Μετάβαση σε περιεχόμενο

ποιες πανες περνετε?


Recommended Posts

κορίτσια καλημέρα χθες πήγαμε πρώτη φορά με το μωρό στο σούπερ Μάρκε και όλα κύλησαν καλά .μέχρι τώρα πήγαινε μόνο ο μπαμπάς και του έδινα τα κουπόνια που μας χαρίσανε με τα βαλιτσάκια στο νοσοκομείο οι εταιρίες (παμπερσ λιμπερο) και αγόραζε πάνες .χθες πήγα και εγώ για να δω και άλλες μάρκες και πόσο κοστίζουν .κατάλαβα ότι δεν υπάρχει ποικιλία μόνο τα μπειμπιλινο υπάρχουν εκτός από τις άλλες δυο εταιρίες .πήρα λιπών τα μπειμπιλινο για να τα δοκιμάσω και αυτά .μου φάνηκαν εξαιρετικά ψεύτικα ,πολύ λεπτές πάνες που αν κατουρήσει δυο φορές θα ξεχειλίσουν άσε να μην μιλήσω για κακά .μέχρι τώρα βολεύτηκα με τα λίμπρο αν και κουμπώνουν πιο δύσκολα από τις άλλες .έχουμε πηδήσει και στο νούμερο 2 αν και δεν κλίσαμε 2 μηνών ακόμα .εσείς ποια μάρκα προτιμάτε ?

α και κατι αλο καθε ποτε αλλαζετε την πανα?πριν φαει σηγουρα μετα το φαι την αλλαζετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα Αφροδιτη... εγω τον δικο μου τον αλλαζα παντα μετα το φαγητο γιατι παντα κατα τη διαρκεια τα εκανε... οποτε τον αφωνω λιγα λεπτα να του κατεβει το φαι και μετα τον αλλαζω... εγω προτιμω τις libero γιατι ειναι πιο ελαστηκες απο τις αλλες που εχω δοκιμασει και δεν σφιγγουν το μωρακι στη μεσουλα... τωρα φοραει το 4... εχω δοκομασει επισης τις pampers και τα babylino αλλα δεν με πολυβολεψαν... φιλακια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα αφροδιτη.Εγω ανεκαθεν επερνα τα παμπερς.Βρησκω στα νουμερα που θελω και το βασικο σε κανενα παιδι μου δεν εκαναν μικροερεθισμους και σπυρακια.Ειχα δοκιμασει και αλλες αλλα δεν με τπτ.Ασε που αν δεν εχει κανει κακακια την κραταν ολο το βραδυ στεγνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το καλό ,κακό με τα λιμπερο είναι ότι απορροφούνε τόσο τα τσισα που δεν ξέρεις αν έκανε και μόνο με το πόσο βαριά είναι καταλαβαίνεις .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ PAMPERS ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΗΡΑ ΤΙΣ LIBERO ΓΙΑ ΔΟΚΙΜΗ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΚΕΙ.

ΠΑΛΙΑΟΤΕΡΑ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕ ΝΞΕΡΩ ΕΑΝ ΕΦΤΑΙΓΕ Η ΠΑΝΑ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΞΥΠΝΟΥΣΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΓΙΑΤΙ ΗΤΑΝΕ ΚΑΤΟΥΡΗΜΕΝΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΜΑΣΧΑΛΗ!!!!! ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΦΟΥΛ Η ΠΑΝΑ....

ΤΩΡΑ ΜΕ ΑΥΤΕΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΞΑΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΤΥΧΕ ΔΕΝ ΞΕΡΩ...

ΤΩΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ Νο3 5-8ΚΙΛΑ (ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ 6ΣΧΕΔΟΝ ΤΩΡΑ)

ΑΛΑΛΖΩ ΝΟΥΜΕΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΩΝ ΚΙΛΩΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟΝ ΣΦΙΓΓΟΥΝ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλά ώσπου να καταλάβω ότι πρέπει να αλλάξω νούμερο την είχα πάθει πολλές φορές να κατουρηθεί και να χεστεί μέχρι την μασχάλη:laugh: νόμιζα ότι δεν την έβαζα καλά .....μετά έμαθα .....ότι δεν έφταιγα εγώ αλλά η πάνα ήταν μικρή !!!!!!!!!!!!:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πηρα τα Pampers οχι γιατι το επελεξα αλλα γιατι πηγε η γιαγια μας και τα πηρε απο το σουπερ πριν βγω απο το μαιευτηριο.

