Μετάβαση σε περιεχόμενο

καινούρια στην παρέα.


Elenimag

Recommended Posts

γεια σας κορίτσια είμαι η elenimag και είμαι καινούρια στο mammyland διαβαζα τώρα τα μυνήματα σας και μου άρεσαν πολύ. εγω έχω ένα αγγελούδι 4,5 μηνών και θα την ονομάσω Ειρήνη. Ελπίζω να με δεχτείτε στην παρέα σας και να τα λέμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenimag καλως ηρθες στην παρεα μας..:laugh:

να σου ζησει η κορουλα σου :) για ποτε τα βαφτησια??

πολλες απο μας ειμαστε σε αυτην την φαση!!

εγω ειμαι η Δημητρα και εχω μια κορη..θα την βγαλουμε Αγγελικη απο την γιαγια της!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ELENIMAG ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ...ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΣ ΟΠΩΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ,,,ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΙΣ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΕΣ ΦΙΛΕΣ....

ΦΙΛΙΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenimag

καλως ήρθες στο mammyland!!!

είμαι η Χρυσούλα -- έγκυος στο πρώτο μου παιδάκι-- και πραγματικά έχω εθιστεί στην παρέα των κοριτσιών!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστώ κορίτσια!!!! για την υποδοχή.

MITSI2 τα βαφτίσια μας θα είναι 27 Σεπτεμβρίου και πραγματικά θα ήθελα τις συμβουλές σας γιατί δεν ξέρω ακόμα τι να κάνω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια κι εγω καινουρια ειμαι,δηλαδη πριν 2 εβδομαδες μπηκα,δεν εχω παιδια,αλλα θελω να αποκτησω καποια στιγμη,παντως η παρεα σας ειναι πολυ ωραια και τα μωρα σας κουκλια,να σας ζησουν και για οσες προσπαθουν καλη δυναμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenimag καλως ηρθες στην παρεα μας... να χαιρεσαι το μωρακι σου και με το καλο η βαπτιση...

Clay καλως ηρθες κι'εσυ στην παρεα μας και με το καλο σου ευχομαι να αποκτησεις πολλα παιδακια...

Εγω ειμαι η Μαρινα, εχω ενα γιο 10 μηνων και η βαπτιση του θα γινει στις 14 ιουνιου... ειμαστε ειδη στα τελειωματα της προετοιμασιας...

Φιλακια πολλα...:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenimag ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ!!!:)

Δεν εχω ακομα μωρακι....αλλα συντομα θα αποκτησω...;)

Θα περασεις υπεροχα εδω μεσα.... θα γελασεις...θα συγκινηθεις.... θα συζητησεις σοβαρα και θα βοηθηθεις σε πολλα....

Να σου ζησει η κορουλα σου και με το καλο η βαπτιση....

Υπαρχουν ηδη καποια θεματακια με "βαπτισεις" στο φορουμ.... αλλα αν δε σε καλυπτουν μπορεις να ανοιξεις ενα δικο σου... κι οσες μπορουν να βοηθησουν...να εισαι σιγουρη οτι θα σπευσουν...:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenimag καλως ηρθες στο παρεακι και να χαιρεσαι το κοριτσακι σου!:)

Εδω γελαμε προβληματιζομαστε κλαιμε απο χαρα ή απο λυπη μοιραζομαστε στιγμες πονου και ευτυχιας..οπως ειπε και το scarletaki!!

Ειμαι η Λινα και θα τα λεμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenimag καλως ηρθες στο mammy και να χαιρεσαι την κορούλα σου!!!

Και εγώ σχετικά καινούργια εδώ...Εγώ είμαι η ΄Ελλη 27 χρονών και χωρίς νινάκι ακόμη(που το εύχομαι σύντομα)...Σε αυτή τη παρεούλα σίγουρα θα περνάς όμορφα.Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη, καλησπέρα και από εμένα!!

Είμαι και εγώ καινούργια με λένε Χρύσα, είμαι 30 χρονών και βρίσκομαι στην προσπάθεια για ένα μωράκι! Να σου ζήσει το μωράκι σου, να είναι γερό και τυχερό!!!

