Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η 4η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ!!!


Guest

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 189
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Η Μαρια οντως διεγραψε μια καλη πορεια....

Οπως επισης κι εσυ Δημητρουλα....;)

Αλλα θα σας "φαω" ολες οταν κατεβω....κανω τρελα strike λεμε...

(παντα με τις βοηθητικες μου μπαρες...:P :laugh: :laugh: :laugh: )

Η Ρουλα...καρφωμενη πανω στον μπεμπουλακο (σφουγγαριζατε πατωματα πριν φυγετε???) Ρουλακι πολυ σου πανε αυτα τα ρουχακια.... Σε φωτιζει αυτο το (φουξια?) χρωμα και σου "κοβει" και χρονακια..:P :laugh: :laugh: :laugh: Προτεινε το και στη Γλυκα (ξερεις εσυ...):laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Μπραβο κοριτσακια μου!!!!

Παντα ετσι ομορφα να περνατε....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρουλα κουρευτηκες????

Διαφορετικο μου φαινεται το μαλλι σου... και μου αρεσει πολυ!!!

Βανια....λιγουρευομαστε το μωρακι??? Παμε για το δευτερο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουμπελινι.....δε θελω να σε πληγωσω....

αλλα μου φανηκε οτι "βαρας".... στον γαμο του καραγκιοζη....:P

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Μαριαντακι....οπως παντα....μια κοκετα!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτά από την dimitroula29!Θα βάλουν και τα υπόλοιπα κορίτσια φωτογραφίες!Περάσαμε τέλεια!Καλή Αντάμωση!Σας φιλώ κοριτσαρες μου!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σημερα στη συναντηση περασαμε τελεια... χαρηκα πολυ που γνωρισα και την Τζωτζινα... παιξαμε μποουλινγκ και ηπιαμε και το καφεδακι μας... περιττο να σας πω οτι η Δημητρα μας εκανε σκονη... (οποτε scarlet οπως καταλαβαινεις μ'εκεινη πρεπει να αναμετρηθεις). Αντε περιμενω πως και πως την επομενη, και να κανονισουμε να φερουμε και τα πιτσιρικια και τους αντρουληδες μας... φιλακια σε ολα τα κοριτσια...:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχα!! Μολις στοχοποιηθηκες Δημητρουλα.... :evil: :evil: :evil: :evil:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

"Θα δειτε τι θα παθετε....Θα σας δειξω εγω..." (χλαπατσας):laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

Κοριτσια σημερα στη συναντηση περασαμε τελεια... χαρηκα πολυ που γνωρισα και την Τζωτζινα... παιξαμε μποουλινγκ και ηπιαμε και το καφεδακι μας... περιττο να σας πω οτι η Δημητρα μας εκανε σκονη... (οποτε scarlet οπως καταλαβαινεις μ'εκεινη πρεπει να αναμετρηθεις). Αντε περιμενω πως και πως την επομενη, και να κανονισουμε να φερουμε και τα πιτσιρικια και τους αντρουληδες μας... φιλακια σε ολα τα κοριτσια...:kiss: :kiss: :kiss:

ise poli poli poli glikia.filakia pola.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περασαμε πολυ καλα καλα μπεμπης της Αναστασιας ειναι το κατι αλλο τελειο μωρο και η μαμα του επισης ...

Δημητρουλα ο γιος μου ολο με ρωταει που ειναι η κοπελα με τη μπαλα;και ρε κοριτσια με εχει ζαλισει ποτε θα ξαναδουμε τις φιλες σου ;

Τζωρτζινα εισαι πολυ ωραιος τυπος οπως και το μαριανακι μας που ειχε γενεθλια (το λεω σε σας γιατι τωρα σας γνωρισα) . Στο μπουλιγκ σαφως και νικητρια αποδειχτηκε η Δημητρα αλλα ειναι καλη δασκαλα μας εκανε μαθηματα .Κορίτσια για να γελασατε ο ηλεκτρικος για την ειρηνη ειναι με κατευθυνη προς Πειραια και οχι προς κηφισισα ευτυχως το συνηδιτοποιησα ρωτησα τη σεκιουριτι και εφτασα.Αυτα θα παρακαλεσω τον Κυριακο να μου κατεβασει τις φωτογραφιες εγω δεν ξερω .Περιμενω με αγωνια την επομενη συναντηση μας .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια έγραψε:

Περασαμε πολυ καλα καλα μπεμπης της Αναστασιας ειναι το κατι αλλο τελειο μωρο και η μαμα του επισης ...