Μεχρι στιγμης ειμαι πολυ ευχαριστημενη και καταλαβαινω ποτε εκανε πολλα τσισα απο το βαρος της πανας...

Γενικα δεν με δυσαρεστησαν κι εχουν κι αρκετα κομματια μεσα (54 νομιζω).

Βεβαια φανταζομαι οτι σιγα σιγα δεν θα μας φτανουν!

Εγω την αλλαζω πριν φαει γιατι φοβαμαι μην πνιγει.Εκτος αν ειναι κακα οποτε περιμενω λιγο να ρευτει το φαγητο της και την αλλαζω (κοιμισμενη τις πιο πολλες φορες!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο το κοιμισμενη πωσ το καταφερνεισ ?????????:woohoo:

εμενα οταν πειναει κλαιει γοερα και οταν ειναι καλα χαμογελαει μεχρι τα αυτια που τον καθαριζω και μετα αφου ειναι καθαροσ κατουραει και χεζει χωρισ πανα :laugh: :laugh: :angry: και τα κανει ολα χαλια ,αλλαξιερα ρουχα του, ρουχα μου, χαλι ακομα και τα μουτρα του .:blush: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω απο την αρχη επαιρνα pampers

καποια στιγμη πηρα μπειμπιλινο αλλα εμενα μου κανανε αλλεργια στην μικρη και γεμισε σπυρακια:( ..αλλα συμφωνω μου φανηκαν και εμενα πολυ ψευτικα..:huh:

αλλη μαρκα δεν εχω δοκιμασει γιατι μετα την αλλεργια της μικρης δεν ξαναμπαινω στην διαδικασια αυτη με τιποτα..

πιο μικρη την αλλαζα και την επλενα πριν το φαγητο και αν δεν εκανε κακα της μετα το φαγητο της αλλαζα παλι μετα απο καμμια ωρα..

τωρα πολυ πιο συχνα γιατι αρχισαμε τα φρουτα και ειναι πιο οξινα τα ουρα πλεον απλα δεν την πλενω και καθε ωρα που την αλλαζω..

:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμεια χρησιμοποιουμε της nunnys διοτι σε ολα τα αλλα και κυριως στα pampers κανει αλλεργια απο την γεννηση της!

συμφερουν και στην τιμη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

αυτο το κοιμισμενη πωσ το καταφερνεισ ?????????:woohoo:

εμενα οταν πειναει κλαιει γοερα και οταν ειναι καλα χαμογελαει μεχρι τα αυτια που τον καθαριζω και μετα αφου ειναι καθαροσ κατουραει και χεζει χωρισ πανα :laugh: :laugh: :angry: και τα κανει ολα χαλια ,αλλαξιερα ρουχα του, ρουχα μου, χαλι ακομα και τα μουτρα του .:blush: :woohoo: :woohoo:

:laugh: :laugh: :woohoo: :silly: :laugh: :laugh: :laugh:

Εμείς παίρνουμε pampers το Νο 4 baby dry και πραγματικά αφήνει το παιδί στεγνό, έχω μείνει πολύ ευχαριστημένη και στα 2 παιδιά.

Η μαία μου είχε πει για τον γιο μου να του βάζω το πουλάκι του προς τα κάτω όταν βάζω την πάνα, έτσι ώστε όταν είναι γυμνούλης και κάνει πιπί του να κάνει προς τα κάτω και όχι προς τον ουρανό!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

argi moy pros ta kato prospatho na einai alla ti kaneis otan toy sikoneis ta podia gia na baleis thn pana apo katw!!! etsi thn pathame ekinh thn fora .alla ayto to blema ikanopihshs pou pernei otan ta kanei ekso apo thn pana den legete!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

argi moy pros ta kato prospatho na einai alla ti kaneis otan toy sikoneis ta podia gia na baleis thn pana apo katw!!! etsi thn pathame ekinh thn fora .alla ayto to blema ikanopihshs pou pernei otan ta kanei ekso apo thn pana den legete!!!!

