Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μια κοιλιά... μα τι κοιλιά!


Recommended Posts

apis έγραψε:

Dallia!!!!!!!!!!!!!! Ειναι τερααααστια η κοιλια σου για 34 εβδομαδες ή μου φαινεται;;;;;

Με το καλο !!

Δεν ξέρω.. για να το λες.. μάλλον!! :laugh: :laugh: Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου!!

Anastacia έγραψε:

Νταλλια μου!!!Μεγαλωσαμε κι εμεις αλλα κι εσεις δεν πατε καθολου πισω!!!!!Τι ωραια μεγαλη κοιλιτσα!!!Και παραμενει στρογγυλη και ραγαδες-free!!!!!!!!Τι ωραια που περναει εκει μεσα το καψουρακι σου!!!!!

Μακάρι και να μην γίνουν ραγάδες!! Έχουμε ακόμα!! Το καψουράκι καλά περνάει εκεί μέσα!! Η μαμά του απ'έξω δεν την παλεύει άλλο!! Μια η ζέστη, μια ο ένας πόνος στα πλευρά μια που βαράει με το κεφαλάκι του από κάτω... Άστα να πάνε... Υπομονή.. Καλή μας συνέχεια!! Και είδα που μετακινήθηκε το τικεράκι σου... με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 397
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

dallia έγραψε:

Και με την ευκαιρία... Πριν από μια βδομάδα την τράβηξα! Εδώ είμαι 34 εβδομάδες και 1 μέρα!! 1-db873d904360b35983d9e9247e9e6bbe.jpg

Βρε Ελενακι ουτε οταν γεννησα δεν ειχα τετοια κοιλια!!!

Φτου φτου!!!!!

Τι αντρας θα βγει απο κει μεσα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenaki ti teleia koilitsa pou exeis k poly katharh.Kala na einai to mpempeki mesa,kala pernaei! :D

Mh anhsyxeis kale tha ksefouskwsei h koilitsa k tha gineis mondelo ksana!!!xixiixi k emena etsi htan h koilitsa mou stis 32 evdomades otan gennhsa dld :)

Ax th thelw ksana pisw vre koritsia.Mou leipei!Parolo ta osa perasa sth genna aneta tha ksanagennousa!!!(an eixa ena mwraki) Mporei sto mellon....na th ksanaparw pisw th koilitsa alla elpizw oxi pali me didyma xaxaxxaxa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lovie έγραψε:

dallia έγραψε:

Βρε Ελενακι ουτε οταν γεννησα δεν ειχα τετοια κοιλια!!!

Φτου φτου!!!!!

Τι αντρας θα βγει απο κει μεσα!![/quote:2yh92riz]

Είναι μεγαλούτσική ε;; Ευτυχώς δεν έχει ανοίξει!! Όσο για τον άντρα.. Άστα!! Πριν μιάμιση βδομάδα ήταν 2.500 κιλά.. Μου είπε ο γιατρός πως αν πάρει όλο το μήνα, θα βγει 3.800!! :blink: Να δω από που θα βγει... :laugh:

Elena333f

Λες να περνά καλά εκεί;; Εγώ έχω αρχίσει και νιώθω βάρος.. πίεση και τα σχετικά!! Αλλά κοντοζυγώνουν οι μέρες!! Κι έχω και μια αγωνία να τον δω.. άλλο πράγμα!!

Μόλις με το καλό ξεπεταχτούν τα διδυμάκια σου.. βάλε μπροστά κι για το 3ο!!! Στο εύχομαι!!

Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λογάκια.. Μου δίνετε κουράγιο!! Να στε καλά!! Πολλά πολλά φιλάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia σαμιαμιδάκι προβλέπεται και το δικό σου κοριτσάκι! :cheer:

Βρε 7 μηνών κοιλιά είναι αυτή? Ααααχχχχ.. το κοριτσάκι σου... σαν το Μαράκι μου... Να μην ταλαιπωρούν τις μανουλίτσες τους!;)

dallia ευτυχώς που πλησιάζει ο καιρός... Αν διαρκούσε κανένα χρόνο η εγκυμοσύνη που θα έφτανε η υπέροχη αψεγάδιαστη κοιλίτσα σου? :P

marianda, ασπρούλα ασπρούλα, υπέροχο ολοστρόγγυλο μπαλονάκι που έχεις!!! Καλό ξεφούσκωμα!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριαντακι σουπερ κοιλουμπακι!!!!!!Δεν ειναι μεγαλη καλεεε!!Μπορει να σε σκαει αλλα ειναι νορμαλ κοιλιτσα νομιζω!!!

Ιφιγενεια...Τωρα που ξαναβλεπω τη φωτο μου....Δεν ξερω...Μαλλον η φωτο "κοβει" λιγο!Με βλεπω στον καθρεφτη γυμνη και ειμαι σαν βαρελι ρε συ!!!!Καθε βδομαδα μεγαλυτερη!!!!! Αααα εχει 2 κιλα μπουλουκα μεσα!!!!!(στην 32!)

