Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΤΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ-ΒΟΗΘΕΙΑ


Recommended Posts

μιλινακι μου τωρα πουμαι ηρεμη ειμαι καπωσ καλυτερα.σημερα ηρθε νωρισ και καθισαμε λιγο μαζι αλλα χωρισ να λεμε κατι.απλα μια ησυχια.θα προσπαθησω να του γραψω ενα γραμμα οπωσ ειπαν και ιο κοπελεσ πριν αν και πιστευω οτι δε θα το δωσει και πολυ σημασια γιατι δε τα πολυπιστευει αυτα.αυτοσ ειναι των εργων οχι των λογων.δε θα ξαναπαρω τηλ. ουτε θα λεω οτι θελω παρεα να δω τι θα κανει.μπορει να σφιγγομαι και να σκαω αλλα θα κρατησω μια σταση απαθησ.εαν με αγαπαει θα νοιαστει πιστευω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΘΑ ΑΠΑΙΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΑΦΙΕΡΩΕΝΕΙ ΧΡΟΝΟ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΩΡΑ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΣ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ...Η ΚΟΥΝΑΔΙΑ ΜΟΥ ΠΑΑΛΙΟΤΕΡΑ ΠΕΤΑΞΕ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΡΙΝ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΘΟΤΑΝ ΜΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΧΑΖΟΚΟΥΤΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΠΕΙΛΗΣΑ ΟΤΙ ΑΝ ΔΕΝ ΔΙΟΡΘΩΘΕΙ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΔΕΝ ΘΑΥΠΑΡΧΕΙ ΥΠΟΛΟΓΙΤΣΗΣ ΤΟ ΕΙΠΑ ΚΑΝΑ2ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕ ΟΤΙ ΤΟ ΕΝΝΟΟΥΣΑ...ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ ΔΥΣΚΟΛΑ ΝΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ Ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ...ΤΟ ΒΙΩΝΩ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ.ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να τολμησω να ρωτήσω? Το παιδί το ήθελε ο αντρα σου? Μήπως δεν του αρέσει η όλη κατάσταση και απλά την αποφευγει? Μήπως με τον αρνητισμο και την απάθεια του, σου δείχνει οτι δεν είναι έτοιμος για παιδί? Αν δεν ισχυεί αυτό τότε ξέχνα όσα είπα παραπάνω.

Πάντως σε νιώθω και σε καταλαβαίνω.

Ξέρω τί αγωνία περνας. Υπήρξα και εγώ στη θέση σου καποια στιγμή στη σχέση μου με τον άντρα μου. Είχα τη μόνιμη αγωνία αν θα με πάρει τηλ. αν θα μου αφιερώσει λίγο χρόνο, αν θα παραμερίσει τους φίλους του για χάρη μου αν θα είναι γλυκός και τρυφερός μαζί μου, αν θα μου μιλήσει όμορφα και τρυφερά. Και όλα αυτά τα βίωνα με ένα μόνιμο άγχος και με μια υπερένταση που πάντα σχεδόν κατέληγε σε εκνευρισμο και τσακωμούς και χωρισμούς.

Αυτά σταμάτησαν όταν είπα δεν την παλεύω άλλο, όταν σταμάτησα να είμαι δορυφόρος του άντρα μου και αποφάσισα να πάρω τη ζωή μου και την ψυχολογία μου στα χέρια μου. Τότε ήταν που άρχισε να τρέχει αυτός. Να με ψάχνει, να με παρακολουθεί, να με απειλει και όλα αυτα τα... "καταπληκτικα".

Στα 8 χρόνια που είμαστε μαζί μου έχει πει οτι μ' αγαπάει 2 φορές!!! και αυτες σε στιγμές τσακωμου.

Ξέρω πως εσύ αυτή τη στιγμή και να θες δεν είσαι σε θέση να δραστηριοποιηθεις τόσο δραστικά, ουτε μπορείς να τον ταρακουνήσεις με κάποιο τρόπο. Ξέρω επίσης πως δε θα σου έφτανε μία μέρα "τελειότητας" του συντρόφου σου. Θα ήθελες να είναι απο δω και πέρα πάντα με τα νερά σου και να είναι όπως ακριβώς τον θες εσύ να είναι. Αυτό δε γίνεται όμως και θα είχες ξανα μανα τσακωμους, θα σε έλεγε αχαριστη και θα έβγαινες φταιχτρα.

