Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αυγουστιατικες μελλουσες μαμαδες!!..κ οχι μονο!


Recommended Posts

ΤΙ ΚΑΝΤΕΤΕ ΞΕΝΥΧΤΟΥΛΕΣ ΜΟΥ!!!!ΔΙΝΩ ΕΝΑ ΚΑΡΜΑΚΙ ΣΤΟ ΤΟΜΑΚΙ !!!ΜΑΝΤΟ ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ !!!!!ΑΧ ΔΕΝ ΕΧΩ ΥΠΝΟ , ΠΟΝΑΕΙ ΚΑΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΛΙΓΑΚΙ!!!ΑΝΤΕ ΑΠΟ ΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ , ΘΑ ΒΓΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΑΑΑΑΑ!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 3.3k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!!ΝΑΤΑΛΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ;;ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ ΟΙ ΟΜΟΡΦΙΕΣ ΣΟΥ!!!ΜΑΝΤΟΥΛΙ ΤΣΑΚΟ ΤΟ ΚΑΡΜΑΚΙ ΣΟΥ!!!!!ΣΑΣ ΦΙΛΩ ΟΛΕΣ!!ΣΗΜΕΡΑ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ!!!ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΜΕ ΠΕΙ!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜ ΝΑΤΑΛΑΚΟ ΜΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΓΟΥΤΣΟΥ ΓΟΥΤΣΟΥ;;;;; ΚΙ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΧΘΕΣ!!!!!ΛΙΓΟ ΧΑΛΑΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ ΧΙΧΙΧΙ!!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτα ειναι...ΚΑΙ ΟΙ ΕΓΚΥΕΣ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ...πο πο δεν ξερεις πως το ευχαριστηθηκα...οσο για τους πονους τις προηγουμενης φορας...τιποτα...μονο λιγα πονακια εχω που δεν νομιζω να ειναι απο τα χθεσινοβραδυνα...θα δουμε πιο μετα...Μακαρι να μην εχω τα ιδια της προηγουμενης φορας...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φτου σας !!! Δεν ντρέπεστε?

Εμάς ακόμα δεν μας έχει δώσει τις ευλογίες του...

Κανονικά & εγώ σήμερα είχα doctor αλλά λόγω της φωτιάς ,μάλλον δεν θα βγω από το σπίτι γιατί μυρίζει πολύ! Μην πάθω & κανά αναπνευστικό :(

Πάντως είναι λίγο καλύτερα πλεόν γιατί φυσάει ανάποδα.

Zouzounitsa καλή επιτυχία..;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κι από μένα... Εγώ νυστάζω λιγάκιιιιι ακόοοοοοοομα!!!Θέλω να κοιμηθώ αλλά το ξυπνητηράκι μου έχει χρονοδιακόπτη! Στο 3ωρο .. ξεκινάμε!! Δεν χαρίζει κάνα δεύερο στην φουκαριάρα την μάνα του!! :laugh: :laugh: :laugh:

Τι κάνετε κοριτσάρες;; Αναστασάκος.. που είσαι σήμερα;;

Ζουζουνίτσα, λιγάκι υπομονή ακόμα.. φτάνεις στο τέλος!! Με το καλό!!

Ναταλάκι, καιρό θέλω να στο πω... τα διδυμάκια σου είναι κουκλάκια!! Τέλεια!! Βέβαια κι η μαμά τους μια κούκλα!!! Φτου φτου!!

Τόμα... πως πάει;; Όλα καλά;; Unique;; Καλά Μαντώ οι φώτο άπαιχτες!! Τέλειες.. και τέλεια γεμιστή κοιλίτσα! Βέβαια το περιεχόμενο είναι που κάνει την διαφορά.. :P

Ευάκι.. κάνα νέο;; Πες μας αν είναι να έρθουμε να δείρουμε ομαδικά τον γιατρό που κάνεις βλακείες τώρα στο τέλος!!

Μαριαντάκι,Κιντεράκι, Μαριμαράκι, Εφούλα, πλέον μανούλες... εύχομαι να έχετε τα ζουζουνομπομπιράκια σας αγκαλιά και να λιώνετε από ευτυχία όπως κάνω κι εγώ... :P

_Άννα_ μου.. σε άφησα τελευταία... Τι κάνεις;; Πως πάει η κοριτσάρα μας εκεί μέσα στην κοιλίτσα;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Dalia κάθε 3ώρο εεε?? :woohoo: Δεν μας λυπούνται??:P :silly:

Πως τα καταφέρνουν τα άτιμα & είναι τόσο καλά συντονισμένα???:laugh: :lol:

Βέβαια & εγώ κάθε 2ώρο το πολύ ξυπνάω για πιπί αλλά σε 2 λεπτά ξαναπέφτω για νάνι ενώ εσύ ... Αλήθεια πόση ώρα κρατάει το τάισμα?