Μακαρι να βγαλω ενα τσαχπινικο νινι σαν το Μαρακι σου! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΙΛΙΕΣ..

ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ...ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΝΑ ΒΛΕΠΕΤΑΙ ΤΟ ΣΩΜΑ ΣΑΣ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΟΣΟ...ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ ΤΙΣ ΑΛΛΑΓΕΣ????? ΚΙΑ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΤΕ ΜΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΜΠΡΟΣΤΑ?

...ΙΣΩΣ ΟΙ ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΜΟΥ ΝΑ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΑΣΤΕΙΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΑΥΜΑ....ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΑΠΛΗ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ ΡΩΤΑΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitra φυσικα και να βαλεις φωτο!!!

Ειναι ωραιες ολες οι κοιλιτσες...Μικρες,μεγαλες,τεραστιες!!!

alice να σου πω την αληθεια δε νιωθω βαρος μπροστα! Απλα αλλαζει το κεντρο βαρους οποτε κ το περπατημα!Γιαυτο οι εγκυουλες περπαταμε λιγακι σαν....Παπιες!!!!!!!

Επισης εχω να σου πω πως οταν ξυπναω το πρωι και ειναι αδεια η κοιλια απο φαγητο αισθανομαι..."φετες"!!!!!Νομιζω πως θα παω στον καθρεφτη και θα δω τους κοιλιακους μου!!! αφου δεν το πιστευω οταν βλεπω την κοιλουμπα!!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοριτσακια μου ζηλεψα και τι λενε; δεν κανει η εγκυος να ζηλευει!!!!!!!!!!!!!!

οπότε παρτε και την δικη μου κοιλιτσα της προηγουμενης εβδομαδας βεβαια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

matakiaefh έγραψε:

Αχ τι τέλειες κοιλιτσες!!!!!! φτου φτου φτου!!!!!!τι υπεροχες!!!!!!αχ θελω κ εγω να γινει και η δικη μου κοιλιτσα ετσι!!!!!!

Αχ Εφούλα μου!! Έτσι έλεγα κι εγώ!! Και τώρα δεν αντέχω!! Θέλω να γεννήσω να ξελαφρώσω από το βάρος!! Όχι βέβαια ότι μου κάνει κάτι ο μπεμπάκος μου.. αλλά να... Βάρυνα πολύ!! :laugh:

Λίγο η ζέστη, λίγο ο μπέμπης που κουνιέται όλη την ώρα... Λίγο που θέλω να δω τι φατσούλα του.. Ξέρεις!! Έχουμε φάει τν γάιδαρο κι έχουμε κολλήσει στην ουρά!! :laugh: Καλή συνέχεια κοριτσάκι μου!! Με το καλό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marker έγραψε:

DSCN1470.JPG

αχ κοριτσακια μου ζηλεψα και τι λενε; δεν κανει η εγκυος να ζηλευει!!!!!!!!!!!!!!

οπότε παρτε και την δικη μου κοιλιτσα της προηγουμενης εβδομαδας βεβαια.

Βρε marker μου... τι κοιλίτσα είναι αυτή;; Φτου φτου σκόρδα!! Κι έχει 2 μπομπιράκους εκεί μέσα;; που χωράνε κοπέλα μου;; Φαντάζομαι όταν μπεις στον μήνα σου!! Βλέπω εμένα που είμαι που είμαι μικροσκοπική εγώ, είναι και μεγάλος ο μπεμπάκος μου.. Άστα!! Μάχες κάνουμε!! :laugh:

Θα βγάλω κι εγώ μια να σας βάλω.. τώρα που είμαι στον μήνα μου!! Πιο μετά που θα ντυθώ και θα είμαι όμορφη!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφηστε κοριτσια ηδη εχω αρχησει να γινομαι δυσκινητη. απο βδομαδα σε βδομαδα παντως η δικη κοιλια γιγανευει. νομιζω ουι σιγα σιγα πρεπει να ερχουν αρχισει οι ραγαδουλες - δεν τις βλπω αλλα τσουζει λιγο οταν βαζω αλοιφη.

ανυπομονω να κατσουν επιτελους σε μια μερια τα δικα μου

οταν κλωτσανε κατω - πιστευω οτι θα γεννησω επιτοπου.

θα βαζω μια καθε βδομ αν το θυμαμαι - να δουμε εξεληξη.

ναι βρε dalia μου βαλε κι εσυυυυυυυυυυυυυυυυυ! να δουμε και μια ετοιμογεννη.

τι σου εχει ο ντοκ - θα παρεις ολο τον μηνα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα μου.... υπέροχη η κοιλίτσα σου! Πεντακάθαρη! Άντε κοριτσάκι μου, υπομονή! Σε λίγες μέρες θα τον έχεις στην αγκαλιά σου τον μπεμπάκο σου! Η έκφραση του προσώπου σου πάντως.... τα λέει όλα!!! Καλό κουράγιο!!!! Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...