Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

Τα νέα μου :

Μέχρι την Κυριακή μάλλον θα έχω γεννήσει :woohoo:

Θα πάω την Τετάρτη για κάτι τελευταίες εξετάσεις +καρδιογράφημα & θα μας δώσει την τελική ημ/νία..:blink:

Θα ζητήσω το Σάββατο γιατί : θα είναι Σαββατογεννημένο , έχει η μαμά μου γενέθλια, έχει η συνυφάδα μου γενέθλια & είναι του Αγίου Ιωάννη του Προδρόμου που είναι πολιούχος της περιοχής & είναι & ταμένος ο άντρας μου..;)

Το κακό είναι ότι ο μπεμπάκος είναι μικρούλης 2650gr & λέω στο γιατρό :Γιατί δεν το αφήνουμε μέσα κιάλλο να μεγαλώσει?? Η απάντηση ήταν: γιατί απ'έξω δεν μεγαλώνει??:S ..Είναι ο τράχηλος +πλακούντας σε τέτοια κατάσταση που δεν μας παίρνει να το κρατήσουμε πολύ...:unsure:

Ακόμη δεν σκέφτομαι καθόλου τη γέννα +το μετά γιατί σίγουρα θα αγχωθώ πολύ:ohmy:

dalia καλά αποτελέσματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Eυχομαι να μην εχει τιποτα σοβαρο ο μπεμπουλης σου dalia μου

Μαντω μου μπραβοοοο κοντευεις να δεις τον μπεμπακο σου.... με το καλο λοιπον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!

Ζουζουνιτσα μου σε ευχαριστω για το καρμακι ;) αντε κοντευεις... :)

Foulinaki μου να σου ζησει το μωρακι φανταζομαι τωρα αρχιζουν τα πιο ωραια!!

Νταλλια μου ευχομαι να πανε ολα τελεια με την εξεταση του μπεμπουλη σου. Ο,τι θελεις ειμαστε εδω!! :)

madojohn μου με το καλο το μωρακι σου θα περιμενουμε νεα σου!!

natali.str καλησπερα σε σενα και στα ομορφα μωρα σου ;)

Αναστασια, Μαριαντα, Ευα, Unique και οποια αλλη ξεχασα φιλακια πολλα!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ!!ΛΟΙΠΟΝ : Η ΜΠΕΜΠΑ ΕΙΝΑΙ 3.400, Ο ΛΩΡΟΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ, ΞΕΤΥΛΙΧΤΗΚΕ,ΕΥΤΥΧΩΣ, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΑΜΜΕΝΗ ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ,ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ΔΗΛΑΔΗ!!ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕΡΙ 31 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΠΗΤ, ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΒΓΕΙ, ΣΤΙΣ 1 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΘΑ ΜΕ ΞΑΝΑΔΕΙ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 2 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥΤ ΜΠΑΙΝΩ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ!!!!!!ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!ΑΝΤΕ ΤΕΛΙΩΣΑΝ ΤΑ ΨΕΜΜΑΤΑΚΙΑ !!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε κοριτσια πειτε εγω ειμαι χαζη δεν κοιταω το τικερακι μου καλε δεν ειχε αλλαξει απο την μερα που το εφτιαξα και ειχε κολλησει 19 εβδομαδων...χεχε...εσεις δεν το ειχατε προσεξει ...χαχα (το αντικατεστησα ομως)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρεάκια μου τί κάνετε? Ήδη βλέπω οι μισές ξεφουσκώσατε κι οι υπόλοιπες περιμένετε απο στιγμή σε στιγμή! Τί καλάάά!

Την Πέμπτη πήγαμε γιατρό, όλα καλά,αλλά μου έκλεισε ραντεβού για 3/9,οπότε δεν το κόβω να γεννάω μεχρι τότε!Και η μικρή είναι ήδη 3κιλά!!!Ουφ,θα σκάσω... Ίσως την πάρουμε 1 βδομάδα νωρίτερα,είπε, λόγω πλακούντα, αν δεν έρθει ως τότε από μόνη της.

