Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τώρα είν Μάης και Άνοιξη , τώρα ειν το καλοκαίρι , τώρα ειν ο καιρός μωράκια 👶👶 μωράκια να μας φέρει 🤰❤️🧿💖💙🙏🧿


Recommended Posts

στις Just now, ο/η Elk είπε:

Μπράβο κορίτσι μου που πολύ ωραία ένα όλα καλά πηγαίνουν 

Λες να είναι αγορακι για αυτό να έχεις πιο ήπια συμπτώματα ; 🥰

ποτε θα κλεισεις για αυχενική σε πια βδομαδα ;

Ωπ;;; Ωπ;;;; Τι εξναι αυτό π πέταξες;; Όταν έχεις πιο ηπια συμπτώματα είναι αγορι;; Εγώ για αγορομανα με έχω !!!! Και όλοι όσοι μ βλέπουν αγορι μ λένε !!!! 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 7 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αλήθεια;;; Δεν το θυμόμουν αυτό😮 ήταν για να έρθει το μωρακι σου κορίτσι μου❤️ τι να πωωωω μακαριιιιι να είμαι και εγώ τόσο τυχερη όσο και εσυ🙏❤️

Θα σου πιάσω τη κοτσίδα που λέει και η @Girly

γιατι κορίτσι μ ν είναι προβληματική η κυστικη ίνωση; Ολα μια χαρά θ είναι! Μη κανείς κακές σκέψεις και αγχώνεσαι τσάμπα ! Άλλο η μεσογειακή! Είναι πιο συχνό φαινόμενο στη μεσογειακή ο ένας από τους δυο ν έχει το στίγμα γ αυτό κ το κάνουν και οι δυο! Τη μεσογειακή κ μένα την είχε κάνει ο άντρας μ! 
παρολα αυτά αφού βρήκες και έκλεισες ραντεβού και στον άντρα σ ας πάει ν την κάνει κ αυτός ! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις Just now, ο/η Kate1992 είπε:

Ωπ;;; Ωπ;;;; Τι εξναι αυτό π πέταξες;; Όταν έχεις πιο ηπια συμπτώματα είναι αγορι;; Εγώ για αγορομανα με έχω !!!! Και όλοι όσοι μ βλέπουν αγορι μ λένε !!!! 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Αυτο με το αγόρι!! Εγώ για κορίτσι με προόριζα και στην προηγουμενη (που έμαθα ότι κοριτσάκι ήταν) και σε αυτη! Αλλά για κάποιο λόγο σήμερα μου έρχεται και το αγόρι έντονα σαν σκέψη 😊 Και κατέληξα ό,τι είναι αρκεί να ναι καλά 😍

Το έχετε ανακοινώσει γενικά;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 9 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Γύρισα και εγώ από τον γιατρό. Όλα καλά, το μικρουλι μεγαλώνει 💓💓 Μου είπε να κλείσω αυχενική και να πάω μετά να με δει. Δεν ξέρω βέβαια αν θα αντέξω 4 εβδομάδες μέχρι να ξαναπάω, οπότε όταν αγχωθω συμφωνήσαμε να πάω για έναν υπέρηχο. Για εμένα αυτή η εβδομάδα είναι το προσωπικό μου μαξιλαράκι, καθώς 8+5 είχα μάθει ότι σταμάτησε η καρδούλα από το δεύτερο μωράκι που έχασα. 

Μου φαίνεται ακόμα απιστευτο ότι θα πάρω να κλείσω αυχενική 😱😱 Από συμπτώματα συνεχίζει η απίστευτη κουραση και υπνηλία και που και που το στομάχι μου που είναι ανακατεμένο. Πολύ πιο ήπια όλα από την εγκυμοσύνη στη μπέμπα, ούτε καν εμετούς δεν έχω. Ευτυχώς η μητέρα μου έρχεται πολύ συχνά γιατί με την κόπωση που έχω δυσκολεύομαι πολύ με την μικρή (η οποία δεν ξεκολλάει από πάνω μου, ένα λεπτό πάω να την αφήσω να κάνω μια δουλειά και ουρλιάζει). 

