Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΙ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ;;;


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ.

ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΑΚΙ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΜΕΝΗ.ΓΕΝΝΗΣΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ (ΟΠΩΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΘΑ ΘΥΜΑΣΤΕ) ΤΟ ΜΑΡΤΗ.ΠΡΟΧΤΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΒΓΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΒΟΛΤΙΤΣΑ.ΕΝΩ ΣΤΗ ΒΟΛΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΕΙ ΞΑΦΝΙΚΑ ΟΤΑΝ ΠΕΡΝΑ Η ΩΡΑ ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙ ΕΝΑ ΚΛΑΜΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΤΑΡΑΧΗ ΑΝΕΥ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΥ.ΠΡΙΝ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΒΟΛΤΟΥΛΕΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΞΑΝΑΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ.ΙΣΩΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΥΡΑΣΑΜΕ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ..

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΣΕ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΣΑ ΝΑ ΤΟΝ ΗΡΕΜΗΣΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΟΥΤΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥ.ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟΝ ΗΡΕΜΗΣΕ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ.ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΕΠΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ΝΑ ΤΟΝ ΗΡΕΜΗΣΩ ΜΕ ΚΑΘΕ ΤΡΟΠΟ ΚΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΗΡΘΕ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟΝ ΗΡΕΜΗΣΕ ΑΜΕΣΩΣ.ΕΝΩ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΥ ΗΡΕΜΗΣΕ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΕΝΑ ΤΕΡΑΣΤΙΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΜΕ ΑΓΑΠΑΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ.ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΗΡΕΜΗΣΕ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ;;ΕΓΩ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΜΩΡΟΥΛΙΑ ΗΡΕΜΟΥΝ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΗ ΜΑΜΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΗΣ.ΤΙ ΛΑΘΟΣ ΚΑΝΩ ΕΓΩ;;ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ.ΑΦΟΥ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ...:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ανθη!

Χρονια πολλα!

Μωρε μη στεναχωριεσαι!!!

Και μενα στην αρχη οταν κρατουσε τη μπεμπα η μανουλα μου και της μιλουσε η μικρη μου την κοιτουσε στα ματια ενω εμενα ποτε...

Τωρα το κανει και σε μενα!!!!!!:silly: :silly: :silly: :silly:

Μηπως εισαι αγχωμενη και το νιωθει ο μικρουλης???

Μη βαζεις ασχημες σκεψεις στο μυαλο σου!

Μια χαρα μανουλα εισαι και θα τα καταφερεις!

Οταν σου το ξανακανει κρατησε τον αγκαλιτσα και μιλα του!

Δεν μπορει,καποια στιγμη θα ηρεμησει!

Κοιταξε και συ να εισαι χαλαρη για να ηρεμει και αυτος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovie έγραψε:

Γεια σου Ανθη!

Χρονια πολλα!

Μωρε μη στεναχωριεσαι!!!

Και μενα στην αρχη οταν κρατουσε τη μπεμπα η μανουλα μου και της μιλουσε η μικρη μου την κοιτουσε στα ματια ενω εμενα ποτε...

Τωρα το κανει και σε μενα!!!!!!:silly: :silly: :silly: :silly:

Μηπως εισαι αγχωμενη και το νιωθει ο μικρουλης???

Μη βαζεις ασχημες σκεψεις στο μυαλο σου!

Μια χαρα μανουλα εισαι και θα τα καταφερεις!

Οταν σου το ξανακανει κρατησε τον αγκαλιτσα και μιλα του!

Δεν μπορει,καποια στιγμη θα ηρεμησει!

Κοιταξε και συ να εισαι χαλαρη για να ηρεμει και αυτος!

ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΛΙΚΡΙΝΗΣ ΟΤΑΝ ΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΤΑΡΑΖΟΜΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΕΓΩ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟ ΔΕΙΧΝΩ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΜΠΕΜΟΥΛΗ ΑΛΛΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟ ΝΙΩΘΕΙ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΗΡΕΜΗ ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΠΑΡΑΠΟΝΟ.....

ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ LOVIE ΜΟΥ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Ειναι 2 μηνων και κατι!!!

Εχει αρχισει εδω και καποιες εβδομαδες να καταλαβαινει,να γελαει και ειναι τελεια!!!

Θα δεις!

Μην αγχωνεσαι με το μπεμπη μια χαρα θα τα καταφερεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ανθη μου γεια σου και χρονια πολλα μην στεναχωριεσαι δεν κανεις κατι λαθος!!!! εχω περασει απο αυτην την φαση ο μπεμπης μου οταν ειχε τους κολικους ηρεμουσε με ολους τους αλλους εκτος απο εμενα και εγω αναρωτιομουν τα ιδια δεν με θελει δεν με αγαπαει ελεγα και εκλαιγα μια φορα μαλιστα του ειχα φωναξει και ντρεπομαι γιαυτο και μετα σκευτικα τι εκανα!!!!! γιαυτο δεν με θελει με φοβαται!!!!

