Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μια κοιλιά... μα τι κοιλιά!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 397
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΙ ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΩ ΚΑΙ ΕΠΑΘΕ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΥΓΚΟΠΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΦΩΤΟ....ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΕΔΕΙΞΕ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ 82 ΚΙΛΑ, ΗΔΗ 20 ΚΙΛΑ ΣΥΝ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΜΟΥ, ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΕΙΜΑΙ +20 ΚΙΛΑ ΑΚΟΜΗ ΔΗΛ. 102 ΚΙΛΑ :unsure:

ΒΕΒΑΙΑ ΤΩΡΑ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΓΕΝΝΑ ΕΧΑΣΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΙΛΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ ΞΕΚΙΝΑΩ ΜΗΠΩΣ ΧΑΣΩ ΚΑΙ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΠΕΡΙΤΤΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...

Ο ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΒΟΗΘΗΣΕ ΠΟΛΥ ΣΤΗΝ ΑΠΩΛΕΙΑ ΤΩΝ ΚΙΛΩΝ. ΕΜΕΙΝΑ Κ ΕΓΩ ΕΚΠΛΗΚΤΗ ΜΕ ΤΟ ΠΟΣΟ ΓΡΗΓΟΡΑ ΤΑ ΕΧΑΣΑ. ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΣΑΡΑΝΤΙΣΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΣΧΕΔΟΝ ΧΑΣΕΙ ΟΛΑ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΜΠΕΙ ΣΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ ΠΡΟ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ, ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΤΟΝΩΣΕ ΤΗΝ ΑΥΤΟΠΕΠΟΙΘΗΣΗ ΜΟΥ :P

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΝΑΜΟΝΗ ΤΟΥΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ.

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mpravo happy mammy!Se vlepw poly xaroumenh stis photos.Ase pou de se ekana gia 102 kila sth teleutaia :P

Sth trith eisai kouklara.

Egw eimai sthn 25 evdomada,exw didyma kai h koilia mou einai opws h dikh sou sth 5h photo sou :)

Na xairesai to bebe!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω με την Elena333f!happy mammy δεν θα σε έκανα με τίποτα 102 κιλά:P Είσαι μια κουκλίτσα στις φώτο και το χαμόγελο σου τραβάει τα βλέμματα!Να χαίρεσαι τον μπεμπούλη σου:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα..τι να πρωτοκοιταξω? τι να πρωτοθαυμασω? για ποια να πρωτοπω? ειστε κουκλες κ οι οι κοιλιτσες σας ειναι τελειες!!!!

ποσο χαιρομαι που ειστε ολες χαμογελαστες κ καμαρωνετε!!!

αχχ βρε κοριτσια ..παντα τετοια ναχουμε!!!

το θαυμα της ζωης μεσα σε μια κοιλιτσα!!!

ειστε υπεροχες!! με το καλο οσες δε γεννησαν!!οι υπολοιπες να τα καμαρωνετε τα μωρουλια σας!!! ναναι ολα γερα!!

και...αυγουστιατικες μανουλιτσες ποσο χαιρομαι που σας βλεπω εκτος απο το να σας μιλαω!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Happy mammy, πόσο πολύ χάρηκα που σε διάβασα! Εγώ έχω πάρει 22 κιλά ως τώρα (από 60 έγινα 82) και όλα μαζεύτηκαν σε κοιλιά, ποπό και μηρούς αλλά δεν έχω σκοπό να κρατήσω πάνω μου. Χαίρομαι που τα κατάφερες να τα χάσεις όλα κι ελπίζω να τα καταφέρω κι εγώ. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου, καλημέρα! Η ΠΗΤ μου πλησιάζει (πρωτομαγιά) κι έτσι η φωτογραφία που βάζω σήμερα είναι μάλλον η τελευταία με τον μπουμπούκο εντός κοιλιάς (39 εβδομάδων και 3 ημερών και ΔΕΝ είναι δίδυμα:P ). Σήμερα θα δω τον γιατρό μου για να μου πει αν έχει ξεκινήσει η διαστολή και πώς θα κινηθούμε από εδώ και πέρα. Πάντως, αν δεν έρθει με δημοκρατικές διαδικασίες (σπάσιμο νερών-πόνους) ως την Τετάρτη, το επικρατέστερο σενάριο είναι να κάνουμε εισαγωγή στο ΜΗΤΕΡΑ την Πέμπτη το πρωί και να πάμε με πρόκληση, μιας και ο μπεμπάκος είναι ήδη τετράκιλος :laugh: και από κάπου πρέπει να χωρέσει για να βγει. Wish me luck! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκια μανουλα θα τρελαθω με την κοιλιτσα σου!!!Απ'τη μια με εντυπωσιαζει το μεγεθος της!Απ'την αλλη ειναι τοσο στρογγυλη και λεια!!!Τι ωραια!Χαρα στο κουραγιο σου!!!!!!Τι σου ειναι το γυναικειο σωμα βρε κοριτσια?Λαστιχο γινεται για να συμβει το θαυμα!!!!!

