Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΑΠΟΥΝΑΔΕΣ..........


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ ΜΕ ΤΟ ΜΠΑΝΑΚΙ ΤΩΝ ΖΟΥΖΟΥΝΙΩΝ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΑΠΟΥΝΑΔΕΣ?

ΕΜΕΙΣ ΤΡΕΛΕΝΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΜΠΑΝΑΚΙ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗ ΜΕΡΑ......ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΤΡΩΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΣΑΠΟΥΝΑΔΕΣ.ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟΝ ΞΕΠΛΥΝΩ ΒΑΖΕΙ ΧΕΡΙΑ,ΠΟΔΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ.......

ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΘΟΥΜΕ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΣΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ.

ΣΥΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ ΤΟ ΙΔΙΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αλα αυτο ηταν συνιθισμενο φαινομενο τωρα εχει μεγαλωσει ακι κανουμε πιο πολυ ντουζ στα γρηγορα .Γιατι αν του γεμισω τωρα τη μπανιερα που ειναι 5 ετων θα κολυμπαει και δεν θα βγαινει .Βασικα ολα αυτα τα αφρολουτρα τα παιδικα δεν κανουν και πολλη σαπουναδα μην βαζεις πολλη ποσοτητα και προσεχε οσο μπορεις .Δινε του κανενα παιχνιδακι να ασχολειτε να του αποσπα τη προσοχη για να μην παιζει με τις σαπουναδες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου ranger!Στο σπιτι μας δεν αναφερουμε καθολου την λεξη μπανιο γιατι αλλιως την πατησαμε!Ο γιος μου τρελαινεται για μπανιο!:laugh: Ακομα και τωρα που ειναι 2 δεν λεει να βγει απο την μπανιερα και δεν ξεγελιεται με ενα απλο ντους!!Το λιγοτερο μας ειναι μιση ωρα μεσα στο νερο και βγαινουμε μονο οταν παγωσει το νερο!Οσο για τις σαπουναδες μην φοβασαι τοσες που εχει φαει ο δικος μου δεν εχει παθει τιποτα!!!:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ranger μου πιστευω πως ολα αυτα τα αφρολουτρα,σαμπουαν κλπ,οσο ακινδυνα και να ειναι δεν πρεπει να τα χρησιμοποιουμε τοσο συχνα στα μωρα!Ενα μπανακι την ημερα ειναι αρκετο!θα σου ελεγα να τον πλενεις τον μπεμπη σου με αφρολουτρο οταν κανει κακακια,και τις υπολοιπες φορες καλυτερα με σκετο νερακι!:laugh: :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ranger mou geia sou agapi mou...

Kai emena o Kwnstantinos mou trellenetai gia to mpanaki tou...

kai den vgenei pote apo ton mpanio...

Parpata pros ton mpanio kai mou leei mama anio...Diladi mpanio...

Kai panta tou lew ustera agapi mou,,,

Otan erthei o mpampas...

E ma poses fores na ton kamnw???

Kourazwme na skuvw sunexeia,,,

mpennw sto 8 mina se mia eudomada...

Kai etsi mia fora tin imera ton kanw sigoura...

Kai xeretai to aggeloudi mou...

Pantos anupomonw gia to kalokairaki,,,

Tha einai stin pisina oli mera...

Ta filia mou...

Kai o theoullis mazi sas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ranger εγραψε:

"ΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΘΟΥΜΕ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΣΗ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΑΝ ΣΥΝΕΧΕΙΣΟΥΜΕ ΕΤΣΙ ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ"

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Φανταζομαι οτι δεν ειναι και ο,τι καλυτερο να καταπινει σαπουνι το ζουζουνι σου.... αλλα δεν εχω ακουσει και ποτε κανεναν να "πηγε" απο σαπουναδα....:P οποτε μην αγχωνεσαι.... απλα προσεχε οσο μπορεις να τρωει μικρες "ποσοτητες" γιατι δεν εχει γινει γνωστο και ποσες θερμιδες περιεχει η καθε σαπουνοσφουσκα.....:blink: :silly: :P :laugh:

Παντως αν συνεχισει ετσι.....θα τα βγαλει τα λεφτα του....

