Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΣΕ Η SIFOS!


Recommended Posts

Κοριτσάκια καλημέρα! Η φίλη μας Sifos γέννησε σήμερα το πρωί με προγραμματισμένη καισαρική στο Ιασώ ένα υγιέστατο και πανέμορφο κοριτσάκι! Όλα πήγαν τέλεια και η ίδια δεν ταλαιπωρήθηκε καθόλου!

Ειρηνούλα μου να σου ζήσει η μπεμπούλα σου! Να είναι υγιής και καλότυχη σε όλη της τη ζωή!

Φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ti teeeeeeeeleia!!!!!!!!

Kai tin skeftomoun tin Sifos...!

Sygxaritiria......... Na sas zisei to mwraki sas!!!

Xairomai pou den talaipwrise to bebaki

tin manoula... xixixi!

Kali anarrwsi

kai me to kalo spitaki sas

na mas peite ta nea!!!

Na to xairestai to mwraki sas,

me ygeia!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΝΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ ΓΛΥΚΕΣ ΦΩΝΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΜΩΡΙΟΥΔΑΚΑ ΑΡΩΜΑΤΑ. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΗ.

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΝΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΚΑΛΗ ΓΕΝΝΑ.

(ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗ ΔΩ ΣΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ. ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΡΑ)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τέλεια να της ζήσει!!!ειρήνη μου να είναι γερή η κορούλα σου!!!καλή ανάρρωση σε εσένα και καλή λοχεία!!!με το καλό να γυρίσετε στο σπίτι σας...περιμένουμε νέα σου όταν μπορέσεις...φιλιά πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ!

ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙΣ.ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο στα κοριτσια!!!!

Να της ζησει, ετσι ομορφη και ευκολη να ειναι και η ζωη της μικρουλας

Περιμενουμε λεπτομερειες για να περνουμε και οι μελλουσες θαρρος;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει Ειρήνη μου. και εγώ σε σκεφτόμουνα... Χαιρομαι που δεν ταλαιπωρήθηκες και ειναι ολα καλα. Σου εύχομαι σύντομα στο σπιτάκι σου με το μωράκι σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκεια μανουλα να σου ζησει το κοριτσακι σου!!!!!

Υγεια και ευτυχια στη ζωη της!!

Καλη αναρρωση κοριτσακι!

Περιμενουμε νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΡΗΝΟΥΛΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ. ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΚΟΡΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΣΑΡΑΝΤΗΣΕΙΣ. ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΧΑΡΙΖΕΙ ΥΓΕΙΑ. ΝΑ ΤΗ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ. ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΡΗΝΗ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΚΟΡΟΥΛΑ!!!!!

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ,ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΤΕ ΣΠΙΤΑΚΙ ΣΑΣ!

Υ.Γ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΟΥ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!

να ειναι γερη και τυχερη και εσεις να εισαστε καλα να την καμαρώνετε!!

περιμενουμε νεα σου!!

:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνουλα ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ εφερες το θαυματακι σου στον κοσμο και αυτο ειναι υπεροχο!!!Να σας ζησει!!!Παντα γερο κι ευτυχισμενο το κοριτσακι σου!!!Ελπιζω να ειχες μια ομορφη εμπειρια!!!ΝΑ σαι καλα με την οικογενεια σου παντα αγαπημενοι και να την χαιρεστε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι στην καινούργια μωρομανούλα μας να της ζήσει η μπεμπουλίτσα της και να την καμαρώσει όπως ακριβώς το επιθυμεί!! Πολλά-πολλά φιλιά και καλά σαράντα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...