Τέλεια!!! Όλα θα πάνε καταπληκτικά και θα κάνεις και την αυχενική σου!
Ανυπομονώ κι εγώ γι’ αυτό 🤩

Δεν νομίζω να άντεχα πάντως 4 εβδομάδες χωρίς να με δει 😜

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 30 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Γύρισα και εγώ από τον γιατρό. Όλα καλά, το μικρουλι μεγαλώνει 💓💓 Μου είπε να κλείσω αυχενική και να πάω μετά να με δει. Δεν ξέρω βέβαια αν θα αντέξω 4 εβδομάδες μέχρι να ξαναπάω, οπότε όταν αγχωθω συμφωνήσαμε να πάω για έναν υπέρηχο. Για εμένα αυτή η εβδομάδα είναι το προσωπικό μου μαξιλαράκι, καθώς 8+5 είχα μάθει ότι σταμάτησε η καρδούλα από το δεύτερο μωράκι που έχασα. 

Μου φαίνεται ακόμα απιστευτο ότι θα πάρω να κλείσω αυχενική 😱😱 Από συμπτώματα συνεχίζει η απίστευτη κουραση και υπνηλία και που και που το στομάχι μου που είναι ανακατεμένο. Πολύ πιο ήπια όλα από την εγκυμοσύνη στη μπέμπα, ούτε καν εμετούς δεν έχω. Ευτυχώς η μητέρα μου έρχεται πολύ συχνά γιατί με την κόπωση που έχω δυσκολεύομαι πολύ με την μικρή (η οποία δεν ξεκολλάει από πάνω μου, ένα λεπτό πάω να την αφήσω να κάνω μια δουλειά και ουρλιάζει). 

Τη υπεροχα νεαααα❤️❤️❤️ αφού τα συμφωνήσετε είσαι μια χαρααα❤️❤️❤️ όλα μα όλα θα συνεχίσουν να πηγαίνουν τελειαααααα❤️❤️❤️ διώξεις το άγχος και ζήσε την εγκυμοσυνη σου🥰

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 28 λεπτά, ο/η Elk είπε:

Μπράβο κορίτσι μου που πολύ ωραία ένα όλα καλά πηγαίνουν 

Λες να είναι αγορακι για αυτό να έχεις πιο ήπια συμπτώματα ; 🥰

ποτε θα κλεισεις για αυχενική σε πια βδομαδα ;

 

στις πριν 27 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Ωπ;;; Ωπ;;;; Τι εξναι αυτό π πέταξες;; Όταν έχεις πιο ηπια συμπτώματα είναι αγορι;; Εγώ για αγορομανα με έχω !!!! Και όλοι όσοι μ βλέπουν αγορι μ λένε !!!! 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Σε εμένα πάντως που δεν είχα συμπτώματα παρά μόνο κάτι καούρες κάποιες φορές, ηταν  κοριτσάκι όποτε δεν ξερω κατά ποσό ισχύει αυτοο! Όλα είναι πιθανά! 

στις πριν 24 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Θα σου πιάσω τη κοτσίδα που λέει και η @Girly

γιατι κορίτσι μ ν είναι προβληματική η κυστικη ίνωση; Ολα μια χαρά θ είναι! Μη κανείς κακές σκέψεις και αγχώνεσαι τσάμπα ! Άλλο η μεσογειακή! Είναι πιο συχνό φαινόμενο στη μεσογειακή ο ένας από τους δυο ν έχει το στίγμα γ αυτό κ το κάνουν και οι δυο! Τη μεσογειακή κ μένα την είχε κάνει ο άντρας μ! 
παρολα αυτά αφού βρήκες και έκλεισες ραντεβού και στον άντρα σ ας πάει ν την κάνει κ αυτός ! 

Ναι το ξερω ότι είναι πιο σπανιο η κυστικη ίνωση σε σχέση με τη μεσογειακή αναιμία απλά το σκέφτηκα γτ ο σύντροφος θα λείπει όλο το καλοκαιρι και αν βρεθεί κάτι σε εμένα δεν θα μπορεί να κάνει και αυτός τοτε και μπροστά μου έχω να κάνω την σπερματεγχυνση αν φιλοτιμηθεί και έρθει η περίοδος 😩 όποτε ας την κάνει και αυτός τώρα για να εχουμε το κεφαλι μας ήσυχο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Kate1992 είπε:

Ωπ;;; Ωπ;;;; Τι εξναι αυτό π πέταξες;; Όταν έχεις πιο ηπια συμπτώματα είναι αγορι;; Εγώ για αγορομανα με έχω !!!! Και όλοι όσοι μ βλέπουν αγορι μ λένε !!!! 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Χαχαχα 😂 στο εύχομαι κορίτσι μου να είναι 🩵 

εμενα οι πιο πολλές φίλες μου που έχουν αγόρια από συμπτώματα δεν είχα σχεδόν τίποτα 

