Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γυρισαμε !!! Αννα + Αλεξανδρα


Recommended Posts

Αννούλα μου να σας ζήσει το κοριτσάκι σας και να την καμαρώσετε όπως ονειρεύεστε! Να είναι πάντα γερή και καλότυχη!

Ο τοκετός σου ήταν super και η περιγραφούλα σου συγκινητικότατη...

Καλή λοχεία και καλή προσαρμογή...

Να απολαμβάνεις κάθε στιγμή με το θαυματάκι σου!

Φιλιά πολλά!Περιμένουμε φωτογραφία της Αλεξάνδρας σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννουλα μου καλημέρα!Να σας ζήσει το κοριτσάκι σας!Πολύ γλυκιά η περιγραφή σου και με πολύ χιούμορ!Καλή λοχεία σου εύχομαι!:kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννιώ, να σας ζήσει η Αλεξάνδρα, να την χαίρεστε να είναι πάντα υγιής και χαρούμενη. Μου άρεσε πολύ η περιγραφή σου. Τώρα οι ευτυχισμένες στιγμές συνεχίζονται στο σπίτι μαζί της. Ίσως στο 2ο παιδί η φιλική συμμετοχή να είναι του άντρα σου!!!:laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννα μου να σου ζήσει η μπουμπού σου!!!καλα θυμάμαι μιλάγαμε στο τσατ και μετα απο 1 μερα ειδα το θεμα στο φόρουμ!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

και γω κατι τετοιο θα κάνω...:laugh: :laugh: Θα με πιάσουν οι πόνοι και γω θα τσατάρω στο mammy!!:laugh: :laugh: Mε το δάχτυλο στο enter!!:laugh: :laugh:

Περιμένουμε φωτο σου!!καλή λοχεία να έχεις!!υπέροχες στιγμες με την μπέμπα σας και τον αντρούλη σου!!!:) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννιώ μου χάρηκα πολύ με τα νέα σας!

Να ζήσει η κορούλα σας! Πάντοτε υγειής, καλότυχη και να την καμαρώνετε!

Καλή λοχεία και σ'εσένα!

Ό,τι ερώτηση χρειαστείς μια και είμαστε κοντά μη διστάσεις!

Να χαίρεσαι την Αλεξάνδρα σας! Να είστε ευτυχισμένοι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) Αννιω μου να σας ζησει η μπουμπου σας!!!Να ναι παντα γερη,χαρουμενη και καλοτυχη!

Εχεις απολυτο δικιο η απολυτη ευτυχια ειναι ακριβως εκει που την ειδες και οχι αλλου!!

Ευχομαι η ζωη σας να ειναι γεματη απο ευτυχια απο δω και περα και γεματη χαρες!!!Ευχαριστουμε που μοιραστηκες κι εσυ μαζι μας λιγο απο την εμπειρια του να αποκτας το θαυματακι σου!!!:)

Να στε παντα καλα με την οικογενεια σου!!!Φιλια!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΙΩ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΟΥΛΑ ΣΟΥ!!ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ,ΚΑΛΟΤΥΧΗ,ΚΑΛΟΦΩΤΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΓΕΛΑΕΙ!!ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΑΣ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ!!!ΤΩΡΑ ΑΡΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΝΙΩ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Η ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΑΣ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΚΑΛΟΤΥΧΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!ΚΑΛΗ ΑΝΑΡΡΩΣΗ ΣΤΗ ΜΑΝΟΥΛΑ!ΚΑΙ ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΣΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Αννιω μου τι συγκινητικη και συναμα γεματη χιουμορ περιγραφη ηταν αυτη!!Να σας ζησει κοριτσακι μου !!!Να εχεις καλα σαραντα και να ειστε γερες και χαρουμενες και οι δυο σας!!

ΦΙΛΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννούλα να σου ζήσει η Αλεξάνδρα σου και να είστε πάντα με τον αντρούλη σου μια πανευτυχής οικογένεια. ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ

Με το καλό σε όσες μανούλες κοντεύουν να γεννήσουν και σε όσες έχουμε ακόμα καιρό μπροστά μας. Με υγεία και πολύ χαρά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννιωωωωωωωω μου!Είσαι φοβερή!!!:woohoo: Να σου ζήσει κοπέλα μου η κοράκλα σου...Εύχομαι να είναι γερή, ευτυχισμένη και να χαμογελά πάντα στη ζωή της...Ααααχ φαντάζομαι τι ωραία εμπειρια που θα είναι!!!Αντε και στα δικά μας κορίτσιααααααα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αννιώ μου κατ'αρχήν... Να σας ζήσει το μπουμπούκι σας! Πάντα με υγεία να την καμαρώνετε γερή κι ευτυχισμένη!

Και κατά δεύτερον... Υποκλίνομαι στη χαλαρότητα με την οποία αντιμετώπισες τα πρώτα πονάκια!

Εγώ? Με τους πρώτους πόνους? (δεν πρόλαβα να τους βιώσω, απλά φαντάζομαι....) Θα είχα τρέξει στην κλινική! Θα με διώχνανε? Θα έμενα! Θα κατασκήνωνα απ'έξω! :laugh:

Και πάλι συγχαρητήρια κοπέλα μου, να σας ζήσει και να είστε πάντα μια χαρούμενη οικογένεια όπως τώρα..

Και ναι, θα συμφωνήσω κι εγώ.. δεν υπάρχει μεγαλύτερη ευτυχία και ευλογία!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα μου να σου ζήσει η μικρή σου. Δεν ξέρεις πόσο συγκινήθηκα ... εγώ είμαι στην 32 εβδομάδων και περιμένω με ανυπομονυσία να σφύξω στην αγκαλιά μου την κουκλιτσα μου !!!

Να είσαι γερή και ανυπομονώ να δω φωτογραφίες της μικρής σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΑΝΝΟΥΛΑ ΜΟΥ!!!

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΓΕΡΕΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΕΣ..

ΕΙΔΕΣ ΤΙ ΤΕΛΕΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΕΙΝΑΙ Η ΓΕΝΝΑ;;;;

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ, ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΖΗΣΑΑΑ..

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΤΗΝ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια πηγα κ εγώ γιατρό σήμερα! Ολα καλά μας είπε.  Τράχηλο με εξέτασε κολπικά 36.  Πολύ ζωηρή μας είπε ήταν η μπεμπούλα μας👧🏼🎀 Βγήκαν κ τα αποτελέσματα απο Νιπτ ολα καλά κ εκει.  Για την καλλιέργεια μ είπε αφου αγχώνομαι κ το σκεφτομαι να παω σε δεκα μερες να την κανω γιατι δεν μπορούσε σημερα να συνταγογράφησει. Β επιπέδου μετα τις 18/6 μ ειπε να κλείσω ραντεβου 
    • Έλα ρρρεεεέ!! Να τα χαίρεσαι πραγματικά!! Αχχχχχ.. πόσο χαίρομαι για εσάς βρε Κατερίνα μου!!! Πολύ συγκινήθηκα και γέλασα με τις περιγραφές σου!! Φτου φτου φτου τα παιδάκια υγεία να έχουν πάντα στη ζωή τους!! Να είστε και εσείς πάντα καλά να τα καμαρώνετε για μια ολόκληρη ζωή!!🥰 Εγώ ακόμα εδώ στον αγώνα για ένα παιδάκι, όπως τα ήξερες, δεν άλλαξε κάτι.. αν και καταφέραμε μια εγκυμοσύνη πέρσι δυστυχώς σταμάτησε η καρδούλα του μερικές μέρες πριν την αυχενική.. αλλά έχει η ζωή..! Θα έρθει κάποια στιγμή! Και αν όχι, καλά να είμαστε με τον άντρα μου, υγιείς και αγαπημένοι..!
    • Καρότσι ψάχνω τώρα!!! Μάρσιπο και καλαθούνα θα μου φέρουν!
    • Ααα εγω μπρούμυτα δεν μπορούσα ποτε να κοιμηθώ νιωθω δεν μπορω να παρω ανάσα 😅 ναι είναι θέμα τώρα αυτό είναι η αλήθεια.. αν δεν βολεύεσαι για να κοιμηθείς.. και όσο μεγαλώνει η κοιλιά ακόμα πιο ζόρι
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...