Σκέψου όμως οτι οι άνθρωποι δεν αλλάζουν. Αν ήταν απο πριν μουντρουχος και παρτακι γιατι περιμένεις να αλλάξει τώρα? Μπορεί όμως και να μην ισχύει τίποτα απ' όλα αυτά και να σου λέω βλακείες.

Η δική μου έμπειρία στην εγκυμοσύνη μου απο τον δικό μου σύντροφο που είναι και λιγομίλητος και φιλοσοφία μας για τη ζωή διαφέρει πολυ και δεν είναι και για πολλά πολλά, ήταν καταπληκτικη. Δοτικός, τρυφερός, σαν έτοιμος απο καιρό να γίνει μπαμπάς.

Γι' αυτό και σε ρώτησα αρχικα, πως βλέπει ο άντρας σου την εγκυμοσύνη σου.

Προσπάθησε να ηρεμήσεις και να γεμίσεις το χρόνο σου με άλλα πράγματα, πράγματα που μπορείς να κάνεις με τον εαυτό σου. Αν αποστασιοποιηθεις από το πρόβλημα σου, θα το δεις καθαρότερα και που ξέρεις μπορει να σου βγει και σε καλό.

Καλή σου μερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν θελετε μια ουδετερη και αρσενικη γνωμη... μονο νορμαλ δεν ειναι ολα αυτα... 2 ειναι τα πιθανα σεναρια...

- δεν ηθελε καν παιδι απο πριν και ηταν και <<μπερδεμενος>> με την σχεση και βλεποντας οτι ηρθε η εγκυμοσυνη εγκλωβιστκε...

- ηθελε παιδι απο πριν και απλα εχει αγχωθει με την ιδεα οτι πλησιαζει ενας διαφορετικος τροπος ζωης με πολλες ευθυνες και υποχρεωσεις...

Οπως και να χει ειναι δυσκολη κατασταση.. παντως το <<mind game>> δεν σταματαει ποτε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑΣ, ΑΛΛΑ ΛΙΓΟ ΑΝΑΠΟΔΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ.

ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΕΧΩ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΟΥ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ.ΚΟΛΛΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΤΗ ΜΠΑΛΛΑ ΠΟΥ ΛΕΝΕ.ΤΟΥ ΜΙΛΑΩ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΛΕΕΙ "ΝΑΙ" ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΔΕ ΤΑ ΑΚΟΥΕΙ.ΑΝ ΚΑΝΩ ΟΜΩΣ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΝΑ ΤΟΥ ΜΙΛΗΣΩ ή ΑΝ ΣΗΚΩΘΩ ΞΑΦΝΙΚΑ ΝΑ ΠΑΩ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΤΟΝ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΝΑ ΧΑΙΔΕΨΕΙ ΤΗ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ, ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΣΤΟ ΜΩΡΟ.

ΣΤΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΟΥ ΕΓΩ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

1)ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΕ ΤΑ ΝΕΡΑ ΤΟΥ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΔΕΚΑΡΙΑ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΔΩ ΠΟΥ ΘΑ ΒΓΕΙ.

ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΕΜΠΑΙΝΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΘΑ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ " ΗΡΘΕΣ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ?" ΚΑΙ ΟΧΙ "ΠΟΥ ΗΣΟΥΝ ΟΛΗ ΜΕΡΑ?".

ΘΑ ΤΟΝ ΡΩΤΟΥΣΑ ΠΩΣ ΗΤΑΝ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ.ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΝΑ ΜΗ ΜΙΛΑΕΙ ΘΑ ΤΟΝ ΡΩΤΟΥΣΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΜΕΝΟΣ ΚΤΛ.ΑΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΝΑ ΜΗ ΜΙΛΑΕΙ ΘΑ ΑΚΟΛΟΥΘΟΥΣΕ ΣΙΩΠΗ ΑΛΛΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΕ ΚΟΙΤΑΓΕ ΘΑ ΤΟΥ ΕΣΚΑΓΑ ΕΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΟ. ΑΝ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΘΑ ΒΓΕΙ ΘΑ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ.

ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕ ΘΑ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΤΙΠΟΤΑ, ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΡΩΤΟΥΣΕ.

ΙΣΩΣ ΝΑ ΠΙΕΖΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ.

