Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΤΕ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΝΕ ΤΑ ΜΩΡΑ?


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ,ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΤΕ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΝΕ ΤΑ ΜΩΡΑ?ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 6ΜΗΝΩΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΘΑ ΗΕΛΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙ,ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΜΠΡΟΥΜΙΤΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΤΙΡΙΖΕΤΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΗΚΟΝΕΙ ΤΟ ΚΑΦΑΛΙ ΤΟΥ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afri μου να σου ζησει ο μπεμπης σου!!!!!Δεν μπουσουλανε ολα τα μωρα,μερικα κατευθειαν στεκονται και περπατανε,δεν ειναι αναγκη να μπουσουλησουν πρωτα!ειναι αναλογα στο παιδι,σε αλλα αρεσει το μπουσουλημα και σε αλλα δεν αρεσει οσο χαριτωμενο κι αν το βρισκουμε εμεις:) Ο γυιος μου δεν μπουσουλησε,το ιδιο και η ανηψια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει το μωράκι σου,

6 μηνών είναι πολύ μικρός για να μπουσουλήσει.

Ο γιός μου μουσούλησε 8 μηνών.

Επίσης πολλά παιδάκια δεν μπουσουλάνε καθόλου και κατευθείαν περπατάνε, οπότε μην σε σγχώνει καθόλου το θέμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

afri μου να χαίρεσαι τον γιόκα σου!

Η μπέμπα μου κοντεύει τους 7 μήνες και κάνει ότι ακριβώς ο δικός σου όταν την βάζω μπρούμυτα.

Ναι, πιστεύω πως είναι νωρίς να μπουσουλήσει, αλλά όπως λέει και η Υβόννη, μπορεί αυτό το στάδιο να το ξεπεράσει. Μπορεί να μάθει να στέκεται με βοήθεια και στήριγμα, και να περπατήσει αμέσως. Εγώ π.χ. από ότι μου λένε οι γονείς μου έτσι έκανα, δεν μπουσούλησα ούτε μία φορά. Και μάλιστα ανησυχούσαν ότι θα αργήσω να περπατήσω. 11 μηνών έτρεχα, δεν περπατούσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...