η κόρη μου παίρνει αυτό το βλέμα ικανοποίησης και μου γελάει όταν κάνει τις πορδούλες της!!:woohoo: :silly: να τα κάνουν εκτός πάνας δεν μου έτυχε!!;) :laugh: μάλλον λυπάται την μανούλα της!!:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ ΝΙΟΥΜΠΕΙΜΠΥ ΤΟ ΝΟ 1 ΓΙΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΕΙΜΑΙ ΛΙΓΟ ΠΡΟΚΑΤΕΙΛΕΙΜΕΝΗ ΑΝΕΚΑΘΕΝ ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ,ΕΓΩ ΤΗΝ ΑΛΛΑΖΩ ΠΡΟΤΟΥ ΦΑΕΙ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΝΟΙΩΘΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΟΤΑΝ ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΠΡΑΚΤΙΚΑ ΑΜΕΣΩΣ ΜΟΛΙΣ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΓΙΑ ΥΠΝΟ,ΒΕΒΑΙΑ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΤΗ ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΝΑ ΤΑ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙ ΜΟΛΙΣ ΦΑΕΙ,ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΧΕΣΤΡΟΥΛΑ :P ,ΑΠΟΤΙ ΕΙΔΑ ΣΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΗΣ ΠΑΜΠΕΡΣ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΠΑΝΑ ΚΑΠΟΥ ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΩΝ ΚΙΛΩΝ ΔΗΛΑΔΗ ΤΟ ΝΟ 2 ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 3 -7 ΚΙΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΒΑΖΕΙΣ ΟΤΑΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 5 ,ΤΟ ΝΟ 1 ΕΙΝΑΙ 2-5..ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΤΟ ΝΟ 2 ΓΙΑΤΙ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΣΧΕΔΟΝ 4 ΚΙΛΑ ΑΛΛΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΕΚΤΟΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΙ ΤΣΙΣΑ(ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ) ΚΑΙ ΚΑΚΑ(ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΩΣ!!! ΚΑΙ ΗΤΑΝΕ ΚΑ ΙΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΥΦΛΑ!!!!!!:silly: :blink::cheer:

ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΙΑ ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΣΑΝ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΥΠΣ!!! ΤΙ ΕΚΑΝΑ ΤΩΡΑ//?????????:silly: :silly: :laugh: :laugh:

ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΕΜΕΤΟΥΛΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΠΗΡΕ! ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΣΕΙΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!! ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΧΑΖΕΥΕΙΣ!:) :) :) :) :) :) :)

ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΕΞΩ ΕΙΔΑ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΒΡΕΓΜΕΝΑ...:blink: :blink:

ΒΡΕ ΑΠΟ ΠΟΥ ΒΡΕ ΑΠΟ ΠΟΥ...Ε,ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΙΤΣΙΛΙΕΣ ΣΤΟ ΦΑΝΕΛΑΚΙ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΑΛΑΒΑ!!!:laugh: :laugh: :laugh:

ΚΑ ΕΓΩ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΒΑΖΩ ΤΟ ΤΣΟΥΤΣΟΥΝΑΚΙ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΕΙ:blush: ΚΑΤΙ ΞΕΡΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΛΕΕΙ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΟΤΑΝ ΕΤΥΧΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΕΚΤΟΣ ΠΑΝΑΣ ΚΑΙ ΤΣΙΣΑ(ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ) ΚΑΙ ΚΑΚΑ(ΜΙΑ ΕΥΤΥΧΩΣ!!! ΚΑΙ ΗΤΑΝΕ ΚΑ ΙΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΥΦΛΑ!!!!!!:silly: :blink::cheer:

ΠΑΙΡΝΕΙ ΜΙΑ ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΣΑΝ ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΥΠΣ!!! ΤΙ ΕΚΑΝΑ ΤΩΡΑ//?????????:silly: :silly: :laugh: :laugh:

ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΕΜΕΤΟΥΛΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΦΑΤΣΟΥΛΑ ΠΗΡΕ! ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΣΕΙΣ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!! ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΝΑ ΤΑ ΧΑΖΕΥΕΙΣ!:) :) :) :) :) :) :)

ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΙΧΕ ΚΑΝΕΙ ΕΞΩ ΕΙΔΑ ΤΑ ΜΟΥΤΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΒΡΕΓΜΕΝΑ...:blink: :blink:

ΒΡΕ ΑΠΟ ΠΟΥ ΒΡΕ ΑΠΟ ΠΟΥ...Ε,ΟΤΑΝ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΙΤΣΙΛΙΕΣ ΣΤΟ ΦΑΝΕΛΑΚΙ ΝΑ ΑΝΕΒΑΙΝΟΥΝ ΠΡΟΣ ΤΑ ΠΑΝΩ ΚΑΤΑΛΑΒΑ!!!:laugh: :laugh: :laugh:

ΚΑ ΕΓΩ ΠΡΟΣ ΤΑ ΚΑΤΩ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟ ΒΑΖΩ ΤΟ ΤΣΟΥΤΣΟΥΝΑΚΙ ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΤΟΝ ΕΝΟΧΛΕΙ:blush: ΚΑΤΙ ΞΕΡΕΙ ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΛΕΕΙ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera..k ego pampers xrisimopoio...

to kako me ta pampers einai oti to esoteriko tou einai ligo kitrinopo opote an katourisei de katalabaineis,,,:angry: :angry:

to tsoutsounaki tou to bazo opos tixei..o paidiatros me eipe na to kleino k opos katsei...os sinithos pros ta pano einai,,,,

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΣΤΟΝ ΜΠΕΜΠΑΚΟ ΜΟΥ ΤΑ ACTIVE FIT THΣ PAMPERS. ΠΑΝΤΑ ΕΛΕΓΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΑΝΕΣ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΞΕΡΩ ΑΥΤΕΣ ΒΑΖΟΥΝ ΣΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ. ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΣΙΜΠΗΜΕΝΕΣ ΟΙ ΤΙΜΕΣ ΤΟΥΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ. ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΤΙ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΣΤΑ ΜΠΟΥΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ Η ΠΑΝΑ...ΤΟΥ ΠΕΡΑΣΑΝ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΚΡΑΤΗΣΑΝ ΓΙΑ ΜΕΡΕΣ. ΕΧΩ ΣΚΕΦΤΕΙ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΚΑΙ ΤΙΣ LIBERO. ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΑΝΤΩΣ ΠΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΑΝΕΣ ΔΙΝΟΥΝ Κ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΑΝ ΓΙΝΕΙΣ ΜΕΛΟΣ ΑΛΛΙΩΣ ΔΕ ΒΓΑΙΝΕΙ.....:laugh: :laugh: :laugh:

ΠΟΛΛΑ ΤΣΙΣΑΚΙΑ Κ ΠΟΛΛΑ ΚΑΚΑΚΙΑ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ.... Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΡΩΜΕ ΚΙΟΛΑΣ ΠΟΠΟΠΟΠΟ! NON STOP TA KAKAKIAAA!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΜΕ PAMPERS NEWBABY ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΣΤΟ PAMERS ACTIVE FIT.ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΕΝΔΙΑΜΕΣΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΤΙΣ LIBERO ΑΛΛΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΠΟΡΡΟΦΗΤΙΚΟΤΗΤΑ ΓΙΑΤΙ ΟΠΟΤΕ ΕΚΑΝΕ ΚΑΚΑ ΒΓΑΙΝΑΝΕ ΕΞΩ :woohoo: ΚΑΙ ΕΒΓΑΖΕ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΟΚΚΙΝΑ ΣΠΥΡΑΚΙΑ.

ΑΜΕΣΩΣ ΤΟΤΕ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΑ ΣΤΙΣ PAMPERS ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΙΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΜΕ ΤΙΣ PAMPERS BABY DRY!!ΕΧΩ ΜΕΙΝΕΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΜΕΝΗ!!ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕΙ ΑΛΛΗ ΜΑΡΚΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΤΣΙ ΩΣΤΕ ΝΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΤΙΣ ΑΛΛΑΞΩ!!ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΩ ΤΗΣ PAMPERS ΤΑ ACTIVE FIT ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΘΗΚΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΜΠΕΡΣ ΠΕΡΝΩ.ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 10-12ΩΡΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΟΝ ΚΡΑΤΑΝΑΙ ΣΤΕΓΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΤΟΝ ΑΛΛΑΖΩ ΠΑΝΤΑ ΜΕΤΑ ΤΟ ΦΑΓΗΤΟ ΓΙΑΤΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΝΕΙ.....ΧΙΧΙΧΙΧΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...