zouzounitsa σου στέλνω Pm

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κάνετε κοριτσάκια μου? γύρισα στην παρέα σας πάλι αγκαλιά με την πριγκηπεσσά μου. εσείς τι κάνετε? έχασα τελείως τα νέα σας τώρα που έλειπα και δεν μπαίνω και συνέχεια τώρα με την μπεμπούλα. ελπίζω να χωράω ακόμα στην παρέα την Αυγουστιάτικων μέλλουσων μανάδων ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑΚΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!ΚΑΛΩΣΗΡΘΕΣ!!!ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΧΩΡΑΣ ΤΙ ΕΡΩΤΗΣΗ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΙ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!ΝΑ ΜΟΥ ΤΗ ΦΙΛΗΣΕΙΣ!!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά είναι ζουζουνίτσα μου, κάθε μέρα μας τρελαίνει ακόμα περισσότερο. είναι τέλεια..... θα το νιώσεις και συ αυτό το συναίσθημα και θα πάθεις πλάκα. σε ευχαριστώ για όλα ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσαρες πλεον από τι γρηγορα προλαβα να διαβασω οι περισσοτερες της παλιοπαρεας ξεφουσκωτες...:laugh:

Κοριτσια ειναι απίστευτο το οτι εγινα μανουλα....ακόμη δεν μπορώ να το πιστεψω...κλαιω και γελαω από ευτυχια και χαζευω καθε φορα που τη κοιτάω...

αααααδυστηχως δεν προλαβαινω και πολλα να σας πω, θα ξαναμπω ομως..δεν ειχα ιντερνετ,ποια μπορει να με ενημερωσει ποιες γενησσαν μετα από εμένα??Ζουζουνιτσα τι κανεις...όπου φαινεται θα ρθει και η σειρα σου..ωχ κλαμμα....ξαναρχομαι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΤΑΛΙΑ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΟ ΦΕΙΣ !!ΣΕ ΚΑΝΩ ΑΝΤ ΚΑΙ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΕΡΟΡ!!!ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΞΑΝΑΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ!!!

ΦΟΥΛΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΙΕΙΕΙΕΙΕΙΣ!!!ΜΚΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ!!! ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΣΕΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕ Η ΝΤΑΛΙΑ ΜΑΣ, ΤΟ ΛΕΝΑΚΙ , Η ΧΑΠΙ ΜΑΜ ΝΟΜΙΖΩ, Η ΜΑΡΙΑΝΤΟΥΛΑ ΚΑΙ Η ΜΑΡΙ ΜΑΣ!!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΞΕΧΝΑΩ ΚΑΜΙΑ!!ΑΝ ΞΕΧΑΣΑ ΑΣ ΣΥΜΠΛΗΡΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΑΥΓΟΥΣΤΟΜΑΝΟΥΛΑ!!!!ΤΩΡΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΕ ΕΓΩ ΚΑΙ Η ΑΝΑΣΤΑΣΟΥΛΑ!!!ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΙΑ ΘΑ ΝΑΙ ΠΡΩΤΗ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madojohn έγραψε:

παμε στο doctor...wish me luck!!

GOOD LUCK!!!

Για το άλλο που ρωτάς .. άστα!! Λες κι έχουν χρονοδιακόπτη σου λέω!! Και πάλι καλά ο δικός μου στο 3ωρο! Σκέψου κάποια άλλα παιδάκια στην 1 ώρα... :blink:

Όσον αφορά το τάισμα, μάλλον ο δικός μου έχει εδώ το πρόβλημα! Μας παίρνει 1 ώρα και... Όμως.. Μου κάνει πολλές αναγωγές, δεν χορταίνει και δεν κοιμάται αμέσως! Και φτου κι απ'την αρχή! Του βάζω και 60 μλ ξένο να ξέρω ότι έχει μείνει και κάτι στο στομαχάκι του! Το στήθος το στραγγίζει αλλά βγάζει μεγάλη ποσότητα! Τον βάζω να κοιμηθεί αλλά τον έχω τον νου μου την νύχτα μην βγάλει! Όποτε κοιμάμαι κάνα μισάωρο την φορά! Δεν είναι όμως όλα τα παιδάκια έτσι! Αύριο θα τον πάω στο Ιασώ στην παιδιατρική για υπέρηχο οισοφάγου, δωδεκαδακτύλου για να δω τι είναι γιατί σαν να μου έχασε και 300 γραμμάρια! Αυτάαα ... Και ένα άγχος το έχω!! :( Εύχομαι να μην είναι τίποτα κακό! Και να γίνει καλά ο μπεμπάκος μου και να μην βγάζει το γαλατάκι του.. Πιο πολύ το δικό μου γάλα βγάζει! Και μπορεί να κάνει και 3 γουλιές μαζί σαν εμετό! Θα σας πω αύριο νεότερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...