Ζουζουνίτσα, Αναστασάκο, μένω ήσυχη για σας,γιατί δεν πήρα τηλεφωνάκι ακόμα, οπότε δεν γεννήσατε. Κι από ότι διάβασα παραπάνω δεν πρόλαβε καμία άλλη ως τώρα! Πως είστε? Έχετε καθόλου πονάκια? Η Μαντώ μου φαίνεται θα φάει αρκετές στη στροφή!!! Με το καλό madojohn, περιμένουμε νέα!!

Αχ τώρα στο τέλος βρε κορίτσια να μην έχω ίντερνετ?Κάηκε το μοντεμάκι απο τις αστραπές του προηγούμενου Σαββάτου!!!

Μαριαντάκι,Φουλινάκι, Ντάλια, Λενάκι και Μαριμαράκι τί κάνουν τα μπεμπουλίνια? Η Χάπι γύρισε σπιτάκι της? Όλα καλά?

Τόμα μου γειαααα σουουου! Πως τα πας εσύ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εβινάάκι τέλος τα ψεματάκια! Θα είσαι τουλάχιστον προετοιμασμένη αν δεν έρθει νωρίτερα η μπουμπού σου(που απ'ότι βλέπω είναι κι αυτή σαν τη δική μου...βαρβατούλα!). Αλλά δεν κατάλαβα αυτό που είπες με το κεφάλι. Είναι πάνω το κεφάλι της ή κοιτά απλώς προς τα πάνω??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου γύρισα από το γιατρό και σε μια ωρα φευγω για το μαιευτηριο! Η διαδικασία μου είπε έχει ξεκινήσει από το Σαββατο αλλά αν με κρατούσε τότε για γέννα μου είπε ότι θα υπέφερα! Εχω ενα δάχτυλο διαστολή!!! Οπότε τα ψεμματα τελείωσαν! Αυριο πρώτα ο Θεός θα έχω τη μπεμπούλα μου! Δεν προλαβαίνω να σας γράψω λεπτομέρειες αλλά μίλησα μαζί του και μου φάνηκε ότι τον είχα παρεξηγήσει!! Θα σας πω όταν γυρίσω με το καλό!!!

Κοριτσάκια κάντε καμια προσευχούλα για μένα και κυρίως για τη μπεμπούλα μου!! Θα στείλω μην. στο Εβινάκι να σας ενημερώσει! Φιλιά πολλά πολλά

, να προσέχετε και με το καλό όλα τα νινάκια να ρθουν στις αγκαλιές μας υγιέστατα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΧ ΕΥΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ!!ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΜΗΝΥΜΑΤΑΚΙ!!!ΑΧ ΠΟΣΟ ΧΑΡΗΚΑ !!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!

ΓΙΟΥΝΙΚΑΚΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΩ ΑΛΛΑ ΚΟΙΤΑΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ!!!!!ΣΤΟΝ ΟΥΡΑΝΟ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια αυριο παω για β'επιπεδουυυυυυυυυυυυυυυυυυυ ηταν για μεθαυριο αλλα μου το ακυρωσε και πηγε για αυριο...τελειαααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρώτα απ'όλα .. Ευάκι μ'έναν πόνο κοπέλα μου κι ένα σπρώξιμο! Με το καλό να υποδεχτείς το νινάκι σου!! Τι ωραία... Πολύ χάρηκα!! Μπράβο!!

Εβινάκι.. Φτάνει η μπουμπούκα σου και σένα!!

Βρε παιδιά .. η Αναστασία που είναι;;

Ναταλάκι μου... Καλά αποτελέσματα!! Αχ.. β επιπέδου!! Τι ωραία!! Θυμαμαι κι εγώ τα δικά μου!! Ήταν τέλεια κάθε φορά που πήγαινα και τον έβλεπα μέσα στην κοιλίτσα μου ή που κουνιόταν όλη την ώρα...

