Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μια κοιλιά... μα τι κοιλιά!


Recommended Posts

χαχαχα!! Πλάκα έκανα!! :woohoo:

Ναι! Την είχα ανεβάσει στις φώτο μελών, αλλα τώρα βρήκε τη θέση της ανάμεσα στις άλλες κοιλίτσες! 31 Ιουλίου γέννησα και τέτοιο μαρτύριο ζέστης δεν έχω ξαναπεράσει!!

Αν δεν είχα το στήθοσ της αγελάδας μάλλον θα κυκλοφορούσα και χωρίς το τοπάκι! χιχιχιχι!:blink::blink: :woohoo: :woohoo:

Να χαιρόμαστε τα παιδάκια μας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 397
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ifigeneia......prismeno magoulaki???????????????????????????????//oli prismeni eimouna san mpaloni poli priskimo.................afou me koitousa kai nomiza oti eblepa ton srek.............!!!!!!!!!!!!!!fantazomai oti ton ksereis ton srek!!!!!!!!!eidika ta daxtyla xeriwn kai podiwn itan idia me ta dika tou mono pou de itan prasina!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jovanna έγραψε:

ifigeneia......prismeno magoulaki???????????????????????????????//oli prismeni eimouna san mpaloni poli priskimo.................afou me koitousa kai nomiza oti eblepa ton srek.............!!!!!!!!!!!!!!fantazomai oti ton ksereis ton srek!!!!!!!!!eidika ta daxtyla xeriwn kai podiwn itan idia me ta dika tou mono pou de itan prasina!!!!!!!!!

χαχαχαχα.....:woohoo: :silly: :lol: :laugh:

Ακους εκεί σρεκ! Πολύ καλό, γέλασα πρωί πρωί! Να΄σαι καλά βρε jovannaki!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανιτάκι, πολύ τρυφερή φωτογραφία!!!

Αν και μεγάλη κοιλίτσα σου, δε βλέπω ραγάδες... πολύ καλό αυτό!!!

Εγώ νομίζω οτι θα κάνω γιατί είμαι στον 4ο κι έχω πολύ φαγούρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!!!!!κοριτσάκια μου πως τις ζηλεύω τις κοιλίτσες σας!!!!!!από την πιο μικρή(αναστασία μου εδώ κερδίζεις εσύ) έως την πιο μεγάλη(μεγάλος ο ανταγωνισμός γι'αυτό δεν θα αναφέρω ονόματα).....άντε να μεγαλώσει και η δικιά μου να σας βαλώ και εγώ φωτογραφία!!!!φιλάκια πολλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Franita έγραψε:

Βαζω και εγω μια φωτο που τραβηξαμε πριν 3 εβδομαδες..τωρα βεβαια η κοιλια εχει μεγαλωσει κι αλλο αφου μπηκα στην 35η... 003___Copy.JPG

Aχ Franitaki! Τι τρυφερή και στοργική στιγμή αποθανατίσατε?!?!?! Κι ο δικός μου ο άντρας τη φιλάει, κάθε πρωί την χαϊδεύει και της λέει καλημέρα και το βράδυ που γυρίζει από τη δουλειά μας φιλά και μας χαιρετά και τους δύο χαχαχα. Δεν παίζονται οι χαζομπαμπάδες :P :laugh: Αλήθεια, αφού και εσύ και ο καλός σου είστε εκεί, ποιος την τράβηξε τη φωτογραφία? :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είμαστε όλες χαζομαμάδες από κοιλιάς μου φαίνεται... Σκεφτόμουν πως θα είναι το σώμα μου χωρίς κοιλιά και δεν μπορώ αν το φανταστώ! Έχω ξεχάσει πως ήμουν χωρίς κοιλιά... αλλά μου αρέσει.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κοριτσια ηθελα να φερω ξανα στην επιφανεια αυτο το θεμα γιατι εφυγε πολυ πισω και ειναι κριμα!!!Ειναι τοσο ωραιες οι κοιλιτσες!

Αντε βαλτε και οι υπολοιπες τις φωτο σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά όπως λέει κ η Αναστασία εινα πολύ ωραιο αυτο το θεματάκι...αντε βαλτε καμια κοιλίτσα να δουμε...βαζω κ εγω αλλη μια...απο την Πρωτοχρονια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτή είναι τραβηγμένη το Μεγάλο Σάββατο λίγο πριν πάμε στην εκκλησία για την Ανάσταση! Μετράω και εγώ 10 κιλά παραπάνω μέχρι στιγμής! Ήμουν αρκετά αδύνατη πριν..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ti wraies oi koilitses sas :laugh:

Vlepw tis dikes sas kai mou fenaite h dikh mou terastia.

