Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΝΙΩΣΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ, ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?

ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΜΕΡΕΣ ΕΝΙΩΣΑ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ....:) :) :) :) :) :) :) :)

ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΝΙΩΣΕΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΗΤΑΝ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ. ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΣΥΧΝΟ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ. ΕΝΑ ΦΤΕΡΟΥΓΙΣΜΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ, ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΨΑΡΑΚΙ, ΧΙΧΙΧΙ.

ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ.... ΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ ΠΑΝΤΩΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki mou geia sou...

Ax ti wraio aisthima pou einai eee???

Ax kai pou tha gineis 6 minwn tha tin niwtheis olo kai perissotero...

Sou euxwme kali sunexeia me tin egkumwsini sou agapi mou...

Filia...

Kai o theoullis mazi sou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λενακι φοβερο δεν ειναι;;;;;;;;;;απο τα πιο ωραια συναισθηματα......ποσο μου εχει λειψει:( ..........αντε απο δω και περα θα την αισθανεσαι ολο και πιο πολυ!!!!με το καλο λοιπον....φιλια στη κοιλιτσα σου:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικα δεν περιγραφετε το συναισθημα αυτο..

που να δεις με τις κλωτσιες τι πλακα εχει..

εμενα η δικια μου ειχε και λοξυγγα πολυ συχνα και κουνιοτανε ολη η κοιλια μου..χιχι!!

εχεις να ζησεις μεγαλες στιγμες απο δω και περα!!:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ωραία!!!

& γω ανυπομονώ για τη στιγμή που θα νιώσω το μπεμπάκι μου!

Αν και... την Πέμπτη που έκανα την αυχενική... ήταν τόσο ζωηρό... όλο σβούρες έκανε!!!

Αφού ο γιατρός δυσκολεύτηκε να πάρει τις μετρήσεις που ήθελε:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Λενάκι!

Στην αρχή εγώ νόμιζα ότι ήταν το έντερό μου και δεν έδινα σημασία. Μόνο η γιαγιά μου επέμενε ότι δεν ήταν το έντερο και ήταν το παιδί και την κορόιδευα...

Να δεις σε λίγο που θα πηγαινοέρχεται η κοιλιά σου και θα αλλάζει σχήματα! Ο άντρας μου λέει ότι η γυναίκα του μεταμορφώνεται σε alien...

Με το καλό κοπέλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑΚΙ, οντως καταπληκτικη αισθηση!!!!!!Κ γω στην αρχη δεν καταλάβαινα οτι ειναι το μωρο...Η μεγάλη φάση θα ειναι οταν αρχισουν οι κλωτσιες κ οταν θα ξεπετάγονται διάφορα εξογκωματα....Καλη συνεχεια στην εγκυμοσυνη σου κ με το καλο η μπεμπα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΕΙΑ... ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ. ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΕΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΨΑΡΑΚΙ ΣΟΥ!!! ΧΙΧΙΧΙ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ETSI ΕΙΝΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΠΡΑΓΜΑ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ...ΕΚΛΑΨΑ...ΗΤΑΝ ΟΤΑΝ ΠΡΩΤΟΕΝΙΩΣΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ...ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΕΚΛΑΙΓΑ...ΗΤΑΝ ΤΟ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΑΡΑΖΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προ 2 μηνών περίπου μου περιέγραφε η κολλητή μου αυτά ακριβώς τα συναισθήματα που μας λες κι εσύ αγαπητή φίλη! Ελπίζω κι εγώ σύντομα να βρεθώ στη θέση σου, κι όλα τα κορίτσια που προσπαθούν. Απόλαυσε την κάθε σου στιγμή με τη μπεμπούλα σου!!! Φιλιά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι μου Μπραβο!!!!Συγκινουμαι παντα οταν τα ακουω αυτα!!!!Θα δεις και αργοτερα ειδικα προς το τελος που μαζευονται απο την μια η την αλλη πλευρα της κοιλιας ,και δημιουργουν εξογκωματα με το σωματακι τους,τι πλακα εχουν!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...