Μαντώ.. φτάνεις κι εσύ.. με το καλό και σε σένα λοιπόν!! Άντε να ξεφουσκώνουμε σιγά σιγά.. Καλές οι κοιλούμπες δεν λέω.. αλλά πιο ωραία να τα βλέπουμε live τα μπεμπάκια μας κι ας ξενυχτάμε... :P

Ελενάκι ( unique ) μου φτάνεις κι εσύ στο τέλος.. Μην στενοχωριέσαι! Κι εμένα μια βδομάδα νωρίτερα γεννήθηκε λόγω πλακούντα κι όλα μια χαρά! Φυσιολογικότατα! Μην ανησυχείς!!

Foulinaki.... , πες μας.. πως είναι με την μπέμπα σπίτι;; Πως πάτε με το θηλασμό; τα ξενύχτια;; Πες μας... να παρηγορηθούμε κι εμείς... :laugh:

Αφροδιτάκι μου ( Τόμα) πως πας καρδιά μου;; Όλα καλά;; Το μπεμπάκι;;

Κορίτσια σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας για την εξέταση του μπεμπάκου!! Εντάξει πιστεύω ότι δεν θα είναι κάτο τραγικό αλλά η μάνα.. όσο να'ναι.. ανησυχεί παραπάνω.. !! :)

Σας καληνυχτίζω.. γιατί κοιμάται τώρα αυτός.. Πάω κι εγώ γιατί σε λίγο θα βαρέσει αλάρμ να φάει.. Τουλάχιστον να κοιμηθώ κάνα δυωράκι!! Φιλάκια... στα νινάκια σας.. όσες έχουμε γεννήσει, στις κοιλούμπες.. όσες ακόμα περιμένετε.. και φυσικά σε όλες σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυγουστομανουλες κ σια καλημερα σας!!!!!!!!

Εδω ειμαι κι εγω!!!!

Νταλλια μου ΔΕΕΕΕΝ γεννησα!!!Αλλα σ'ευχαριστω για το ενδιαφερον καλη μου!!!

Απλα χθες ξεσηκωσα οοοοοολο το σπιτι(μονη μου!!!)-το ελαμψα μπας κ συγκινηθει η μπεμπα κ ερθει να το απολαυσουμε παρεα αλλα...Μπαααα!!!!Με γραφει στο πιπι της! :laugh: :P

Ελπιζω (ειμαι σιγουρη) να ειναι ολα οκ με το μπεμπουλη σου!

Βρε μπας και τον παραταιζεις???Μηπως το μωρο τρωει καλα απτο μεμε,μετα του δινεις κ εξτρα και φουλαρε το στομαχακι του???Λεω...Μπας και δεν προλαβαινει να χωνεψει με αποτελεσμα να στα βγαζει στο επομενο γευμα????Αντε κοριτσαρα περιμενω νεα σας! :)

Ευακι γεννααααααας???????Ισως γεννησες ηδη!!!!!!!Με το καλο κοπελα μου!!!

Κι απο σενα αναμενουμε λεπτομερειες!!!! :)

Επισης καλη διασκεδαση στο Ναταλακι μας που θα κανει τη β επιπεδου!!! :kiss:

Μαντω με το καλο κοπελα μου!!!!!Μην ανησυχεις για το βαρος!!!Μια χαρα θα ειναι!!!!Θα μεγαλωσει με γαλατακι!!!

Θα γεννησεις με προκληση σωστα καταλαβα???

Ζουζουνιτσα ολα οκ δλδ με τη μπεμπουλινα και...Περιμενουμε!!!!!Το οτι κοιταζει ψηλα..Εχω ακουσει πως κ εκεινη την ωρα γυρνανε οποτε δεν τρεχει τπτ!!!Αντε να δουμε ποτε βρε κοριτσι μου!!!!Για πλακα το λεγαμε αλλα ο Σεπτεμβρης "φλερταρει" τις γενννες μας!!! :P

Γιουνικακι μου μια χαρα κ η δικια σου κορουλα!!!!3 κιλα ειναι σουπερ και οχι και τεραστια!!!Οτι πρεπει!!!!!Αντε κουκλα μου κ εσυ στην τελικη ευθεια σιγα-σιγα!!! :) ( Η happy μας δεν γυρισε ακομα σπιτακι της!Ειναι εδω πανω και ανυπομονει μαλλον αυτη τη βδομαδα να κατεβουν Αθηνα!Ειναι καλα ομως κ ο μπεμπουλακος το ιδιο!!!)