Δημητρουλα ο γιος μου ολο με ρωταει που ειναι η κοπελα με τη μπαλα;και ρε κοριτσια με εχει ζαλισει ποτε θα ξαναδουμε τις φιλες σου ;

Τζωρτζινα εισαι πολυ ωραιος τυπος οπως και το μαριανακι μας που ειχε γενεθλια (το λεω σε σας γιατι τωρα σας γνωρισα) . Στο μπουλιγκ σαφως και νικητρια αποδειχτηκε η Δημητρα αλλα ειναι καλη δασκαλα μας εκανε μαθηματα .Κορίτσια για να γελασατε ο ηλεκτρικος για την ειρηνη ειναι με κατευθυνη προς Πειραια και οχι προς κηφισισα ευτυχως το συνηδιτοποιησα ρωτησα τη σεκιουριτι και εφτασα.Αυτα θα παρακαλεσω τον Κυριακο να μου κατεβασει τις φωτογραφιες εγω δεν ξερω .Περιμενω με αγωνια την επομενη συναντηση μας .

kai ego exo tin idia apopsi gia sena.o stavroukos ine trela.ton simpathisa poli.na tou dosis pola filia.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια περασαμε πολυ ωραια!!! αφου εριξα και μια μπαλια να δω πως ειναι το bowling ολα καλα χαχα!!! Ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας ηταν τα καλυτερα γενεθλια που περασα ποτε. Και ενα μεγαλο ευχαριστω στην Δημητρα γιατην τουρτα που εφερε και γιναμε ρομπα στο μαγαζι χαχαχα!! φιλια πολλα σε ολες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου πόσο σας χαίρομαι κάθε φορά που έχετε συνάντηση! :)

marianda χιλιόχρονη κορίτσι μου και καλή λευτεριά σου εύχομαι! Είσαι πολύ πολύ πολύ όμορφη! Να χαίρεσαι ότι αγαπάς!

Ο ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ και ο Σταυρονικόλας φαντάζομαι κλέψανε την παράσταση!

Γλυκύτατα παιδάκια, να τα χαίρεστε Αναστασία και Βάνια! :)

Μαρινάκι την επόμενη φορά θα πάρεις τον μπέμπη μαζί σου! Αλλά όχι σε συνάντηση Αθήνας... Κατερίνης αν γίνεται! :P Να τσιμπήσω μάγουλο, να ρουφήξω σβερκάκι! :woohoo: :woohoo:

Άντε κορίτσια μου, με το καλό και η 5η συνάντηση, που την κόβω να γίνεται πάλι πολύ σύντομα!

Πήρατε φόρα εσείς! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

Μαρινάκι την επόμενη φορά θα πάρεις τον μπέμπη μαζί σου! Αλλά όχι σε συνάντηση Αθήνας... Κατερίνης αν γίνεται! :P Να τσιμπήσω μάγουλο, να ρουφήξω σβερκάκι! :woohoo: :woohoo:

Χαχαχαχα...:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ιφιγενεια πρεπει να ερθω προετοιμασμενη γιατι εσυ θα τον ρουφηξεις... τι να κανω; θ'αρχισω να γκρινιαζω στον αντρα μου απο τωρα για το καλοκαιρι για να ερθουμε Κατερινη... που θα παει, καποια στιγμη θα με βαρεθει και θα ληγησει...χιχιχιχι...

Αχ αυτο το μουτρακι της κορης σου καθε φορα που το βλεπω μου φτιαχνει τη διαδεση...:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρίνα... ελάτε το καλοκαίρι, αρκεί να είμαστε κι εμείς εδώ! :blink:

χεχεχε... Αλλιώς θα σας βάλω σε κόπο.. Να έρθετε μέχρι Αλεξ/λη! :woohoo:

Έλα μωρέ, κοντά είναι!!! :P

Με την άδειά σου.. Θα τον κατσιάσω τον ξανθομπόμπιρα από τα φιλιά! Θα έχουμε 2 κατσιασμένα ξανθά, ασπρούλικα, ανοιχτομάτικα μωρά!

Ω ρε γλέντια! :woohoo: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρεπει να περασατε πραγματικα τελεια!

Μπραβο κοριτσια!!!!

Και μεις οι βοριες περασαμε σουπερ σημερα!!!

Να βρεθουμε βρε ολες μαζι καπου στη μεση....

Στη Λαρισα ας πουμε

:silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φανταζεστε να συναντιομασταν οοοοοολες μαζι τι θα γινοταν???? θα θελαμε καμια εβδομαδα για να εξαντλησουμε τα παντα η μια με την αλλη......ποπο χαμος θα γινοταν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:( Σηκώθηκα το πρωί κι ο πόνος δεν είχε υποχωρήσει! Φοβήθηκα να έρθω, αν και έχω αμάξι, μένω νότια προάστια κι είχα δρόμο! Αν δεν είχα τον πόνο θα ερχόμουν! Το περίμενα πως και πως.. Αύριο θα πάω στον γιατρό μου γιατί ακόμα νιώθω το τράβηγμα! Ειλικρινά, είναι από την Παρασκεύη και τα είδα λιγάκι σκούρα τα πράγματα! Βέβαια το μωρά το έχω νιώσει αλλά όχι με την συχνότητα που κουνιόταν! Η νύφη μου μου είπε ότι ίσως πήρε απότομα βάρος και γι'αυτό νιώθω έτσι! Εν το μεταξύ, θυμήθηκα ότι την Παρασκεύη σήκωσα κάποια βαριά πράγματα κι ίσως να φταίει κι αυτό!

Εύχομαι να μην είναι κάτι κακό!! Και να είναι καλά το μωράκι μου! Τι λέτε εσείς? Φοβάμαι αρκετά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...