Μετάβαση σε περιεχόμενο

Einai Fandastiko!


Recommended Posts

Kalispera koritsakia mou,ti m kanete?

Egw eimai poly eutyxismenh:)Edw k dyo meres arxisa kai noiwthw na klotsane ta mwrakia mou mesa sth koilitsa.Parolo ta ponakia ithela ki allo xaxa:laugh: K eixa mia agwnia gia to pote tha ta aisthanthw!

Se 2 evdomades tha ta doume k sto b' epipedou k anypomwnw.Mmmm eixa akousei oti sto Iasw de deinoun dvd.kserete kati?

Arxisame na ftiaxnoume k to dwmatiaki gia ta mpempakia mas:D

Thelei poly douleia akomh!

Epileksame na to vapsoume portokali k ena wraio prassino anoixto enalaks se kathe toixo.Pws sas akougetai h idea?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ Ε????

ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ 2!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!ΤΟ ΙΑΣΩ ΑΠΟ ΟΣΟ ΞΕΡΩ,ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΜΗΤΕΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΕΓΩ ΔΕ ΔΙΝΟΥΝ DVD ΠΙΑ!

ΜΠΟΡΕΙΣ ΑΝ ΘΕΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΥΠΕΡΗΧΟ 3D ΚΑΙ ΜΕ DVD ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ!ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΦΟΒΕΡΑ Κ ΕΓΩ ΓΙΑ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ ΤΕΤΟΙΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ,ΟΧΙ ΤΟ ΚΛΑΣΙΚΟ ΣΙΕΛ...

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena333f με το καλο να δεις και τα φατσακια τους!!!:woohoo: :woohoo:

Τι διπλη χαρα!!!! Δεν ξερω γι αυτο που ρωτας για το Ιασω.... αλλα τα χρωματα στο δωματιο ειναι....SUPER!!!! Να προσεξεις μονο να μην ειναι υπερβολικο το χρωμα στον τοιχο.... να "σπαει" λιγο για να μην ειναι πολυ εντονο....:dry: Η αρμοδια για σχετικες συμβουλες πανω στο θεμα ειναι η Υβοννη...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena333f μου χαιρομαστε με την χαρα σου!!Πραγματικα το συναισθημα θα ειναι μοναδικο!!!!Σου ευχομαι παντα χαρες στην ζωη σου,των μικρων θαυματων και σε ολοκληρη την οικογενεια!!Να εχεις καλη συνεχεια και ολα να ειναι καλα στις εξετασεις σας και με το καλα να τα φερεις στον κοσμο!!!Συμφωνω με το scarletακι να μην ειναι εντονα...

Ολα θα ειναι υπεροχα γιατι γινονται με αγαπη!!!Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πραγματικά είναι μοναδικό συναίσθημα..

και πόσο μάλλον με 2 ζουζούνια..

για το ιασώ ούτε και εγώ ξερω..

και για τα χρώματα συμφωνω με την scarlet30..

φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα οντως εκπληκτικο συναισθημα η στιγμη που τα αισθανεσαι για πρωτη φορα μεσα στην κοιλιτσα σου!!!με το καλο ευχομαι τα διδυμακια σου!!!στο Μητερα σιγουρα δεν δινουν ντιβιντι..στο Ιασω όμως νομιζω πως ναι..αλλα δεν ειναι σιγουρη..πολυ ωραια και τα χρωματα στον τοιχο..αν και η καταλληλη για αυτο το θεμα ειναι η καλη μας η Υβόννη.

φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι με το καλο τα μωρακια σου!!!!Διπλη χαρα εχεις!!!!!:) :)

Τα χρωματα που επιλεξατε για το δωματιο,συνδυαζονται αψογα μεταξυ τους,και θα δωσουν πολυ ωραιο αποτελεσμα!Βαλε την παλετα με τα πορτοκαλι και την παλετα με τα πρασινα στον τοιχο του δωματιου και θα δεις ποσο ευκολα θα διαλεξεις τις αποχρωσεις!

juliana scarlet30 :laugh: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena mou geia sou agapi mou...

Kai me to kalo ta mwrakia sou...

Ax ti wraia ta didimakia...

Skeftou na se klwtsane 4 podarakia,,,mana mou...

Oso gia ta xrwmata YPEROXA...

SAs euxwme oti kalitero...