2) ΝΑ ΔΕΝ ΕΒΓΑΙΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ. ΧΩΡΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΟΛΟΚΛΗΡΟ ΘΕΜΑ. ΘΑ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΜΕΡΑΣ, ΟΤΙ ΕΧΩ ΒΑΡΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ.ΘΑ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΒΟΗΘΕΙΑ.

ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΑ Η ΜΑΜΑ ΣΟΥ?

ΑΝ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΙΣΚΕΙ ΑΔΕΙΟ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΚΟΥΣΕΙ ΛΙΓΟ.;)

ΙΣΩΣ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΛΙΓΗ ΑΠΟΣΤΑΣΗ.;)

ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΟΙΟΣ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙ ΑΦΟΥ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΤΩΣ ΟΧΙ ΓΚΡΙΝΙΑ.

ΑΦΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕ ΒΓΑΖΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΣΥΓΚΡΑΤΗΣΟΥ ΛΙΓΟ.

ΑΛΛΑΞΕ ΤΑΚΤΙΚΗ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΕ ΒΓΑΛΕΙ.

ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ, Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΡΑΤΑΕΙ ΤΟ ΣΠΙΤΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καταρχιν ποσπ χρονων εισαι εσυ και ο συζυγος σου και ποσο καιρο ειστε μαζι και πόσο παντρεμενοι; Εγω απο αυτα που γραφεις βλεπω 2 ατομα τα οποια δεν κοιτανε την ουσια του θεματος και η ουσια δε ειναι οτι εσυ νιωθεις μονη και εκεινος σε θεωρει κουραστικη μονοτονη γκρινιαρα ενω εσυ απο την αλλη τον κατηγορεις ως αδιαφορο προς εσενα .Γλυκεια μου φιλη αν δεν σκεφτεις πρωτα εσυ τον ευατο σου αλλα και κατεπεκταση το μωρο που εχεις στη κοιλια σου πως θελεις να σε σκεφτει εκεινος; Σταματα τη μουρμουρα ακομα και να εχεις δικιο απλα και εσυ μην του τα προσφερεις ολα στο πιατο.Οταν καποια στιγμη σου απευθυνει το λογο γιατι μπορει να θελει καφε φαι η οτιδηποτε άλλο μην μιλησεις μην δωσεις σημασια συνεχισε να ασχολεισε με οτι αλλο κανεις .Ετσι οταν σου πει γιατι δεν απαντας με πολυ ηρεμο τροπο πες τουαγαπη μου δεν κανω τιποτα περισσοτερο απο οτι κανεις εσυ !Τι παει να πει ερχονται συνεχεια φιλοι του στο σπιτι ; κεντρο διερχομενων ειναι; εσυ γιατι το δεχτηκες αυτο ; ΥΤι ρολο παιζεις εσυ ; εισαι δραστηρια εχεις καποια ενδιαφεροντα ; αν οχι κοιτα να βρεις !μην κρατιεσε μονο απο την υπαρξη αυτου του αντρα κανε πραγματα για σεν ακαι μια και τωρα εισαι μεσα λογω συσπασεων βαλε αλλα ενδιαφεροντα πρε καμιακαλη ταινια να δεις παρε τηλ. καμια φιλη καλεσε καμια φιλη στο σπιτι δηλαδη αν δεν ερθουν τωρα οι φιλες σου που εισαι σε αυτη την κατασταση ποτε θα ερθουν; Κια στη δουλεια του αντρα σου γιατι παιρνεις τηλεφωνο; τι ελεγχος ειναι αυτος ; εχεις μπερδεψει τα πραγματα στην δουλεια του ειναι και οχι για καφε!

Εμενα ο αντρας μου στην αρχη πριν παντρευτουμε ειχε τα ιδια κολληματα με τον υπολογιστη και καθοταν ωρες ειδη εγω απο το σπιτι δεν ειχα την ελευθερια να βγαινω οτι ωρα ηθελα του ειχα ξεκαθαρισει οτι αν θελεις να εισαι μαζι μου αυτη την ωρα καλως αλλιως κατσε εσυ με τον υπολογιστη και εγω να παω για καφε στη κολλητη μου.Οταν παντρευτηκαμε και ειμασταν στο σπιτι οταν εκεινος ασχολιοταν με τον υπολογιστη εγω η διαβαζα η ακουγα μουσικη η πηγαινα για καφε στη φιλη μου η στις βιτρινες και αργοτερα οταν εμεινα εγκυος επειδη δουλευε πολυ και εκινος και εγω επεπε να ειμαι πιο πολυ στο σπιτι (αν και ως 8 μηνων δουλευα)ασχολιομουν με διαφορα .