Θα τον κανεις ατραξιον.....

"Το μωρο που αντι για σαλακια....βγαζει σαπουνοφουσκες...":laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Εξαλλου σκεψου και το αλλο θετικο..... το κανεις μπανιο και βγαινει χορτατο....ουτε ταϊσμα δεν χρειαζεται μετα..... (οικονομικο μωρο B) )

Μην αγχωνεσαι καλη μου γιατι οταν αρχισει να τρωει μυρμηγκια.... σκουληκια....και αλλα πλασματακια του καλου δημιουργου μας..... θα παθεις εγκεφαλικο.....:S :laugh: :laugh: :laugh:

Αστειευομαι παντως (οχι για τα μυρμηγκια...:unsure: )......

Φιλακια.... και καλες σαπουνο-μασες!!!:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΤΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!

ΣΚΑΡΛΕΤΑΚΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ........(ΤΟ ΕΔΕΙΞΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΕΘΑΝΕ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ...............)ΕΙΣΑΙ ΦΟΒΕΡΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορείς επίσης να χρησιμοποιήσεις βιολογικά προιόντα (σαμπουάν και αφρόλουτρα) που δεν επιβαρύνουν είναι από 100% αγνά συστατικά χωρίς χημικά, χωρίς συντηριτικά και πολλές φορές τα βρεφικά και χωρίς σαπούνι. Που δεν επιβαρύνουν την επιδερμίδα του μωρού και είναι ασφαλή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ranger εγραψε:

"........(ΤΟ ΕΔΕΙΞΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΕΘΑΝΕ ΣΤΑ ΓΕΛΙΑ...............)"

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Μη μου πεις....οτι επεσε κατω κι εβγαζε αφρους απ το στομα.....

γιατι τοτε θα σκεφτω οτι απλως.....

ειναι ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΚΟ!!!:P :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Πως παει ο κουκλος σημερα??? Φαγαμε Φαγαμε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΑΚΙΝΔΥΝΑ ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΑ ΕΞΑΚΡΙΒΟΜΕΝΑ ΑΠΟ ΒΙΟΛΟΓΟ ΧΩΡΙΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΕΣ ΟΥΣΙΕΣ ( ΠΑΡΑΜΠΕΝ, ΠΑΡΑΓΩΓΑ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ, ΣΥΝΤΗΡΗΤΙΚΑ) ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΑΥΤΟ ΤΗΣ Α-DERMA ΤΟ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΚΑΙ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 12 ΕΥΡΩ.

ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ Η ΚΡΕΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ ΤΗΣ Α- DERMA ΕΝΩ ΑΠΟ ΚΡΕΜΑ ΣΥΓΚΑΜΑΤΟΣ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ Η AVENE ΠΟΥ ΚΟΣΤΙΖΕΙ 6 ΕΥΡΩ.

ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΑΝ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΚΑΝΕ ΤΟΥ ΜΟΝΟ ΜΕ ΝΕΡΑΚΙ ΤΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΜΕ ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ Η ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΛΙΓΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ.

ΜΑΣ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ Κ ΕΜΑΣ, ΚΑΙ ΑΝΑΡΩΤΙΟΜΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ.

ΑΚΟΜΑ ΕΧΕ ΥΠΟΨΗ ΣΟΥ ΟΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ 3 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΣΑΠΟΥΝΙ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΙΑΤΑΡΑΣΣΕΙ ΤΗΝ ΙΣΟΡΡΟΠΙΑ ΤΟΥ ΡΗ ΚΑΙ ΣΩΣΤΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΛΙΓΗ ΠΟΣΟΤΗΤΑ.

ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΣΑ ΚΑΙ ΠΟΣΑ ΜΩΡΑ ΕΧΟΥΝ ΦΑΕΙ ΛΙΓΟ ΣΑΠΟΥΝΙ ΣΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΠΟΥ ΒΑΖΟΥΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ!:laugh:

ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...