Μετάβαση σε περιεχόμενο

Τώρα είν Μάης και Άνοιξη , τώρα ειν το καλοκαίρι , τώρα ειν ο καιρός μωράκια 👶👶 μωράκια να μας φέρει 🤰❤️🧿💖💙🙏🧿


Recommended Posts

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Melikara86 είπε:

Έχω μπερδευτεί τελείως....

Το ίδιο τέστ ενώ ήταν έντονο όσο πέρασε η ώρα έγινε όπως το χθεσινό 😥😥 και η εφαρμογή ενώ το έπιανε σε υψηλό επίπεδο τώρα το έριξε....τι γίνεται ρε κορίτσια;; Πάει κ αυτός ο μήνας;; 

Έχω υγρά εχθές είχα πονακια δεξιά!! 

IMG_20240521_164231.jpg

IMG_20240521_164443.jpg

Μήπως είχες πιει πολλά υγρα;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 59 λεπτά, ο/η Maria98 είπε:

Νομίζω πως σιγά σιγά κάτι πάει να γίνει,  για να δούμε τις επόμενες μέρες!

Μακάρι γτ θα τρελαθώ...δεν ξέρω τι γίνεται!!! 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Mpourmpoulo τι να πω βρε κορίτσι μου! Ειναι όντως κατα θετικο το ωορηξιας. Λες να εισαι οντως το επόμενο θετικο εγκυμοσυνης γι αυτο το μηνα??? Αντε θα μας φαει κ μας η αγωνια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Melikara86κανε ακομα ενα εκει γυρω στις 8. Πάντως φαινεται οτι ανεβαινει η ορμονη. Συνεχισε τα και τις επομενες μερες. Και μενα παντως και τερμα θετικο να βγει μέχρι τ βραδυ δ φαινεται τοσο κόκκινο οσο το μεσημέρι πχ. 

Ναι κορίτσι μου θα κάνω κ τι βραδάκι ένα...κ κάθε μέρα! Δυστυχώς δεν είναι στο νησί μου να πάω στην γιατρό να κάνω έναν υπέρηχο να δούμε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η Melikara86 είπε:

Έχω μπερδευτεί τελείως....

Το ίδιο τέστ ενώ ήταν έντονο όσο πέρασε η ώρα έγινε όπως το χθεσινό 😥😥 και η εφαρμογή ενώ το έπιανε σε υψηλό επίπεδο τώρα το έριξε....τι γίνεται ρε κορίτσια;; Πάει κ αυτός ο μήνας;; 

Έχω υγρά εχθές είχα πονακια δεξιά!! 

IMG_20240521_164231.jpg

IMG_20240521_164443.jpg

Κορίτσι μου όταν βάζεις τεστ στην εφαρμογή, αν αλλάξει ο φωτισμός (όπως βλέπω στο τελευταίο τεστ), αλλοιώνονται και τα αποτελέσματα Επίσης το τεστ το διαβάζεις στον χρόνο που δίνει ο κατασκευαστής. Όταν στεγνώσει εντελώς ενδέχεται να ξεθωριάσει λίγο! Συνέχισε τα τεστ και θα την βρεις την ωορρηξία 🤞🤞🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@Girly να τον χαίρεσαι τον γιο σου, να είναι πάντα τυχερός, υγιής και ευτυχισμένος ♥️♥️ Ανυπομονώ και για τον δικό σου υπέρηχο, όπου σίγουρα το μωρουλι σου θα έχει φωλιάσει για τα καλά και θα μεγαλώνει άψογα 🫶🫶