Ξερεις κατι αυριο οταν ειναι να ερθει απο τη δουλεια φορεσε κκατι ομορφο χαμογελα μαγειρεψε κατι για τους δυο σας και καθηστε να μιλησετε .Οχι να φωναζεις ουτε να κλαις απλα να μιλησεις , ξερεις στους αντρες δεν αρεσει η αδυναμια δειξετ ου οτι απεναντι του εχει μια ωριμη γυναικα που θα γινει μητερα στο παιδι του .Σταματα να εχεις ανασφαλειες εσυ της δημιουργεις στον ευατο σου και αυτος επειδη δεν θελει να τσακωνετε ασχολειτε με οτιδηποτε αλλο περα απο το προβλημα .Για υτο αντρουλα μου θα του πεις με πολλη χαμογελο :αγαπη μου το μωρο που εχω στη κοιλια μου ειναι ευθυνη και των δυον μας και πρεπι και οι δυο να συμβαλλουμε σε αυτο σημερα λοιπον αγαπη μου θα κατσουμε οι δυο μας στο σπιτι να δουμε την ταδε ταινια δεν ειμαστε εδω για κανεναν .Μπορεις επισης να τους πεις :αγαπη μου εχω μια απορια στο υπολογιστη στο τσατ που μπαινω ανεβαζουν οι κοπελες φωτογραφιες εγω δεν ξερω πως ελανα μου δειξεις .Ακομα και κατι αλλο εκει που καθετε στον υπολογιστη μην του γκρινιαζεις απλα πες του μωρο θελεις καφεδακι κατσε θελω να μου δειξεις πως το κανεις αυτο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!

ΝΑ ΠΩ Κ ΓΩ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΠΟΨΗ ΑΦΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΟΝΩΝ ΤΩΝ

ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ.ΑΝΤΡΟΥΛΑ ΜΟΥ..

ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑΤΕ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΗ ΣΧΕΣΗ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ

ΣΟΥ Κ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΒΛΕΠΕΣ ΓΙΑΤΙ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕΣ Κ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΗΝ

ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΠΙΟ ΚΑΘΑΡΑ?

ΜΗΠΩΣ ΑΠΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΤΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΟΥ,

ΝΕΥΡΑ,ΚΛΑΜΜΑΤΑ Κ ΕΝΑΣ ΤΡΟΠΟΣ ΝΑ ΞΕΣΠΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟΥΣ

ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥ?

ΜΗΠΩΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΦΟΒΑΤΑΙ ΟΤΙ ΜΕ ΤΟΝ ΕΡΧΟΜΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΑΛΛΑ

ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΘΑ ΜΠΟΥΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΟΠΩΣ Π.Χ. Η ΕΞΟΔΟΣ ΤΟΥ Η ΑΚΟΜΑ Κ Ο

ΙΔΙΟΣ Κ ΞΕΣΠΑΕΙ ΕΤΣΙ?

ΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΡΩΤΗΜΑΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΠΡΠΕΙ ΝΑ ΤΗ ΒΡΕΙΣ..

ΝΑ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙΣ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ. ΕΙΣΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΕΥΑΙΣΘΗΤΗ ΠΕΡΙΟΔΟ

Κ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΚΛΑΙΣ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

ΟΜΩΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΗΝ ΤΑ ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΠΙΑ ΣΤΙΣ ΟΡΜΟΝΕΣ..ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΙΣΚΟΥΜΕ

ΕΝΑ ΑΛΛΟΘΙ...ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΠΑΙΖΟΥΝΕ ΤΟ ΠΙΟ ΜΙΚΡΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΣΤΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΜΑΣ.

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΝ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΕΙΧΑΤΕ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟΝ

ΕΡΧΟΜΟ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΘΑ ΓΕΙΝΕΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΔΥΝΑΤΗ!!.

ΠΑΡΕ ΟΜΩΣ ΛΙΓΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΟΥ..ΒΑΛΕ ΜΟΥΣΙΚΟΥΛΑ,ΔΙΑΒΑΣΕ ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΜΗΝ ΤΟΝ ΠΙΑΣΕΙΣ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΑΠΟ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑ

ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΑΓΚΑΛΙΑΣΕ ΤΟΝ Κ ΠΕΣ ΤΟΥ ΟΤΙ ΣΟΥ ΕΛΕΙΨΕ.ΠΑΙΞΕ ΛΙΓΟ

ΜΑΖΙ ΤΟΥ.

Ο ΓΑΜΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΑΜΟΣ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΧΩΡΙΣ ΕΓΩΙΣΜΟΥΣ ΚΑΤΑ ΜΕΡΟΣ!!

ΣΟΥ ΜΙΛΑΩ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ Κ ΓΩ ΟΠΩΣ ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΕΙΜΟΥΝΑ ΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ.

ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΛΥΚΕΙΑ ΜΟΥ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΑΣ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΕΤΣΙ

ΩΣΤΕ ΝΑ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΚΑΘΑΡΑ Κ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΛΥΣΕΙΣ ΣΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΑΣ.

ΙΣΩΣ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΤΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΜΒΟΥΛΟ ΓΑΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΜΙΛΗΣΕΙ.

ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΑΣΧΗΜΑ ΣΤΗΝ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΣΤΙΓΜΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΣΟΥ!

ΑΝ ΔΕΙΣ ΟΤΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΤΟΕΙ ΤΕΛΙΚΑ Κ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΤΗΝ ΑΠΑΘΕΙΑ

ΒΑΛΕ ΟΡΟΥΣ Κ ΚΑΝΤΟΝ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ ΣΑΝ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΙΣΩ ΣΟΥ!!!

ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΑΡΑΤΑ ΤΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΧΟΥΝ ΠΑΙΞΤΟ

ΑΝΑΙΣΘΗΤΗ ΣΕ ΑΥΤΟΝ Κ ΚΟΛΛΗΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!

ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΓΡΑΜΜΑ ΜΟΥ Κ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΟΥ ΦΑΝΗΚΑΝ

ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΠΡΟΣΠΕΡΑΣΕ ΤΑ!