Auth h photo einai apto Pasxa.

Elena mou kai gw 10 na exw parei isws kai 12 :P Ela omws pou kai prin ta eixa ta kilakia mou! Se ligo tha ginw ageladitsa :S

Filakia se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι μου, μια χαρά είναι και η κοιλίτσα και τα κιλά σου! Μην ξεχνάς πως έχεις 2 ολόκληρα μωράκια εκεί μέσα!! Και είσαι και μια κουκλίτσα!! Φαντάζομαι από τώρα τι όμορφα μωράκια θα βγούνε από αυτήν την ζουζουνιάρικη κοιλίτσα!! Μην στενοχωριέσαι, όσα κιλά και να πάρουμε, που θα πάει θα τα χάσουμε! Αρκεί να προσέχουμε! Η περίοδος του θηλασμού είναι πιο επικίνδυνη για αύξηση βάρους απ'ότι η εγκυμοσύνη! Βέβαια πρέπει να τρώμε σωστά για να τρώνε καλά και τα μωρά! Αλλά τίποτα δεν είναι αδύνατο! Να 'ναι καλά τα ζουζουνάκια κι όλα τ'άλλα θα γίνουν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποπο κατι κοιλιτσες και κατι κοπελαρες ομορφες!!!!!!!!!! φτου φτου κοριτσια μου ειστε κουκλες!!!! ελενιτσες και οι δυο εισαστε ΘΕΕΣ!!!!!! να φορατε ματακι πανω σας!!!!! σουπερ γυναικαρες-κοιλιτσες ησαστε!!!! ολα τα κοριτσια δηλαδη!!! καλα ε? τελικα το μαμυλαντ εχει τις πιο ωραιες γυναικες!!! μηπως να κατεβουμε σε καλιστεια να παθουν κομπλεξ τα μοντελα???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xaxxaxxa na 'ste kala mwreee mou ftiaksate th diathesh :D

K seis kouklares eiste,mas glykainei poly h egkymosynh!

Elenaki de tha katsw na sterithw alla oxi kai na trww synexeia :P

An trwme syxna kai mikra geumatakia einai oti kalytero.

Ftou mas loipon!xaxaxxa

Btw emena gt mou exei katsei oti an thilazeis tha adynatiseis poio eukola? :o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα είσαι μία κούκλα! Που τα είχες τα κιλά πριν;;; Μια χαρά είσαι!

Όσο για το θηλασμό, κι εγώ το ίδιο έχω διαβάσει κάπου. Ότι χάνεις 500 θερμίδες την ημέρα από το θηλασμό και μόνο. Αν το συνδυάσεις αυτό με την, ούτως ή άλλως, σωστή διατροφή που πρέπει να κάνουμε για τα μπεμπάκια μας, νομίζω ότι θα τα χάσουμε εύκολα...

Αφήστε γιατί πρώτη φορά στη ζωή μου είδα προχθές στο γιατρό, στη ζυγαριά, το 7 μπροστά και έπαθα σοκ... Χαλάλι της όμως της μπεμπέκας μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τι κουκλες που εισαστε(-ειμαστε!) ολες!!!!

Αχ μη τσαματατε να βαζετε φωτο ειναι υπεροχες!Και μετα ακουω καποιες ηλιθιες πως δε θελουν να μεινουν εγκυες για να μην χαλασουν το σωμα τους και τετοιες αηδιες:angry:

Τι ομορφια ειναι αυτη στις εγκυουλες!!!

Ειρηνη ησουν σκετη γλυκα με την κοιλια και αυτο το φορεμα!!!

Ελενα μου στο εχω ξαναπει!Φτου φτου!

Βανια μια χαρα κοιλιτσα για ετοιμογεννη!!!Μαρεσουν οι στρογγυλες κοιλιτσες!

Νταλια σε αφησα τελευταια γιατι επαθα σοκ!!!!Σε ζηλεψα πραγματικα!!!!:)

Εν τω μεταξυ γυρισα πισω και εψαξα την 1η φωτο που ειχες βαλει,μηπως και θυμομουν λαθος!!!Εχεις ΜΟΝΟ κοιλια κ τιποτα αλλο εξτρα??? :woohoo:

Αχ θα σκασω απ'τη ζηλια μου!!!!!!!!!!!!!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου, με κάνεις και κοκκινίζω!!! Βέβαια έχω κάνει και λιγάκι κυτταρίτιδα παραπάνω τώρα αλλά είναι το τελευταίο πράγμα που με απασχολεί! Πάντα ήθελα να κάνω παιδάκια και δεν με ενδιέφερε αν θα χαλάσει το σώμα μου! Και να σου πω και κάτι;; Αν το προσέξουμε σωστά μετά τίποτα δεν χαλάει! Το πολύ πολύ να κάνουμε καμια ραγαδούλα! Τι αξία έχει η ραγάδα μπροστα στην ευτυχία που σου προσφέρει ένα μωράκι;;; Και πάλι σ'ευχαριστώ κουκλίτσα μου για τα καλά σου λόγια! Αλήθεια; Εσύ έβαλες φώτο;

