Μετάβαση σε περιεχόμενο

OLA ARNITIKA


Recommended Posts

ειρήνη συγχαρητήρια!!!!εύχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και σε λίγους μήνες να κρατάς αγκαλιά σου ένα γερό μωράκι!!!!είμαι και εγώ στην αρχή της δικής μου εγκυμοσύνης οπότε εύχομαι να τα λέμε και να μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας!!!!φιλάκια πολλά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 51
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπράβο μπράβο συγχαρητήρια!!! με το καλο το μωράκι σου !! αντε κ στις υπολοιπεσ! να προσεχεισ το μωράκι σου κ τον ευατό σου !!! καλη εγκυμοσύνη! φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο ειρηνακι να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη σημερα μας φτιαξατε την μερα εσυ εγκυος η ΚΡΑΡ γενναει αντε να ακουσουμε και αλλα χαρμοσυνα και απο αλλα κοριτσια που προσπαθουν φιλια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕΣ ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ.ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΚΑΡΔΙΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ.ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΟ ΤΣΑΤ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΤΣΟΥΝΑ ΜΟΥ, IRENEMOUR MOY, ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΚΥΠΡΙΟΠΟΥΛΑ, ΣΥΜΠΕΘΕΡΟΥΛΑ ΜΟΥ! ΑΧ , ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ! ΗΤΑΝ ΤΟ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΣΑΡΑΚΟΣΤΙΑΝΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΣΕ ΕΣΕΝΑ! ΚΑΛΑ, ΚΑΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΥΠΕΡΟΧΟ, ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ, ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΑΣ: ΕΝΑ ΑΔΕΡΦΑΚΙ!!! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΜΟΝΟ ΤΗ... ΧΑΡΑ ΠΟΥ ΣΥΝΕΠΑΓΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΝΤΕ......ΝΑ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΚΟΙΛΙΤΣΑ!!! ΜΟΝΟ ΑΥΤΑ ΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ!!! Α, ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ-ΠΟΛΛΕΣ ΚΛΩΤΣΙΤΣΕΣ!!!!!!:P

ΑΝΤΕ ΒΡΕ, ΑΣ ΕΥΧΗΘΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ ΤΕΤΟΙΑ ΝΕΑ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΖΟΥΖΟΥ ΜΟΥ ΚΑΙ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΕΜΕΙΣ!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!!

Πολύ χαίρομαι όταν ακούω για εγκυμοσύνες.΅

Εύχομαι να πάνε όλα καλά και να απολαύσεις τους επόμενους μήνες που είναι από τους ομορφότερους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Irenemour καλημερα... συγχαρητηρια για την εγκυμοσυνη σου... σου ευχομαι να φερεις στον κοσμο ενα υγειες και ομορφο μωρακι... με το καλο λοιπον και καλη συνεχεια... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΤΟ ΣΥΖΗΤΟΥΣΑΜΕ ΕΧΘΕΣ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΔΩΡΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΧΑΡΙΣΕ Ο ΘΕΟΣ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ.ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΝΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΠΡΟΠΑΝΤΩΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΝΙΝΙ.ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!

Και με το καλό ένα γερό, τυχερό, έξυπνο και όμορφο παιδάκι!!!!

Αλλά, βρε κορίτσια, αλλάξτε τον τίτλο του θέματος... ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ!!!!

Εχω και γω μια απορία:

Είχα περίοδο 23/2, πόνους ωορρηξίας στις 10/3 (συνήθως κύκλος 29 ημερών), παραδόξως όμως είχα έντονους πόνους και την 12/3 το βράδυ για μισή ώρα περίπου, μετά εξαφανίστηκαν. Αν δεν είχαν προηγηθεί οι πόνοι στις 10/3 θα νόμιζα ότι απλά η ωορρηξία μου είχε καθυστερήσει. Επαφή είχα 8/3, 9/3 και 12/3.

Είχα διαβάσει για το self clear που δείχνει 99% αξιόπιστο αποτέλεσμα πέντε μέρες μετά τη σύλληψη και δεν κρατήθηκα, έκανα ένα σήμερα το πρωί. Βγήκε αρνητικό. Όμως να και γω αυτή τη φορά διατηρώ μια ελπίδα, δεν ξέρω γιατί.

Πείτε μου, παρακαλώ, είναι πράγματι τόσο αξιόπιστο αυτό το τεστ;;; Μην φοβηθείτε να με στεναχωρήσετε, καλύτερα να το πάρω απόφαση από τώρα και να περιμένω τον επόμενο μήνα, παρά πάλι να πηγαίνω στην τουαλέτα να ψάχνομαι μέχρι την τελευταία μέρα και μετά να μου έρθει περίοδος και να με πάρει από κάτω...

Ευχαριστώ προκαταβολικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

constantinag Συγχαρητήρια!!!!

Και με το καλό ένα γερό, τυχερό, έξυπνο και όμορφο παιδάκι!!!!

Αλλά, βρε κορίτσια, αλλάξτε τον τίτλο του θέματος... ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ!!!!