Τομα δε σε αναγνωριζω....Τι εχεις κοριτσαααααααρα μου???????????????

Γιατι μου εισαι λακωνικη τελευταια?????Τι σου καναμε κ δε μας χαμογελας???

Ευχομαι να ειναι οοοοολα καλα κ να ειναι ιδεα μου!!!

Σε φιλω γλυκα! :kiss:

Κοριτσακια σημερα απογευμα εχω κι εγω γιατρο!Ηταν για Πεμπτη αλλα δεν μπορουσα οποτε παω σημερα να την δω!

Δεν αναμενω καμια συνταρακτικη εξελιξη!!!Ευχομαι ολα να ειναι οπως πρεπει και ισως.....

Να φτερνιστω φευγωντας και να ...σπασουν τα νερα!χεχεχεχεχεχεχεεχχε :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή γέννα σε όλα τα κορίτσια μας που ετοιμάζονται!!!!!!! Άντε..... να δούμε σε ποιάν θα πρωτοπαίρνουμε συνέντευξη μετά!!!!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααα!!

Ευακι μου γλυκο με ενα πονο και με το καλο το μωρακι σου! :) Αντε ηρθε και η σειρα μας σιγα σιγα.

Λοιπον Αναστασια μου μια χαρα ειμαι καλε...ειναι που κοντευει ο καιρος και εχω παθει ενα μικρο ΣΟΚ!! Κατα τα αλλα ειμαι εδω σας διαβαζω και σας σκεφτομαι συχνα ;):)

Παρε ενα χαμογελο :) (οπως λεμε παρε ενα καρμακι... :lol: το ιδιο ακριβως)! :kiss::kiss:

Ναταλια μου καλα αποτελεσματα με την Β επιπεδου ολα θα πανε τελειααα! :)

Νταλλια μου ειμαι μια χαρουλα εχω λιγη αγωνια αλλα το παλευω..φιλια στον κουκλο γιο σου. :)

Ζουζουνιτσα μου υπομονη οπως μας κοβω σε καμοια 10ρια μερες θα ειμαστε ολες αγκαλια με τα νινια μας!! :)

Φουλινακι, Μαντω, Γιουνικ πως ειστε?

PIPITSAZOUZOUNA σε ευχαριστουμε για τις ευχες! :)

Αααα χτες εκανα μανικιουρ πεντικιουρ εεε να ειμαι ετοιμη για τη μεγαλη μερα. Σημερα θα βγαλω φρυδι και γενικα ειναι μερα τριχας σημερα...

Να σας ρωτησω κατι? νοιωθω οτι ο μπεμπης με γαργαλαει απο κατω...νοιωθετε κατι εσεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οκ Τομακι!!!Δεκτο το προ γεννας αγχος!!

Εισαι κ πανετοιμη εε???

Κι εγω ετσι αλλα...Τζιφος ακομη!!

Λουζω μαλλι καθε μερα για να με βρει φρεσκια η γοργονα!!!Εχει μακρυνει κ πολυ και οταν τελειωνω την περιποιση ειμαι ψοφια στην κουραση!!! :P

Εγω δεν νιωθω γαργαλητο...Μαλλον σουβλιες θα το'λεγα!Εντονους οξείς στιγμιαιους πονους!

Αυτο το γαργαλητο ομως το εχω ξανακουσει κ νομιζω ειναι καλο σημ

αδι!!!

Αντε με το καλο κοπελα μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε πως βρε Αναστασια μου να βγει ο γιος και να με δει με το φρυδι αλα Καραμανλης την τριχα σαν δασος και το νυχι σαν πως και εβγαζα πατατες... :laugh: :laugh:

Αχ Παναγια μου οντως μεχρι και το μπανιο εχει γινει αφορητο...:P

Εχει τωρα 2-3 μερες που νοιωθω το γαργαλητο και ειπα να ρωτησω αν το εχετε και αλλες κοπελες. Παντως οτι και να ειναι ενα ειναι το σημαντικο ΓΕΝΝΑΜΕΕΕΕ..... :cheer::cheer: !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! Αύριο είναι μεγάλη μέρα ,θα κανονίσουμε την τελική ημ/νία..