ημουν και σε ασχημη ψυχολογικη κατασταση με καταθλιψη και κλαματα φοβομουν οταν εκλαιγε δεν ηξερα τι να κανω για να τον ηρεμισω και ενιωθα ανικανη τον επαιρνα αγκαλια και εκλαιγα κι εγω μαζι του

η κολητη μου μου εξηγησε οτι το δικο μου αγχος και η νευρικοτητα μου εφταιγαν γιατι το παιδι τα ενιωθε οταν τον επαιρνα αγκαλια μου ειπε οτι αν ηρεμησω και καταλαβω οτι μπορω να αντιμετωπισω τους πονους του και φανω δυνατη τοτε θα μπορω να τον ηρεμω και ετσι εκανα ηρεμησα εγω και αυτοματα και ο μπεμπης και η καταθλιψη εφυγε και εγω ειμαι πιο δυνατη και η σχεση μου με το μωρο μου ειναι πλεον η ιδανικη γιαυτο κοριτσι μου ηρεμια!!! τα μωρακια μας θερουν οσο το δυνατον πιο ηρεμες μαμαδες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθουλα μου ειναι αυτο που ειπαν τα κοριτσια!!!Τα μωρα διαισθανονται την ψυχικη μας κατασταση και αντιδρουν αναλογα....!Δεν κανεις κατι λαθος,μην φορτωνεσαι τζαμπα ενοχες και στενοχωριεσαι αδικα,ολες τα περασαμε στην αρχη αυτα!Να εισαι ηρεμη με λιγοτερο αγχος και ολα θα βρουν τον δρομο τους σιγα σιγα!!!Φιλακια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω με τα κορίτσια, παρόλο που δεν εχω πάρει το αστεράκι μου αγκαλιά! Το έχω ακόμα στην κοιλίτσα μου! Αλλά από τις ανιψιές μου, ξέρω πως καταλαβαίνουν τα πάντα! Αν στρεσάρεσαι το καταλαβαίνει το μωρό και του το μεταδίδεις άθελα σου! Θυμάμαι και τα κορίτσια ηρεμούσαν πολύ με τον μπαμπά μου, ο οποίος είναι πάρα πολύ ήρεμος άνθρωπος! Μην στενοχωριέσαι! Είναι λογικό να έχεις τις φοβίες σου! Και εγώ που δεν έχω γεννήσει ακόμα είμαι μέσα στο άγχος αν θα τα κάνω όλα καλά για το παιδάκι μου! Θα προσπαθήσω βέβαια να το αποβάλλω! Είναι δυνατόν να μην είσαι καλή μαμά;; Και βέβαια είσαι! Κανένας δεν είναι πιο κατάλληλος από σένα για το μπουμπουκάκι σου! Θα δεις ότι όλα θα πάνε καλά!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΚΟΛΛΗΤΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ, ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ ΗΡΕΜΟΥΣΕ ΜΟΝΟ ΜΕ ΜΕΝΑ. ΤΙ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΠΕΡΑΣΑΜΕ... ΤΙ ΠΑΡΑΠΟΝΑ ΑΝΕΦ ΛΟΓΟΥ... ΤΙ ΠΕΙΝΑ... ΑΣΤΑ!!!! ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΓΙΑΤΙ ΞΥΠΝΑΓΕ ΤΑ ΒΡΑΔΥΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ. Ο ΕΚΝΕΥΡΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΑΣ ΚΑΙ Η ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΑ ΤΗΣ ΟΤΑΝ ΚΛΑΙΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΗΣ ΠΕΡΝΑΕΙ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΘΕΛΕΙ. Ο ΤΡΙΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΗΡΕΜΙΑ ΤΟ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙ. ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ. ΤΩΡΑ Η ΜΠΕΜΠΑ ΤΗΣ ΚΟΝΤΕΥΕΙ ΤΑ ΤΡΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΗ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΗΣ. ΔΕΝ ΑΓΑΠΑΕΙ ΑΛΛΟΝ ΠΟΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ. ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΤΡΙΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΑΠΟΣΠΑΕΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΙ ΤΟ ΗΡΕΜΕΙ.:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aνθή μου πόσο σε καταλαβαίνω!!!!!Και μένα ο μπέμπης συνέχεια κλαίει και δεν ξέρω πώς να τον ηρεμήσω!!!τι αγκαλια..τι τον κουνάω..τι πιπίλες του βάζω..τι τον ταιζω μπας και πεινάει..ΤΙΠΟΤΑ!!δεν ξερω μερικες φορές οταν τον πιάνει ειναι το κάτι άλλο!!!αγανακτώ πραγματικά και δεν ξερω τι θέλει!!Ασε που τις πιο πολλές φορές όταν τον ταιζω αντι μετα να κοιμηθεί....κλαίει...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθή μου αρχικά και εμένα η μπουμπού μου ηρεμούσε περισσότερο στη μαμά μου! Αντιλαμβανόταν τη δική μου ανησυχία και άγχος!