@Mpourmpoulo περίεργα πράγματα όντως...  Το είχα γράψει κάποια στιγμή στην Μαρίνα μας, ότι και εγώ μετά την αποξεση είχα θετικό τεστ εγκυμοσύνης. Βέβαια εγώ ειχα κανονικά ελεύθερη επαφή. Δεύτερο τεστ λίγο πιο έντονο και τρίτο τεστ αχνό. Χοριακη έκανα μετά το τρίτο τεστ και ήταν μόλις 7. Με τον γιατρό που το συζήτησα δεν μπορούσε να ξέρει αν ήταν χοριακη από την παλινδρομη ή νέα βιοχημική κύηση. Εγώ για να μην τρελαθώ εντελώς το κλείδωσα στο κεφάλι μου ότι ήταν από την προηγούμενη εγκυμοσύνη και πήγα παρακάτω. Αλλά ξαναλέω εγώ είχα ολοκληρωμένες επαφές οπότε ήταν όλα τα σενάρια πιθανά. Από την άλλη έχω μια ανηψια 7 χρόνων που πιάστηκε με διακεκομμένη επαφή.... Θα περιμένουμε τη χοριακη σου και ελπίζω να έρθουν όλα όπως τα θέλεις 🙏🙏🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 38 λεπτά, ο/η Diwni είπε:

@Mpourmpoulo τι να πω βρε κορίτσι μου! Ειναι όντως κατα θετικο το ωορηξιας. Λες να εισαι οντως το επόμενο θετικο εγκυμοσυνης γι αυτο το μηνα??? Αντε θα μας φαει κ μας η αγωνια.

 

στις πριν 11 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

@Girly να τον χαίρεσαι τον γιο σου, να είναι πάντα τυχερός, υγιής και ευτυχισμένος ♥️♥️ Ανυπομονώ και για τον δικό σου υπέρηχο, όπου σίγουρα το μωρουλι σου θα έχει φωλιάσει για τα καλά και θα μεγαλώνει άψογα 🫶🫶

@Mpourmpoulo περίεργα πράγματα όντως...  Το είχα γράψει κάποια στιγμή στην Μαρίνα μας, ότι και εγώ μετά την αποξεση είχα θετικό τεστ εγκυμοσύνης. Βέβαια εγώ ειχα κανονικά ελεύθερη επαφή. Δεύτερο τεστ λίγο πιο έντονο και τρίτο τεστ αχνό. Χοριακη έκανα μετά το τρίτο τεστ και ήταν μόλις 7. Με τον γιατρό που το συζήτησα δεν μπορούσε να ξέρει αν ήταν χοριακη από την παλινδρομη ή νέα βιοχημική κύηση. Εγώ για να μην τρελαθώ εντελώς το κλείδωσα στο κεφάλι μου ότι ήταν από την προηγούμενη εγκυμοσύνη και πήγα παρακάτω. Αλλά ξαναλέω εγώ είχα ολοκληρωμένες επαφές οπότε ήταν όλα τα σενάρια πιθανά. Από την άλλη έχω μια ανηψια 7 χρόνων που πιάστηκε με διακεκομμένη επαφή.... Θα περιμένουμε τη χοριακη σου και ελπίζω να έρθουν όλα όπως τα θέλεις 🙏🙏🙏

Ίσως να είναι από την προηγούμενη εγκυμοσυνη τοτε τι να πω! Θα πάω αύριο για χοριακη και θα δούμε ! Μέχρι τοτε θα είμαι συγκρατημένη και θα έχω στο μυαλό μου ότι είναι από την προηγούμενη εγκυμοσυνη και ας έχουν περάσει τόσες μέρες! Σας ευχαριστώ κοριτσια μου🙏

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 29 λεπτά, ο/η Elli13 είπε:

Κορίτσι μου όταν βάζεις τεστ στην εφαρμογή, αν αλλάξει ο φωτισμός (όπως βλέπω στο τελευταίο τεστ), αλλοιώνονται και τα αποτελέσματα Επίσης το τεστ το διαβάζεις στον χρόνο που δίνει ο κατασκευαστής. Όταν στεγνώσει εντελώς ενδέχεται να ξεθωριάσει λίγο! Συνέχισε τα τεστ και θα την βρεις την ωορρηξία 🤞🤞🙏🙏

Λες κορίτσι μου;;; Μακάρι 🙏🏼🙏🏼🙏🏼🙏🏼

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις On 16/5/2024 at 7:46 ΜΜ, ο/η arntalia είπε:

Κοριτσι μου εχω πολυκυστικες ωοθηκες  και ωαρια που δεν σπανε. Η ΑΜΗ μπυ ειναι 7,1 ...τον ρωταω γτ δεν κανω ωορρηξια κ μ λεει επειδη εχεις πολυκυστικες κανεις αραια και που...ειμαι στον 2ο μηνα προκλησης με σερπαφαρ .ο 1ος δεν πετυχε ειχα χαμηλη προγεστερονη κ δεν εκανα καν ωορρηξια.