ΣΕ ΦΙΛΩ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντρουλα μου... εγω πιστευω πως απλα περναει μια φαση... μαλλον εχει αγχωθει με το μωρο... αν ηταν και πριν ετσι δεν θα σου φαινοταν παραξενο τωρα... κανε υπομονη μεχρι να γεννησεις να δεις αν θα αλλαξει κατι και μετα θα πρεπει να το συζητησετε το θεμα γιατι ειναι κριμα ενας ανθρωπος να βασανιζεται και να στενοχωριεται... τουλαχιστον να ξεκαθαριστει η κατασταση...:dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σασ.σημερα αργησα να μπω γιατι κολλησε ο υπολογιστησ.σημερα εχω καλυτερα νεα.διαβασα τισ απαντησεισ σασ ολεσ και πηρα κατι απο ολεσ διοτι εχετε δικιο.εγραψα το γραμμα που ειπατε και το διαβασε αφου πρωτα ειχαμε ξεκινησει να μιλαμε μεταξυ μασ.του φανηκε παραξενο μιασ και δεν ειναι πολυ του ρομαντικου ουτε των λογων.θελει εργα αυτοσ και θεωρει οτι δε θα σταματησω να γκρινιαζω ποτε .τελοσ παντων τα βρηκαμε καπωσ και ειπαμε θα δουμε στην πορεια τι θα κανει οενεσ για τον αλλον.το μωρο το θελει.το ξρω διοτι οταν χασαμε το πρωτο στεναχωρεθηκε τοσο πολυ και με στηριξε πολυ βεβαια τοτε.παιδια ημασταν πολυ δεμενοι.μπορει να μη σαλιαριζαμε αλλα ολοι ειχαν τρελλαθει με το ποσο δεμενοι ημασταν.ολα τα φτιαξαμε μονοι μασ.απλα δεν ανοιγοταν ποτε και δε μιλουσε για συναισθηματα.να φανταστειτε ψωνιζει και εκεινοσ πραγματα για το μωρο οταν βγαινει.παπουτσακια και τετοια και μιλαει σαν να εχει γεννηθει.αλλα οχι τοσο πολυ σε μενα οσο στουσ αλλουσ.ωστωσο εγω θα αλλαξω τακτικη να δω τι θα γινει.δε θα τον ρωταω πραγματα μη νομιζει οτι κανω ελεγχο δε θα παιρνω τηλ να δω ποτε θα μαζευεται?και αν του αρεσει και τη βρει ετσι και με γραφει μετα τελειωσ?εχω γινει πολυ ανασφαλησ ετσι δεν ειναι?εχασα την αυτοπεποιθηση μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΈΡΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΘΗΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΟΥ ΖΕΙΤΕ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΗ ΜΑΝΟΥΛΑ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΟΡΜΟΝΕΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΑΛΛΑ ΑΝ ΣΤΕΦΤΩ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΚΑΠΩΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΦΡΙΚΑΡΕΙ ΚΑΙ ΣΥ ΚΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΙΣΩΣ ΝΑ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΕΡΑΣΤΙΟ. ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΑΛΛΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΗΡΕΜΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΣΥ ΛΙΓΟ. ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΟΝΗ ΣΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΝ ΣΥΜΦΩΝΟ ΜΕ ΟΤΙ ΕΙΠΑΝ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΚΑΙ ΓΩ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑ ΚΑΙ Η ΩΡΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΕΤΣΙ ΝΑ ΤΑ ΔΕΙΣ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΚΑΘΑΡΑ. ΤΩΡΑ ΑΝ ΕΣΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΚΡΙΝΙΑΖΕΙΣ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΕΙΣΑΙ ΟΣΟ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΠΟΡΕΙΣ ΕΓΩ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΙΚΗ ΙΣΩΣ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΣΤΗ ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΥ ΤΟ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΚΑΝ. ΚΑΙ ΑΝ ΜΕ ΡΩΤΟΥΣΕ ΝΑ ΤΟΥ ΕΛΕΓΑ ΚΑΙ ΣΠΙΤΙ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΥΠΑΡΧΩ ΟΠΟΤΕ ΣΕ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΙΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΧΩΡΟ ΚΑΙ ΣΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΟΜΩΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΙΚΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΟΥ. ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΕΠΙΑΝΕ ΑΛΛΑ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙ ΠΙΟ ΑΣΧΗΜΑ ΚΑΙ ΝΑ ΟΔΗΓΗΘΕΙΤΕ ΣΕ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ. ΟΠΟΤΕ ΑΡΧΙΚΑ ΗΡΕΜΙΣΕ, ΣΚΕΨΟΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΛΑΘΟΣ ΓΕΜΙΣΕ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΔΕΙΞΕ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΓΑΠΗ ΚΑΙ ΤΡΥΦΕΡΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΝΑ ΣΟΥ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΟΚ

ΚΑΙ ΤΟ ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ ΠΑΨΕ ΝΑ ΚΛΑΙΣ, ΔΕΝ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΖΕΙ ΟΛΗ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΝΤΑΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ??? ΘΑ ΒΓΕΙ ΜΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΤΣΑΤΑΛΙΑΑΑΑΑ

:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωστά όλα αυτά, εγώ θα δοκίμαζα και το εξής! θα περίμενα να γυρίσει ήδη βαμμένη και ντυμένη και μόλις ερχόταν θα έφευγα ανέμελη λέγοντας ότι θα βγώ με τις φίλες μου, κι ας μην έβγαινα όντως,μπορεί να έβγαινα μια βολτίτσα μόνη μου.Είμαι σίγουρη ότι θα πιάσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Antroula grafontas mas ola auta mas dixneis auto pou eipes k moni sou oti exeis xasei tin autopepithisi sou. Kai ego logo sispaseon eimai klismeni sto spiti, stin arxi eixa frikarei tora mou exoun minei k emena ta nevra ta opoia ta vgazo k ego ston antra mou...oxi pos einai sosto auto pou kano alla den to kano epitides k otan kamia fora mou leei kati xereis ti tou apantao k to stamataei????? " paidi itheles tora ipomoni agapi mou" den katalava ola emeis ta travame autoi mia zoi tha kalopernane????...oxiiiiii!!!! Ores ores ton lipamai alla prepei na katalavei pos ta "pronomia" pou eixe prin kalos i kakos k gia tous 2 mas teleiosane. Sorry alla den sou simparastekete katholou k eidika stin katastasi pou vriskese tha eprepe na einai sinexeia dipla sou, ektos tis ores vevaia pou doulevei!!!! ego tha sou protina na ton valeis kato k na tou ta psaleis ena xeraki... argotera pou tha geniseis tha einai pio diskola ta pragmata gia sena an sinexisei auti tin simperifora!!!! Re si emena kamia fora mou leei gia plaka, epeidi opos sou eipa eimai se adeia logo sispaseon, "tha se afiso k tha pinaseis" k xereis ti tou apantao???? "tooooooraaaaaa pou tha genniso ton gioka mou????? sto kalo k na mas grafeis......" plaka plaka alla min mas kavalane!!!! Prospathise na apoktiseis k pali tin autopepithisi sou pou kakos exases k strose ton...emeis tous koumantaroume tous antres, me to kalo me to agrio i kathe mia mas xerei to koumpi tou kathenos!!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

