Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΙΑΚΟΠΗ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗΣ


KIKΗ

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΣΑΣ.ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΗΝ ΕΓΧΥΣΗ ΣΤΗΝ ΣΠΕΡΜΑΤΕΓΧΥΣΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΥΠΕΡΥΧΟ ΑΦΟΥ ΕΧΟΥΝ ΠΡΟΗΓΗΘΕΙ ΤΑ SERPAFAR.ΛΕΤΕ ΝΑ ΕΙΔΕ ΠΟΛΛΑ ΩΑΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΦΟΒΗΘΗΚΕ ΠΟΛΗΔΥΜΗ ΚΥΗΣΗ Η ΜΗΠΩΣ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΚΟ ΓΙ΄ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΧΟΛΕΙΑΣΕ ΠΟΛΛΑ.ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ.:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κικη καλησπερα κ εγω στην ιδια φαση βρισκομαι,δηλ.κανω σπερματεγχυνσεις.Εχω κανει την 1η στις 5/3 κ περιμενω.Πως ομως κ δεν ρωτησες τον γιατρο σου να σου εξηγησει ακριβως τι συμβαινει;Μπορει να ειναι αυτο που λες,μπορει δεκαδες πραγματα.Τι ακριβως σου ειπε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κικη μου καλησπερα και καλως ηρθες!Γιατι δεν τον ρωτησες να σου απαντησει,κοριτσια τους γιατρους τους ρωταμε για τα παντα,ειναι υποχρεωμενοι να απαντουν στις ερωτησεις και στις ανησυχιες μας!Αλλα Κικη μου πιστευω πως δεν πρεπει να ανησυχεις,ειδικα γι αυτο που φοβασαι βγαλτο απο το μυαλο σου,αν εβλεπε κατι σοβαρο, σιγουρα δεν θα σε αφηνε ετσι ,θα σε παρεπεμπε αλλου!Οποτε μην φοβασαι και μη στενοχωριεσαι ασκοπα!ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχομαι κικη μου μονοι σας τελικα να τα καταφερατε καλυτερα!!!!με τους γιατρους πολλες δεν βγαζεις ακρη!Οπως λεει και η φιλη μου η Υβοννη Να μην ντρεπεσαι να ρωτας και το παραμικρο ειναι χρεος τους να μας απαντανε σε ολες τις αποριες!Και οχι βρε δεν θα ναι κατι κακο!Ευχομαι να πηγανε ολα καλα απο τις δικες σας προσπαθειες!

Ζουμπι μου με το καλο κοριτσι μου!Ευχομαι να εχεις καλα αποτελεσματα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...