Na ξέρεις λοιπόν ότι είσαι ιδανική περίπτωση για εξωσωματική. Όλα αυτά τα ωάρια που δεν ωριμάζουν, θα το κάνουν αναγκαστικά με τα φάρμακα κ όσο περισσότερα πάρει τόσο καλύτερες οι πιθανότητες σου! Τώρα γιατί δεν σε πιάνουν τα χάπια δεν ξέρω. Εδώ χρειάζεται να έχει εμπειρία ο γιατρός και να μπορέσει να βρει το φαρμακευτικό σχήμα που θα έχει τα καλύτερα αποτελέσματα, να σε έχει από κοντά ώστε να μην χάσει ωάρια κλπ. Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μην χρειαστείς τίποτα περισσότερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 37 λεπτά, ο/η Mpourmpoulo είπε:

 

Ίσως να είναι από την προηγούμενη εγκυμοσυνη τοτε τι να πω! Θα πάω αύριο για χοριακη και θα δούμε ! Μέχρι τοτε θα είμαι συγκρατημένη και θα έχω στο μυαλό μου ότι είναι από την προηγούμενη εγκυμοσυνη και ας έχουν περάσει τόσες μέρες! Σας ευχαριστώ κοριτσια μου🙏

Μπουρμπουλακι μου είχες κάνει χορική μέχρι να πέσει η hcg ? 

Σου έχει έρθει περίοδος; Αίμα ;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Melikara86 είπε:

Ρε κορίτσια μου να χαρώ;;; Κάτι πάει να γίνει τι λέτε;;; Σας ανεβάζω φωτό από το σημερινό τεστακι κ από τα άλλα απλά δεν τα έχω πολύ σε τάξη 🤣 γτ είμαστε σε ταξίδι κ προσπαθώ η καημένη!!  (Τελευταίο είναι τι σημερινό)

IMG_20240521_162344.jpg

IMG_20240521_162500.jpg

IMG_20240521_163303.jpg

Να το διαβάζεις εντός του χρονικού ορίου που δίνει ο κατασκευαστής κοριτσάκι μου γλυκό. Μετά πολλές φορές ξεθωριάζουν. Εγώ κάνω της one step κ την επόμενη μέρα δε φαίνεται καλά, λεπταίνει η γραμμή. Σκουραινει πάντως όποτε κάνε ένα ακόμα τεστακι κ επαφουλες!!! Εμείς δεν τα καταφέραμε. Έχω μόνο μια επαφή 3 μέρες πριν την ωορρηξία😞😞😞

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια εκπέμπω σος! Σήμερα είμαι 48η μέρα απο την απόξεση ! Την 36η μέρα πήγα στο γιατρό να με δει και μου είπε ότι η περίοδος ετοιμάζεται να έρθει! Σήμερα λοιπόν είπα να κάνω ένα τεστ ωορρηξιας το κάνω και βγαίνει θετικο και λέω κατσε να κάνω και ένα εγκυμοσύνης από περιέργεια ! Κάνω που λέτε και βγαίνει μια αμυδρή γραμμή! Πάω ξανά κατουράω και ξανακάνω και βγαίνει μια γραμμουλα πιο έντονη από την πρώτη! Να επισημάνω ότι η μονη επαφή που είχα με τον σύντροφο ήταν πριν 10 μέρες και εξπερματισε έξω και μάλιστα η επαφή έγινε στο ντουζ ! Έστειλα στον γιατρό και μου είπε να κάνω χοριακη γτ πολλές φορές όταν υπάρχει εγκυμοσυνη βγαίνει ψευδώς θετικο το ωορρηξιας! Έχω σοκαριστεί αλλά λέω μήπως είναι ελαττωματικό ή να βγαίνει θετικο από την προηγούμενη εγκυμοσυνη αλλά και πάλι έχουν περάσει 48 μέρες από την απόξεση!