Ιωαννούλι, μην σκας κορίτσι μου! Και εγώ πρώτη φορά βλέπω το 6 μπροστα! Στην αρχή σοκαρίστηκα λιγάκι γιατί δεν το είχα ξαναδεί ποτέ στην ζωή μου.. αλλά χαλάλι! Το ξέρω κι από την δουλειά μου για τον θηλασμό! Όχι αυστηρή δίαιτα κατά την διάρκεια και προσοχή περισσότερη στο τι θα φάμε! Όχι τσιγάρο, αλκόολ, φάρμακα! Καλύτερα λένε να καπνίσεις ένα τσιγάρο στην εγκυμοσύνη παρά μισό στο θηλασμό!! Περνάνε όλα μα όλα στο γάλα! Τροφές που δεν πέπτονται εύκολα, καρυκεύματα, πικάντικα.. κτλ...κτλ... Επίσης ο θηλασμός προκαλεί συσπάσεις και επιταγχύνεται η διαδικασία επαναφοράς της μήτρας στο αρχικό της μέγεθος! Που σημαίνει ότι ξεφουσκώνει κι η κοιλίτσα πιο γρήγορα!!

Μια φίλη μου έχει 3 μήνες που γέννησε κι αν την δείτε παιδιά λέτε αποκλείεται να γέννησε! Είναι πιο αδύνατη κι απ'ότι ήταν πριν!! Φοβερόοοο!!

Ελενάκι, με τα μικρά και συχνά γεύματα σε βρίσκω απόλυτα σωστή! Αυτό φωνάζω κι εγώ στις πελάτισσες μου και μου επιμένουν ότι τους δίνω πολλά να τρώνε! Κι όταν τα κάνουν και χάνουν βέβαια χαίρονται!!

Mikroulaxristos μου, νομίζω πως με αυτά που μας λες θα πάρουν τα μυαλά μας αέρα... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Λες να σκάσουμε μύτη στα καλλιστεία του Αnt1;;; :P:blush:

Καλή μας συνέχεια στις εγκυούλες, τα κορίτσια που προσπαθούν να φουσκώσει γρήγορα η κοιλίτσα τους.. και οι ήδη μανούλες να χαίρονται τα μπουμπουκάκια τους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νταλια μου εχω βαλει φωτο νομιζω ειναι στη 2η σελιδα αλλα ειναι στην 1η βδομαδα του πεμπτου κ ηταν μια σταλια!Σε λιγες μερες που θα μπω στον 6ο θα ξαναβαλω!

Καλα δεν το συζηταω!Και κουασιμοδος να γινω(που ειναι αδυνατον καθοτι κουκλαρα-ψωναρα:P )δε με ενδιαφερει καθολου!Τα αξιζει οοοοοολα αυτα κ χιλια παραπανω η πριγκιπισσα μου!!!Τα μωρακια μας να ειναι καλα!

Αλλα να βρε παιδακι μου...να γινει ο κ*λος μου μεγαλυτερος απ'την κοιλια μου....Καπως μου καθεται!!!Δλδ απο πισω να φαινομαι πιο εγκυος απ'οτι απο μπροστα???:woohoo: Και ειμαι κ ψηλη... Και παλι ομως ουτε με νοιαζει!

Αντε με το καλο και στις υπολοιπες κοπελες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανιτα ..οοοοο τι υπεροχη κοιλια!!!!!!!!!!!

Παντως τα 82κ δεν δειχνουν πανω σου..πρεπει να εχεις μπόι!!!

Μην σε ανυσηχει θα τα χασεις ολα..ειδικα αν θηλασεις(και δεν γουρουνιαζεις) δε θα καταλαβεις απο που θα φευγουν Το οτι εχεις αθλητικο σωμα βοηθα πολυ

Ρε συ..φανταζεσαι να σου "λειπει" μετα η κοιλια;;;Πλακα θα χει:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Franita mou sth koilitsa exeis parei ta kila.De fenesai xondrh re sy hremhse!

Eisai poly glykia kai h koilitsa poly omorfh!

Afou hsoun athlitikh kai adynath prin tha sou einai eukolo na ta xaseis.Apolause auth th periodo kai ola xalali :)

Se poia evdomada eisai?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...