Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΩΣ ΜΕΝΕΙΣ ΕΓΚΥΟΣ...ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ!!!


Recommended Posts

thouli μου.. ευχαριστω! :)

chrysoyla μου....:blush: με κακομαθαινεις....:laugh:

Αρετουλα μου....ευχαριστω για το καρμακι....;) Ανταποδιδω...

milaw.....:) :)

snowgirl... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Μηπως να χρησιμοποιησεις ενα ανεμιστηρακι μετα την επαφη....οταν ξεκινανε το "ταξιδακι" για να ωθεις με την αιολικη ενεργεια??? Μπορει να μην τα πανε καλα με το κολυμπι...αλλα να αποδειχθουν αστερια στo windsurfing...;) :laugh: :laugh:

xristina83..... να σαι καλα....!!

Ifigeneia, dalia.....σημερα και αυριο....θα ανταποδωσω... με σειρα προτεραιοτητας...:P;) :laugh:

xristina33... κοριτσακι μου εσυ συγκινηθηκες...γιατι μαλλον τα δικα σου....εχουν ηδη γινει ενα "κουβαρακι"...;)

Κοριτσια παντως θα συμφωνησω με την Ιφιγενεια....Με παραλλαγη στο κειμενο και τον τροπο αφηγησης....μπορει να χρησιμοποιηθει ανετα... σε αντικατασταση του κλασικου "οταν η μελισσουλα...παει στο λουλουδακι...." (:silly: )....Και να ειμαστε ετοιμες οταν "σκασει" η ερωτηση...βομβα!!!B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζοαννακι μου....:blush:

Γλυκο μου κοριτσακι....sorry..!!!:(

Σε ειχα στο μυαλο μου οταν τα διαβασα....αλλα οταν εγραφα....:silly:

Εσενα σου στελνω 1.000.000 φιλακια παραπονουλα μου....

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: ..............................................................................................................................................................κτλ......κτλ.......κτλ......κτλ.......:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Scarletaki mou,,,

Me exeis trellanei ap ta filia...:cheer:

Elpizw na min zulepsei o antras mou...:woohoo: :silly: :woohoo:

Ti zitas sorry agapi mou???

Den xreiazwntai ta sorry...

Den pereksigw...:P

Se filw...

Na se panta kala...

Kai sou euxwme OLA ta kalitera na sou erthoun SYNTOMA...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

scarlet30 έγραψε:

snowgirl... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Μηπως να χρησιμοποιησεις ενα ανεμιστηρακι μετα την επαφη....οταν ξεκινανε το "ταξιδακι" για να ωθεις με την αιολικη ενεργεια??? Μπορει να μην τα πανε καλα με το κολυμπι...αλλα να αποδειχθουν αστερια στo windsurfing...;) :laugh: :laugh:

scarlet les? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

mpa...an exoyn parei apo to .... dhmioyrgo toys :P den problepetai na exoyn kanena talento sta thalassia sports :laugh:

isws omws exoyn mia klish sthn ...podhlasia...alla den kserw pws na ta ...entharynw :silly:

kamia idea?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kai mias kai amfisbithsa parapanw tis ...kolymbitikes ikanothtes twn spermatozwariwn toy kaloy moy .... exw pleon na pw oti ...

mono enas kalos kolymbhths xreiazetai koritsia!!! ;) :laugh:

aytos o gohs me ta loyloydia!:P :laugh:

scarlet30 έγραψε:

sex11.jpg
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...