θα βρείς πολλές ιδέες για την βάφτιση του μωρού σου στο φόρουμ.. Κάποια στιγμή σε ένα σχετικό κεφάλαιο οι κοπέλες πρότειναν μπουμπουνιέρες από "το χαμόγελο του παιδιού"!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΒΡΗΚΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!! ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΕΣ ΝΑ ΧΕΡΕΣΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΓΡΗΓΟΡΑ:laugh: :laugh:

Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ ΕΙΝΑΙ ΓΟΥΡΛΙΔΙΚΗ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΣΙΓΟΥΡΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ! ΕΓΙΝΑ ΜΕΛΟΣ ΠΡΙΝ 2,5 ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ

ΜΕ ΛΕΝΕ ΡΟΥΜΠΗ (ΡΟΥΜΠΙΝΗ) ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 28 ΧΡΟΝΩΝ ΧΩΡΙΣ ΝΙΝΑΚΙ ΑΚΟΜΑ!

ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΩ ΑΜΕΣΑ 1-2-3-4-5-6-7 Η ΟΣΑ ΝΑ ΝΑΙ....ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΑΓΑΠΗΤΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΓΑΠΗ ΘΕΛΟΥΝ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΗ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ. ΕΙΜΑΙ Η ΑΝΝΑ,29 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΗ ΠΑΙΔΑΚΙ.ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ.....

ΦΙΛΑΚΙΑ!:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenimag kalimera...

Kai kalos mas vrikes agapi mou...

Kai giati na min se dextoume???

Exeis erthei stin pio wraia paraioulla mas...

Na soun zisei to mwraki sou...

Egw eimai i joanna...

Exw ena giokka 13 minwn...

Kai eimai ston 8 mina tis egkumwsinis mou me tin korassa...

Sas euxwme ola ta kala...

Kai o theoullis mazi sas...

Ta filia mou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ELENIMAG KAΛΩΣΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΠΑΡΕΑΚΙ ΜΑΣ!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΗΣ!!ΕΙΜΑΙ Η ΑΝΝΑ ΚΙ ΕΧΩ ΕΝΑΝ ΠΑΙΔΑΡΟ ΠΟΥ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΚΛΕΙΝΕΙ ΤΟΝ 9ο ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΝΙΝΑΚΙ.ΘΑ ΧΑΡΩ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera se oles sas!!!!!! eimai h alice, 30 etwn - freskia kai ego sthn parea sas (h opoia den to kryvo me exei kalodextei hdh) kai akomh den exo apokthsei paidaki..efxomai oi efxes kai ta gouria sas na piasoun topo kai se mena kai syntoma na sas grapso oti tha gino aki ego manoula!!!

polla filia- efxes se oles sas!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alice m

kalimera kalosorises

den pirazi pou den exis paidaki e tora tha apoktisis

gourlidiko vlepis to mammy

eimai i irene eimai sxedon 30 xronon meno stin kypro

exo ena agoraki 2 xronon kai kati kai eimai egkios sto deutero

tha ta leme sixna

filia polla :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Alice mou kalimera kai se sena...

Kalos mas vrikes agapi mou...

Hrthes stin pio omorfi mas paraioulla...

Sou euxwme suntoma ena mwraki agapi mou...

Ta filia mou...

Egw eimai i joanna...

Exw ena giokka 13 minwn...

Kai eimai egkuws ston 8 mina me tin korassa...

Sou euxwme ola ta kalitera...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ alice ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ , ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ,ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΓΟΥΡΛΟΥΔΙΚΟ ΚΑΙ ΕΓΩ 1,5 ΜΗΝΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ...ΜΕ ΛΕΝΕ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΧΕΔΟΝ 30 ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 10 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλώς όρισες alice!!!!!!όπως προανέφεραν τα κορίτσια το mammy είναι foul γουρλίδικο!!!!και εγώ στον ένα μήνα έμεινα έγκυος!!!!!είμαι η Θέη 24 χρόνων και έγκυος στο πρώτο μου παιδάκι,στην 9 εβδομάδα...θα χαρώ να τα λέμε.φιλάκια πολλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...