& το κακό είναι ότι μάλλον πάμε για ολική γιατί επειδή έχω μία στένωση στους σπονδύλους της μέσης μου θα είναι πολύ επικίνδυνη η επισκληρίδιος... υπάρχει κάποιο υπέρ στην ολική?? :(

& εγώ μπανάκι κάθε μέρα κάνω ... αλλά για βάψιμο νυχιών μου είπε όχι..

Εγώ μπορώ να είμαι βαμμένη.. όταν θα μπω θα βαφτώ σαν να πηγαίνω για καφέ.. :silly: θα είμαι που θα είμαι σα ζόμπι :blink: από την νάρκωση τουλάχιστον να είμαι περιποιημένη..:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!!ΜΑΝΤΟΥΛΑ ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ!!!ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΙ ΜΟΥ ΤΕΛΟΣ ΤΑ ΨΕΜΜΑΤΑ !!ΜΕΧΡΙ 3 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ ΘΑ ΚΡΑΤΑΩ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗΝ ΚΕΦΤΕΔΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!ΑΧ ΘΑ ΚΛΑΨΩ!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΑΣ ΚΙ ΕΣΥ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!!ΛΕΣ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΠΛΑΝΑ ΔΩΜΑΤΙΑ!!!ΩΡΑΙΑ ΘΑ ΝΑΙ!!!ΘΑ ΠΕΤΑΓΟΜΑΙ ΝΑ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΧΕΧΕΧΕ!!!ΤΟΜΑΚΙ ΜΟΥ ΜΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΤΑΛΙΑ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;;;

ΝΑΤΑΛΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΓΛΥΚΟ ΜΕ ΤΙΣ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΣΟΥ ΤΙΣ ΔΙΔΥΜΕΕΕΕΕΣ!!!!!ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ!!!ΜΑΤΣ ΜΟΥΤΣ!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημερααααααααα σε ολες της ομορφουλες... τι κανετε????

Τι εγινε βρε Τομα θα γεννησεις τωρα?χεχε

Αναστασουλα μου ετσι κοπελα μου να σαι στην τριχα καθε μερα...εεεεερχεται η μπουμπου...

mado αντε να δουμε τι θα σου πει αυριο...Και εσυ κοκετα να πας να συναντησεις τον γιοκα σου...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οι υπόλοιπες είμαστε κοντά .. λέτε να γεννήσουμε όλες ταυτόχρονα..& αν γεννήσει η anastacia ποια θα μας ανοίξει θεματάκι???? :laugh: :laugh:

Ηθελα να πάω για μία ανανέωση πεντικιουρ-μανικιουρ αλλά ακόμα είναι κλειστά ,αύριο ανοίγουν τα περισσότερα αλλά θα προλάβω άραγε.. γιατί τα ραντεβού θα τα έχουν κλεισμένα ήδη..:S

Σήμερα θα ανεβάσω & τη μαμά μου ,θα σχολάσει & στις 2 ο άντρας μου οπότε θα πλακωθούν να καθαρίσουν το σπίτι για να υποδεχτούμε το μπεμπέ!!:P

Έχω ξεκινήσει τα πλυντήρια ,θα βάλω 3-4 να είναι όλα οκ..γιατί 5 μέρες τώρα δεν έχω βάλει καθόλου..αφού αν τα άπλωνα θα τα μάζευα καπνιστά από τη στάχτη!:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου και σε εσενα ζουζουνιτσα μου...μπραβο ερχεται η μπεμπουλα ερχεται...;)

Μαντω μου θα σας ανοιξω εγω θεμα αγαπη μου μην ανησυχεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ natali.. θα έχω το κινητό μου (που συνδέετε στο Internet ) αλλά & το laptop στο νοσοκομείο ..& ελπίζω να έχει κάποιος ασύρματο internet να κλέψω λίγο..!! :laugh:

Αλλιώς θα μπει ο άντρας μου να σας ενημερώσει!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...