Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΠΕΡΜΑΤΟΖΩΑΡΙΟ.


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 80
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ό,τι και να πω Δημητρούλα μου είναι λίγο!!!!!!!!!!!!!! Το κειμενάκι σου μόνο ξεκαρδιστικό μπορεί να το χαρακτηρίσει κανείς!!! Φιλιά πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ κορίτσια μου,χαίρομαι που σας άρεσε...θα'χει κι άλλο,σύντομα!

Στο μεταξύ σφάχτηκα και με το μαχαίρι και τσούζει το ρημάδι.Τσακωνόμουν με το αρνί.Ήθελα να το κάνω γιουβέτσι και δεν καθόταν.

Του'δωσα και γω μία να το βγάλω νοκ-αουτ κι έκανα χαρακίρι.Αλλά το γιουβέτσι το'βαλα στο φούρνο.Το εκδικήθηκα το παλιαρνί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσι μου εχεις πολυ ταλεντο!!!!!!!!αντε σου ευχομαι γρηγορα και μια συνεντευξη στο εμβρυο σου......θα περιμενουμε!!!!!!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!ΤΑ ΚΕΙΜΕΝΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΤΑΛΕΝΤΟ!!!ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΧΑΡΙΖΕΙΣ!!!ΚΑΙ ΟΠΟΥ ΝΑ'ΝΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: κλαη μου maniamounia...δεν παλευεσαι το ξερεις? εισαι απιστευτη κοριτσακι μου....μασ κανεις και γελαμε πολυ...ο θεος να σε εχει καλα...:kiss:

και γρηγορα με 1 παιδακι....:P

φιλια πολλαχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι,το έχω από μικρή αυτό με το χιούμορ.

Ότι και να μου συμβεί,θα το διακομωδίσω ως εκεί που δεν παίρνει άλλο.

Είδατε ότι έκανα πλάκα μέχρι και με την αποβολή μου.

Ακόμη και αν αυτό που θέλω περισσότερο στη ζωή μου είναι ένα μωράκι...

Που θα πάει;Θα'ρθει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το μωρό σου θά'ρθει σύντομα, είμαι σίγουρη!!!

Έχεις πραγματικό ταλέντο, μην το αφήσεις ανεκμετάλλευτο, ψάξτο περισσότερο επαγγελματικά. Τη σχολή δημοσιογραφίας γιατί δεν την σκέφτεσαι σοβαρά;:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ρε τρελαρα μητσαινα!!!! εισαι ολα τα λεφτα!!!!!! εμενα δεν μου εφτιαξες απλα τη μερα,μου εφτιαξες το μηνα ολοκληρο!!!!!!!! εισαι το ταλεντακι μας εδω να το ξερεις...παντως αυτο που σου ειχα πει να πας να γραφεις σε καμια εφημεριδα ,πρεπει να αρχισεις να το σκεφτεσαι!!!!! αν στειλεις σε εφημεριδα τα κειμενα που εχεις γραψει εδω,οχι απλα θα σε προσλαβουν,θα τσακωνονται ποιος θα σε πρωτοπαρει στη δουλεια.

δημητρα: εμμμμ....δεν ξερω κ.διευθυντα...το Bonus της ταξεως των 10.000ευρω που μου δινει ο κ.παπαδοπουλος ειναι πολυ μεγαλυτερο...αν θελετε ξανασκεφτειτε τη προταση μου και αν βρω χρονο μεσα στον επομενο μηνα θα ξαναεπικοινωνησουμε!!!!! εεε????ετσι θα τους τρεχεις μετα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτό μου με κάνει και αισθάνομαι ακόμη πιο ωραία είναι που σας αρέσουν τόσο τα κείμενά μου.

Ναι,έχω σκεφτεί να το ψάξω επαγγελματικά,αλλά δεν ξέρω που και πως (τα βασικά δηλαδή) .

Όσο για τη σχολή δημοσιογραφίας,ναι,την έχω σκεφτεί,αλλά αν δε με πάρουν σε δημόσια ΙΕΚ,δε μπορώ να πάω σε ιδιωτικό.Είναι που έχουμε ένα γάμο να κανονίσουμε μέσα στον επόμενο χρόνο και ένα σπίτι να φτιάξουμε.

