Μετάβαση σε περιεχόμενο

καλώς σας βρίκα!


Recommended Posts

Γειας σας,

βρίκα το φορουμ, τυχαία σήμερα και τόλμησα να γίνω και γω μέλος.

Το βρίκα πολύ ενδιαφέρον και θα ήθελα και εγώ στην πορεία να μοιραστώ τις εμπειρίες μου μαζί σας. Είμαι και γω "νέα" σχετικά μητέρα, 2 παιδιών, 5ετών(αγόρι)και 2ετών(κορίτσι)αντοίστιχα. Βασικά και τα δύο σε 2 μήνες εχουν γεννέθλια,6 και 7 Μαίου. Γέννησα και εγώ με καισαρική, (λογω διαβήτη κύησης στην πρώτη. Στη δεύτερη καισαρική δεν είχα διαβήτη, αλλά σύμφωνα με τη γιατρό μου, δεν πήρα το ρίσκο για ρήξη μήτρας και γέννησα παλι με καισαρική.)Αυτά, καλώς σας βρίκα!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως ορισες Sofaki Kar! Οντως το site μας ειναι πολυ καλο!

Μαθαινεις πολλα! Εγω εγινα μελος πριν απο 8 μηνες περιπου οταν εμαθα οτι ειμαι εγκυος! Τωρα εχω την κορουλα μου που ειναι 9 ημερων περιπου.

Αααχ εσυ εισαι παλια μαμα! Οποτε αν κουβαλας εμπειρια θα μας εισαι πολυ χρησιμη!

Καλως μας ηλθες!

Να σε βλεπουμε σε posts!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς μας ήρθες Sofaki Kar!!

Και εγώ συμφωνώ με την Αννιώ ... σίγουρα λόγω της εμπειρίας σου θα μας είσαι πάρα πολύ χρήσιμη.

Να είσαι καλά και εσύ και τα παιδάκια σου και θα χαρώ πολύ να διαβάζω απαντήσεις σου στο φόρουμ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφάκι καλοσώρισες και απο μενα στην ομορφη παρέα μας!!να σου ζήσουν τα αγγελούδια σου!!Σχεδον την ιδια μερα γεννηθηκαν ε;;;ωραια να τους κανεις και μαζι τα γενεθλια να μην παιδεύεσαι..χαχα.εγω ειμαι στον μηνα μου 38εβδ+2 μερες σημερα περιμενω το πρωτο μου παιδάκι..εχω αγορακι..

φιλιά!!θα τα λέμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς ήρθες Σοφάκι. Εγώ είμαι καινούργια στη παρέα, και προσπαθώ για το πρώτο μου παιδάκι!!!! Ελπίζω να τα λέμε συχνά, πολλά φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Sofaki καλωσηρθες στην παρεουλα μας!!!Να σου ζησουν τα υπεροχα παιδακια σου!!Παντα γερα και ευχομαι καθε ευτυχια στην οικογενεια σου!!Ειμαι η Κωνσταντινα και δεν εχω ακομα παιδακια :-)...με χαρα θα ακουσουμε και τις δικες σου συμβουλες και εμπειριες!Φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλώς ήρθες sofaki! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!

είμαι η Δέσποινα και έχω ένα αγοράκι 1,5 μηνός.

Σίγουρα έχεις πολλά και ενδιαφέροντα να μας πεις λόγω εμπειρίας γιατί είμαστε πολλές νέες μαμάδες εδώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟΣΗΡΘΕΣ afri και σοφια. ειμαι η ρεβεκκα και εχω μια κορη 4 μηνων.θα δειτε κοριτσια οτι εδω βρισκετε συμβουλες για ολα σχεδον τα θεματα και μπορειτε οποιαδηποτε στιγμη να ρωτατε τα παντα.να σας ζησουν τα παιδακια σας.ελπιζουμε να μην χαθειτε και να σας βλεπουμε καπου καπου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια σας ευχαριστώ όλες σας για τα καλά σας λόγια...

Εύχομαι και σε σας ό,τι καλύτερο και ό,τι πραγματικά ποθείτε!

Είναι υπέροχο να έχεις παιδιά και προσωπικά θα ήθελα πολύ να κάνω και άλλα με τη θέληση του Θεού. Είναι ό,τι πιο αγνό και τριφερό υπάρχει... αυτή τη στιγμή τα έχω αρρωστούλια βέβαια αλλά θα περάσει... Μεθαύριο μπαίνουμε χειρουργίο για μια επέμβαση στο γιό μου και θα ήθελα να μάθω αν κάποια που έχει αγοράκι έκανε επέμβαση "κύστη τόνου". Εχω τις ανησυχίες μου σαν μανούλα... αλλά θέλω να πιστεύω οτι όλα θα πάνε καλά. Υγεία στα παιδάκια μας!

Ελπίζω να φανώ και εγώ χρήσιμη σε αυτο το υπέροχο σάιτ.

Φιλιά σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...