Μετάβαση σε περιεχόμενο

εφτασε και η δικη μου γεννα!


Recommended Posts

Κοριτσια,

καλημερα.Εφτασε πια και η δικη μου ωρα να πω οτι γενναω.Την Κυριακη το βραδυ θα κανω εισαγωγη στο Ιασω και τη Δευτερα στις 8.30 το πρωι μπαινω στο χειρουργειο για την προγραμματισμενη καισαρικη μου. Σας ευχαριστω ολες για ολο τον καιρο που περασαμε μαζι, για την παρεουλα, για τις γνωμες και γνωσεις που ανταλλαξαμε, ακομα και για τις διαφωνιες μας (και αυτες χρησιμες ειναι)και ευχομαι σε ολες σας καλο υπολοιπο εγκυμοσυνης χωρις προβληματα, ευκολους τοκετους σε οσες κοντευουν και να χαιρονται τα μωρακια τους οσες ηδη γεννησαν.Μολις βρω καιρο και αν πανε ολα καλα (που το ευχομαι) θα μπω να σας περιγραψω την εμπειρια μου.

Να ειστε ολες καλα!

Πολλα φιλια,

Ειρηνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera eirhnh mou,,,,

den exoume milisei pote alla sou eyxomai ola na pane kateyxhn

na exeis ena gero mwraki k na eisai k esy kala,,,

k otan me to kalo bgeis na mas baleis polles foto na doume k emeis to mwraki sou na to kamarosoume,,,

na exei h panagitsa kala esena k to mwraki sou,,,

polla filakia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sifos με το καλο να ερθει στον κοσμο η ζωουλα σου!Σου ευχομαι ηρεμια και γαληνη μεχρι εκεινη τη στιγμη και καθολου αγχος!Περιμενουμε-καποια στιγμη-τα νεα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sifos mou kalimera agapi mou...

Ax eftasen kai i diki sou seira agapi mou...

Me to kalo na fereis ston kwsmo tin korassa sou...

O theos mazi sas...

Kai sas euxwme ola ta kalitera...

Filia...

Kai emeis edw tha se perimenoume...

Me ola ta nea sou...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειρήνη μου σου εύχομαι με το καλό να έρθει η κορούλα σου!!!να έχεις μια καλή γέννα και καλή λοχεία!!!περιμένουμε νεώτερα και λεπτομέρειες μόλις με το καλό μπορέσεις(από το πολύ τρέξιμο που θα έχεις)....φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνη μου, με το καλο να ερθει στο κοσμο το μικρουλι σου!! η ωρα η καλη!!!:woohoo:

ολα θα πανε καλα κοπελα μου κι οταν με το καλο επιστρεψετε στο σπιτακι σας, θα περιμενουμε τα νεα σας!!! να μας φιλησεις το μικρο ζουζουνακι!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδίτσα μου αν κι εμείς τα λέμε κάθε μέρα, σου εύχομαι κι εγώ με τη σειρά μου μέσα από το Mammy να πάνε όλα τέλεια...Να είσαι σίγουρη ότι θα έχεις μια καταπληκτική γέννα και μέσα σε δέκα λεπτά θα κρατάς την μπεμπούλα σου στην αγκαλίτσα σου...:P :P

Να μην αγχώνεσαι και να σκέφτεσαι μόνο τη στιγμή που θα αντικρίσεις το αγγελούδι σου!

Άντε Ειρηνάκι μου με το καλό και θα μιλήσουμε και στο τηλέφωνο!

Ραντεβού στο Ιασώ!Θα έρθω να κάνω πρόβα....;) ;):laugh:

Φιλάκια πολλά!

:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Deutera 30/3/2009

tha fereis ston kosmo to bebe sou.........

............ auto Sifos mou

einai ekpliktiko!!!!!!!!!!!

Na perasete ena teleio s/k,

na kanete voltes, agapoules, trelitses,,,

na kseskonisete to panemorfo dwmatiaki sas

kai........ vour gia to spoudaio rantevou sas!!!!!!!!!!!