Και επειδή η elli στο πρώτο που ήταν κορίτσι είχε εμετούς και ενώ τώρα δεν έχει (ακόμα τουλάχιστον) λέω μήπως φταίει ότι έχει άλλο φύλλο από την πρώτη εγκυμοσύνη  😂

αλλα εντάξει προφανώς και δεν ισχύει πάντα γιατί θα ακούσεις κοριτισα εδώ που είχαν πολλά συμπτώματα και στα αγόρια 😂

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Καλα είναι ξεκίνησς και ο μικρός να περπατάει πάει σαν παππούς πέφτει όπου βρει χαχαχαμ εσένα πως είναι ; Ο μεγάλος τώρα πάει Τετάρτη?

O μεγαλος τελειώνει την 3η δημοτικού και πάει του χρόνου Τετάρτη! και ο μικρός είναι 2 χρονών και 3 μηνών! ήθελα και ένα κορίτσι αλλά... ! δεν πειράζει! θα έχουμε τις νύφες :) χαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Elk είπε:

Μπράβο κορίτσι μου που πολύ ωραία ένα όλα καλά πηγαίνουν 

Λες να είναι αγορακι για αυτό να έχεις πιο ήπια συμπτώματα ; 🥰

ποτε θα κλεισεις για αυχενική σε πια βδομαδα ;

Ο άντρας μου θέλει πάλι κορίτσι πάντως 😋 12η εβδομάδα θα την κάνω την αυχενική όπως και στη μπέμπα. Οπότε σε 3,5 εβδομάδες 🙏🙏

στις πριν 1 ώρα, ο/η Kate1992 είπε:

Κοριτσάκι μουυυυ τι καλαααα!!! Τι καλαααα!!!! Ερχόμαστε κι εμείς από πίσω σου!!!! 🙏🧿😍όλα τέλεια θα είναι αυτή τη φορά !!!! Ποσό σε έβγαλε τώρα;;;

Δόξα τω Θεώ όπως βλέπω όλες μας πάμε πολύ καλά με τα σπορακια μας, και προσεύχομαι να συνεχίσουμε έτσι 🙏🙏🧿🧿

Με έβγαλε 8+2, μετά 8+3, εγώ υπολογίζω και βάσει προηγούμενων υπερήχων να είμαι 8+5, αλλά θα δούμε στην αυχενική ακριβώς πόσο είμαι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Ο άντρας μου θέλει πάλι κορίτσι πάντως 😋 12η εβδομάδα θα την κάνω την αυχενική όπως και στη μπέμπα. Οπότε σε 3,5 εβδομάδες 🙏🙏

Δόξα τω Θεώ όπως βλέπω όλες μας πάμε πολύ καλά με τα σπορακια μας, και προσεύχομαι να συνεχίσουμε έτσι 🙏🙏🧿🧿

Με έβγαλε 8+2, μετά 8+3, εγώ υπολογίζω και βάσει προηγούμενων υπερήχων να είμαι 8+5, αλλά θα δούμε στην αυχενική ακριβώς πόσο είμαι.

Άντε κορίτσι μου με το καλό να γίνει και η αυχενικη

χαχαχα και εμένα ο αντρας μου πάλι κορίτσι ήθελε 😂 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 11 ώρες, ο/η anna_30 είπε:

αχ κορίτσια έχω από χθες συχνοουρία...σε σημείο που σκέφτομαι μην ειναι καμία ουρολοίμωξη..περιμένω περίοδο σε 6 μερες 🙏 είχε καμια συχνοουρία τόσο νωρίς;

Εγώ στην 1η και στην 3η εγκυμοσύνη...βασικά στην 3η από αυτό το κατάλαβα και έκανα τεστ 5 μέρες πριν την αναμ. περίοδο και χοριακή 4 μέρες πριν την αναμ. περίοδο. Για μένα η συχνοουρία...ειδικά τη νύχτα χτυπάει καμπάνες!!!!

Αναμένω νέα σου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Katiana1987 είπε:

Τι πρόβες κάνετε;;; Θα περάσουν πριν το καταλάβετε!

Είμαι σε ομάδα σύγχρονου χορού και έχουμε  χορευτική παράσταση στις 16/6. 