Kai o theoullis mazi sas...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι πολύ γλυκό να διαβάζουμε τέτοια μηνύματα. Γευόμαστε κι εμείς λίγη από τη χαρά σου:P :P Σου εύχομαι να έχεις μία πολύ καλή εγκυμοσύνη, τέλεια γέννα και δύο υπέροχα μωράκια σύντομα στην αγκαλιά σου. Στείλε και σε εμάς ένα μικρούλι ψιχουλάκι από αυτά τα υπέροχα συναισθήματα, μήπως ποιάσουν και οι δικές μας οι ευχές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι Θεϊκό συναίσθημα!! Κι εμένα ο μπεμπάκος μου, όλο κουνιέται!! Ειδικά όταν τρώω και κυρίως μακαρόνια με κιμά!!Δείχνει από τώρα τις προτιμήσεις του!! :laugh: :laugh: :laugh:

Πόσο μάλλον όταν είναι 2!! Διπλή χαρά!! Τέλεια... Σου εύχομαι με το καλό να περάσει ο καιρός και να τα πιάσουμε αγκαλίτσα τα ζουζουνάκια που από τώρα μας έχουν ξετρελάνει!!

Όσο για τα χρώματα στα δωμάτια θα είναι πιστεύω πολύ καλός και χαρούμενος συνδιασμός!! Με το καλό κοπέλα μου...

Όλα τα καλά.. εύχομαι!!

Τόμα κοντοζυγώνει η ώρα που θα νιώσεις το αγγελουδάκι σου!! Είναι τέλειο συναίσθημα!! Εγώ το άκουσα περίπου όσο είσαι εσύ τώρα αλλά πολύ αμυδρά! Και καθώς περνάγαν οι εβδομάδες ήταν όλο και πιο έντονο!! Τώρα το έχει νιώσει και ο άντρας μου με το χέρι του και η μαμά μου η οποία έχει αρχίσει κι αλλάζει από τώρα πάνες!! Παρόλο που έχει 2 εγγόνες από τον αδερφό μου, μου λέει συνέχεια ότι είναι διαφορετικά σε μένα που είμαι κόρη της... και είναι που είναι και αγοράκι και είναι ο 1ος εγγονός μετά από 2 τσούπρες!!

Κορίτσια αυτή την στιγμή νιώθω τον μπέμπη πολύ έντονα.. Τι να κάνει το ζουζούνι μου εκεί μέσα... Θέλω τόσο να το κάνω μια αγκαλιά αυτή την στιγμή.. αλλά πρέπει να κάνω υπομονή!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elena333f! Μοναδικό συναίσθημα, διπλή χαρά!

Με το καλό τα διδυμάκια σου! Πόσο σε ζηλεύω! Πάντα ήθελα δίδυμα! Αλλά στην πρώτη γέννα! Γιατί τώρα, μετά την τζαναμπέτισα, δεν μπορώ να με φανταστώ με δίδυμα.. :laugh:

Καλό υπόλοιπο στην εγκυμοσύνη σου με πολλές πολλές κλωτσίτσες κι αγκωνίτσες!

Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα πολύ ωραία !!!!

με το καλό το υπέρηχο και όλα να είναι καλά μέχρι το τέλος.

Τα χρώματα που διαλέξατε ... είναι πάρα πολύ ωραία και νομίζω ότι είναι από τα προτεινόμενα για παιδικό δωμάτιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια για τα διδιμα και ελπιζω να σου εχεις και διπλες αντοχες!!!!Τα χρωματα ειναι μια χαρα για παιδικο δωματιο αν ειχα αγορι κατι τετοιο θα εκανα και εγω

τωρα για το Ιασω δεν ξερω Το καθε νοσοκομειο Η ο καθε γιατρος εχει την δικη του πολιτικη εμενα πριν 1 μηνα που εκανα β επιπεδου στο Μητερα Ηρακλειο Κρητης Μου εδωσαν dvd αλλα εχω ακουσει οτι σε λιγα νοσοκομεια δινουν πλεον Εκτος αν πας σε ιδιωτη που πληρωνεις κατι παραπανω και σου δινει σιγουρα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera.sas euxaristw gia oles tis euxes sas.k seis me to kalo na erthoun ta polypothita mwrakia k oses exete na ta xaireste!

Toma einai poly wraia tha to deis,einai mia epikoinwnia ki auth:P

Egw kathe fora pou variemai ksaplwnw k pianw th koilitsa k ksexniemai,gelaw monh m k fandazomai pws tha einai otan tha ta exw sto spiti:lol:

xixiixi tha trexw alla de variesai,ta paidia einai xara.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια για τα μωράκια σου!

Είναι όντως τέλειο συναίσθημα να νιώθεις τα μωράκια σου.