Me to kalo Sifos mou,

me to kalo........ kai o Theos mazi sas!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΡΗΝΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΤΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ! ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ! ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΩΡΕΣ ΞΕΓΝΟΙΑΣΙΑΣ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟΜΕΙΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ ΘΑ ΣΕ ΘΕΛΕΙ ΥΠ΄ΑΤΜΟΝ! ΧΙΧΙΧΙ! ΡΙΞΕ Κ ΚΑΝΕΝΑ ΥΠΝΑΚΟ... ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΠΟΘΕΜΑΤΑ... ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ Κ ΣΕ ΣΕΝΑ Κ ΣΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη μου,

Όντως έφτασε η ώρα όπως θα φτάσει και η δική μου σε ένα μήνα από τώρα.

Σου έυχομαι μέσα από την καρδιά μου να βιώσεις αυτή την ανεπανάληπτη

εμπειρία με όλο σου το είναι και να είναι η πιο ευτυχισμένη της ζωής σου.

Κανένα πρόβλημα δεν θα έχεις γι' αυτό και περιμένουμε άμεσα να μας καταγράψεις την εμπειρία σου.......

Όσο για το μωρό σου, του εύχομαι σ'αυτό τον κόσμο που θα βγεί να είναι πάντα χαμογελαστό και αισιόδοξο. Υγεία και ευτυχία και για σας να το χαίρεσται και να το καμαρώνετε......

Με το καλό Ειρήνη να το φέρεις στον κόσμο μας......

Φιλάκια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Ειρηνούλα!!!

Αχ, τι καλά, σε λίγο έρχεται το μωρουδάκι σου!!!

Εύχομαι γερό και ευτυχισμένο να το κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου!!!

Φιλιά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνακι μου εφτασε και η δικη σου ωρα,αγαπη μου,οπως τα ειπες!Η πιο χαρουμενη στιγμη στη ζωη μιας γυναικας,που θα σφιξεις στην αγκαλιτσα σου το μωρακι σου!!!Ολα θα πανε μια χαρα,να μη φοβασαι,εκαττομυρια γυναικες γεννανε καθε λεπτο!Να εισαι χαλαρη και ηρεμη!Με το καλο να πας να γεννησεις το παιδακι σου,και γρηγορα να επιστρεψεις κοντα μας να μας πεις την εμπειρια σου!!!!Θα περιμενουμε και φωτο;)

Σου στελνω τις ευχες μου και τα φιλια μου:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη μου με το καλό! Όλα θα πάνε τέλεια και να μην αγχώνεσαι καθόλου! Θα σε περιμένουμε να μας πεις την ιστοριούλα σου όταν με το καλό γυρίσεις σπίτι με το μπεμπεκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρήνη μου,

όλο αυτό τον καιρό που διαβάζω το φορουμ, έχω ταυτιστεί μαζί σου. όχι μόνο επειδή είμαστε πάνω κάτω στην ίδια βδομάδα και γεννάμε και οι δυό με καισαρική, αλλά και για τις κατά καιρούς απόψεις σου. Σου έυχομαι με όλη μου τη ψυχή να έχεις μια έυκολη καισαρική και σύντομα να κρατάς στην αγκαλιά σου το μωράκι σου. Εγώ μπάινω χειρουργείο Δευτέρα 6 Απριλίου. Εύχομαι μέχρι τότε να επικοινωνήσεις μαζί μας και να μοιραστείς με όλες μας μια υπέροχη εμπειρία.

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λιγες ωρες εμειναν μεχρι να αγκαλιασεις το μωρουλι σου..!:)

Εφτασε επιτελους η στιγμη για σενα...που ολες περιμενουμε!!

Να πανε ολα καλα! Να απολαυσεις αυτες τις μοναδικες στιγμες!!

Πες τους να τραβανε ασταματητα φωτογραφιες κ βιντεακια..!!

μετα απο χρονια θαναι ανεκτιμητα!!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...