@Elli13 συγχαρητήρια!! άρχισε να το απολαμβάνεις σιγά σιγά, όλα πάνε καλά!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια σχετικά με τα συμπτώματα νομίζω ότι δεν παίζει κανένα ρόλο το φύλο  του μωρού.. είναι καθαρά σε τι φάση θα μας βρει η εγκυμοσύνη.. 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Ο άντρας μου θέλει πάλι κορίτσι πάντως 😋 12η εβδομάδα θα την κάνω την αυχενική όπως και στη μπέμπα. Οπότε σε 3,5 εβδομάδες 🙏🙏

Δόξα τω Θεώ όπως βλέπω όλες μας πάμε πολύ καλά με τα σπορακια μας, και προσεύχομαι να συνεχίσουμε έτσι 🙏🙏🧿🧿

Με έβγαλε 8+2, μετά 8+3, εγώ υπολογίζω και βάσει προηγούμενων υπερήχων να είμαι 8+5, αλλά θα δούμε στην αυχενική ακριβώς πόσο είμαι.

Καλε κορίτσια δείτε στο κινεζικό ημερολόγιο!! Εμένα στην μπεμπα έπεσε μέσα 😜 @Kate1992 η εμβρυολογος μου είχε πει πως το ένστικτο της μαμάς σχεδόν πάντα βγαίνει! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Kate1992 @Naty_ και @Elli13 πόσο όμορφα νέα!!! Μπράβο ρε κοριτσάρες....όλα πάνε καλα!!!

Τώρα για συμπτώματα και φύλο...θα σας γελάσω! Εγώ στο 1ο κορίτσι δεν είχα τίποτα τίποτα τίποτα, στο 2ο αγόρι είχα ζαλάδες στο 2ο τρίμηνο μόνο και στο 3ο κορίτσι (έτσι μου είπαν τουλάχιστον) όλο το 1ο τρίμηνο υπέφερα από ζαλάδες, αναγούλες, καούρες....άρα δεν ξέρω αν έχει σχέση!

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 10 λεπτά, ο/η Rena92 είπε:

Καλε κορίτσια δείτε στο κινεζικό ημερολόγιο!! Εμένα στην μπεμπα έπεσε μέσα 😜 @Kate1992 η εμβρυολογος μου είχε πει πως το ένστικτο της μαμάς σχεδόν πάντα βγαίνει! 

1 στα 3 έχω από το κινέζικο :-)

Πάντως για το ένστικτο θα συμφωνήσω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 16 λεπτά, ο/η ditaki είπε:

1 στα 3 έχω από το κινέζικο :-)

Πάντως για το ένστικτο θα συμφωνήσω...

Αχ τι να σου πω! Σίγουρα δεν έχουν επιστημονική βάση, αλλά εγώ τα θέλω πολύ αυτά 😂 Σε όλες του κύκλου μου έχει βγει σωστό, εκτός από την κολλητή μου. Και μια κοπέλα εδώ παλιότερα είχε πει ακόμη ένα… προσθέτεις την ηλικία σου κατά την σύλληψη, τον μήνα σύλληψης και τον αριθμό 9 (από τους μήνες κύησης) και αν βγει ζυγός αριθμός είναι κορίτσι, μονός αγόρι! Θα σκίσουν τα πτυχία οι γυναικολόγοι χαχαχα

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elli13 είπε:

Γύρισα και εγώ από τον γιατρό. Όλα καλά, το μικρουλι μεγαλώνει 💓💓 Μου είπε να κλείσω αυχενική και να πάω μετά να με δει. Δεν ξέρω βέβαια αν θα αντέξω 4 εβδομάδες μέχρι να ξαναπάω, οπότε όταν αγχωθω συμφωνήσαμε να πάω για έναν υπέρηχο. Για εμένα αυτή η εβδομάδα είναι το προσωπικό μου μαξιλαράκι, καθώς 8+5 είχα μάθει ότι σταμάτησε η καρδούλα από το δεύτερο μωράκι που έχασα. 

Μου φαίνεται ακόμα απιστευτο ότι θα πάρω να κλείσω αυχενική 😱😱 Από συμπτώματα συνεχίζει η απίστευτη κουραση και υπνηλία και που και που το στομάχι μου που είναι ανακατεμένο. Πολύ πιο ήπια όλα από την εγκυμοσύνη στη μπέμπα, ούτε καν εμετούς δεν έχω. Ευτυχώς η μητέρα μου έρχεται πολύ συχνά γιατί με την κόπωση που έχω δυσκολεύομαι πολύ με την μικρή (η οποία δεν ξεκολλάει από πάνω μου, ένα λεπτό πάω να την αφήσω να κάνω μια δουλειά και ουρλιάζει). 

