Μετάβαση σε περιεχόμενο

φωτο απο το dvd της β επιπεδου μου!!!!


Recommended Posts

marianda μου να σου ζήσει καταρχήν ο κούκλος ο γιός σου!!!!πολύ τυπάκος είναι!!!

με το καλό να έρθει η ζουζουνίτσα σου στον κόσμο!!!!!πρώτη φορά βλέπω πως ειναι οι φωτογραφίες από τη β επιπέδου.....

έτσι θα είναι σε λίγο καιρό και το δικό μου φασολάκι...

με το καλό κοπέλα μου και τώρα πια περιμένουμε κανονική φωτογραφία όταν γεννηθεί!!!!!φιλιά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

Anastacia έγραψε:

αναστασια ναι εκοψα απο το βιντεο με capture το εχει το dvd μου και τις εκανα φωτο

Ειρηνακι δυστιχως δεν θα ερθω την κυριακη δεν μας θελει να συναντηθουμε[/quote:1iw5y4zy]

Δεν θα ερθεις ? Γαμωτο ..θα ηταν ωραια...θα ειμασταν πολλες κ θα τα λέγαμε κ απο κοντα...δεν πειράζει..ελπίζω καποια άλλη φορά marianda μου...πολλά φιλιά..:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας οπως και ο γιος μου που το εχει παρει πανω του για τα καλα σας λογια χαχαχα!! αφηστε εχω χαζεψει σκεφτομαι πως να φτιαξω το δωματιο, τι πραγματακια να της παρω, εχω γινει τρελλη χαζομαμα, τα φορεματακια ηταν η αδυναμια μου και τωρα που θα κανω κοριτσακι φανταζεστε τι εχει να γινει, τιγκα στο φορεμα και στα κοτσιδακια, ειμαι συνεχεια με ενα μονιμο χαμογελο στα χειλη εχω χαζεψει σας λεω, λιγο ακομα και ετοιμαζομαι για το δαφνι χαχαχαχα:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο μαριαντακι μου πολυ το χαρηκα αχ τι μου θυμησες ωρες ωρες καθομαι και κοιταω τους υπερηχους ακομα δεν μπορω να το πιστεψω ηταν στην κοιλια μου και τωρα στην αγκαλια μου φανταζομαι τα φουστανακια με κορδονακια φρου φρου πωπω σκετη γλυκα θα ειναι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α!!!!!!!!τωρα το ειδα!!!!!!:ohmy: ειδες στο ελεγα κοριτσακι θα ειναι!!!!λοιπον την προικα να βλεπω γιατι μην ξεχνας ειναι ταμενο το παιδι στο γιο μου:P ..............ο μικρος σου κουκλακι ειναι.......αντε με το καλο!!!!!!.......αντε να δουμε και εμεις τι θα εχουμε πρωτα ο θεος και να ναι γερο!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΚΟΥΚΛΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΤΕ ΚΑΙ ΤΗ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΑΣ.ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ, ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΤΕΥΧΗΝ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΠΑΝΤΑ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΜΙΑ ΜΕΛΛΟΥΣΑ ΜΑΝΟΥΛΑ (22 ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ) ΚΑΙ ΝΕΑ ΕΔΩ!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΟΝΟ!!!!!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΣΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙΑ ΣΑΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...