Στο μεταξύ,ψάχνω ΑΠΕΓΝΩΣΜΕΝΑ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ,αλλά ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ,ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ.

Σταμάτησα ν'αγχώνομαι για παιδί και αγχώνομαι για δουλειά...πουθενά δε με βρίσκεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Pantos an eihes diko sou blog tha eihes poli epituhia ego toulahiston tha se diavaza fanatika!

Oso gia ti douleia den eisai i moni ki ego oute douleia oute moro eho omos ti zoi mou na ziso kai ton glukitato antrouli mou pou ton efharisto kathe mera pou doulevei oli mera ki ego xupnao kuria kai halara asholoumai me to spiti.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΕΙΣΑΙ ΚΑ-ΤΑ-ΠΛΗ-ΚΤΙ-ΚΗ!!!

ΤΙ ΦΑΝΤΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ? ΜΠΡΑΒΟ!!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΤΟΜΑ...ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΜΠΝΕΥΣΕΙΣ.ΦΙΛΙΑ:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είχα blog,αλλά δε γράφω πια,αφού μπαίναν και κάποιοι εντελώς άκυροι και αφήναν υβριστικά σχόλια ή σ'ενοχλούσαν χωρίς λόγο.

Ε,σιχάθηκα και τα παράτησα.

Κι έπειτα,είχα και πρόβλημα με τον άντρα μου.Δεν ήθελε να γράφω σε blog γιατί φοβόταν μη τον κερατώσω (!) .Ένας λόγος παραπάνω να τα παρατήσω λοιπόν.

Με το mammy όμως είναι αλλιώς.Τον έχω πιάσει που το ψάχνει μήπως βρει τίποτα ύποπτο,αλλά δεν υπάρχει!Χεχε...!

Αφού έχει πωρωθεί κι αυτός και διαβάζει και ρωτάει κιόλας να μαθαίνει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχα!!! να τον βαλουμε τον δικο σου να κανει παρεα με τον δικο μου!!! εμενα με εσβησε απο οπου ημουνα γραμμενη και αλλαξα και μαιλ. αλλα δεν εφταιγε αυτος,μπαινανε ασχετοι και λεγανε βλακειες και ενταξει ειχε δικιο να τσαντιεται που με σχολιαζαν! και το ιντερνετ το ειχα μονο για να ψαχνω για την εγκυμοσυνη στο google. ωσπου ανακαλυψα το μαμυλαντ και τον ρωτησα,ελεγξε το σαιτ αν παιζει τιποτα περιεργο και τωρα εφτασε στο σημειο να με ρωταει τι συμβουλες μου δωσατε,και ποιες ειναι οι γονιμες αυτο το μηνα,και να βλεπει τα κειμενα για την εγκυμοσυνη,βιντεακια γεννας κτλ... χαχαχχχααχ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΠΑΙΙΙΚΤΟΟΟ!!!

Είμαι σίγουρη ότι το μωράκι σου (που όπου να'ναι φτάνει)θα είναι το πρώτο μωρό που όταν θα γεννηθεί θα γελάει αντι να κλαίει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

quinta00 Σκεφτόμουν κάποιο περιοδικό ποικίλης ύλης,αλλά οι άνθρωποι ζητούν προϋπηρεσία και γω δεν έχω -πέρα από τα κείμενα στο internet.

mikroulaxristos εμένα είναι λίγο ύπουλος και τα ψάχνει όταν -νομίζει- ότι δε βλέπω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

karamelenia ευχαριστώ πολύ πολύ για τα ωραία σου λόγια!Βλέπω ότι είσαι νέα στην παρέα!Καλωσόρισες λοιπόν,και να δεις που δε θα μπορείς να ξεκολλήσεις!Τα φιλιά μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ε και εμενα που και που τα ψαχνει ,πιο πολυ τα πμ. αλλα το ευχαριστιεμαι! μου αρεσει που ασχολειται...παει να πει οτι υοπαρχει μια μικρη ζηλιτσα....και ειναι καλο αυτο..παει να πει οτι τον νοιαζει!!!!οτι ειναι καψουρακι! αν δεν ψαχνουν πρεπει να μας πειραζει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...