Μετάβαση σε περιεχόμενο

"Με τα χρώματα του Οκτώβρη στέλνω σε όλους μια ευχή, να γεμίσουν οι κοιλίτσες με μωρά κι όχι φαΐ " 🧿🤰


Maria98

Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια μου και καλο μήνα! Μόλις επέστρεψα απο τον υπερηχο ειμαι ογδοη μερα με 2 cyclacur, το ενδομήτριο μου παχαινει κανονικα κ απο σήμερα τα αυξάνω σε 4 μαλλον στις 16 του μηνα θα γίνει η εμβρυομεταφορα! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Καλημέρα κάνω πάντα ωορρηξία 14-16 μέρα του κύκλου! Αυτό το κύκλο είχαμε επαφές μέχρι 16 μέρα..πάω για υπέρηχο για άλλο λόγο την 18μερα κύκλου και μου λέει ααα το αυγουλακι είναι ακόμα εδώ σήμερα η αύριο θα σκάσει! Και ξανά καταφέραμε άλλη μια επαφή την 19 και ότι έγινε.. υγρά είχα μέχρι την 20μερα το μεσημέρι! Ότι είναι να γίνει, άλλοι πιάνουν με μια επαφή! 

 

εμένα χθες είχαν σταματήσει και σήμερα είδα πάλι λίγα, εκεί που ήμουν όρθια ένιωσα να "τρέχει" κάτι και τσουπ τα είδα. Εεε ετσι ακριβώς όπως λες, άλλοι με μία επαφή και πριν την ωορρηξία, αν είναι να κάτσει θα κάτσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Naty_ είπε:

εμένα χθες είχαν σταματήσει και σήμερα είδα πάλι λίγα, εκεί που ήμουν όρθια ένιωσα να "τρέχει" κάτι και τσουπ τα είδα. Εεε ετσι ακριβώς όπως λες, άλλοι με μία επαφή και πριν την ωορρηξία, αν είναι να κάτσει θα κάτσει!

Δεν πειράζει κορίτσι μου, θα πιάσουμε και εμείς..που θα πάει?!?! μάλλον θέλει λίγα γουτσου γουτσου παραπάνω να κάνουμε 🤷‍♀️

@flowerv Καλημέρα κορίτσι μου, τι κάνεις? πως είστε??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η melitiniღ είπε:

@Christi.D. εγώ πάνω στο θέμα σαλπιγγογραφία θα πω ότι με διαβατές σάλπιγγες στην κλασική σαλπιγγογραφία πόνεσα πααααααάρα πολύ, τέτοιο πόνο δεν έχω ξάνα νοιώσει στη ζωή μου. Έχοντας πάρει μάλιστα και δύο buscopan μία ώρα πριν.. φαντάσου δηλαδή αν δεν έπαιρνα τι πόνο μπορεί να είχα. πφ! Το ίδιο συνέβει και στην κουμπάρα μου, με διαβατές σάλπιγγες. Άρα, δεν ξέρω ειλικρινά γιατί κάποιες πονάνε πάρα πολύ και κάποιες δεν καταλαβαίνουν τίποτα.

Ίσως τότε εξαρτάται από άτομο σε άτομο αν θα πονέσει ή όχι. .  Εγώ μίλησα με βάση τη δική μου εμπειρία εννοείται! 

Πάντως δεν εγγυάται ότι δεν θα έχεις εξωμητριο αν η σαλπιγγογραφια είναι καλή είναι. Αυτό ήθελα να ξέρει κυρίως η κοπέλα γιατί κι εγώ μετά το εξωμητριο το έψαξα πολύ πώς γίνεται με καλή σαλπιγγογραφια να έχω εξωμητρια κύηση κι αν χρειάζεται να επαναλάβω την εξέταση 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Tina23 είπε:

Δεν πειράζει κορίτσι μου, θα πιάσουμε και εμείς..που θα πάει?!?! μάλλον θέλει λίγα γουτσου γουτσου παραπάνω να κάνουμε 🤷‍♀️

@flowerv Καλημέρα κορίτσι μου, τι κάνεις? πως είστε??

Δόξα το θεό είμαστε καλά! Ξεκινάμε διαδικασίες για εξωσωματική με προεμφυτευτικό!

Μας είπαν εάν θέλουμε να το παλέψουμε  και άλλο , εγώ ψυχολογικά δεν τη παλεύω οποτε πάμε στο επόμενο βήμα και ελπίζω να τα καταφέρουμε! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 41 λεπτά, ο/η flowerv είπε:

Δόξα το θεό είμαστε καλά! Ξεκινάμε διαδικασίες για εξωσωματική με προεμφυτευτικό!

Μας είπαν εάν θέλουμε να το παλέψουμε  και άλλο , εγώ ψυχολογικά δεν τη παλεύω οποτε πάμε στο επόμενο βήμα και ελπίζω να τα καταφέρουμε! 

Θα πράξεις όπως νιώθεις εσύ καλύτερα και ότι σε κάνει να είσαι ήρεμη εσύ. Εύχομαι λοιπόν να πάνε όλα καλά και σύντομα να ακούσουμε τα ευχάριστα νέα 🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 ώρες, ο/η ΜαρίαΔημήτρης είπε:

Ναι έχουν  σχηματιστεί χεράκια και ποδαράκια!Αλλά ρε Μαρίνα μου ακόμα δεν το έχω χαρεί και νιώθω τύψεις! 

Καλέ γιατί κανείς έτσι;;;κοίτα να το χαρείς!!!παλευες τόσο καιρό 🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...