Εχω και γω μια απορία:

Είχα περίοδο 23/2, πόνους ωορρηξίας στις 10/3 (συνήθως κύκλος 29 ημερών), παραδόξως όμως είχα έντονους πόνους και την 12/3 το βράδυ για μισή ώρα περίπου, μετά εξαφανίστηκαν. Αν δεν είχαν προηγηθεί οι πόνοι στις 10/3 θα νόμιζα ότι απλά η ωορρηξία μου είχε καθυστερήσει. Επαφή είχα 8/3, 9/3 και 12/3.

Είχα διαβάσει για το self clear που δείχνει 99% αξιόπιστο αποτέλεσμα πέντε μέρες μετά τη σύλληψη και δεν κρατήθηκα, έκανα ένα σήμερα το πρωί. Βγήκε αρνητικό. Όμως να και γω αυτή τη φορά διατηρώ μια ελπίδα, δεν ξέρω γιατί.

Πείτε μου, παρακαλώ, είναι πράγματι τόσο αξιόπιστο αυτό το τεστ;;; Μην φοβηθείτε να με στεναχωρήσετε, καλύτερα να το πάρω απόφαση από τώρα και να περιμένω τον επόμενο μήνα, παρά πάλι να πηγαίνω στην τουαλέτα να ψάχνομαι μέχρι την τελευταία μέρα και μετά να μου έρθει περίοδος και να με πάρει από κάτω...

Ευχαριστώ προκαταβολικά!!!

ΚΟΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΕΓΩ ΚΑΝΕΝΑ ΤΕΣΤ ΤΟΥ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΕΙ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ! ΟΥΤΕ ΤΟ CLEARBLUE! ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ Η ΧΟΡΙΑΚΗ ΠΡΟ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΝΗΤΙΚΗ!

ΤΟ ΘΕΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΙΓΟΥΡΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΟΧΙ! ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΑ!! ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΑ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 22-23 ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ! ΝΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΣΠΑΝΙΑ ΤΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΤΗΣ ΜΑΝΟΥΛΑΣ ΠΕΦΤΕΙ ΕΞΩ! ΥΠΟΜΟΝΗ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΙ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΚΙ ΕΣΕΝΑ!!!

ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΝΕΑ ΣΟΥ!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΥΧΗ: ΓΙΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΞΑΝΑΕΡΘΕΙ Η...ΑΚΑΤΟΝΟΜΑΣΤΗ ΓΙΑ 9(!) ΜΗΝΕΣ!

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΟΤΕΡΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια για τα καλά σου νέα..

Εύχομαι μια ήρεμη εγκυμοσύνη και να κρατήσεις το μωράκι σου γερό στην αγκαλίτσα σου!! Πολλά φιλάκια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eirinaki sygxaritiria!!!!!!!!!

Me to kalo ena gero mwraki!!!!!!!!!

Constantina mou

to self-clear ekana kai egw

1 ebvomada PRIN tin kathysterisi

kai itan ekswfrenika axno...

Xoriaki ekana tin epomeni mera

kai itan mono 23.....!!!

Twra eimai stin 18 ebvomada kyisis

kai pooooly xaroumeni!!!

Pragmati to pososto egkyrotitas

den einai 100% alla i xoriaki einai aksiopisti

-estw kai xamili-!

Ligo ypomoni na kaneis agapi mou

kai oti k an symbainei

einai thelima Theou....

As synexisoume na skeftomaste thetika!

Kali epityxia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια !!!!!

Ένα από τα καλύτερα νέα που έμαθα σήμερα !!!! (και πραγματικα είχα και έχω μία πάρα πολύ δύσκολη μέρα)

να είσαι καλά κοπέλα μου και να έχεις μία πολύ γλυκιά και χωρίς κανένα πρόβλημα εγκυμοσύνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marimari και DeniM ευχαριστώ για τις απαντήσεις και τις ευχές σας!!

Όχι ότι έχω τίποτα με τις φαρμακευτικές εταιρείες, αλλά αν το συγκεκριμένο αρνητικό τέστ βγει αναξιόπιστο, θα κάνω πάρτυ!!!!

Άντε να δούμε... θα σας ενημερώσω!!!

:)

ΥΓ: marimari σου εύχομαι όλα τα καλά για σένα, το παιδάκι που έχεις στην κοιλίτσα σου και τον μπαμπά του!!! DeniM, επειδή δεν ξέρω σε τι φάση βρίσκεσαι, η ευχή μου είναι να έχεις ό,τι επιθυμείς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηρια κοπελα μου,σου ευχομαι ολοψυχα να χεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη κ να απολαυσεις αυτη την γλυκεια αναμονη...

Φιλια

Κατερινα:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τέλεια!!!!!

Πως ξεκίνησε το θέμα, με τι τίτλο, και πως εξελίχθηκε...

Τα "μακάρι" γίνανε "συγχαρητήρια"!!!

Μπράβο Ειρήνη μου, συγχαρητήρια, σου εύχομαι μία υπέροχη εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...