IMG_8093.jpeg

IMG_8092.jpeg

IMG_8094.jpeg

Βρε λες;;;; Δε θα είχε μηδενίσει τόσες μέρες μετά;;; Κάνε χοριακη πρωί πρωί κ βλέπουμε!!!! Στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια κ ελπίζω να είναι το θαυματακι σου!!!!!!🤞🏻🤞🏻🙏🏻🙏🏻🌈🌈

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 47 λεπτά, ο/η annie! είπε:

Να το διαβάζεις εντός του χρονικού ορίου που δίνει ο κατασκευαστής κοριτσάκι μου γλυκό. Μετά πολλές φορές ξεθωριάζουν. Εγώ κάνω της one step κ την επόμενη μέρα δε φαίνεται καλά, λεπταίνει η γραμμή. Σκουραινει πάντως όποτε κάνε ένα ακόμα τεστακι κ επαφουλες!!! Εμείς δεν τα καταφέραμε. Έχω μόνο μια επαφή 3 μέρες πριν την ωορρηξία😞😞😞

Βρε λες;;;; Δε θα είχε μηδενίσει τόσες μέρες μετά;;; Κάνε χοριακη πρωί πρωί κ βλέπουμε!!!! Στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια κ ελπίζω να είναι το θαυματακι σου!!!!!!🤞🏻🤞🏻🙏🏻🙏🏻🌈🌈

Έτσι έπιασα εγώ την μπουμπού πάντως έχω να σου πω!!! ΤΕΡ 17/11, επαφή 29/11 και ωορηξία 1-3/12 διαπιστωμένη με υπέρηχο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

 

Ίσως να είναι από την προηγούμενη εγκυμοσυνη τοτε τι να πω! Θα πάω αύριο για χοριακη και θα δούμε ! Μέχρι τοτε θα είμαι συγκρατημένη και θα έχω στο μυαλό μου ότι είναι από την προηγούμενη εγκυμοσυνη και ας έχουν περάσει τόσες μέρες! Σας ευχαριστώ κοριτσια μου🙏

Κορίτσι μου αφού δεν είχατε ελεύθερη επαφή λογικά θα είναι από την προηγούμενη εγκυμοσύνη. Όπως και να χει μια χοριακη θα σου λύσει την απορία. Περίοδος σου ήρθε μετά την απόξεση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η Tokyo είπε:

Na ξέρεις λοιπόν ότι είσαι ιδανική περίπτωση για εξωσωματική. Όλα αυτά τα ωάρια που δεν ωριμάζουν, θα το κάνουν αναγκαστικά με τα φάρμακα κ όσο περισσότερα πάρει τόσο καλύτερες οι πιθανότητες σου! Τώρα γιατί δεν σε πιάνουν τα χάπια δεν ξέρω. Εδώ χρειάζεται να έχει εμπειρία ο γιατρός και να μπορέσει να βρει το φαρμακευτικό σχήμα που θα έχει τα καλύτερα αποτελέσματα, να σε έχει από κοντά ώστε να μην χάσει ωάρια κλπ. Σου εύχομαι να πάνε όλα καλά και να μην χρειαστείς τίποτα περισσότερο!

Κοριτσι μου μολις πηγα στ γιατρο μου σημερα 14μερα κυκλου γ να γραχω κ εξετασεις κ μ ειπε οτι βλεπει 2 ωοθηλακια κ να ξεκινησω επαφες.. τ ζητησα να μ δωσει και pregnyl κ μ ειπε δε χρειαζεται....μ ειπε μια φορα ακομη θα παμε γ προκληση κ μετα εξωσωματικη κατευθειαν.   