antroula μου καλη

καταρχας ψυχραιμία...πραγματι ολα ταπραγμτα αυτη τη περιόδο της ζωής μας μας φαίνονται βουνό.Ξερεις πολύ καλα οτι υπό αλλες συνθηκες θα αντιμετώπιζες αλλιω΄ς κτατι αναλογο και ισως δεν το εβλεοες και τόσο σοβαρό.Απλα και μόνο για να μην νιώθεις η μοναδικη σε αυτο το κοσμό που ο αντρας της κολλησε με φιλους και με υπολογιστες στο διαβαιβαιωνω οτι δεν εισαι.Εμενα προβλημα με κολλητου΄ς εξόδους και αλλα συναφή ποτε μα ποτε δεν ειχε γιατη νακριβεια περισσοτερο βγαινω και ειδικα εβγαινα εγω παρα αυτος και μαλιστα απο την αρχη τη ςσχεσης μας (7χρονια μαζί)αλλα από τη ναρχη ειχα παρει γραμμη τη σουδαιότητα που ειχαν για αυτον ο υπολογιστης και η δουλεια του, ηοποια ειχε και αμεση σχεση με τοον υπολογιστη.Ετσι πλοιπόν πολυ σπανια εως καθόλου δεν τον ενοχλησα στη δουλεια του.Τ τηλεφωνηματα μας είναι πολύ λακωνικα και κυρίως περνω εγω.Τωρα μονο τελειυταια 2 χρονια που εχει δικό του γραφειο με περνει και αυτός ετσι για ενα γεια ή για κατι σημαντικό.Ποτε όμως γι ακους κους ή αγαπούλες.Πολλες φορές μου την εεδινε με το "ναι?ελα.θες κατι?" αλλα ποτε δεν το εδειχνα με αποτελεσμα να μην μαλωνουμε,γιατι απλα ηξερα...δεν μπορει να μηλησει.ετσι λοιπόν το κλεινα αμεσως λεγοντας ενα "τίποτα, τα λεμε μετα,οταν μπορεσεις και ετσι οταν μπορουσε επερνε και ταλεγαμε πιο όμορφα"Για μερικους αντρες η δουλεια ειναι χωρος "ιερός"

Δειξε του λοιπόν οτι αυτο το χεις δεχτει και δε σε νοιαζει καιολας.Μην τον αναζητας για λίγο καιρο οταν ειναι στη δουλεια,μην παιρνεις και καθολου και αν ακόμη δε σε παιρνει αυτός οταν επιστρεφει εσύ χαλαρή...και αν σε παινουν τα διαολια σου παρε μια κολλητη σου και ξεσπασε να σου φηγουν χωρις να σε μπριζοσουν ομως.Θα δεοις οτι θα αλλαξει πολυ και θα σου ανοιξει και η διαθεση.

