Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μια κοιλιά... μα τι κοιλιά!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 397
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αερικο τι ωραια κοιλιτσα!Σαν ψευτικη φαινεται!Απιστευτη!!!!!

Ημουν ετοιμη να σας δειξω ξανα την κοιλιτσα μου αφου αλλαξα μηνα αλλα δεν υπαρχει περιπτωση τωρα!!!!! Ουτε μια μικρη κοιλιτσα δε βλεπωωωωωωωω!Θα περιμενω να φτασω στον 8ο για να φανει κατι!!!!!!

Ή μηπως εγω να βαζω την εξελιξη του πισω μερους κ οχι του μπροστα?Εκει υπαρχει εμφανης διαφορα! :laugh: :woohoo: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιφιγενεια μου συγκριτικα με τις κοιλιτσες των κοριτσιων(που βεβαια ειναι σε πιο προχωρημενη εγκυμοσυνη) η δικια μου ειναι σαμιαμιδι!!!!!

Τωρα που το σκεφτομαι η φιλη μου η Νταλια ειχε βαλει μια φωτο στην 23η ή 24η βδ!Αν βαλω διπλα διπλα τις κοιλιες ...!!!!!Καμια σχεση!!!!!!!!Νταλια να το κανω?

Μαριμαριιιιιι....Εφηηηηηηη....Τοσα κοριτσια που ειστε στον 4ο,5ο 6ο κλπ!!!!!Αντεεεεε!Βαλτε καμια φωτοοοοοο!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη μου τοσο μικρη!Μονο μετα φαγητου-σκασμου ειναι νορμαλ!Μιλαω παντα συγκριτικα με τις κοιλιτσες που εχω δει εδω μεσα γιατι εξω δεν ξερω!!!! :)

Πρεπει να τη βαλω διπλα σε καποια αλλη που βρισκεται ΄ή βρισκοταν στην ιδια περιπου βδομαδα!Αν μου πει οκ η Νταλια(Ελενα) θα βαλω και νομιζω θα εχει γελιο!!!χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ στην θέση σου γλυκειά μου Anastacia θα έβαζα και θα καμάρωνα!! Όσο πιο μικρή κοιλίτσα κάνεις, τόσο το καλύτερο!! Ούτε ραγάδες πολλές θα κάνεις και θα επανέλθει και πιο γρήγορα στα φυσιολογικά μετά την γέννα!! Είναι μια χαρούλα!! Όπως κι η κουκλίτσα που κατοικεί εκεί μέσα προς το παρόν!!:laugh: Πολλά φιλάκια... Αν βγάλω καμιά νεότερη και εγώ θα ξαναβάλω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia επιμένω... φωτο τώρα!!!!!!!!

Πιο μικρή από τη δική μου αποκλείεται να έχεις!

Την κοιλιά π.χ. της dallias εγώ δε θα την έκανα ούτε 11 μηνών έγκυος!

Η εγκυμοσύνη μου φάνηκε καλά μετά τον 4ο μήνα και όταν μπήκα στο μήνα μου κι έλεγα ότι γεννάω από μέρα σε μέρα, δε με πιστεύανε! Ούτε και στο μαιευτήριο να φανταστείς! Εκεί μέσα κρυβόταν ένα γατάκι 2670 γρ!!!!

Καλύτερα είναι.. όπως έγραψε και η dallia.

Ούτε αγκωμαχούσα, ούτε ζοριζόμουν, τίποτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia έγραψε:

Ας την μικρυνω λιγο!Την φωτο οχι την κοιλια! 5_____________2____-fb2739f2f6ac5715e7e70a286c81ace4.JPG

Anastacia έτσι! Ένα τέτοιο μπαλονάκι είχα κι εγώ, μόνο που χανόταν στον υπόλοιπο όγκο του σώματός μου! :P

Μια χαρά είναι η κοιλίτσα σου, βολική και ευκολοφόρετη!

Τρέλλα είναι!

Από την προηγούμενη φωτο όμως μεγάλωσε.. δεν μπορείς να πεις!

Ααααααα! Εμένα τώρα, 8,5 μήνες μετά τη γέννα είναι πιο μεγάλη! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχουυυυυυ καλε Αναστασια τι κοιλιτσα ειναι αυτη.Ουτε πριν την εγκυμοσυνη δεν ειχα τετοια κοιλια! Φτου φτου.Ειναι απιστευτο,χωραει μωρακι εκει μεσα? :P

didima egw poy exw didyma :P arxise na fenetai oti hmoun egkyos apo thn 18h evdomada peripoy.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia έγραψε:

Ας την μικρυνω λιγο!Την φωτο οχι την κοιλια! 5_____________2____-fb2739f2f6ac5715e7e70a286c81ace4.JPG

Φτου φτου κουκλίτσα!!! Χαίρομαι βρε Αναστασάκι γιατί δεν θα κάνεις ούτε ραγάδες, ούτε θα ανοίξει το σώμα σου! Και θα επανέλθεις κι αμέσως μετά την γέννα!! Μπράβοοοοο!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες!Ευχαριστω για τα γλυκα σας λογια! :kiss:

Η αληθεια ειναι πως μεγαλωσε λιγακι σε εναν μηνα και με ρουχα φαινεται μεγαλυτερη!Αυριο που θα εχουμε τη συναντηση με τα κοριτσια θα φαω καλα,θα την ντυσω και καλα(την κοιλια!) ωστε να με καταλαβουν!χαχαχαχα

Νομιζω πως τις ραγαδες θα τις κανω αλλου αν συνεχισω με αυτον τον ρυθμο!!!!!

