακομα απο περιοδο!!! και πως γινεται ρε γμτ να βγηκε αρνητικο εχθες???

dalliaaaaaaaaaa που εισαι???????? παμε για χοριακηηηηηηηηηηηη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσαρες...με πηρε ο υπνος στον καναπε με το μαμυ ανοιχτο...χιχιχι σαν μοσχαρακι κοιμηθηκα!!! αυριο πρωι κανονισα να παω...γιατι σημερα πρεπει να κατσω να φτιαξω το σπιτι,να σιδερωσω τα ρουχα του χρηστου γιατι μου εφερε κατι καινουργια που πηρε και εχω βαλει 2 πλυντηρια ρουχα του!!!!!!!!! ελεος!!!!!!!!! και επειδη μεχρι να τα κανω ολα αυτα θα με πιασει η νυχτα,κανονισαμε να παμε αυριο..... βρε κοριτσια εχω αγωνια και εγω,γιατι εχω απογοητευτει απο το τεστ που ειχα κανει...ξερω και εγω??..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μικρόοοοοοοοοοοοοοο που είσαι?? Καλημέρα

5η μέρα σήμερα?? Δεν είναι και πολύ συνηθισμένο το φαινόμενο...

Υ.Γ Να σου πως? Δεν ακούς μια φωνή?????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...