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 5 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Κοριτσια εκπέμπω σος! Σήμερα είμαι 48η μέρα απο την απόξεση ! Την 36η μέρα πήγα στο γιατρό να με δει και μου είπε ότι η περίοδος ετοιμάζεται να έρθει! Σήμερα λοιπόν είπα να κάνω ένα τεστ ωορρηξιας το κάνω και βγαίνει θετικο και λέω κατσε να κάνω και ένα εγκυμοσύνης από περιέργεια ! Κάνω που λέτε και βγαίνει μια αμυδρή γραμμή! Πάω ξανά κατουράω και ξανακάνω και βγαίνει μια γραμμουλα πιο έντονη από την πρώτη! Να επισημάνω ότι η μονη επαφή που είχα με τον σύντροφο ήταν πριν 10 μέρες και εξπερματισε έξω και μάλιστα η επαφή έγινε στο ντουζ ! Έστειλα στον γιατρό και μου είπε να κάνω χοριακη γτ πολλές φορές όταν υπάρχει εγκυμοσυνη βγαίνει ψευδώς θετικο το ωορρηξιας! Έχω σοκαριστεί αλλά λέω μήπως είναι ελαττωματικό ή να βγαίνει θετικο από την προηγούμενη εγκυμοσυνη αλλά και πάλι έχουν περάσει 48 μέρες από την απόξεση!

IMG_8093.jpeg

IMG_8092.jpeg

IMG_8094.jpeg

Κοριτσι μου φαινεται οντως θετικο το τεστ σου...κανε αυριο μια χοριακη γιατι ποτε δε ξερεις...ευχομαι να μας πεις αυριο ευχαριστα νεα...θα περιμενουμε...κ το κεφαλι ψηλα κ χαμογελο❤️🤍🩷

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Παρασκευαιδου είπε:

Μπουρμπουλακι μου είχες κάνει χορική μέχρι να πέσει η hcg ? 

Σου έχει έρθει περίοδος; Αίμα ;

Όχι κορίτσι μου δεν είχα κάνει χοριακη ! Ούτε περίοδος μου έχει έρθει τιποτααα! 36η μέρα μετά την απόξεση με είδε με υπερυχο και μου είπε ότι γ περίοδος ετοιμάζετε να έρθει και σήμερα είμαι 48η και δεν έχει έρθει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 3 ώρες, ο/η annie! είπε:

Να το διαβάζεις εντός του χρονικού ορίου που δίνει ο κατασκευαστής κοριτσάκι μου γλυκό. Μετά πολλές φορές ξεθωριάζουν. Εγώ κάνω της one step κ την επόμενη μέρα δε φαίνεται καλά, λεπταίνει η γραμμή. Σκουραινει πάντως όποτε κάνε ένα ακόμα τεστακι κ επαφουλες!!! Εμείς δεν τα καταφέραμε. Έχω μόνο μια επαφή 3 μέρες πριν την ωορρηξία😞😞😞

Βρε λες;;;; Δε θα είχε μηδενίσει τόσες μέρες μετά;;; Κάνε χοριακη πρωί πρωί κ βλέπουμε!!!! Στέλνω όλη μου τη θετική ενέργεια κ ελπίζω να είναι το θαυματακι σου!!!!!!🤞🏻🤞🏻🙏🏻🙏🏻🌈🌈

Αυτό έχω απορία και εγώ ! Μετά πο τόσο καιρο και να βγαίνει θετικο ακόμη;;; 

στις πριν 1 ώρα, ο/η Γιάννα 36 είπε:

Κορίτσι μου αφού δεν είχατε ελεύθερη επαφή λογικά θα είναι από την προηγούμενη εγκυμοσύνη. Όπως και να χει μια χοριακη θα σου λύσει την απορία. Περίοδος σου ήρθε μετά την απόξεση?

Όχι δεν μου έχει έρθει ακόμη περίοδος και σήμερα είμαι 48η μέρα μετά την απόξεση!

στις πριν 1 ώρα, ο/η arntalia είπε:

Κοριτσι μου φαινεται οντως θετικο το τεστ σου...κανε αυριο μια χοριακη γιατι ποτε δε ξερεις...ευχομαι να μας πεις αυριο ευχαριστα νεα...θα περιμενουμε...κ το κεφαλι ψηλα κ χαμογελο❤️🤍🩷

Θα κάνω αύριο να λυθεί το ένα μέρος του μυστηρίου🤔 

σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρων κοριτσια μου❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 1 ώρα, ο/η arntalia είπε:

Κοριτσι μου μολις πηγα στ γιατρο μου σημερα 14μερα κυκλου γ να γραχω κ εξετασεις κ μ ειπε οτι βλεπει 2 ωοθηλακια κ να ξεκινησω επαφες.. τ ζητησα να μ δωσει και pregnyl κ μ ειπε δε χρειαζεται....μ ειπε μια φορα ακομη θα παμε γ προκληση κ μετα εξωσωματικη κατευθειαν.   