Με το καλο να ερθει στον κοσμο ο μπεμπουλακος σου!Μην ανησυχεις,ολα θα πανε καλα!Η μαμα μου εμενα κ τον αδερφο μου (απο 4 κιλα ο καθενας) Μας εβγαλε σε 10 κ 5(:woohoo: ) λεπτα αντιστοιχα!!!

Περιμενω σε λιγες μερες να μας περιγραφεις την πιο τελεια στιγμη της ζωης σου!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MamaToBe έγραψε:

Κορίτσια μου, καλημέρα! Η ΠΗΤ μου πλησιάζει (πρωτομαγιά) κι έτσι η φωτογραφία που βάζω σήμερα είναι μάλλον η τελευταία με τον μπουμπούκο εντός κοιλιάς (39 εβδομάδων και 3 ημερών και ΔΕΝ είναι δίδυμα:P ). Σήμερα θα δω τον γιατρό μου για να μου πει αν έχει ξεκινήσει η διαστολή και πώς θα κινηθούμε από εδώ και πέρα. Πάντως, αν δεν έρθει με δημοκρατικές διαδικασίες (σπάσιμο νερών-πόνους) ως την Τετάρτη, το επικρατέστερο σενάριο είναι να κάνουμε εισαγωγή στο ΜΗΤΕΡΑ την Πέμπτη το πρωί και να πάμε με πρόκληση, μιας και ο μπεμπάκος είναι ήδη τετράκιλος :laugh: και από κάπου πρέπει να χωρέσει για να βγει. Wish me luck! ;)P1010980_re.jpg

MamaToBe έφτασε η ώρα σου ε;;; Πόσο ζηλεύω!!! Θέλω να τελειώνω κι εγώ... Μια βδομαδούλα μετά από εσένα περιμένω και μου φαίνεται αιώνας!!! Φοβερή η κοιλίτσα σου πάντως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!!

ΕΧΩ ΠΑΘΕΙ! ΜΑΜΑ ΤΟ ΒΕ ΠΩΣ ΤΗ ΦΕΡΝΕΙΣ ΒΟΛΤΑ?:blink:

(ΦΤΟΥ,ΦΤΟΥ,ΦΤΟΥ)

ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΜΙΚΡΟΤΕΡΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ!ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΣΤΗ ΝΕΑ ΣΟΥ ΖΩΗ ΩΣ ΜΑΝΟΥΛΑ!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MamaToBe

ο μπεμπάκος σου σιγουρα θα βγει τέλειος!!!!

με το καλό να γεννησεις και πάνω από όλα με δημοκρατικές διαδικασίες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia, σε είδα στην 2η σελίδα και ζήλεψα!! Αυτήν την κοιλίτσα την είχα στον 3ο μήνα!:(:( Που θα φτάσει η δικιά μου;; Αναρωτιέμαι!!

Mamatobe, φοβερή κοιλίτσα!! Με το καλό κορίτσι μου και μ'έναν πόνο!! Μην φοβάσαι για τα κιλά του μπέμπη! Όλα καλά θα πάνε! Ο αδερφός μου γεννήθηκε 4.150 και εγώ 4.250!! Θρεφτάρια ήμασταν! :laugh:

Ιωαννούλι, με το καλό και για σένα! Μ'έναν πόνο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MamaToBe kai Ιoannouli sas efxomai na exete tin kaliteri dinati empiria gennas, na to xarite oso tipota kai na kratisete stin agkalitsa sas gera kai dinata morakia.

Alithia MamaToBe, tora pou me to kalo tha gennisis ti tha gini me to psevdonimo soy? MamaIs?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gioupi έγραψε:

MamaToBe kai Ιoannouli sas efxomai na exete tin kaliteri dinati empiria gennas, na to xarite oso tipota kai na kratisete stin agkalitsa sas gera kai dinata morakia.

Alithia MamaToBe, tora pou me to kalo tha gennisis ti tha gini me to psevdonimo soy? MamaIs?

Χε χε!!! Όντως, πως θα λέγεσαι μετά;;; :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σας!!!!!Δεν το βλέπω να βγαίνει με ένα πόνο αλλά με όσους πόνους και να βγει, αξίζει τον κόπο και τον πόνο:laugh: Ioannouli μου με το καλό!!! Όσο για το nick, θα το κρατήσω όπως είναι μάλλον:unsure: αφού δεν γίνεται να αλλάξει. Φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...