Για τα χρώματα έχω να σου πω ότι είναι τάλεια η επιλογή. Και εγώ τα ίδια χρώματα έχω στο παιδικό. Δύο τοίχους πράσινο λαχανί και δύο τοίχους κροκί (πορτοκαλί άλλά όχι έντονο)και στη μέση μια ταινία με τον γουίνι. Απλά δεν έχω τους τοίχους εναλλάξ αλλά 2 στην σειρά πράσινους και μετά 2 πορτοκαλί. Μου το είχε προτείνει ο ελαιοχρωματιστής και νομίζω ότι είχε δίκιο. Πάντως είναι τέλειο το έχω καταευχαριστηθεί.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΕΝΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ ΕΤΣΙ?ΕΜΕΝΑ ΚΛΩΤΣΗΣΕ ΠΡΟΧΘΕΣ 1 ΦΟΡΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΛΙΩΣΕΙ ΠΟΣΟ ΜΑΛΛΟΝ ΕΣΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 2.ΣΟΥΠΕΡ.ΕΓΩ ΤΟ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ ΟΣΟ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΗ Β ΕΠΙΠΕΔΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ τι ομορφο συναισθημα!!Τι ωραιεςπου ειναι αυτες οι κλωτσιες!Αντε με το καλο!!Τι ειναι τα μωρακια αγορακια η κοριτσακια?Το δωματιο θα ειναι πολυ ομορφο με αυτες τισ εναλλαγες!!Καλη συνεχεια και πολλα φιλια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ οντως ειναι πολυ ωραιο συναισθημα και επειδη ζηλεψα λιγουλακι μου φαινεται πως θα βαλω μπρος για το δευτερο:laugh: :laugh: :laugh: Ευχομαι ολα να σου πανε καλα γλυκια μου!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι μου, συνονόματη, σου εύχομαι να τα νιώθεις όλο και περισσότερο τα μπεμπεκάκια σου και σε λίγο καιρό να τα χαϊδεύεις στην αγκαλίτσα σου! Είναι υπέροχη αίσθηση και συνιστά την πρώτη επικοινωνία σας.. Χαϊδευέ τα τρυφερά όσο μπορείς και να είσαι σίγουρη ότι το καταλαβαίνουν και νιώθουν ζεστασιά! Όσο για τα χρωματάκια, πρόσεξε να είναι μη τοξικά και όσο το δυνατόν άοσμα. Αν σου αρέσει το πορτοκαλί και το πράσινο, καλές λύσεις είναι το πολύ πολύ απαλό σομόν (ως εκδοχή του πορτοκαλί) και το πολύ απαλό φυστικί (ως εκδοχή του πράσινου), έτσι ώστε να ηρεμούν τα παιδιά και όχι να τους δημιουργουν ένταση. Φιλάκια και με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mom 3 ta mpempakia einai ena agoraki k ena koritsaki.mas eipe o giatros oti to koritsi einai 80% sygouro alla gia to agori 100% :)thn epomenh vdomada pou tha pame tha kseroume sygoura.

Natasoula pou mporw na vrw autes tis tainies pou les?

Parepiptontws shmera otan xaideuw th koilitsa amesws klotsane xixixi (th xazomama pou tha ginw)

MamaToBe prin ligo teleiwsame to vapsimo k vgike poly kalo to xrwma.tlk dialeksa ena portokali poly anoixto alla to laxani vgike ligo entono... :/ ti na kanw :( to ithela ligo poio anoixto einai h alitheia alla otan to eida sth paleta mou fanhke kalo.les na kourasei ta matakia tous?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΛΕΝΑ ΜΟΥ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ!!!!

ΑΝΑΠΟΛΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΧΕΔΩΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΜΟΥ........

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΟΥ!!!!!

ΤΑ ΧΡΩΜΑΤΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΛΕΙ ΠΡΑΣΙΝΟ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΠΟΛΥ ΦΩΤΕΙΝΟ ΧΡΩΜΑ.ΚΑΛΕΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΛΟΙΠΟΝ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε καταλαβαίνω .... να ήξερες πόσο σε καταλαβαίνω ... και εγώ τρελαίνομαι να αισθάνομαι την μικρή μου να κλωτσάει !!! (και ας με πονάει ή δεν με αφήνει να κοιμηθώ)

απόλαυσέ το όσο μπορέις .... γιατί ο χρόνος περνάει πάρα πολύ γρήγορα και θα βρεθείς σαν και εμένα στην 36 εβδομάδα και θα λες "πότε πέρασε κιόλας ο καιρός και δεν το ευχαριστήθηκα όσο ήθελα"

Να είστε όλοι καλά και με το καλό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...