Λετε να εχω κι εγω ενα μικρο γατακι σαν το Μαρακι της Ιφιγενειας! :) Γατακι,μωρακι...Παντως κατι τσαχπινικο κρυβεται εκει μεσα!!!!!!!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!!

Αναστασια μου αν και εχουμε νομιζω μια μερα διαφορα στη ΠΗΤ η δικη μου κοιλια ειναι η διπλασια :silly: !! Λετε να βγει κανενα γουρουνακι?? :P

Ιφιγενεια μου τι τελεια κοιλιτσα!! :) Καπως ετσι ειναι η δικια μου και ας εχουμε και δυο μηνες διαφορα!! Παντως δε πηρες πολλα κιλα μπραβο σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΕΒΑΛΑ 11 ΚΙΛΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ...ΑΛΛΑ ΠΑΙΡΝΩ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΛΕΩ ΕΙΜΑΙ 8 ΚΑΙ ΚΑΤΙ , ΚΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΝΤΕ ΝΑ ΒΑΛΩ ΑΛΛΑ 3 ΤΟ ΠΟΛΥ ΑΝ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΟΥ9 ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΒΑΛΑ 1,5 ΚΙΛΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΕΝΑ ΤΟ ΠΗΡΕ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΤΣΙ ΑΜΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΜΙΑ ΧΑΡΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Βρήκες γιατρό δηλαδή να σε αναλάβει ;  ποιος ξέρει εσυ να κανείς οτι σου πουν οι γιατροί  Θα ρωτήσω και εγω αν μπορω αλλά να πω την αλήθεια στην εγκυμοσύνη δεν πολύ μπαίνω στην θάλασσα έτσι και αλλιώς 
    • Καλά και εγω δεν θα το είχα σκεφτεί στην πράξη όμως το κατάλαβα είμαστε ακόμα στην δάση που ανοίγουμε ντουλάπια για εξερεύνηση να δω ποτε θα περάσει αυτήν φάση  εμάς εδώ απεργία από όσο ξέρω δεν έχουν κάνει τα μικροβιολογικά θα βόλευε καλύτερα από θα πήγαινες και γιατρό αλλά δεν πειράζει 
    • Δεν ξέρω πόσες μερες θα κάνουν βγουν αύριο που θα πάω θα ρωτήσω  ετσι και αλλιώς ο γιατρός θα τα δει σε ένα μήνα όποτε δεν τα βιαζομαι 
    • Καλησπέρα κορίτσια, καλό υπόλοιπο κυριακής εύχομαι!!  εμείς σήμερα σηκώσαμε χαλιά και μαζέψαμε χειμωνιάτικα και βγάλαμε τα κολακαιρινά... ήταν δουλειές που έπρεπε να γίνουν και τις σκεφτόμουν συνέχεια... ππφφ.. αλλά μηδέν χρόνος... πως περνάτε την κυριακή σας;;  @Girly κ @marinamanoulitsa να χαίρεστε τα παιδάκια σας!! πολύχρονα να είναι!! 
    • Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις κορίτσια… απο ότι μου είπε ο γιατρός, συνήθως όταν υπαρχει εξωμήτρια κύηση στην σάλπιγγα σημαίνει ότι υπάρχει κάποια παθολογία εκεί, παρόλο που στην δίκη μου περίπτωση δεν φάνηκε στην σαλπιγγογραφια. Μου είπε ότι η καλύτερη λύση είναι η λαπαροσκόπηση, για να δει τι ακριβώς συμβαίνει… τελικά βρήκε ενδομητριωση! Ήμουν τυχερη στην ατυχία μου… Η δίκη μου ήταν πολύ ύπουλη δεν φαινόταν σε κανένα υπέρηχο, είχα πάει σε 4 γιατρούς. Γενικά οι πιθανότητες για εξωμητριο είναι μικρές αλλά δυστυχώς μπορεί να συμβεί.  Τώρα σχετικά με το ερώτημα εξωσωματική ΄ή όχι ακόμα, σκέφτομαι απ τη μια ότι δεν θέλω να περιμένω πάλι μήνα μήνα και να έρχονται απογοητεύσεις… μετά λέω, μήπως συμβεί κ σε εμένα το ‘θαυμα’ με φυσική σύλληψη? Η αλήθεια είναι ότι επειδή είχα αυτές τις ατυχίες στις 2 εμβρυομεταφορες που έκανα, μου έχει δημιουργηθεί μια φοβία, τρέμω μην μείνω έγκυος και συμβεί κάτι κακό παλι… θα συμβουλευτώ σίγουρα τον γιατρό μου απλά τα επεξεργάζομαι όλα. Α η ηλικία μου είναι 33! 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...