Οσο για τους υπολογιστες...εμενα στα 7 χρονια περυσσι που μηναμε μαζι βρηκε ενα χαζοπαιχνιδο και ασχολουνταν με τις ωρες.Στην αρχη το πηρα για πλακα..μετα ομως οταν εβλεπα οτι δεν σταματουσε μου την εδινε.ΟΜΗΡΗΚΟΙ ΚΑΥΓΑΔΕΣ...μεχρι που με ειπε γκρινιαρα και μου την εδωσε ΣΩΠΑ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ που περνιεσια και για σπουδαιος και γω η γκρινιαρα.Και απο κει αδιαφορια, που και που πηγαινα και γω ταχαμου να δω τι ειναι και πως πεζεται αλλα βαριομουν και του λεγα ασε αγαπη μου σου αφηνω ολη την ευχαριστηση για σενα και πηγιανα για διαβασμα ή τηλεοραση , και το καλυτρο εβγαινα.Βεβαια εσυ δε μπορεις να βγείς αλλα μπορεις να καλεις τις κολλητες σου για καφε ή ταινια και να καθονται οσο περισσοτερο γινεται.

Για να μην σε ζαλιζω αλλο ηρεμησε πολύ κια θα δείς οτι ολα θα γυρισουν!ΠΙΣΤΕΨΕ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΜΟΡΦΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΣΟΥ και μην βαζεις το μυαλουδακι σου σε αδικς πρός εσενα σκεψεις!

Αξιζεις και ο αντρας σου σε αγαπαει.Μην προσπαθεις να εξηγησεις ταπαντα.Δωσε λιγο χρονο και λιγο χωρο στη σχεση σας και ας εισαι αυτη που αυτη τη στιγμη θελει το νατντεμα.Δειξε με αλλους πιο ηρεμους τροπους οτι το χρειαζεσαι.ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΟΛΑ ΘΑ ΑΛΛΞΟΥΝ.

ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΚΡΟΣΚΕΛΕΣ ΜΟΥ ΜΗΝΥΜΑ...ΣΥΓΝΩΜΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕς ΚΑΙ ΜΗ!ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ.Η ΣΚΕΨΗ ΣΟΥ ΣΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασικα εδω και μερικεσ μερεσ προσπαθω με νυχια και με δοντια να μη γινομαι κουραστηκη και μπορω να πω οτι υπαρχει ανταποκριση.δεν εχει μουτρα κανει πλακεσ και οταν μπορει ερχετε και λιγο νωρισ.σα παιδακια κανουν που οταν τουσ κανεισ τα κεφια ειναι τραλαλα και οταν τουσ μαλωσεισ αντιδρανε και δε σε κανουν αλλο παρεα.θα προσπαθησω να γινω ακομη πιο λαιτ ετσι για αλλαγη και θα δουμε αν παραξενευτει.κολλησα και με το σαιτ και ολη μερα καθομαι εδω.αυριο εχω γιατρο βασικα και σκεφτομαι αυτο μονο.τωρα κανω και κατι κινησουλεσ πχ να φτιαξω να φαω η να μαζεψω λιγο αλλα με προσοχη και διαλειμματα.παντωσ εχουν στρωσει καπωσ τα πραγματα.θα δειξει τι θα γινει.απλα οταν ερχεται πεταω τα μουτρα και ειμαι σα να μην τρεχει τιποτε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντρουλα μου, το θεμα ειναι να βρουμε το κουμπι τους... ο καθε αντρας εχει το δικο του... αν το βρεις και μαθεις να τον χειριζεσαι σωστα θα περασετε τρελα... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κουκλα μου ετσι θα δεις οτι ολα θα ειναι καλυτερα..οπως το πες ςκριβως καμια φορα οι αντρες ειναι σα τα μωρα..

πολυ καλη επιτυχια με το μωρακι σου να ναι ολα πολυ πολύ καλα και να χαμογελατε μονο με την χαρα σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Signomi re si antroula alla tora eiste monoi sas, to paidi sas einai stin kilitsa sou...avrio methavrio pou tha gennithei ti tha kaneis tha exeis nomizeis to kouragio na asxolise me ta paidiarismata tou antra sou....???? H mipos otan gkriniazei to paidi ta vradia tha pigenei na koimatai allou epeidi to proi doulevei i epeidi den mporei tin gkrinia...????? sorry alla eimai kata tis apofigeis ton provlimaton k to koukouloma tous pros to paron k vlepoume....!!!! katse sizitise mazi tou k apaitise simetoxi stin kouventa k prosoxi!!!! Dexomai pos oi antres einai opos ta paidia alla stin pragmatikotita se ligous mines tha exete ena paidi to opoio tha xreiazete enan patera k oxi enan aderfouli mikrotero....ton antra sou.....:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...