Καλή επιτυχια κοριτσιιιιι μουυυυ🤞🤞🤞❤️❤️❤️❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μάλλον ξεκίνησαν τα βρικολιασματα!!! Βασικα ένιωσα το στομαχι μ περίεργα και ότι πάει να με ξεκινήσει πάλι η αναγούλα από το άδειο στομαχι και χτύπησα λίγο τυροψωμο και τώρα το νιώθω πολύ καλυτερα! Μάλλον το κόλπο είναι το φαΐ! Θ πρέπει ν τρωω όλη την ώρα ακόμα και το βράδυ αν θ ξυπνάω γ ν μην μενει άδειο το στομαχι! 
Θα σας πω το πρωί αν όντως έφταιγε αυτό και έκανε δουλίτσα το μεταμεσονύκτιο φαΐ! 
Ζω μια παράνοια 😱😜😩🤪

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 8 ώρες, ο/η Mpourmpoulo είπε:

Αυτό έχω απορία και εγώ ! Μετά πο τόσο καιρο και να βγαίνει θετικο ακόμη;;; 

Όχι δεν μου έχει έρθει ακόμη περίοδος και σήμερα είμαι 48η μέρα μετά την απόξεση!

Θα κάνω αύριο να λυθεί το ένα μέρος του μυστηρίου🤔 

σας ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρων κοριτσια μου❤️❤️❤️❤️

Καλημέρα κορίτσι μου, θα περιμένουμε νέα σου σήμερα!!! Εμένα αυτό που με βάζει σε σκέψεις είναι ότι ο γιατρός σου είπε πως έρχεται περίοδος, το οποίο σημαίνει ότι είδε παχύ ενδομήτριο.. Σήμερα θα ξεκαθαρίσουν όλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσις μου καλημερα σε ολες...🤍🤍🤍επιτελους τ πηρα αποφαση κ ξεκιναω περπατημα καθημερινα να αποσυμφορησει λιγο το μυαλο γτ περναω κ μια δυσκολη περιοδο...μ ειπε κ ο γιατρος ειναο βοηθητικο μια ασκηση @Mpourmpouloπεριμενουμε τα νεα σου σημερα🙏❤️❤️

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στις πριν 4 ώρες, ο/η Kate1992 είπε:

Κορίτσια μάλλον ξεκίνησαν τα βρικολιασματα!!! Βασικα ένιωσα το στομαχι μ περίεργα και ότι πάει να με ξεκινήσει πάλι η αναγούλα από το άδειο στομαχι και χτύπησα λίγο τυροψωμο και τώρα το νιώθω πολύ καλυτερα! Μάλλον το κόλπο είναι το φαΐ! Θ πρέπει ν τρωω όλη την ώρα ακόμα και το βράδυ αν θ ξυπνάω γ ν μην μενει άδειο το στομαχι! 
Θα σας πω το πρωί αν όντως έφταιγε αυτό και έκανε δουλίτσα το μεταμεσονύκτιο φαΐ! 
Ζω μια παράνοια 😱😜😩🤪

Η αλήθεια είναι ότι θέλει μικρά γεύματα γιατί δεν θέλει να μένει άδειο το στομάχι μακάρι να βοηθήσει που έφαγες και να ξυπνήσεις καλύτερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια! Επανέρχομαι κ εγώ (Ξαναματαπάλι) ! Ελπίζω να ξαναματαξεκινάμε προσπάθειες για τελευταία φορά, χωρίς διακοπή σε μια βδομάδα ξέρω γω 😁

Σας διάβαζα ανελλιπώς βέβαια όλο το διάστημα. 

Τελείωσα με την αγωγή που έπαιρνα για το τελευταίο κακό της μοίρας που με χτύπησε, και ξεκινάμε από αυτό τον κύκλο προσπάθειες, τώρα περιμένω ωορρηξία τις επόμενες μέρες. 

 

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...