Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΑΣ.......


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ... ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΣΑΣ:woohoo: ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ... ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΒΕΒΑΙΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΣΠΟΡΑΚΙ.... ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΠΟΝΑΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΤΩΡΑ... :silly: ΕΧΩ ΠΟΝΟΥΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΟΧΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΝΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑΤΑ, ΛΕΤΕ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΜΕ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΡΗΓΟΡΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ... ΝΑ ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΙΓΟ ΑΚΟΜΑ? Κ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΜΙΑ ΧΩΡΙΑΚΗ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μακαρι κοπελα μου στο ευχομαι ολοψυχα!!Ειναι τοσο ευχαριστα αυτα!!!Και αφου δεν ηρθε και εχεις και συμπτωματα τοσο καιροοοο το βλεπω ερχεταιαιαιαι!!!!Αχ θα περιμενουμε με αγωνια την απαντηση του τεστ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκεια μου,αν κανεις β χοριακη αυριο κιολας,θα σου δειξει το αποτελεσμα 100% αν ειναι θετικο η αρνητικο.Μην το καθυστερεις καντο αυριο και περιμενουμε ολες τα ευχαριστα νεα....:cheer: :cheer: :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από μένα! Καλώς μας ήρθες στο mammyland!!

Λοιπόν, με αυτά που λες, είναι θετικά τα πράγματα. Εγώ, έχω μεγάλο κύκλο! Από 30 έως 40 μέρες. Περίμενα λοιπόν να συμπληρώσω 40 μέρες για να κάνω τεστ! Είχα 2 εβδομάδες πριν πόνο πολύ στο στήθος και πρήξιμο, δεν μπορούσα να το αγγίξω καν. Και είχα και στην κοιλιά μου πονάκια δεξιά κι αριστερά σαν τσιμπηματάκια, ανεκτοί πόνοι όπως και πρήξιμο! Κι είχα και πολλά υγρά! Αφού έλεγα, τώρα μου'ρθανε κι έτρεχα συνέχεια στην τουαλέτα.. Αντ'αυτού.. μεγαλώνει ο μπέμπακος στην κοιλίτσα μου και το καλοκαίρι με το καλό θα τον κρατάω αγκαλιά...

Καλή επιτυχία και περιμένουμε με ανυπομονησία νέα!! Καλύτερα είναι να κάνεις μια β-χοριακή. Είναι πιο αξιόπιστα τ'αποτελέσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ...:) ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΩΡΙΑΚΗ Κ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΥΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΝΕΑ... ΘΕΛΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ... ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.. ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ ΟΠΟΤΕ ΕΧΩ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ... ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά αποτελέσματα κι από μένα benediktos!

Μακάρι να μπεις στο κλαμπ των εγκύων του mammy!

Να μεγαλώσει κι άλλο η λίστα!

Περιμένουμε τα νέα σου αύριο!

Καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ,ΚΙ ΕΓΩ ΠΑΡΑ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΝΘΑΣΜΕΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΩΝ ΤΕΣΤ,ΞΑΝΑΕΚΑΝΑ(ΙΣΧΥΡΟ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ) ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΒΓΗΚΕ ΘΕΤΙΚΟ,ΕΤΡΕΞΑ ΓΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ!ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΑΥΡΙΟ ΚΙΟΛΑΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ.ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ,ΘΑ ΔΕΙΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...