Έχουμε ξανά πει πολλές φορές οτι κάθε εγκυμοσύνη ακόμα και στην ίδια γυναίκα είναι διαφορετική. Όσο δύσκολο κι αν είναι να μη σκέφτεσαι την ατυχή αλλά εκείνη που σου έφερε τη μικρή σου αγκαλιά!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Ωπ;;; Ωπ;;;; Τι εξναι αυτό π πέταξες;; Όταν έχεις πιο ηπια συμπτώματα είναι αγορι;; Εγώ για αγορομανα με έχω !!!! Και όλοι όσοι μ βλέπουν αγορι μ λένε !!!! 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️

Ναι καλά κι εμένα έτσι μου έλεγαν αλλά η μικρή μου μας διέψευσε πανηγυρικά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Naty_ είπε:

Τέλεια!!! Όλα θα πάνε καταπληκτικά και θα κάνεις και την αυχενική σου!
Ανυπομονώ κι εγώ γι’ αυτό 🤩

Δεν νομίζω να άντεχα πάντως 4 εβδομάδες χωρίς να με δει 😜

Εγώ τι να πω που με έβλεπε κάθε 5 ξεκινώντας απο την 7η και μετά;;; Τώρα έχω ήδη απο τις 23/4 να δω την μπουμπού μου και μέχρι την επόμενη εβδομάδα δεν προβλέπεται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 2 ώρες, ο/η Elk είπε:

Χαχαχα 😂 στο εύχομαι κορίτσι μου να είναι 🩵 

εμενα οι πιο πολλές φίλες μου που έχουν αγόρια από συμπτώματα δεν είχα σχεδόν τίποτα 

Και επειδή η elli στο πρώτο που ήταν κορίτσι είχε εμετούς και ενώ τώρα δεν έχει (ακόμα τουλάχιστον) λέω μήπως φταίει ότι έχει άλλο φύλλο από την πρώτη εγκυμοσύνη  😂

αλλα εντάξει προφανώς και δεν ισχύει πάντα γιατί θα ακούσεις κοριτισα εδώ που είχαν πολλά συμπτώματα και στα αγόρια 😂

Η γυναίκα του μπαμπά μου μέχρι την ημέρα που γέννησε τον αδερφό μου έκανε εμετό! 3 φίλες μου που έχουν κορίτσια δεν είχαν τίποτα απολύτως!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 λεπτά, ο/η Katiana1987 είπε:

Εγώ τι να πω που με έβλεπε κάθε 5 ξεκινώντας απο την 7η και μετά;;; Τώρα έχω ήδη απο τις 23/4 να δω την μπουμπού μου και μέχρι την επόμενη εβδομάδα δεν προβλέπεται!!!

Ωω αληθεια;!! γιατί δεν πας νωρίτερα; 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 6 ώρες, ο/η ChrisElen είπε:

Έκανα κι άλλο τεστ τώρα, είναι ακόμα πιο αχνό από αυτό χθες το απόγευμα. Να συνεχίσω τα τεστ κι τις άλλες μέρες; ή είναι εντάξει; Τι λέτε;

Υπάρχει θέμα να ξεκινήσω από μόνη μου UTROGESTAN μήπως το βοηθήσω; ή το υπεραναλύω πολύ; Αχ χαστουκίστε με 😁

Να συνεχίσεις επαφες.  Τουλάχιστον σήμερα και αύριο 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 43 λεπτά, ο/η Mantarini είπε:

Είμαι σε ομάδα σύγχρονου χορού και έχουμε  χορευτική παράσταση στις 16/6. 

@Elli13 συγχαρητήρια!! άρχισε να το απολαμβάνεις σιγά σιγά, όλα πάνε καλά!! 

Αχ τι καλά... Ζηλεύω και συγκινούμαι με τις παραστάσεις χορού. Έκανα 13 χρόνια κλασσικό μπαλέτο όταν ήμουν μικρή και μου λείπει πολύ απο τότε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Lisaki 80 είπε:

O μεγαλος τελειώνει την 3η δημοτικού και πάει του χρόνου Τετάρτη! και ο μικρός είναι 2 χρονών και 3 μηνών! ήθελα και ένα κορίτσι αλλά... ! δεν πειράζει! θα έχουμε τις νύφες :) χαχαχαχα

Ποτε δεν είναι αργά. Και εγώ ήθελα κορίτσι αλλά με τον μικρό έκλεισα είναι ζιζάνιο και οι αντοχές μου 0

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...