Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ!!!!


Recommended Posts

julianna μου . Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να γυρίσετε σπιτακι σας με το μωρακι σας. Με τις ευχες ολων μας και τη δυναμη του Θεούλη και της Παναγίτσας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 53
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τζουλιάνα μου με το καλό και με έναν πόνο!

Να μην φοβάσαι καθόλου, όλα θα πάνε μια χαρά και σύντομα θα κρατάς το μωράκι σου στην αγκαλιά σου :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο να τον δεχθεις τον πριγκηπακο τον Σαββατογεννημενο!!!

Να πανε ολα οπως τα ονειρευεσαι!!

Οι σκεψεις μας κ η αγαπη μας θα ναι μαζι σας!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliana μου με το καλο!!!Ευχομαι ολα να πανε καλα και να το παρεις στην αγκαλιτσα σου!!!Εχεις απολυτο δικιο....να βγει γερο και να μην ταλαιπωρηθει αλλα ουτε κι εσυ!Ειμαι σιγουρη οτι θα τα πας μια χαρα μην αγχωνεσαι καθολου!!Η Παναγιτσα μαζι σας!!!Φιλακια πολλα με το καλο να μας ξαναρθεις!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Και να μοιραστεις μαζι μας την πανεμορφη αυτη εμπειρια!!!!Κι εμεις σ ευχαριστουμε για την δικη σου συμμετοχη στις αγωνιες μας!!Θα σε σκεφτομαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθε η ωρα επιτελους!!!!

Με το καλο κοριτσακι!!!

Να εχεις μια τελεια γεννα και να κρατησεις οσο το δυνατον γρηγοροτερα τον αγγελο σου!!!

Ολα να πανε καλα και να μας πεις συντομα τα νεα σου!!

Με εναν πονο!!!!!

Θα σε σκεφτομαστε!!!

Να σαι καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ποπο πως περναει ετσι ο καιρος:huh:

σαν χτες μου φαινεται που εγινες μελος τζουλιαννα μου κ ειπες οτι εισαι εγκυος κ να σου τωρα γεννας:)

με το καλο κοριτσι μου ευχομαι να πανε ολα καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό και μ'έναν πόνο!! Να κρατήσεις το ζουζουνάκο στην αγκαλίτσα σου!! Να έχει πολύ πολύ υγεία και πολύ πολύ καλή τύχη στην ζωούλα του!! Πολλά φιλάκια κορίτσι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

julianετο μου!!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ηρθε η ωρα...!!!!

Εσυ χαιρεσαι....και ο ΝΙΚΑΣ με τον ΥΦΑΝΤΗ.....

μαυρες πλερεζες...:P :laugh: :laugh: :laugh:

Ποια θα τρωει τα παριζακια τους με τοση μανια τωρα??:silly: :laugh:

Κοριτσακι μου ελπιζω να ερθουν ολα πολυ ευκολα και για σενα

και για τον μπεμπουλακο σου...

Να ερθει γερος και τσαμπουκας γιατι θα ειναι για παντα....

ο bodyguard σου!!!!;):)

Θα σε σκεφτομαι.... Φιλακια:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JULIANAKI ΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕ ΕΝΑ Η ΚΑΝΕΝΑ ΠΟΝΟ.ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΛΗ ΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΒΓΕΙ ΤΟ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ ΠΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΖΩΗ ΔΩΣΤΟΥ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΟΥ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΜΠΟΜΠΙΡΑ ΝΑ ΕΠΙΣΤΡΕΨΕΙΣ ΓΡΗΓΟΡΑ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Juliana μου, κοπέλα μου, όλα καλά να σου πάνε και το μπεμπεκάκι σου να βγει εύκολα και γρήγορα και να μην ταλαιπωρηθεί κανένας σας. Να μην φοβάσαι και να μην αγχώνεσαι καθόλου και όλα θα πάνε τέλεια! Περιμένουμε την ιστοριούλα σου και πολλές φωτογραφίες! Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliana μου και την κουβέντα σου είχαμε χθες στο τσατ!!! :)

Καλή λευτεριά κοπέλα μου, σου εύχομαι οι ώρες του τοκετού να περάσουν γρήγορα και ανώδυνα και να γεμίσει η αγκαλιά σου από έναν υγιέστατο μπέμπαρο!!!

Σε φιλώ!

Το Σάββατο από το πρωί εσένα θα σκέφτομαι! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliana μου ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ !!!!!!!!..

Θα περιμένουμε νέα σου κ με το καλό να κρατήσεις στα χερια σου τον παίδαρό σου....Θα σε σκεφτόμαστε...Μην αγχώνεσαι κ σκέψου ΄μόνο το αποτέλεσμα....

ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑ....ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ !!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτουλα μου με το καλο κοριτσακι μου!!Απολαυσε τις τελευταιες αυτες ωρες!!Ειναι επιτελους η ωρα που θα παρεις αγκαλια τον μπεμπακο σου!!Σου ευχομαι να ειναι ολα τελεια!!Σε λιγες ωρες θα εισαι μανουλιτσα και θα κρατας το θαυματακι σου!!Πολλα φιλακια !!!

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑΠΑΝΕ ΚΑΛΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mom 3 se euxaristw...

Juliana mou agapi mou...

Eftase kai i diki sou seira...

Sou euxwme kali eleftheria,,,

kai ola ta kalitera...

Me ena pono agapi mou...

O theos mazi sou...

Filia apo mena...

Kai emeis edw tha se perimenoume...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JULIANA ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ Η PIPITSA (ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ) ΚΑΙ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ "ΚΑΛΗ ΛΕΥΤΕΡΙΑ" ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΑΜΑΡΩΣΕΙΣ ΤΟ ΛΕΒΕΝΤΑΚΟ ΣΟΥ! ΚΙ ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΙΟ ΑΝΩΔΥΝΑ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ! ΦΙΛΙΑ! ΚΑΛΗ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Juliana μου σε προλάβαμε!

Γέννησα τη Τρίτη με πρόκληση και λυπάμαι που δε σε πρόλαβα να σου πω την εμπειρία μου, να έχεις μια ιδέα! Από ότι κατάλαβα θα σε ξαναδούμε μετά τη γέννα, έτσι;

Με το καλό!!!!!.....και με έναν πόνο! (γιατί το λένε όλοι αυτό ποτέ δεν κατάλαβα, αφού δεν ισχύει...:P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

JULIANA MOY ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΕΦΤΑΣΕ ΚΑΙ Η ΔΙΚΗ ΣΟΥ ΩΡΑ?ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΜΗ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ Ο ΜΠΕΜΠΑΚΟΣ ΣΟΥ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ.

Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελαρα μου γλυκιαααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σου ευχομαι με εναν πονο!!!!!!!!!ο Θεουλης μαζι σου!να φερεις στο κοσμο ενα ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΚΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!:woohoo:

περιμενω με ανυπομονησια να μας πεις τι εγινε!!!!!!!!!!!

φιλακια πολλλα πολλααααααα:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...