Μετάβαση σε περιεχόμενο

Tο μπανακι του Ορεστη μας (mom 3)


Recommended Posts

Να ενα videακι απο τις πρωτες μας βουτιες.....

στη μπανιερα!!!Το τι υπνο ριχνουμε μετα δε λεγεται!!!!

Αντε κι αμα καλοκαιριασει θα κανουμε και αληθινες βουτιες!Φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το πόσο συγκινήθηκα ΔΕΝ μπορώ να το περιγράψω!!!

Τι μοναδικές στιγμες,,, πόση τρυφερότητα.........

...................φαντάζομαι τα συναισθήματα σας

σε κάθε σας μπανάκι και σε κάθε άλλη σας δραστηριότητα!!!

Μπράβο σας!!!

Να σας ζήσει το κουκλάκι-μπεμπάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mom3 να σου ζησει ο μπεμπης, συγκινηθηκα και να φανταστεις εχω κανει και εγω τον γιο μου μπανιο ετσι αλλα η εγκυμοσυνη με εχει κανει ευσηγκινητη, πως να μην χαζευεις οταν βλεπεις μωρακια, πολυ ωραιο το βιντεακι μπραβο:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φτου σας σκόρδα σας!!! Μα τι όμορφο μωράκι είναι αυτό & καλό!!! Έβλεπα το βιντεάκι σας και μου ερχόταν η μυρωδιά του παιδικού αφρόλουτρου, μήπως είμαι τρελή;;;

Φιλάκιααα πολλάαα χχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Axou to moreeeeeeee..na sou zisei mom3....!!!! Pos fenete omos i empiri i mana eeee???? Eidate koritsia me ti anesi tou ekane mpanaki???? Ego eilikrina den skeftomai katholou tin diadikasia tis gennas, mexri stigmis, auto pou me agxonei einai pos tha to piano otan tha einai akoma toso mikrouli....!!!!!

Fovero to videaki, tha to xanado :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mom 3 Yperoxos einai yperoxos kai fronimos...

Na sou zisei agapi mou...

Axxx pethimisa ton Kwnstantino mou pou itane etsi mikroullis...

Ate perimenoume pou kai pou tin Eleana mas twra...

Ti wraia pou einai otan einai etsi mikroullika...

Foulimpia mou min fwnasai tipota agapi mou...

Einai teleia na vastas ena mikro mwraki...

Polla filia...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω συγκινηθεί τόσο πολύ!!!

Άυτές οι στιγμές ούτε περιγράφοντε

ούτε και συγκρίνοντε με τίποτα στον

κόσμο!!!

Είναι απλά ....μαγεία!

Είναι το δώρο της φύσης!

Είναι η απόλυτη ευτυχία μια γυναίκας!

Να σου ζήσει mom3.

Να ΄στε πάντα ευτυχισμένοι και αγαπημένοι!!!

Είναι ο χαμένος μας "παράδεισος"!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mom3 υπέροχο το βιντεάκι και δεν χόρταινα να τον βλέπω τον μπεμπούλη σου :laugh: να πλατσουρίζει τα πατουσάκια του :) Κι εγώ για το μπάνιο του αγχώνομαι πιο πολύ απο ό,τι για τη γέννα. Τόσο μικρούλι και τόσο εύθραυστο κι όμως τον κρατάς τόσο σταθερά και τόσο τρυφερά. Κι εγώ θα το ξαναδώ για να το εμπεδώσω!:kiss: Φιλάκια πολλά και γλυκά και στους δυο σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει, είναι τέλειος!:) Και εγώ για εκπαίδευση το είδα το βιντεάκι, αλλά συγκινήθηκα...Άντε να έρθει και ο δικός μου να τον κάνω αγκαλίτσες.

as1cEWmFg2B0020MjcyYmR8MDAwODk5NmR8QmViaSBzZSBwZXJpbWVub3ltZSBzZQ.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι ωραιο...χάζεψα κορίτσια..εμεινα με το χαμογελο στα χειλη..ολες χαζομαμαδες ειμαστε ή θα γίνουμε οσονούπω..!

mom3 είναι γλυκας, να σου ζήσει !!!!

φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mom 3 να χαίρεσαι τον Ορέστη σου και τις δυο μεγάλους σου πρίγκιπες!

Με συγκίνησες πολύ, και η μουσική υπόκρουση τέλεια! :) Μετά από 3 παιδιά το μπάνιο το παίζεις στα δάχτυλα ε??? ;)

Υποψήφιες μανούλες μην αγχώνεστε για το μπανάκι! Είδατε τη mom3...

Ένα κράτημα είναι το μωράκι. Και όσο είναι μικρά είναι πιο εύκολο, γιατί δεν αντιδρούν.

Είναι φανταστικό το πως απλώνει τα χέρια του στην αρχή, αντανακλαστικά, σαν να θέλει να σε αγκαλιάσει. Θυμάμαι έτσι έκανε και το Μαράκι μου τις πρώτες φορές..

Ζήλεψα, πάω να βάλω το dvd να δω κι εγώ μπανάκια!

Ορέστη καλές βουτίτσες και στη θάλασσα το καλοκαιράκι, και καλά πλατσουρίσματα! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KOΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ!!!ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΖΗΛΕΨΑ...ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΘΑ "ΒΑΛΩ ΜΠΡΟΣΤΑ" ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ;) ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΖΗΣΩ ΤΕΤΟΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ-ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ!!!ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΤΕΛΕΙΟ.ΜΠΡΑΒΟ ΜΟΜ3.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζυ μου τι καλα!!!!Εγω ακομα φοβαμαι να το πιάσω...με βοηθαει η μητερα μου στο μπανιο...Ασε που με το που βλέπει νερο γινεται χαμος!!!

Πολύ καλος ο μπέμπης σου!!να σου ζησει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι γλυκας ειναι αυτος??? και το απολαμβανειετσι και ο δικος μου αντε και στην θαλασσα θα κανουν τα δελφινια οι κορμαρες μας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσια με συγκινουν τα καλα σας λογια!!Ειναι τιμη μου να νοιωθω πως θα το ξαναδειτε για "εκπαιδευτικους λογους " οπως λετε!!Οσο για τις νεες μητερες μην αγχωνεστε και μη καρδιοχτυπατε!!Αρκει να εχετε φροντισει να υπαρχει κοντα σας μια μεγαλη πετσετα σε περιπτωση που το μωρο δε θελει να καθησει αλλο μεσα στο νερο....ολα τ αλλα τα κανετε απο ενστικτο και οσο μπορειτε με αργες κινησεις ωστε το μωρο να νοιωθει σταθερο και ασφαλες....

Ευχομαι σε ολα τα κοριτσια που προσπαθουν για πρωτο η για δευτερο μωρακι να εχουν καλη επιτυχια συντομα...

ΚΑΛΕΣ ΒΟΥΤΙΕΣ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!

Παρτε μια γευση...χαχαχααχα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...