Πλέον μόλις την αγκαλιάζω σταματά ως δια μαγείας!

Ο άντρας μου απορεί και ζηλεύει...

ΥΣ.ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΣΤΗ! ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...Kαι εγώ, Ανθή μου, συμφωνώ με όλα όσα σου γράφουν τα κορίτσια!!!

Τα μωρά διαισθάνονται την ψυχική μας κατάσταση όσο και αν προσπαθούμε να τους την κρύψουμε! Προσπάθησε να βρίσκεις χρόνο να ξεκουράζεσαι γιατί και την κούραση μας, την νιώθουν και αντιδρούν και αυτά ανάλογα!

Και φυσικά δεν κάνεις κάτι λάθος! Απλά είσαι λίγο αγχωμένη! Προσπάθησε να είσαι ήρεμη (όχι να δείχνεις αλλά ΝΑ ΕΙΣΑΙ) και θα δεις που όλα θα πάνε καλά! Όσο περνάει ο καιρός θα είναι και πιο εύκολο!

Καλή συνέχεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αληθως Ανέστη, Χρόνια Πολλα και να χαίρεσαι το ζουζουνάκι σου Ανθή μου.

Δεν μπορεις να φανταστείς πόσα πράγματα αντιλαμβάνονται από πολύ νωρίς και πόσα ακόμα διασθάνονται τα μικρα μας σκαθαράκια...!

Αντιλαμβανονται μεν το αγχος που μπορεί να μας διακατεχει και κλαίνε, μας δειχνουν δε με τον τρόπο τους ότι δεν υπάρχει γλυκύτερη και τρυφερότερη αγκαλίτσα από της μανούλας τους σε όσες αγκαλιες και αν "πηγαίνουν"...

Φαντάσου οτι είσαι για το μικρό σου το μοναδικό άτομο το οποίο καταλαβαίνει ότι μπαίνει στο δωμάτιο μόνο από τη μυρωδιά του..

"Αναγνωρίζουν" πολλούς, αλλα για αυτά η μανούλα τους είναι αναντικαταστατη. Εμένα η μικρή μου μου το αποδεικνύει καθημερινώς..

Απλά οι μέρες που περνας είναι οι πρώτες και οι πιο δύσκολες. Ειναι οι μέρες προσαρμογής και για τους δυο!

Τίποτα δεν κανεις λαθος. Απλά με το πέρασμα το χρόνου θα αρχίσεις και συ να χαλαρώνεις και να συνηθίζεις στη νέα σου ζωή και θα την απολαμβάνεις πραγματικα και περισσότερο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχήν Χριστός Ανέστη με υγεία.

Δεν χρειάζεται να στενοχωριέσαι αυτό το Τι Κάνω Λάθος; είναι που πρέπει να αποβάλλεις. Δεν πρέπει να αγχώνεσαι για τίποτα γιατί του το μεταδίδεις.

Προσπάθησε να χαλαρώσεις να ηρεμήσεις και όλα θα πάνε καλά. Όταν το καταφέρεις αυτό δεν θα χρειάζεσαι κανένα τρίτο πρόσωπο για να ηρεμήσει το μωράκι σου γιατί θα το κάνεις εσύ.

Ασχολήσου λίγο περισσότερο μαζί του για να του δείξεις ότι είσαι πάντα εκεί δίπλα του στα πονάκια του και με την αγκαλίτσα σου θα μπορείς να τα απομακρύνεις όλα.

Φιλιά και όχι άγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΑΤΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΑΡΧΙΣΕ ΞΑΝΑ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ..ΓΟΕΡΑ.ΗΜΟΥΝ ΜΟΝΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ(ΕΥΤΥΧΩΣ).ΕΤΣΙ ΛΟΙΠΟΝ ΟΠΛΙΣΤΗΚΑ ΜΕ ΟΛΗ ΜΟΥ ΤΗΝ ΨΥΧΡΑΙΜΙΑ ΚΑΙ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΤΡΑΑΓΟΥΔΩ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΪΔΕΥΩ.ΚΑΙ ΝΑΙ!!ΗΡΕΜΗΣΕ ΣΕ ΜΕΝΑ!!ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΤΟΝ ΚΟΙΜΙΣΑ ΚΙΟΛΑΣ!!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!!!!

ΜΕΤΑ ΑΠΟ 10 ΛΕΠΤΑ:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΞΑΝΑΞΥΠΝΗΣΕ..!!ΘΕΛΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΟ ΘΕΜΑ.ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΥΠΝΑΡΑΣ ΣΤΟ ΜΑΙΕΥΤΗΡΙΟ..!!!ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΠΑΩ ΞΑΝΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΤΣΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΞΥΠΝΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΗΡΕΜΗΣΩ ΞΑΝΑ..!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!:woohoo: :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...