Μετάβαση σε περιεχόμενο

ευχηθητε μου...καλη επιτυχια!!!!!!


Recommended Posts

Ζούμπι μου

έχεις τις καλύτερες ευχές μου,τις πιο αληθινές και τις πιο δυνατές!!!!

Μακαρι να πετύχει!!!!!:cheer:

Σε νιώθω απόλυτα!!!!Εκανα και γω δυο σπερματεγχύσεις και καταλαβαίνω τι έχεις στο μυαλο σου και στη ψυχή σου και στην καρδιά σου αυτές τις ώρες.

Πολυ πολυ καλή επιτυχία και να ξερεις οτι θα σε σκέφτομαι και αυτές τις μέρες που θα περιμενεις τα αποτελεσματα,που κι αυτές ειναι ζορικες...;)

Αχχχχχχχχ θέλω να ακούσω τα πιο ευχαριστα νεα απο σένα σε λιγο καιρο.

Καλη δύναμη.:)

:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειλικρινά σου εύχομαι καλή επιτυχία μέσα από την καρδιά μου!!!!να έχεις τα πιο τέλεια αποτελέσματα...πάνω απ'όλα να μην έχεις άγχος κα είμαι σίγουρη οτι σε πολύ λίγο καιρό θα μας λές τα ευχάριστα!!!!!φιλάκια πολλά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΟΥΜΠΙ ΜΟΥ, ΠΑΤΡΙΩΤΑΚΙ, ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ Η ΕΠΙΘΥΜΙΑ ΣΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΟΤΙ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΘΑ ΕΧΕΙ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!!!

ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΚΑΙ ΑΠΛΑ ΑΣΕ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΠΟΥ ΠΟΘΕΙΣ!!!

ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΚΑΘΟΛΗ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΕΙΜΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΗ ΣΚΕΨΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΟΥ ΚΡΑΤΑΩ ΤΟ ΧΕΡΙ!!!

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΑ ΝΕΑ............ ΣΜΑΤΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου, όλα να πάνε καλά κι αυτή τη φορά να καρποφορήσει η προσπάθεια σου!! Όλη μου την θετική ενέργεια και σύντομα με καλά αποτελέσματα...

Πολλά φιλάκια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"ΟΤΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΚΑΤΙ ΠΟΛΥ ΟΛΟ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΣΥΝΟΜΟΤΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ"(ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΛΕΩ ΣΩΣΤΑ)ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΣΥΝΟΜΟΤΗΣΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥ ΧΑΡΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΟΥΜΠΙ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ! ΚΙ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΤΗΝ 2Η ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΚΑΙ...ΑΝΑΜΕΝΩ. ΟΠΟΤΕ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ!!!ΕΛΠΙΖΩ Η ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!!Η ΣΚΕΨΗ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουμπι σου ευχομαι ολοψυχα η επιθυμια σου να γινει αληθινη κ σε λιγο να χεις ενα δυο σπορακια στην κοιλιτσα σου!!!!!

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ ζούμπι μου, σου εύχομαι να πάνε όλα πολύ πολύ καλά!!!!!!!

Σου στέλνω όλη μου τη 8ετική ενέργεια και σου εύχομαι να έχεις τα πιο υπέροχα νέα!!

Περιμένουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΟΥΜΠΙ ΚΑΙ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΗΘΩ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!!!!

Η ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ ΣΑΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ!

ΘΕΤΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!

Ο ΘΕΟΣ ΜΑΖΙ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zoumpi moy! Soy stelnw...:

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Na petyxei! Na petyxei!Na petyxei!:woohoo:

Eyxomai to testaki poy tha kaneis se kana dyo bdomades na einai toso thetiko osh kai h thetikh energeia poy mazepses apo oles mas shmera!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...